Csak egy kérdés

2 hónapja 3 hete #305216 Írta: Blackmoon
Megválaszolva: Blackmoon
Nektek is újra kellett állítani mindent a mai belépésnél? Introval indult ma, aztán világított mint a karácsonyfa a beállítások menü, mindent újra kellett állígatni! 

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 hónapja 3 hete #305218 Írta: márk.szőke
Megválaszolva: márk.szőke
Bocsi, egy kicsit aggódok. A frontlineról semmi hír, pedig mág február van. Meg battle passról sem. Pedig ezek voltak a legjobb eventek

2 hónapja 3 hete - 2 hónapja 3 hete #305220 Írta: System
Megválaszolva: System

Nektek is újra kellett állítani mindent a mai belépésnél? Introval indult ma, aztán világított mint a karácsonyfa a beállítások menü, mindent újra kellett állígatni! 

Ezek a beállítások Windows rendszer alatt, ha minden igaz a felhasználói mappádban tárolódnak. Esetleg innen tűnhettek el a fájlok. Én szoktam magamnak biztonsági mentést készíteni a preferences.xml fájlról, ha valamit változtatok a beállításokban.

#304879 (wotinfo.hu)  - itt a cw miatt említettem, hol/hogyan lehet. (Ha pedig már beléptél, és újra beállítgattad, valószínűleg a wot újragenerálta neked ezt a fájlt.)

Egyébként nálam nem tűntek el a beállítások.

CentOS, Laravel, VueJS, TailwindCSS
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Blackmoon

2 hónapja 3 hete #305221 Írta: Blackmoon
Megválaszolva: Blackmoon

Ezek a beállítások Windows rendszer alatt, ha minden igaz a felhasználói mappádban tárolódnak. Esetleg innen tűnhettek el a fájlok. Én szoktam magamnak biztonsági mentést készíteni a preferences.xml fájlról, ha valamit változtatok a beállításokban.

#304879 (wotinfo.hu)  - itt a cw miatt említettem, hol/hogyan lehet. (Ha pedig már beléptél, és újra beállítgattad, valószínűleg a wot újragenerálta neked ezt a fájlt.)

Egyébként nálam nem tűntek el a beállítások.

Köszönöm szépen, ezt jó tudni! :-)

2 hónapja 3 hete - 2 hónapja 3 hete #305229 Írta: szollo
Megválaszolva: szollo
Indítottam egy szavazást érdekelne a véleményetek ki mit tart a WOT legnagyobb problémájának a felsoroltak közül.

www.gyakorikerd...emaina

2 hónapja 2 hete #305230 Írta: Andar
Megválaszolva: Andar
Hali!

Mielőtt kérdezek - nem találtam hiteles forrást arról - hogy a Löwe-t (és még pár tankot) elvileg nem rak be T10 meccsbe. Legalábbis úgy tudtam, hogy vannak olyan prémium jószágok amik ilyen "védelemmel" bírnak. Ez változott a játékban? Sorozatban pakol be ilyen csatákba, ahol - valljuk be - nem a legélesebb kés a fiókban.
Direkt ezért vettem meg (meg egy 30% kupon miatt...)

2 hónapja 2 hete #305231 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

Hali!

Mielőtt kérdezek - nem találtam hiteles forrást arról - hogy a Löwe-t (és még pár tankot) elvileg nem rak be T10 meccsbe. Legalábbis úgy tudtam, hogy vannak olyan prémium jószágok amik ilyen "védelemmel" bírnak. Ez változott a játékban? Sorozatban pakol be ilyen csatákba, ahol - valljuk be - nem a legélesebb kés a fiókban.
Direkt ezért vettem meg (meg egy 30% kupon miatt...)

A Löwe sosem volt tier limites tank, már ha arról beszélünk.
Ennél hitelesebb forrást nem fogsz találni:
Premium tanks with limited MM (worldoftanks.eu)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Andar

2 hónapja 2 hete #305232 Írta: Andar
Megválaszolva: Andar
Akkor nagyon benéztem. Kreditfarmra viszont tökéletes...Főleg ha én vagyok a csúcson...

2 hónapja 2 hete #305234 Írta: márk.szőke
Megválaszolva: márk.szőke
Az EU elkaszálhatja a WoT-ot Európában? A játék Belorusz, akik sebítettek Putyinnak ukrajna ellen. Lehet annyira rosszmájú az EU, hogy ellehetetleníti a játékot európában?

2 hónapja 2 hete #305236 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor
Ezen ne aggódj, a WG egy üzleti, szabadpiaci cég, a központjuk már Cipruson van, igazából nem lehet rájuk semmilyen (komoly) hatással a jelenlegi politikai helyzet.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Bulcsu

2 hónapja 1 hete #305291 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Arnit szeretném barakkba küldeni, hogy átvezényeljem egy másik járműbe.
De sajna nem engedi, mert, hogy nincs elég hely.
Noha már elküldtem egy csomó embert a barakkból, a helyek száma nem nő.
Ráadásul olyan legénységek is voltak a barakkban, amilyen tankom még nem is volt.

Nincs jogosultságod az oldal eléréséhez!

Hogy lehetne megoldani?

Ha már nem tudsz kiket kirúgni, akkor a legegyszerűbb megoldás, ha veszel pár tier1-es tankot, és belepakolod a barakkban lévő embereket.

2 hónapja 1 hete #305296 Írta: bandras32

Csak most az a kérdés, hogy az emil 2-ből, hogy kerül át Arni a t110e3-ba?

Sehogy.

2 hónapja 1 hete #305300 Írta: bandras32

Csak most az a kérdés, hogy az emil 2-ből, hogy kerül át Arni a t110e3-ba?

Sehogy.

Aha, kösz, hmm...
Akkor ez már a dühöngőbe illik...

Na de miért?
Gondolom le van írva valahol ez is.

Valahova biztos le van írva. Feladatkört tudsz váltani, aranyért, de nemzetet nem.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bagó.bagó

2 hónapja 1 hete #305316 Írta: bele.mindent
Megválaszolva: bele.mindent
Hali.Másnál is elöfordul az játékba hogy ha  belép,bizonyos tankoknál,nálam T-95 és T-30,rákattintok a  tankra,és egyböl ki is  dob a játékból.Újra be kell lépnem a játékba.Sajnos nem tudom hova tenni a dolgot.

2 hónapja 1 hete - 2 hónapja 1 hete #305319 Írta: Tankimádat
Megválaszolva: Tankimádat
Sziasztok. 
Megfigyeltem mostanság valamit. 1-2 hete azt tapasztalom, hogy semmit mondó statisztikával rendelkező játékosok ( 2 - 3 ezres átlagos értékelés ) a legtöbbet sebeznek a csatákban. És nem keveset. 5-6 ezret.  
Ne mondja nekem senki , hogy egy játékos aki tök béna bot statisztikával rendelkezik az megtáltosodik egyik napról a másikra. 
Ráadásúl ezeknek a játékosoknak néhol 36-40 ezer csatájuk van. 
Ezek időnként megkérnek valakit , hogy  húzzák a statjukat? 
Annak mi értelme?
Mi a céljuk vele? 

© 2022 WOTINFO. Minden jog fenntartva.