Jelenleg 541 vendég és 4 tag online

A játék furcsa dolgai :)

1 éve 8 hónapja #262175 Írta: thompyka
Megválaszolva: thompyka

sempron3 beküldte: A 28916. csatám után egyszer csak feldobta az ablakot, hogy gratulálnak a 30000. csatámhoz. Úgy látszik a hiányzó 1000-hez én nem kellettem, lenyomták nélkülem :d2:

Szóval akk a cw az sh és a csapatcsata szted nem számít csatának? :whistle:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MegaJani

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 8 hónapja #262177 Írta: sempron3
Megválaszolva: sempron3

thompyka beküldte:

sempron3 beküldte: A 28916. csatám után egyszer csak feldobta az ablakot, hogy gratulálnak a 30000. csatámhoz. Úgy látszik a hiányzó 1000-hez én nem kellettem, lenyomták nélkülem :d2:

Szóval akk a cw az sh és a csapatcsata szted nem számít csatának? :whistle:

Jogos :scratch: Erre nem gondoltam :d2:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MegaJani

1 éve 8 hónapja - 1 éve 8 hónapja #262551 Írta: Mustang4244
Megválaszolva: Mustang4244
OMFG 1

OMFG 2

Go your own way! Járd a magad útját!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: KopiBDW, MegaJani

1 éve 8 hónapja #262560 Írta: KopiBDW
Megválaszolva: KopiBDW
Manipulált facom játék, ennyi :sick:

MaximusAquila

1 éve 8 hónapja #262565 Írta: dwarken_1
Megválaszolva: dwarken_1
Ami a videón látható azzal naponta szoktam találkozni. Ha nem látnám lehet nem zavarna, de látom, hogy átmegy a lőszer a Strv-s1-en vagy UDES-en. Vagy ha sz IS-3 -at hátulról vagy oldalról próbálom messzebbről belőni, mintha egy bubi venné közbe és kanyarodik a lőszer. Ezt a Ghost shell efektust az egyik peccs után vettem észre. Utána láttam először, hogy átmegy a lövedék az strv-n és nem sebez.
Az csak külön öröm, mikor scorpion-g-vel átszeretném lőni az ST-I seggét és az lepattan. :-)

A fa nem üt vissza.

1 éve 8 hónapja #262566 Írta: robertgida
Megválaszolva: robertgida
6 csata ma,0 gyözelem.Elöbb megyek ki t10el,vagy 30m-t mentem,2 ellen arty betalált.Még 20mp se telt el a csata kezdésnél.Mára nekem ennyi elég is volt

1 éve 8 hónapja - 1 éve 8 hónapja #262568 Írta: Admiral_von_Yorck
Megválaszolva: Admiral_von_Yorck

dwarken_1 beküldte: Ami a videón látható azzal naponta szoktam találkozni. Ha nem látnám lehet nem zavarna, de látom, hogy átmegy a lőszer a Strv-s1-en vagy UDES-en. Vagy ha sz IS-3 -at hátulról vagy oldalról próbálom messzebbről belőni, mintha egy bubi venné közbe és kanyarodik a lőszer. Ezt a Ghost shell efektust az egyik peccs után vettem észre. Utána láttam először, hogy átmegy a lövedék az strv-n és nem sebez.
Az csak külön öröm, mikor scorpion-g-vel átszeretném lőni az ST-I seggét és az lepattan. :-)

Az egyszerű megjelenítési hiba, vagy a felbontás miatt vagy a rossz net kapcsolat miatt van! Zömmel akkor történik mikor az ellenfél mozog
Nekem is küldtek már üzit, hogy csalok meg miegymás az UDESB-en is meg az Strv-kben is....kaptak egy reply linket tőlem! Onnantól nem volt miről beszélni tovább.
Gyönyörűen látszott + hallható volt, hogy elhúznak a lövedékek felettem, mellettem sőt, volt, hogy az UDES(!) alatt is ment el lövedék!
Tessék eltalálni az ellenfelet meg az sem árt ha át van ütve a páncélja és nincsenek ilyen gondok! ;)

1 éve 8 hónapja - 1 éve 8 hónapja #262582 Írta: KopiBDW
Azért hidd már el quickbaby-nek van netje is és gépe is hozzá, ebből él, hagyjuk az ilyen netes be magyarázást, vagy tudod mit ott a youtube link írd ezt le neki is, és akkor visszavonok mindent, de lássam ott a hozzászólásod. Lassításon fel sem tűnt, hogy a golyó átmegy rajta? Ha net probléma volna akkor visszajátszásnál el kellene menjen a lövedék mellette nem ?

