Csak egy kérdés

1 éve 11 hónapja #305627 Írta: sziszifuszi
Megválaszolva: sziszifuszi

Igen, jól tudod. Az. Akkor lehet meg is veszem.THX

Téma zárolva.
1 éve 11 hónapja #305644 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec
Tudja valaki, hogy mi történt Scheff youtube csatornáival?
Téma zárolva.
1 éve 11 hónapja - 1 éve 11 hónapja #305645 Írta: Raptorial Bird
Megválaszolva: Raptorial Bird
Szia!
Angol nyelvre váltott a Twitch-en, a YT-ot már meg sem néztem.... én nem beszélek jól angolul de valami olyasmit mondott hogy így trendibb és több emberhez elér! A Magyarul történő posztokat és  kritikákat nem kultiválta a banhammer!
Remélem nem értettem félre semmit!?
Jól ellesznek nélkülem ezután!
Téma zárolva.
1 éve 11 hónapja #305646 Írta: Judged
Megválaszolva: Judged
Így van, április 1 -i trèfának vèltem, de full angolra váltott.

Alighanem megirigyelte Kajzoo sikerèt, mert az ő csatornája fejlődik a legdinamikusabban az utóbbi időben, a wotot illetően - nem vèletlenül, mert mocsok jòl nyomja.

Mr. Ciff azèrt most jòl kib....tt az eddigi subolòi nagy rèszèvel, hiszen ők pont azèrt nèztèk mert magyarul nyomta.Pènzügyileg biztos jobban jár majd, de fog izzadni rendesen, mert angolul azèrt kőkemèny konkurencia van, ő meg kb. nulláròl indul.


Tankelitnek jòl jött ez, mivel ő is jòl tolja(jobb a streamje,mint Sceffè bármikor, de ez magánvèlemèny), így remekül betölti majd a megüresedő rèszt.

​​​​​

​​
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Raptorial Bird
Téma zárolva.
1 éve 11 hónapja - 1 éve 11 hónapja #305647 Írta: Raptorial Bird
Megválaszolva: Raptorial Bird

Így van, április 1 -i trèfának vèltem, de full angolra váltott.

Alighanem megirigyelte Kajzoo sikerèt, mert az ő csatornája fejlődik a legdinamikusabban az utóbbi időben, a wotot illetően - nem vèletlenül, mert mocsok jòl nyomja.

Mr. Ciff azèrt most jòl kib....tt az eddigi subolòi nagy rèszèvel, hiszen ők pont azèrt nèztèk mert magyarul nyomta.Pènzügyileg biztos jobban jár majd, de fog izzadni rendesen, mert angolul azèrt kőkemèny konkurencia van, ő meg kb. nulláròl indul.


Tankelitnek jòl jött ez, mivel ő is jòl tolja(jobb a streamje,mint Sceffè bármikor, de ez magánvèlemèny), így remekül betölti majd a megüresedő rèszt.
Azt is furcsállottam hogy letiltott a Discord szerveréről, illetve be tudtam lépni csak egy szobát sem látok!
Onnan is kiléptem ... igazából nem vagyok kíváncsi olyanra aki "szégyenli" az anyanyelvét és még válaszolni sem akar magyarul a stream alatt! 
Viszont írhatott volna egy Magyar nyelvű tájékoztatást a Twitch-re az olyan elfajzottaknak mint pl. én is vagyok!
Mindenesetre már most látszik a nézőszám csökkenés!
-
Remélem Tankelit nem gondolkodik ilyesmiben!


​​​​​

​​

Téma zárolva.
1 éve 11 hónapja - 1 éve 11 hónapja #305648 Írta: Tas_Lee
Megválaszolva: Tas_Lee
Figyelem: Spoiler!


