Jelenleg 241 vendég és nincs tag online

Prémium harckocsik

3 éve 4 hónapja #182993 Írta: Tsisdu
Megválaszolva: Tsisdu

Tettigonia beküldte: Érdekesség, hogy 15-0 lett, de és a legtöbb XP-t is én kaptam, de nem érzem, hogy én hoztam le a csatát. A spotsebzésemet értékelte a rendszer.

Ertheto, es altalanos hozzaallas, hogy csak az a tank tud csatalehozo lenni, amelyik sokat sebez, sok killje van. Akad magyarazat is hozza, hogy ha nem lovod le az ellenfel HP-jat, akkor az az ellenfel nem fogy, tehat aki lelovi, az hozza a csatat. A WN8 is ezt (es foleg ezt) ertekeli.

Csakhogy van egy rakas tank, TD - hogy az artykat mar ne is emlitsem - ami gyakorlatilag spot nelkul halott. Az elmult heten sikerult mennem jonehany csatat, es azt tapasztaltam, hogy van egy-ket palya, ahol a meccset gyakorlatilag a spotterek dontik el. Ha ugyetlenek, vagy nem veszik eszre, hogy ok a spotterek (pl egy jo latotavu med egy light nelkuli csataban), akkor a csata altalaban bukott, hacsak nincsenek a csapatok/jatekosok kozott extrem kulonbsegek.

Tehat van, amikor valojaban az hozza le a csatat, akinek elsosorban spotsebzese van. Es vannak, akik spotterkent rendkivul jok, mikozben a WN8-uk nem is kulonosebben kiemelkedo.

(Es ahogy Ergil emliti, a spotsebzes a creditet es az XP-t szerencsere hozza, tehat ez is lehet szempont, ha az a kerdes merul fel, mennyire jo egy premium jarmu.)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: flexman911, Leopardusz

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 4 hónapja #182997 Írta: BT86
Megválaszolva: BT86
Tényleg medve, azt nem is láttam még meg rajta :woohoo:

A meccs lehozása szerintem elég szubjektív dolog. Persze alapesetben a sebzés, meg bizonyos pályákon a spotolás a legfontosabb. De sokszor van rá példa, hogy pl minimális támogatással megfogsz vagy feltartasz egy oldalt, amíg a másik oldalt át nem nyomják a többiek. Vagy amikor egy lightot kilősz, miközben a csata elején/közepén menne be mögétek az artykért, illetve a csapattársak seggét lőni. Sokszor ilyeneken múlik a győzelem, főleg amikor tele van a csapatod olyanokkal, aki még rá se jött mire való az a kocka a jobb alsó sarokban, nem hogy még le is reagálja a csata változásait :lol:

3 éve 4 hónapja #183008 Írta: D00M
Megválaszolva: D00M
Lehet érdemes lenne, egy amolyan "Keres-Kínál" topicot nyitni, ahol fel lehet ajánlani megunt, nem tetsző prém tankokat eladásra, illetve vételre keresni. :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

3 éve 4 hónapja #183011 Írta: Medden_EU
Megválaszolva: Medden_EU

Tettigonia beküldte: Vett még valaki Mutz-ot az akcióban? Írjátok meg, hogy mi a tapasztalat, esetleg screenshot az eredményekről. sebzés, xp, credit, stb. Köszönöm!

Hát vegyesek az érzéseim, sokat gondolkodtam, hogy a Mutz vagy Patton KR, végül a mutzot választottam, mert a száraz értékek alapján, gondoltam egy T8-as leopard lesz, de nem.

Aránylag mozgékony, bár nem annyira mint gondoltam, kicsit lassan is fordul. Lassan szűkül, mivel az alap menet közbeni értékek nagyok. (Ezt már a T10-nél észrevettem, hogy hiába a Leonak a leggyorsabb a célzás értéke, ha majdnem a duplája a menet/toronyforgás közbeni érték pl a T62-höz képest. Nem mindegy, hogy kétszer akkora körből kell szűkülnie. Érezhetően 1-1,5 mp különbség van a T62 javára.), a legnagyobb csalódás az Credit szorzó. Sajna zöld körre kb 30K-t hoz, prémiummal, aminél sok T10-el is jobban tudok keresni.

Na de összefoglalva:

Előnyök:
1. Prémiumhoz képest mozgékony
2. Jó csőlehajlás
3. Szuper átütés

Hátrányok:
1. Kis DPM
2. Minden találat visz modult vagy crewt.
3. Lassan szűkül medhez képest
4. Kevés Creditethoz egy átlagos meccsre (más T8-al prémmel összehasonlítva)
5. Én nagyon sokszor kaptam T10-et érzésre többször, mint 8-9-et együttvéve.

Nem rossz, de azért jobbra számítottam. Továbbra is a Type 62 eddig a csúcs, pedig a legtöbb T7-T8 prém megvolt már, ami kicsit is mozgékonyabb (kivéve Type59 :( ) Nagy előnye, hogy ezzel az átütéssel SH-ra lehet vinni, hogy sz@rrá keresd magad. De sztem a T-54 proto jobban megéri, vagy FCM.

"Ha három madár lehetnék, felülről láthatnám, ahogy magam alatt repülök!"