MaximusAquila
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN, MegaJani, Admiral_von_Yorck

1 éve 8 hónapja #262584 Írta: Admiral_von_Yorck

KopiBDW beküldte: Azért hidd már el quickbaby-nek van netje is és gépe is hozzá, ebből él, hagyjuk az ilyen netes be magyarázást, vagy tudod mit ott a youtube link írd ezt le neki is, és akkor visszavonok mindent, de lássam ott a hozzászólásod

Okés! :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: KopiBDW

1 éve 8 hónapja #262585 Írta: bittus
Megválaszolva: bittus

KopiBDW beküldte: Azért hidd már el quickbaby-nek van netje is és gépe is hozzá, ebből él, hagyjuk az ilyen netes be magyarázást, vagy tudod mit ott a youtube link írd ezt le neki is, és akkor visszavonok mindent, de lássam ott a hozzászólásod. Lassításon fel sem tűnt, hogy a golyó átmegy rajta? Ha net probléma volna akkor visszajátszásnál el kellene menjen a lövedék mellette nem ?

Már megint 2016-os videókat linkelt valaki, és beindult a gépezet. Ha nem csalnak az emlékeim, anno időnként valóban előfordult ez a bug, de már javították. Most tényleg 2016. októberi videó alapján kezdődik egy vita?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: _Szazados_, Admiral_von_Yorck

1 éve 8 hónapja #262588 Írta: Admiral_von_Yorck
Bittus!

Én az "okés!"-al elengedtem a dolgot....mondom engem bepróbáltak ezzel a faszsággal. Küldtem e-mail-ben reply linket oszt buzerálják tetszés szerint! ha nem látta + még hallható is volt a lövedék süvítése...akkor nem is akarta a megoldást keresni!
No para, no vita...részemről!
Elfogadom, hogy nekik jobb így...legyen! :)

1 éve 8 hónapja #262589 Írta: GoldMalac
Megválaszolva: GoldMalac
Amennyire én tudom a hiba már javítva. Hasonléót produkálhat mikro lagg is amikor nem azt látod a képernyőn ami a szerveren történik és azt hiszed még ott a tank mikor már nincs.

1 éve 8 hónapja #262594 Írta: dwarken_1
Megválaszolva: dwarken_1
Persze erre én is gondoltam, hogy bokorban állt meg ilyenek és úgy láttam, hogy eltaláltam de mégsem.
Ez nem rendszeres jelenség, és többnyire csak oldal lövésnél szokott megesni.
Csak idegesítő nem kicsit.

A fa nem üt vissza.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Admiral_von_Yorck

1 éve 8 hónapja #262602 Írta: KopiBDW

bittus beküldte:

KopiBDW beküldte: Azért hidd már el quickbaby-nek van netje is és gépe is hozzá, ebből él, hagyjuk az ilyen netes be magyarázást, vagy tudod mit ott a youtube link írd ezt le neki is, és akkor visszavonok mindent, de lássam ott a hozzászólásod. Lassításon fel sem tűnt, hogy a golyó átmegy rajta? Ha net probléma volna akkor visszajátszásnál el kellene menjen a lövedék mellette nem ?

Már megint 2016-os videókat linkelt valaki, és beindult a gépezet. Ha nem csalnak az emlékeim, anno időnként valóban előfordult ez a bug, de már javították. Most tényleg 2016. októberi videó alapján kezdődik egy vita?

Ha megnézed egynapos, pár órás hozzászólások vannak ott többnyire , vitát én sem nyitok sem ebből sem másból, ilyesmit nem igen látsz tőlem, mivel számomra ez egy játék csak, azon meg csak a részegek, gyerekek vitatkoznak. Én ezt a videót kommentáltam csak, azt sem néztem milyen évjáratú de amint te is leírtad nem net, nem PC hanem játékbeli hiba volt látható, ennyit akartam mondani, ha nem jött át volna remélem most érthetőbben le írtam.....néha tudom van gond a fogalmazásommal egy-egy hozzászólásomban :S

MaximusAquila

1 éve 8 hónapja - 1 éve 8 hónapja #262603 Írta: KopiBDW

KopiBDW beküldte: Manipulált facom játék, ennyi :sick:

de ezt azért még mindig szívemből mondom, s vallom :evil:

MaximusAquila

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.