Jelenleg 322 vendég és 3 tag online

Prémium harckocsik

3 éve 4 hónapja - 3 éve 4 hónapja #183242 Írta: Karika
Megválaszolva: Karika

Nagykaraoly beküldte: Főleg, hogy te mondtad, hogy gyenge a sentinel. A T2-es mütyűr az a mikromaus, de a minimaus az egy teljesen más járgány. A B2-t nevezik az erős páncélja és a brutaltírlimit miatt minimausnak. A rokona a mikromaus, de én nem arról beszéltem. A mikro az kisebb értéket takar a mininél, ezért is nevezik mikromausnak azt a T2-est, de a minimaus az mindíg a B2 volt. De semmi baj ! :-*

Tudnál linkelni egy helyet, (video, fórum, akármi) ahol valaki "Minimaus"-nak nevezi a PzB2-t? (rajtad kívül, persze)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: pgergo77

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 4 hónapja #183243 Írta: Karika
Csak azért kérdezem, mert én linkelek neked párat ahol rádcáfolnak, ha akarod
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Nagykaraoly

3 éve 4 hónapja - 3 éve 4 hónapja #183245 Írta: pgergo77
Megválaszolva: pgergo77

Karika beküldte:

Nagykaraoly beküldte: Főleg, hogy te mondtad, hogy gyenge a sentinel. A T2-es mütyűr az a mikromaus, de a minimaus az egy teljesen más járgány. A B2-t nevezik az erős páncélja és a brutaltírlimit miatt minimausnak. A rokona a mikromaus, de én nem arról beszéltem. A mikro az kisebb értéket takar a mininél, ezért is nevezik mikromausnak azt a T2-est, de a minimaus az mindíg a B2 volt. De semmi baj ! :-*

Tudnál linkelni egy helyet, (video, fórum, akármi) ahol valaki "Minimaus"-nak nevezi a PzB2-t? (rajtad kívül, persze)

Szerintem felesleges vitáznunk vele, mert a stílusából ítélve nagyon kicsi az esélyünk egy "elnézést, tévedtem" típusú vallomásra, valamint tényleg apróságon vitázunk.

3 éve 4 hónapja #183259 Írta: babszem jankó
Megválaszolva: babszem jankó
Még csak néhány órája jelent meg, haver aki játszik vele azt mondja, jól muzsikál.
Teljesen átlagos...

3 éve 4 hónapja #183281 Írta: Karika
Sóhaj... újabb troll...

3 éve 4 hónapja - 3 éve 4 hónapja #183287 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor
2 nap Örök pihi, nem az első esete és úgy látom a SU-76i elemzésnél sem bírt magával.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dobilaci

3 éve 4 hónapja #183289 Írta: Tettigonia
Megválaszolva: Tettigonia
Sziasztok!
A személyes küldetések kapcsán kicsit elmerengtem az artykon. Tudtok arról, hogy miért nem árul a WG prémium arty-kat? Korábban volt a tier 5-ös francia Le FH 18 B2 Azt sejtem, hogy a játékosok egy része nem rajong érte, de üzleti szempontból szerintem sikeres lehetne a modell. Egyrészt elég sokan kedvelik őket, csatánként 4-5 darab szinte mindig van. (Eddigi rekord nálam 10 arty volt a 30-ból)
Másrészt, aki a küldetések miatt nem mindenki szeretne szenvedni a fejlesztéssel, hogy magasabb tier-ű artyt birtokoljon, az vehetne magának.
Várható ismét prémium arty? Ha már korábban eldőlt, hogy nem lesznek, akkor volt indoklás, hogy miért?
Köszönöm!

3 éve 4 hónapja #183290 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956

Tettigonia beküldte: Sziasztok!
A személyes küldetések kapcsán kicsit elmerengtem az artykon. Tudtok arról, hogy miért nem árul a WG prémium arty-kat? Korábban volt a tier 5-ös francia Le FH 18 B2 Azt sejtem, hogy a játékosok egy része nem rajong érte, de üzleti szempontból szerintem sikeres lehetne a modell. Egyrészt elég sokan kedvelik őket, csatánként 4-5 darab szinte mindig van. (Eddigi rekord nálam 10 arty volt a 30-ból)
Másrészt, aki a küldetések miatt nem mindenki szeretne szenvedni a fejlesztéssel, hogy magasabb tier-ű artyt birtokoljon, az vehetne magának.
Várható ismét prémium arty? Ha már korábban eldőlt, hogy nem lesznek, akkor volt indoklás, hogy miért?
Köszönöm!

