Jelenleg 694 vendég és 9 tag online

A játék furcsa dolgai :)

1 éve 10 hónapja #263812 Írta: CrawlingChaos
Megválaszolva: CrawlingChaos

acelkocka beküldte: A spotrendszert én sem értem, könnyű tank elsődleges feladatként 7k spottal (igaz, hozzá csak 800 dmg-el ) és 11 felderített tankkal +1 kill --> vacak első osztályra telik.... :S

Hát ez nem a spotrendszer érdekessége, hanem az xp számításé.

propterea accipite armaturam Dei ut possitis resistere in die malo et omnibus perfectis stare
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MegaJani

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 10 hónapja #263826 Írta: acelkocka
Megválaszolva: acelkocka

CrawlingChaos beküldte:

acelkocka beküldte: A spotrendszert én sem értem, könnyű tank elsődleges feladatként 7k spottal (igaz, hozzá csak 800 dmg-el ) és 11 felderített tankkal +1 kill --> vacak első osztályra telik.... :S

Ezért nem a spottal törődnek a könnyűtank-sofőrök, hanem a sebzéssel... Ráadásul betli ha spotolsz akkor lövik ezért az a fix ha megdolgozol a sebzésért, aztán rádragasztják az OP lájt meg a statpadder jelzőket.. :trollol:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MegaJani

1 éve 10 hónapja - 1 éve 10 hónapja #263833 Írta: CrawlingChaos
Megválaszolva: CrawlingChaos

acelkocka beküldte:

CrawlingChaos beküldte:

Ezért nem a spottal törődnek a könnyűtank-sofőrök, hanem a sebzéssel... Ráadásul betli ha spotolsz akkor lövik ezért az a fix ha megdolgozol a sebzésért, aztán rádragasztják az OP lájt meg a statpadder jelzőket.. :trollol:

Szerintem alapvetően a sebzés központúság nem az xp számítás miatt van, hanem inkább a Wn8 miatt, ami a support sebzéssel egyáltalán nem foglalkozik. Az e-pénisz méricskélésben az xp-kel nagyjából senki nem foglalkozik, ellenben a Wn8-val. A Wn8 meg egy olyan statisztika, amiért kivételesen nem a WG felelős.

Szerintem egyébként az a kör, amit írsz, az nagyon szép takaros kör, amivel elégedett lehetsz. Most hogy éppen nem adott ászt, vagy wn8-ban nem ért csak sárga szintet, hát na bumm. Szerintem néha el kéne engedni ezeket a dolgokat, és örülni egy jó körnek, vagy jó teljesítménynek, és nem kell mindig azt nézni, hogy miért ér ez csak 1200xp-t és miért ér többet 1500-at, ha valaki a háttérből sunnyogva sebzést farmol. Azt gondolom, hogy aki könnyű tankkal nem véletlenül megy ilyen köröket, hanem rendszeresen meg tudja ismételni, ha a pálya adottságai lehetővé teszik, akkor az respektet érdemel, függetlenül attól, hogy most esetleg Wn8-ban pár száz ponttal gyengébb, mint aki azt tartja szem előtt, hogy inkább saját maga sebezzen 2k sebzést.
Arról meg megint nem a WG tehet, hogy sokszor hiába is próbálsz spottolni, mert eltelik másfél perc a bokorban, vagy kockáztatod, hogy meglőnek aktív körözgetés közben, a csapatod meg nem lő semmit. Egy pár ilyen tapasztalat, és sok egyébként jó könnyű tank játékos jut arra a következtetésre, hogy spottoljon másnak, akinek 2 anyja van.

propterea accipite armaturam Dei ut possitis resistere in die malo et omnibus perfectis stare
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Lord_Loga

1 éve 10 hónapja #263944 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel

CrawlingChaos beküldte:

Szerintem alapvetően a sebzés központúság nem az xp számítás miatt van, hanem inkább a Wn8 miatt, ami a support sebzéssel egyáltalán nem foglalkozik.

Adom.

Azt gondolom, hogy aki könnyű tankkal nem véletlenül megy ilyen köröket, hanem rendszeresen meg tudja ismételni, ha a pálya adottságai lehetővé teszik, akkor az respektet érdemel, függetlenül attól, hogy most esetleg Wn8-ban pár száz ponttal gyengébb, mint aki azt tartja szem előtt, hogy inkább saját maga sebezzen 2k sebzést.

Ezt is.

Arról meg megint nem a WG tehet, hogy sokszor hiába is próbálsz spottolni, mert eltelik másfél perc a bokorban, vagy kockáztatod, hogy meglőnek aktív körözgetés közben, a csapatod meg nem lő semmit. Egy pár ilyen tapasztalat, és sok egyébként jó könnyű tank játékos jut arra a következtetésre, hogy spottoljon másnak, akinek 2 anyja van.