3 éve 4 hónapja #183027 Írta: BT86
Megválaszolva: BT86

D00M beküldte: Lehet érdemes lenne, egy amolyan "Keres-Kínál" topicot nyitni, ahol fel lehet ajánlani megunt, nem tetsző prém tankokat eladásra, illetve vételre keresni. :)

Kizárt, hogy a WG engedélyezné. Nagyon nagy bevétel csökkenést jelentene egy ilyen "piac" nekik.

3 éve 4 hónapja #183029 Írta: Oberjunker
Megválaszolva: Oberjunker
Sziasztok, biztos sok mindenkinek megvan az FV 4202P, érdemes beruházni rá? Milyen vele játszani? Azt látom, hogy jó átütése van, de egyebek?

3 éve 4 hónapja #183039 Írta: MPeter71
Megválaszolva: MPeter71

Oberjunker beküldte: Sziasztok, biztos sok mindenkinek megvan az FV 4202P, érdemes beruházni rá? Milyen vele játszani? Azt látom, hogy jó átütése van, de egyebek?

Nekem megvan, én szeretem. 2500 körüli sebzésnél már elég jól keres, oyan 60K simán megvan egy csatában. Nem kapkodó idegbolond, az ágyúja pontos, nekem még kapáslövés is ment vele többször. Én szeretem, igaz sok csatám még nincs vele, eddig 7-et mentem csak, de azok jók voltak, a wn8-am átlagban a 7 csata során 3200-as ezzel a tankkal.
Én azt mondom nem jársz vele rosszul, de én csak egy vagyok a sok közül.

"Mert a férfi mind gyerek, maradunk VÉN TINÉDZSEREK!" by Ákos
"Kinek fegyvere az igazság erénye, a becsület pajzsa a győzedelembe vetett hit, az meghalhat, de el nem bukhat soha." a Nagyszüleimtől
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Oberjunker

3 éve 4 hónapja #183042 Írta: Red_Dragon_HUN
Megválaszolva: Red_Dragon_HUN

D00M beküldte: Lehet érdemes lenne, egy amolyan "Keres-Kínál" topicot nyitni, ahol fel lehet ajánlani megunt, nem tetsző prém tankokat eladásra, illetve vételre keresni. :)

Akkor már csak azt kellene ehhez elintézned, hogy el lehessen adni tankot, mert egyébként nem lehet. (mármint másik játékosnak)
Bár lenne nekem is egy két eladó tankom. Pl. a ISU122S-t vihetné aki akarja!

3 éve 4 hónapja #183207 Írta: treffhetes10
Megválaszolva: treffhetes10
Mi a túró ez az AC 1 Sentinel?

eu.wargaming.ne.../3116/

3 éve 4 hónapja #183209 Írta: treffhetes10
Megválaszolva: treffhetes10
Meglett:
thearmoredpatro...emium/

Nem estem szerelembe. :P
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Nagykaraoly

3 éve 4 hónapja #183216 Írta: Bakkaroo
Megválaszolva: Bakkaroo
Ez egy nem túl jó löveggel rendelkező, viszont kevésbé páncélozott és főleg legénységhúzásra alkalmatlan "valami". Olcsó, tehát a vérpistik venni fogják, de komoly játékosok inkább csak a célzókörben fogják látni, mint ajándék frag...

3 éve 4 hónapja #183217 Írta: Karika
Megválaszolva: Karika

Nagykaraoly beküldte: Jó az AC 1 SENTINEL? 4-es prémtank. 38 napig lehet kapni. Mennyire jó a karakterisztikája? Op vagy siralmas esetleg kettő közt?

Siralmas, jelenleg a legrosszabb prémium tank amit meg lehet venni.

3 éve 4 hónapja #183226 Írta: pgergo77
Megválaszolva: pgergo77

Nagykaraoly beküldte:

treffhetes10 beküldte: Meglett:
thearmoredpatro...emium/

Nem estem szerelembe. :P

Gondolom nem tierlimites. Mert jobb a karakterisztikája a minumausénál, de ugye az csak 4-es közt megy, ez viszont ha feldobja T5, sőt T6-ba a japó heavykhez gondolom már nem sokat ér.

Csak, hogy korrektek legyünk: a Minimaus a Pz.Kpfw. 38h 735 (f), Te pedig a Pz.Kpfw. B2 740 (f)-re gondoltál.

3 éve 4 hónapja #183238 Írta: Karika
Megválaszolva: Karika

Nagykaraoly beküldte: Nem az a mikromaus amit írtál a B2 a minimaus.

Amikor a félreinformáltság önbizalommal párosul :nono:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: pgergo77

3 éve 4 hónapja #183241 Írta: Tsisdu
Megválaszolva: Tsisdu

Karika beküldte:

Nagykaraoly beküldte: Nem az a mikromaus amit írtál a B2 a minimaus.

Amikor a félreinformáltság önbizalommal párosul :nono:

Amellett, hogy nincsenek vesszok az idezett mondatban, es ezert felreertheto, nem lehet, hogy ugyanazt allitjatok?
Tehat: World of Tanks - PzKpfw 38H735(f) Tier 2 Premium Light Tank - The Micro Maus

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.