A WG is elismerte hogy jelenlegi formájában nem illik a játékba az arty.Elvileg próbálkoznak is az újradolgozásukkal.Amíg ezzel nem készülnek el,nem nagyon hiszem hogy bekerül bármilyen új arty is a játékba.

3 éve 4 hónapja - 3 éve 4 hónapja #183294 Írta: setelekot 1
Megválaszolva: setelekot 1

Hunti beküldte:

Tettigonia beküldte: Sziasztok!
Köszönöm!

A WG is elismerte hogy jelenlegi formájában nem illik a játékba az arty.Elvileg próbálkoznak is az újradolgozásukkal.Amíg ezzel nem készülnek el,nem nagyon hiszem hogy bekerül bármilyen új arty is a játékba.

T!

Majdnem teljesen kizártnak tartom, hogy prémium arty legyen. Pláne V. tier fölött. (nem emléxem a sextonra, hogy vehető-e a játékban?, de ha jól emléxem III. tier, tehát küldikhez nem jó)
A francia V. tier prémium meg brutális. De csak ritkán teszik be.

Nem rossz gondolat, amit fölvetettél, egyébként.

Sajnos nem hiszem.

Az arty nem kerül ki a játékból; ha valamilyen nerf lesz - először - , az is legalább 1 év.

Kv 2, s51. Ezt javaslom neked. A nagy durunggal az s51 csodákat mível.

Én végigmentem az ágon, és nem rossz. Csak a küldik miatt, mert nehéz tankkal nem játszom. Inkább arty. :)

"...számukra a lét legszentebb pillanata az, ha egyedül nézhetnek szembe minden ellenséggel." Frank Herbert

3 éve 4 hónapja #183341 Írta: Oberjunker
Megválaszolva: Oberjunker

MPeter71 beküldte:

Oberjunker beküldte: Sziasztok, biztos sok mindenkinek megvan az FV 4202P, érdemes beruházni rá? Milyen vele játszani? Azt látom, hogy jó átütése van, de egyebek?

Nekem megvan, én szeretem. 2500 körüli sebzésnél már elég jól keres, oyan 60K simán megvan egy csatában. Nem kapkodó idegbolond, az ágyúja pontos, nekem még kapáslövés is ment vele többször. Én szeretem, igaz sok csatám még nincs vele, eddig 7-et mentem csak, de azok jók voltak, a wn8-am átlagban a 7 csata során 3200-as ezzel a tankkal.
Én azt mondom nem jársz vele rosszul, de én csak egy vagyok a sok közül.

Köszi. Még alszom rá egyet. Végül is van cromi, meg B is illetve haladok ezen a brit med ágon, lehet, hogy egéri.

3 éve 4 hónapja #183377 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Bármiféle prém arty játékban megjelenését én is ezért tartom valószínűtlennek: pénzért megvehető prém vasakat a WG nem szívesen nerfel ... (tényleg csak végszükségből, ha nagyon elszabták... akkor teszik ) ... ugye aki egyszer fizetett prém tankért, az sanszos hogy vesz máskor is, nem szerencsés elvadítani avval, hogy 1:1 lenerfelik azt a vasat amit real money-ért vett... És mivel az artykat valahogyan szeretnék átalakítani (szerintem fogalmuk sincs hogyan... ), így amíg ezen nincsenek túl, kizárt hogy prém arty vasat áruljanak...

3 éve 4 hónapja - 3 éve 4 hónapja #183441 Írta: Diarmand
Megválaszolva: Diarmand
Engedelmetekkel tennék ide egy WZ-111-es replayt .

