Jelenleg 468 vendég és 10 tag online

Prémium harckocsik

3 éve 8 hónapja #184408 Írta: Medden_EU
Megválaszolva: Medden_EU

silean2 beküldte: Kinek van kedve tier 8 farmhoz?

Bár ezt tegnap írtad, ma este, ha gondolod írj rám ingame

"Ha három madár lehetnék, felülről láthatnám, ahogy magam alatt repülök!"

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 8 hónapja - 3 éve 8 hónapja #184511 Írta: Red_Dragon_HUN
Megválaszolva: Red_Dragon_HUN
Turán III lesz a shopban elsején.

ritastatusrepor...stats/

"Note: This vehicle will be on the NA Premium shop for 1 April."

Ha csak nem április 1-i ugratás. :happy:

3 éve 8 hónapja #184521 Írta: LukaPopSimon
Megválaszolva: LukaPopSimon

Red_Dragon_HUN beküldte: Turán III lesz a shopban elsején.

ritastatusrepor...stats/

Eddig sajnos úgy néz ki, hogy az amcsik élvezhetik elsőnek, az EU-n még várni kell.
Nem értem a WG-t, egy Német felségjelzésű, Magyar tankot, az amerikaiaknak tesznek 1.-nek elérhetővé.... Biztos jobban várják, mint mi, és rögtön rohannak majd a shopba megvenni....

3 éve 8 hónapja #184526 Írta: Hun_Vargs
Megválaszolva: Hun_Vargs

LukaPopSimon beküldte:

Red_Dragon_HUN beküldte: Turán III lesz a shopban elsején.

ritastatusrepor...stats/

Eddig sajnos úgy néz ki, hogy az amcsik élvezhetik elsőnek, az EU-n még várni kell.
Nem értem a WG-t, egy Német felségjelzésű, Magyar tankot, az amerikaiaknak tesznek 1.-nek elérhetővé.... Biztos jobban várják, mint mi, és rögtön rohannak majd a shopba megvenni....

Nem ertem a wgt miért nem csinál egy nemzetet a magyaroknak amikor a cseheknek kevesebb tankjuk volt.. A magyarokhoz képest nem a németekhez kene rakni prem tanknak.. :(

3 éve 8 hónapja #184559 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector
Ráadásul a butított prototípus 80mm -es végső páncélzat helyett csak 50mm frontpáncéllal érkezik. Kár érte. Előbbivel remek prém lehetett volna, ez így meg kicsit toldi utánérzés lesz.
A chi-nu kai jobb :)

There are 2 type of players. One with type59, and one without it.

3 éve 8 hónapja #184564 Írta: Angelus1991ster
Megválaszolva: Angelus1991ster

HUN_Sector beküldte: Ráadásul a butított prototípus 80mm -es végső páncélzat helyett csak 50mm frontpáncéllal érkezik. Kár érte. Előbbivel remek prém lehetett volna, ez így meg kicsit toldi utánérzés lesz.
A chi-nu kai jobb :)

43M Turán III-ra gondolsz?
80 mm-s front és köténylemezek vennének jócskán a mobilitásból.
Inkább a 43M Turán III egy lehetséges magyar minor ág tankja legyen.
43M 75 mm-es magyar ágyú első megjelenése van most. Ez az ágyú a Zrínyi-re ( I és II egybe van), 43M Turán III-ra, Tas Prototípusra (t6) és 44M Tas-ra (t7) is rámegy.

Sziasztok! Aki rendelkezik a Toldi III és/vagy Turán III PT típusokkal, kérem szavazzon és szóljon hozzá (angolul) az alábbi topik link témájához:
forum.worldofta...ading/

Előre is köszönöm a támogatást! :)

3 éve 8 hónapja #184569 Írta: treffhetes10
Megválaszolva: treffhetes10
Tavaly április elsején a Panzer II J-t tették a shopba. Kíváncsi vagyok idén mit terveznek.

3 éve 8 hónapja #184582 Írta: Medden_EU
Megválaszolva: Medden_EU

treffhetes10 beküldte: Tavaly április elsején a Panzer II J-t tették a shopba. Kíváncsi vagyok idén mit terveznek.

Type 59, azt olvastam

"Ha három madár lehetnék, felülről láthatnám, ahogy magam alatt repülök!"