Kösz az infót erről teljesen lemaradtam. Ízlések és pofonok különböznek tudom, de... engem ez teljesen meglepett. Scheff angolja csapnivaló + kiejtése konkrétan a zavarja-a-fülemet-kategória. Nem a Skill4ltu szint ahol már jól áll egy folyamatos "tájszólás" és vannak szavak/kifejezések amik mára már mémek lettek. Illetve Scheff gyengéje mindig is az volt, hogy kevésbé kommentálta a csatáit stream/videók alatt, mint mások ezt még nehezebb lesz pótolni angolul. Kajzoo azért lett népszerűbb, mert sok az oktató/vélemény kontent + van stílusa + top EU skill. Scheffnek ezek nincsenek meg. Sok sikert neki mert dolgozik érte eleget, mindenesetre a sub-olástól eltekintek a jövőben.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Raptorial Bird
Téma zárolva.
1 éve 11 hónapja - 1 éve 11 hónapja #305649 Írta: karnevalkupa@gmail.com
Megválaszolva: karnevalkupa@gmail.com
Személy szerint nem értem miért kellett a váltással együtt mindent levenni. Lehet csinálni új csatornát angol tartalommal.
Régóta vagyok nézője, de alapvetően úgy gondolom a játékereje megkopott jelentősen, és manapság már csak vergődik ha valami nem jön össze neki. Nyilván még mindig jó játékos, de elszaladt mellett a szint kicsit.
Szerintem a pénzhajhászás vagy az irigység okozta hogy teljes pálfordulással angol nyelvre váltott, de nem hiszem hogy megtalálja majd a számítását.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Raptorial Bird
Téma zárolva.
1 éve 11 hónapja #305658 Írta: márk.szőke
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Leopardusz
Téma zárolva.
1 éve 11 hónapja #305668 Írta: feelC
Megválaszolva: feelC
Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy ilyen Mesterlövész tokent, hogy tudok szerezni?
Téma zárolva.
1 éve 11 hónapja #305669 Írta: pecséri.noémi
Megválaszolva: pecséri.noémi
Téma zárolva.
1 éve 11 hónapja #305697 Írta: bazsikatoma
Megválaszolva: bazsikatoma
Üdv. Valaki megtudná mondani mi lett mr scheffel ? Őt szoktam nézni. Nem rég kihagytam 1 hónapot és most arra jöttem vissza, hogy angol adást csinál. Youtube videókat törölte. 
Téma zárolva.
1 éve 11 hónapja #305698 Írta: Tas_Lee
Megválaszolva: Tas_Lee
 

Üdv. Valaki megtudná mondani mi lett mr scheffel ? Őt szoktam nézni. Nem rég kihagytam 1 hónapot és most arra jöttem vissza, hogy angol adást csinál. Youtube videókat törölte. 
 


Feljebb.
Téma zárolva.
1 éve 11 hónapja #305700 Írta: Kriminalis
Megválaszolva: Kriminalis

Személy szerint nem értem miért kellett a váltással együtt mindent levenni. Lehet csinálni új csatornát angol tartalommal.
Régóta vagyok nézője, de alapvetően úgy gondolom a játékereje megkopott jelentősen, és manapság már csak vergődik ha valami nem jön össze neki. Nyilván még mindig jó játékos, de elszaladt mellett a szint kicsit.
Szerintem a pénzhajhászás vagy az irigység okozta hogy teljes pálfordulással angol nyelvre váltott, de nem hiszem hogy megtalálja majd a számítását.

Egyetértek minden szavaddal, jelenleg ő olyan messze van a profitorientált/megélhetési WoT tartalomgyártástól mint makó jeruzsálem
Téma zárolva.
1 éve 11 hónapja #305707 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

Egyetértek minden szavaddal, jelenleg ő olyan messze van a profitorientált/megélhetési WoT tartalomgyártástól mint makó jeruzsálem

Téma zárolva.
1 éve 11 hónapja - 1 éve 11 hónapja #305719 Írta: c418f4ab968186ed0897c6af979d25d8
Megválaszolva: c418f4ab968186ed0897c6af979d25d8
Sziasztok. A stratégia művészete játékban nem tudom megcsinálni  a kiképző tábort, mert nekem a középső egér gombra kiadott utasítást nem hajtja végre. Tud valaki segíteni miért van ez nálam? 

Nen...érdekes. Köszönöm. Én hanyagolom azt a játék módot. Nekem az túl bonyolúlt. 
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.