Jelenleg 480 vendég és 8 tag online

A játék furcsa dolgai :)

1 éve 11 hónapja #262676 Írta: Jocek89
Megválaszolva: Jocek89

johnredford beküldte: biztos nálam xar valami,de hébe hóba elmarad a 6. érzék jelzés

Nem, ez egy köztudott probléma. Én főleg lightozásnál veszem észre, amikor a felderítődések és eltűnések között nagyon rövid idő telik el. Eléggé bosszantó tud lenni, amikor tutira nem maradtál korábbról spoton, mégsem jelzi, és kapja az ember a sallert.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: johnredford

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 11 hónapja #262677 Írta: johnredford
Megválaszolva: johnredford

Jocek89 beküldte:

johnredford beküldte: biztos nálam xar valami,de hébe hóba elmarad a 6. érzék jelzés

Nem, ez egy köztudott probléma. Én főleg lightozásnál veszem észre, amikor a felderítődések és eltűnések között nagyon rövid idő telik el. Eléggé bosszantó tud lenni, amikor tutira nem maradtál korábbról spoton, mégsem jelzi, és kapja az ember a sallert.

köszi
ezt jó tudni

1 éve 11 hónapja #262681 Írta: norbi215
Megválaszolva: norbi215
Én is tapasztalom több tanktìpusnál ezt a jelenséget, aztán meg én nézem már meg, hogy tényleg van 6.érzék a tankomon??? Van, hisz mindegyiken van... Már néha azon morfondìrozom, hogy lehet ez is eltűnik csata közben, mint pl a periszkop vagy a szerszámos láda!!!!

Ami nem csata közben, hanem még csatába lépés előtt valamiért kiszedi a játék a felszerelések közül... Ha figyelmetlen vagyok akkor az is elofordulhat, hogy lőszer sincs elég a tankom an, mert függetlenül attól, hogy a csata befejeztével levont a lóvét és fél is tölti, a kövi csatában meg félig üres... Érdekes dolgok ezek... Anno volt egy egy ígéret a játékban...
"Minél többet piszkalnak bele a játékba, annál rosszabb lesz"
Ezek bármihez nyúlnak a játékban minden csak egyre szarabb lesz, eleinte működik amit ígérnek, aztán összeomlik a rendszer!!!!
Ilyen a szpotrendszer, az MM besorolás stb...
Én már nem lepődök meg semmin ebben a játékban! Ha még esetleg bebizonyitom, hogy nekem van igazam, akkor sem érek el vele semmit, hisz a wg majd kijavitja, nem kompenzal semmit, aztán elbasz valami mást... Ez megy évek óta!
De a rohadt HD kell a játékba, alap dolgok meg vagy működnek vagy nem!!!
Ennyi!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: szeszpioca, johnredford

1 éve 11 hónapja #262690 Írta: Snoke
Megválaszolva: Snoke

norbi215 beküldte: !Már néha azon morfondìrozom, hogy lehet ez is eltűnik csata közben, mint pl a periszkop vagy a szerszámos láda!!!!

Ami nem csata közben, hanem még csatába lépés előtt valamiért kiszedi a játék a felszerelések közül... Ha figyelmetlen vagyok akkor az is elofordulhat, hogy lőszer sincs elég a tankom an, mert függetlenül attól, hogy a csata befejeztével levont a lóvét és fél is tölti, a kövi csatában meg félig üres... Érdekes dolgok ezek... !

Nem vagyok egy hú de nagy szám wot-ban, 17k csatám van, de ilyen félig töltött lőszerkészlet, meg eltűnő periszkóp dolgot még egyszer nem tapasztaltam. Soha nem veszett el semmim indulás után, ami benne volt a tankban. Parancsnok sem felejtette el a 6. érzéket soha, max proxiból szpotolt valaki és ezért nem jelezte és volt, hogy erre csak később jöttem rá, replay nézés közben.

1 éve 11 hónapja #262695 Írta: HUNterRichie
Megválaszolva: HUNterRichie

GoldMalac beküldte: Amennyire én tudom a hiba már javítva. Hasonléót produkálhat mikro lagg is amikor nem azt látod a képernyőn ami a szerveren történik és azt hiszed még ott a tank mikor már nincs.

Megtörténik ez fordítva is, csak az kellemes dolog :) , amikor is láthatóan éppen hogy mellément lövésre beadja a sebzést.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Admiral_von_Yorck

1 éve 11 hónapja #262696 Írta: CrawlingChaos
Megválaszolva: CrawlingChaos

Snoke beküldte: Parancsnok sem felejtette el a 6. érzéket soha, max proxiból szpotolt valaki és ezért nem jelezte és volt, hogy erre csak később jöttem rá, replay nézés közben.

A Proxy spot-ra nem villan a lámpa?

propterea accipite armaturam Dei ut possitis resistere in die malo et omnibus perfectis stare

1 éve 11 hónapja - 1 éve 11 hónapja #262701 Írta: Snoke

CrawlingChaos beküldte:

Snoke beküldte: Parancsnok sem felejtette el a 6. érzéket soha, max proxiból szpotolt valaki és ezért nem jelezte és volt, hogy erre csak később jöttem rá, replay nézés közben.

Nem. Minden szpotra villan, de ha proxiból szpotolnak, mert a közeledben marad a szpotter, akkor nem villog 10 másodpercenként. Azt hiszed már leesett rólad a szpot, közben meg nem. Bár szerintem Te ezt tudod, csak szórakozol...