A csata tier 9-ben zajlott és csak azt szeretném ezzel megmutatni, hogy aki észnél van és jól ismeri a tankját, az tud vele érvényesülni még a fronton is. Ami látszik a replayben. Nem szarozok, megyek elől a heavy dühöngőbe. Csak normál AP-t lövök vele, igen 175 pen T9-ben, de annyi kell, hogy tudd mire lősz.
Megvédem az M103-unkat, ezt fontosnak tartottam, mivel az ágyújára még szükség lehet(ett volna), nekem meg sok hp-m volt. Néha érdemes ilyen manővereket bevállalni. Az IS3-at is be lehet lőni ha ilyen hülyén áll fel valahova. Megjegyzem nem használok XVM-et, így lehet, hogy mi jobbak voltunk, de a lényeg nem ezen van. Hanem azon, hogy okosan használva majd minden tank lehet eredményes ott, ahol nem is várná az ember.
Itt egy másik .
Senki ne értse félre, ez nagyzolás, hanem arról szólna, hogy ha tudod, hogy merre menj és mit csinálj, illetve mire lőj, akkor nem lesz gond az eredménnyel sem.
Goldot egyet sem lőttem el egyik meccsen sem.

Szerk: tennék ide egy ász kört is, a konzekvenciát le lehet vonni :) Replay

"Ha jól emlékszem én töltés gyorsító, vertikális, meg célzásgyorsító, elit alakulat. Olykor cola ha van kedvem." - Gunnershun
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Hunter9956, csikidix

3 éve 4 hónapja #183528 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci

Diarmand beküldte: Engedelmetekkel tennék ide egy WZ-111-es replayt .

A csata tier 9-ben zajlott és csak azt szeretném ezzel megmutatni, hogy aki észnél van és jól ismeri a tankját, az tud vele érvényesülni még a fronton is. Ami látszik a replayben. Nem szarozok, megyek elől a heavy dühöngőbe. Csak normál AP-t lövök vele, igen 175 pen T9-ben, de annyi kell, hogy tudd mire lősz.
Megvédem az M103-unkat, ezt fontosnak tartottam, mivel az ágyújára még szükség lehet(ett volna), nekem meg sok hp-m volt. Néha érdemes ilyen manővereket bevállalni. Az IS3-at is be lehet lőni ha ilyen hülyén áll fel valahova. Megjegyzem nem használok XVM-et, így lehet, hogy mi jobbak voltunk, de a lényeg nem ezen van. Hanem azon, hogy okosan használva majd minden tank lehet eredményes ott, ahol nem is várná az ember.
Itt egy másik .
Senki ne értse félre, ez nagyzolás, hanem arról szólna, hogy ha tudod, hogy merre menj és mit csinálj, illetve mire lőj, akkor nem lesz gond az eredménnyel sem.
Goldot egyet sem lőttem el egyik meccsen sem.

Szerk: tennék ide egy ász kört is, a konzekvenciát le lehet vonni :) Replay

Megneztem oket, jol hasznalod azt a vasat. En azert tovabbra sem szeretem az IS-6-ot, ami ugye nagyon hasonlo parameterekkel bir mint a WZ-111.

Van par 8-as prem tank a garazsomban (IS-6, FCM 50t, FV 4202(P), Pancser 88, M46 KR Patton. Nekem jatekelmeny szempontjabol az FCM 50t, a Patton es az FV 4202 tetszik nagyon. Kredittermeles szempontjabol is az FCM a leghatekonyabb nalam. Az IS-6-ot es a Panthert egy kicsit mar megbantam, hogy megvettem mert szinte sosem veszem elo oket.

"Dobilaci fórumbiztonsági őr a példaképem." by Wotinfo-s troll re-reg
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Diarmand

3 éve 4 hónapja - 3 éve 4 hónapja #183531 Írta: Artyom1986
Megválaszolva: Artyom1986
Sziasztok!

Érdeklődnék,hogy az AT 15A mennyire használható manapság?FV td legénységét szeretném "húzni" benne.Nem sok jót hallottam róla,érdemes megvenni?

3 éve 4 hónapja #183533 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci

Artyom1986 beküldte: Sziasztok!

Érdeklődnék,hogy az AT 15A mennyire használható manapság?FV td legénységét szeretném "húzni" benne.Nem sok jót hallottam róla,érdemes megvenni?

Nekem nincs meg de az AT sorozatot vegigszenvedtem. Ne szivasd vele magad, a jelenlegi meta-ba nem igazan illenek bele a lassu TD-k.

"Dobilaci fórumbiztonsági őr a példaképem." by Wotinfo-s troll re-reg
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tealq

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.