3 éve 8 hónapja #184587 Írta: treffhetes10
Megválaszolva: treffhetes10

Medden_EU beküldte:

treffhetes10 beküldte: Tavaly április elsején a Panzer II J-t tették a shopba. Kíváncsi vagyok idén mit terveznek.

Type 59, azt olvastam

Mint tréfa? :D

3 éve 8 hónapja #184588 Írta: tankos5
Megválaszolva: tankos5
Nincs is jobb mint a J-t kilőni a B2-vel :D majd közölni vele mennyit ér a 30ezres tankja :D

3 éve 8 hónapja - 3 éve 8 hónapja #184611 Írta: tankossanyi
Megválaszolva: tankossanyi

GregoryEgo beküldte:

tankossanyi beküldte: Segítsetek. Prémium harckocsi kellene, de nem tudom milyet vegyek. Nem is szoktam tankkal menni. Nekem az önjáró lövegek fekszenek, de már elég nehéz fenntartani az orosz 10-est mégha egy csomó ammorackot meg sebzést is lövök össze vele. Nagyon nem konyítok a tankokhoz, dehát nincs prém spg sajna, így tankot kell venem. Mi lenne jó a stílusomhoz?

A páncélozott erős tankokat szeretem, de olyan nincs ezért is keztem az ütegeket fejleszteni. Néztem a statomat, de 600vn8-nál alig több. Mi jöhet szóba nekem?

Ne szenvedj tankkal, ha nem akarsz! Van más lehetőség is.
Italeri Ferdinand -hoz jár egy francia op szörnyeteg, a 105 leFH18B2

Kösz a legjobb tippet ! Úgy volt meg is vesszük, de fater azt mondta, amikor megmutattam neki az artyt, hogy túl pici. Ezért ő nem ad ki 12 ezrest, ráadásul ez 5-ös kategória és az így sokkal kisebb, mint egy 8-as és így meg főleg nem ad ki ennyit, meg kevesebbet is keres állítólag. Most megpróbálom valamelyik tankkal is játszó, wotbuzi haveromnak lepasszolni 8-ért azt amakettet, hogy 4-ért hozzájussak a csak az kódhoz. Nekünk fater szerint nem kell még egy lom a lakásban, szóval felejtős lenne egy a cucc

Méretben, tonnában is kisebb a 8-as prémnél meg kategória számában is kisebb. Ezért olcsónak kéne lennie. Ezért ennyi pénzt nem ad ki az ember mondta az ősöm

3 éve 8 hónapja #184612 Írta: tankossanyi
Megválaszolva: tankossanyi

Hun_Mercenary beküldte:

tankossanyi beküldte: Segítsetek. Prémium harckocsi kellene, de nem tudom milyet vegyek. Nem is szoktam tankkal menni. Nekem az önjáró lövegek fekszenek, de már elég nehéz fenntartani az orosz 10-est mégha egy csomó ammorackot meg sebzést is lövök össze vele. Nagyon nem konyítok a tankokhoz, dehát nincs prém spg sajna, így tankot kell venem. Mi lenne jó a stílusomhoz?

A páncélozott erős tankokat szeretem, de olyan nincs ezért is keztem az ütegeket fejleszteni. Néztem a statomat, de 600vn8-nál alig több. Mi jöhet szóba nekem?

Egy uninstall még segíthet ;)

Tessék mondani miért kell uninstallálni, ha élvezem a játékot ? :ohmy:

3 éve 8 hónapja #184618 Írta: Leopardusz
Megválaszolva: Leopardusz
Hogy más is élvezhesse :trollol:

(ok, elnézést :lol: )
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dobilaci, Samy70, Rallyefan81, DrangHun, MPeter71, kajzoo, Bakkaroo, Tomat, Diarmand

3 éve 8 hónapja #184622 Írta: Samy70
Megválaszolva: Samy70
Sziasztok!

A főoldalon a fejlesztői kérdezz felelekben azt írták javítottak pár prémtank statján. Hol lehet ezekről a változtatásokról olvasni??????

Előre is köszi!

Samy

A jövő meg fog történni.... az egész csak idő kérdése.... :)

3 éve 8 hónapja #184629 Írta: matu
Megválaszolva: matu
19-én jön az újabb CW event, a Chieftain/T95 medet lehet majd megszerezni. Infók ITT.

"You think you're special? You're not. Everyone lies, everyone hides things... Nobody makes it through this life being completely honest." Orihara Izaya
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: GregoryEgo

KERES
© 2019 WOTINFO. Minden jog fenntartva.