1 éve 11 hónapja #262704 Írta: Lord_Loga
Megválaszolva: Lord_Loga
Már úgy értve, hogy a proxy-ra is villan, de ha spoton maradsz akkor nem fog többet felvillanni (amíg le nem esik rólad, persze). De ilyenkor is vígan azt hiheted, hogy nem látnak.

Ellenben a proxy 50 méteren belül van, ergó te is látod, tehát tudnod kell, hogy spoton vagy; az nem proxy lesz, hanem valaki más, aki látótávon belül van, de 50 méteren túl és spoton tart.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: CrawlingChaos

1 éve 11 hónapja #262706 Írta: CrawlingChaos
Megválaszolva: CrawlingChaos

Snoke beküldte:

CrawlingChaos beküldte:

Nem. Minden szpotra villan, de ha proxiból szpotolnak, mert a közeledben marad a szpotter, akkor nem villog 10 másodpercenként. Azt hiszed már leesett rólad a szpot, közben meg nem. Bár szerintem Te ezt tudod, csak szórakozol...

Nem-nem, nem esett le mire gondolsz, de így most már világos!

propterea accipite armaturam Dei ut possitis resistere in die malo et omnibus perfectis stare

1 éve 11 hónapja - 1 éve 11 hónapja #262708 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956

norbi215 beküldte: Én is tapasztalom több tanktìpusnál ezt a jelenséget, aztán meg én nézem már meg, hogy tényleg van 6.érzék a tankomon??? Van, hisz mindegyiken van... Már néha azon morfondìrozom, hogy lehet ez is eltűnik csata közben, mint pl a periszkop vagy a szerszámos láda!!!!

Ami nem csata közben, hanem még csatába lépés előtt valamiért kiszedi a játék a felszerelések közül... Ha figyelmetlen vagyok akkor az is elofordulhat, hogy lőszer sincs elég a tankom an, mert függetlenül attól, hogy a csata befejeztével levont a lóvét és fél is tölti, a kövi csatában meg félig üres... Érdekes dolgok ezek... Anno volt egy egy ígéret a játékban...
Ezek bármihez nyúlnak a játékban minden csak egyre szarabb lesz, eleinte működik amit ígérnek, aztán összeomlik a rendszer!!!!
Én már nem lepődök meg semmin ebben a játékban! Ha még esetleg bebizonyitom, hogy nekem van igazam, akkor sem érek el vele semmit, hisz a wg majd kijavitja, nem kompenzal semmit, aztán elbasz valami mást... Ez megy évek óta!
Ennyi!

A mozdítható felszereléseket (periszkóp, szerszámos láda) mod pakolgatja egyik tankról a másikra,és ha egyszerre több tankod van csatában, akkor bizony az utóbbiról hiányozni fognak a felszerelések.
A 6. érzék meg szintén hiányozhat mod miatt...

1 éve 11 hónapja #262721 Írta: norbi215

Hunti beküldte:

norbi215 beküldte: Én is tapasztalom több tanktìpusnál ezt a jelenséget, aztán meg én nézem már meg, hogy tényleg van 6.érzék a tankomon??? Van, hisz mindegyiken van... Már néha azon morfondìrozom, hogy lehet ez is eltűnik csata közben, mint pl a periszkop vagy a szerszámos láda!!!!

Ennyi!

A mozdítható felszereléseket (periszkóp, szerszámos láda) mod pakolgatja egyik tankról a másikra,és ha egyszerre több tankod van csatában, akkor bizony az utóbbiról hiányozni fognak a felszerelések.
A 6. érzék meg szintén hiányozhat mod miatt...

Köszönöm neked hogy tudod miről beszélek!!! Igen erre gondoltam én is... Csak az a baj, hogy egyetlen mód packot használok... Az pedig a jactor!!!!
Esetleg azok akik ugyan ezt a módot használják jelentkezik ez a probléma????

1 éve 11 hónapja #262778 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly
A 6. érzék akkor is kiesik, ha a parancsnokot találat éri.

1 éve 11 hónapja #262809 Írta: norbi215
Természetesen tisztában vagyok a változókkal hisz nem vagyok már kezdő!
pl most mentem grille td-mel egy kört 2 percet álltam a bokorban mire lehiggadtam, hogy 6 lövésem elment a francba a ping változó miatt, erre visszavonulásom közepette telibe basz az fv és vége. Lámpa sehol, kilóméterekre nincs egy ellenség, talán már medek sem voltak a játékban,,,

1 éve 11 hónapja #262810 Írta: W4SS4W
Megválaszolva: W4SS4W
Másnál is szar laggos a szerver?
vagy inkább csak nyugdíjazzam a régi wifi router és az első adandó alkalommal vegyek egy ujjat a madarasteszkoban? :rofl: :rofl: :rofl:

"A Tigrisekben egyetlen jó volt, mégpedig az, hogy kevés volt belőlük."
(ismeretlen kanadai harckocsizó)

„A tankok sikeres alkalmazása a győzelem záloga.” (Heinz Guderian)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Morphus101, johnredford

1 éve 11 hónapja #262812 Írta: Snoke

W4SS4W beküldte: Másnál is szar laggos a szerver?
vagy inkább csak nyugdíjazzam a régi wifi router és az első adandó alkalommal vegyek egy ujjat a madarasteszkoban? :rofl: :rofl: :rofl:

Inkább pár méter UTP kábelre ruházz be szerintem! WiFi-n játszani nem a legjobb döntés.

KERES
© 2019 WOTINFO. Minden jog fenntartva.