Mondjuk valóban elég frusztráló néha, de én egyelőre nem inogtam meg, még mindig a könnyű tankokkal szeretek a legjobban játszani, és gondolhatod, hogy nem csak a wn8 miatt :P

by Egy light-lover :lovcsi:

1 éve 10 hónapja #263959 Írta: Koteal
Megválaszolva: Koteal

Grande__Reagel beküldte:

CrawlingChaos beküldte:

Na én tegnap éjszaka gondoltam ezt. Lake Ville-en üldögéltem a spot bokorban és sikerült az összes keresztbemenő tankot felvillantanom, de saját csapatom zéró ( 0!) találatot ért el.

1 éve 9 hónapja - 1 éve 9 hónapja #264999 Írta: 2121dani
Megválaszolva: 2121dani

Másanak is volt ilyen jó meccse?
Mellékletek:

1 éve 9 hónapja #265000 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32

2121dani beküldte:

Másanak is volt ilyen jó meccse?

:blink:

Ez milyen bug volt? Kifagyott mindkét csapat? :lol:

1 éve 9 hónapja #265006 Írta: 2121dani
Megválaszolva: 2121dani
Gondolom az lehetett. 15 percig nem lépett be a csatába csak töltött.

1 éve 9 hónapja #265017 Írta: pap32
Erre bárkinek bármi magyarázat? 2x annyi dmg, +6 kill (ami ugye elvileg sokat számít) és mégis kicsivel kevesebb xp? :blink:
Már díjaznák a blokkolt sebzést, vagy ennyire sokkal többet érne az a +400 assisted dmg, ami a Churchll-nek volt?

Mellékletek:

1 éve 9 hónapja #265026 Írta: Zozo93_TZ
Megválaszolva: Zozo93_TZ
:blink: Ugyanez volt nálam is.
Mellékletek:

1 éve 9 hónapja #265029 Írta: Tank_szemelyzete
Megválaszolva: Tank_szemelyzete
Nálam most jelentkezett ez a kifagyás.

Vidám Percek Méreg Ellen: RanZar FV304 elemzése
Az evolúció jele: immár 7 tankon is megvan a 3 GM. És a WoT 1.0-át immár halvány, de azért kék WN8-cal köszöntöm.

1 éve 9 hónapja #265032 Írta: pap32
Azért nem mondhatjuk, hogy nem fejlődik a WG...még meg se jött az új patch, de már a leendő bug-jai itt vannak... :troll:

1 éve 9 hónapja #265033 Írta: Exami
Megválaszolva: Exami
Számít, hogy mennyit lőttél 300m-nél messzebbről, és ebből nem látszik, hogy milyen tiert lőttél. Ha te tier4-eseket lőttél, ő meg a tier5-öt, akkor a 400spot sebzéssel együtt (meg a 300m-nél messzebbről okozott sebzés miatt kaphatott ő többet).
Azért az fura, hogy a Churchill-nek van 300m-nél messzebbre sebzése, én azzal olyan messziről még egy házat sem tudtam még eltalálni.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: pap32

1 éve 9 hónapja - 1 éve 9 hónapja #265039 Írta: pap32

Lamer_hero beküldte: Számít, hogy mennyit lőttél 300m-nél messzebbről, és ebből nem látszik, hogy milyen tiert lőttél. Ha te tier4-eseket lőttél, ő meg a tier5-öt, akkor a 400spot sebzéssel együtt (meg a 300m-nél messzebbről okozott sebzés miatt kaphatott ő többet).
Azért az fura, hogy a Churchill-nek van 300m-nél messzebbre sebzése, én azzal olyan messziről még egy házat sem tudtam még eltalálni.

Live Oaks pálya volt délről...ő ment a városba én meg mentem a mezőre...(s kiindulva abból, hogy én nem találkoztam sem KV1-gyel, sem Churchill-lel, azokat valószínűleg ő/ők darálták be)...így visszagondolva tényleg azon múlhatott, hogy sokszor bokrok mögül lőttem előre-vissza mozogva, hogy ne derítsenek föl...a mi PZ3-unk még le is b@szott, hogy helyettem szpotol... :cheer: Amiben volt is némi igaza, de én már tapasztalatok alapján úgy vagyok vele, hogy top tier light-ban bizony sebezni is kell, ha nyerni akar az ember...így amikor tudok, lövök is...

1 éve 9 hónapja #265053 Írta: Koteal
Megválaszolva: Koteal

Tank_szemelyzete beküldte: Nálam most jelentkezett ez a kifagyás.

Nálam épp most van. Úgy is Himmelsdorf volt a RU-val.

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.