Csak egy kérdés

1 éve 9 hónapja #305850 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
Mi teszt?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 9 hónapja #305851 Írta: RockyRuciano
Megválaszolva: RockyRuciano

A Leopard 1 jó TD?

Jobb, mint a grille15. :)
A papíron hasonló pontosság ellenére a grillénél pl mozgatásnál tanks.gg szerint is jobban szétesik a célkör, és mintha az RNG is jobban sújtaná. Volt csata, hogy ráanyáztam volna egy grillésre, és kiderült, hogy elég jó statú, jó winratű ürge volt, csak így adta őszentsége az RNG, kb 8 ból 1 találta el a célt, az is pattant. :) (ez meg így a tank paramétereit tekintve, nem túl szórakoztató) A tier9-es német TD-n ne lépj túl, az még fasza, és a tier 8as borsig is, bár a HE nerf óta inkább a "lézerágyúval" érdemes használni mindkettőt. 

 

És a PTA is jó TD?
 

Elég jó. Ám az Indien még jobb.
Jó álca, mégjobb ágyú, mert pontos is és mindent átüt, látótáv is OK spotolni. Ha mg netán spotra kerülnél, akkor meg ott jó, hogy mozgékony (meg 1-2 konyak). Igazi élmény egy bokor spotolni. (Hát még A1 red-line-ról :-) )

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 9 hónapja #305852 Írta: zsolti.akárki
Megválaszolva: zsolti.akárki
Sziasztok!

Nem tudom jó helyen járok-e a kérdésemmel kapcsolatban.
A prémium járműcserékkel kapcsolatosan van egy kérdésem.Megvan az IS2S tank nekem,aminek a legénységét kiteszem a barakkba.Ezt az IS2S tankot szeretném becserélni az IS2M tankra.Ha jól tudom akkor a cserés tankokat egy legénységi taggal kapjuk (akárcsak a battle pass pontokért vásárolt tankokat?).Ezért a barakkból beraknám az IS2M-be az IS2S legénységét.Megmaradnak a legénységi tagok mutatói?
Ha nem akkor egy új legénységi tag berakásakor a legénység max. 75% lehet ugye? (aranyozás nélkül)
Bocs ha kesze-kusza a megfogalmazás,próbáltam érthető lenni.
Előre is köszi a válaszokat.

Üdvözlettel : Zsolti

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 9 hónapja #305853 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

Sziasztok!

Nem tudom jó helyen járok-e a kérdésemmel kapcsolatban.
A prémium járműcserékkel kapcsolatosan van egy kérdésem.Megvan az IS2S tank nekem,aminek a legénységét kiteszem a barakkba.Ezt az IS2S tankot szeretném becserélni az IS2M tankra.Ha jól tudom akkor a cserés tankokat egy legénységi taggal kapjuk (akárcsak a battle pass pontokért vásárolt tankokat?).Ezért a barakkból beraknám az IS2M-be az IS2S legénységét.Megmaradnak a legénységi tagok mutatói?
Ha nem akkor egy új legénységi tag berakásakor a legénység max. 75% lehet ugye? (aranyozás nélkül)
Bocs ha kesze-kusza a megfogalmazás,próbáltam érthető lenni.
Előre is köszi a válaszokat.

Üdvözlettel : Zsolti
 

Azonos típusú, azonos nemzetű tankok esetén a legénység nem romlik prémiumtankba helyezéskor. Esetünkbe az is elmondható, hogy a legénység felépítése mindkettő tankban megegyezik (a parancsnok a rádiós személye), így semmit sem vesztesz, ha nem képzed át a legénységet.
(prémium tankba alapvetően nem éri meg a legénységet képezni, mivel egymás között kompatibilisek, de megvonod magad egy fejleszthető tankba helyezéstől)
Igen, kreditért 75% a max vehető legénységi szint.

Játékbeli név: Tankpeti
Discord név / tag: Tankpeti / tankpeti
Akinek segítségre van szüksége a játékkal kapcsolatban, szívesen segítek, keress privátban!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 9 hónapja #305854 Írta: zsolti.akárki
Megválaszolva: zsolti.akárki
Köszi szépen a segítséget Tankpeti.
Szép napot Neked.

Zsolti

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 9 hónapja #305862 Írta: 93DavidOFFF
Megválaszolva: 93DavidOFFF
Sziasztok!

Nem tudjátok mi lett Youtube-on a Wotnoobians csatornával? Pár napja hiába keresek rá, nem találja....
 

Ha megkell b.szódni, akkor megkell b.szódni!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 9 hónapja #305863 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

Sziasztok!

Nem tudjátok mi lett Youtube-on a Wotnoobians csatornával? Pár napja hiába keresek rá, nem találja....

 

Valaki megint feljelentette szerzői jogok megsértése miatt.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 9 hónapja #305864 Írta: 93DavidOFFF
Megválaszolva: 93DavidOFFF

Sziasztok!

Nem tudjátok mi lett Youtube-on a Wotnoobians csatornával? Pár napja hiába keresek rá, nem találja....


 

Valaki megint feljelentette szerzői jogok megsértése miatt
 



Fasza..... köszönöm a gyors választ!

Ha megkell b.szódni, akkor megkell b.szódni!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 9 hónapja #305878 Írta: Misibá
Megválaszolva: Misibá
grat a wg-nek,na meg a sok idiotának akik nem veszik észre,hogy megint nem sikerült valami?????idiota unicum győkerek!!!!!!

Pilisi nyugger:-)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 9 hónapja #305881 Írta: pecséri.noémi
Megválaszolva: pecséri.noémi
És pontosan mi nem sikerült ami az általad emlitett  szintű játékosok hibája ????

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 9 hónapja #305882 Írta: 93DavidOFFF
Megválaszolva: 93DavidOFFF

És pontosan mi nem sikerült ami az általad emlitett  szintű játékosok hibája ????
 



Misibát megrakta a trágyás szekér, engedd el!

Ha megkell b.szódni, akkor megkell b.szódni!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 9 hónapja #305891 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
Ezmiez?

 
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 9 hónapja #305892 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

Ezmiez?

 
 

A játék 10.-ik évfordulójára beharangozott tank, már két éve tudunk róla (a fórumon is visszakeresheted). Nem tudjuk mi lesz belőle.

Játékbeli név: Tankpeti
Discord név / tag: Tankpeti / tankpeti
Akinek segítségre van szüksége a játékkal kapcsolatban, szívesen segítek, keress privátban!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 9 hónapja #305894 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Ezmiez?

 

 

A játék 10.-ik évfordulójára beharangozott tank, már két éve tudunk róla (a fórumon is visszakeresheted). Nem tudjuk mi lesz belőle.
 

Hát mivel egy csatában láttam, gondolom lesz belőle valami.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 9 hónapja - 1 éve 9 hónapja #305895 Írta: Shorr69
Megválaszolva: Shorr69
Sziasztok!
Keresem a youtubon a Wotnoobians-t, a szokásos hétvégi videókért, és még a csatornát sem találja. Tud valaki valamit róla?

Bocs! Most látom lentebb....
 

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.