Jelenleg

29
látogatónk van

Prémium harckocsik

9 éve 1 hete #107690 Írta: doom13
Megválaszolva: doom13
Mostanában valamiért gyakrabban előkerül a valóságban így vagy úgy van érv. Ezt az érvelést itt el lehet felejteni, mert nem releváns, már egyszer leírtam másik topicban, de akkor leírom itt is, hogy miért nem.
1. A WG kijelentette, hogy a balance nekik fontosabb, mint a valósághűség.
2. A valóságban egy ember egyedül tudja mozgatni a páncéltestet, a tornyot, tölt és lő, miközben a csapattársakkal kommunikál? A valóságban ha egyszer felspottolnak, "leesik" rólad a spot? A valóságban ugyanazzal a távcsőbeállítással lőttek 30 és 600 méterre? A valóságban egy gombnyomással fel tudtak rakni egy lánctalpat, vagy meggyógyítani egy sérültet? A valóságban tudod, hogy mikor vettek észre? A valóságban nincs lövedékesés? A valóságban a Sherman át tudta ütni a Tigrist? A valóságban a Maus ment 20 km/h-val? A valóságban építettek valaha is működő WT E100-at, vagy T57-et? NEM. Ez nem szimulátor, ez egy játék, ahol az élmény érdekében bizonyos dolgok nem valóságosak. Aki valóságot akar, az ne itt keresse, sok szimulátor van, azok legalább közelítenek a valósághoz, a WoT nem. És ezzel semmi baj nincs. Csupán be kell ismernünk, hogy a valóság itt nem releváns és nem használható fel érvként a véleményünk alátámasztására.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, MPeter71, eldegor

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 1 hete #107691 Írta: Jackal_hun
Megválaszolva: Jackal_hun

Nincs Löwem, nem is lesz. Szarért minek pénzt adni?:P

van olyan tank ,amit nem tartasz szarnak a sajátaidon kivül ? :P


Persze. Csak azok messze vannak XP-ben.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 1 hete #107692 Írta: Jackal_hun
Megválaszolva: Jackal_hun

Nem nekem szól de válaszolok rá. A multifunkciós tanokat szereti,nem a korlátoltakat.
Ettől persze nem szar a Löwe de csak 2 dologra lehet használni(heavy és/vagy sniper)

vagyis divat közepes


Szerintem a korlátolt embereket nem szereti, az olyanokat mint te.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 1 hete #107700 Írta: Dodge94HUN
Megválaszolva: Dodge94HUN
Type 64 vélemények? Így akciósan megéri? Esetleg Panther M10?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 1 hete #107704 Írta: Tigibeeb
Megválaszolva: Tigibeeb

Type 64 vélemények?


Nekem a játék kedvenc tankja... ;)
Az egyik legmobolisabb light tank, a szintjéhez kpest szinte mindenben felveszi a versenyt a többi tankal, pedig ugye a prémek mindig gyengitve vannak a szintbeli tankokhoz képest ez nem...
Ányu derp. -10 !!! , nagyon jo álca, jo látotáv , jol fordul...mi kell még ? :)
Nem hiába viszik 6 os str.-ra...
Akciosan pedig ez éri meg a legjobban..!
Hát nyilván nem olyan pénz gyár mint a 8 -as prémek, de a játék élmény kárpotol...
Persze azért nem árt bele egy 2 skilles csapat.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81, VindiqueV

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 1 hete #107705 Írta: Rallyefan81
Megválaszolva: Rallyefan81

Type 64 vélemények?


Nekem a játék kedvenc tankja... ;)
Az egyik legmobolisabb light tank, a szintjéhez kpest szinte mindenben felveszi a versenyt a többi tankal, pedig ugye a prémek mindig gyengitve vannak a szintbeli tankokhoz képest ez nem...
Ányu derp. -10 !!! , nagyon jo álca, jo látotáv , jol fordul...mi kell még ? :)
Nem hiába viszik 6 os str.-ra...
Akciosan pedig ez éri meg a legjobban..!
Hát nyilván nem olyan pénz gyár mint a 8 -as prémek, de a játék élmény kárpotol...
Persze azért nem árt bele egy 2 skilles csapat.


Akkor én döntöttem... :D :side:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 1 hete #107711 Írta: stefanitsr
Megválaszolva: stefanitsr
Szerintem sz@rrakás.

Nincs semmi páncél, főtt tészta felfüggesztés, érzésre lenerfelt toronyforgás a vásárlási időponthoz képest, nulla átütés, és mivel light, simán megy tier8-9-be, újabban extrém hajlam mindenféle modul damage-re.

Ha eladhatnám, 1000 forintért már vihetnék is.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 1 hete #107712 Írta: thompi
Megválaszolva: thompi
Van olyan német prémium közepes tank, amire érdemes beruházni? Elég megoszló véleményeket lehet olvasni... Legénységképzésre kellene leginkább.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 1 hete #107715 Írta: stefanitsr
Megválaszolva: stefanitsr
T25

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 1 hete #107719 Írta: hm1994
Megválaszolva: hm1994
M10. Ára se vészes és elég jól is keres.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 1 hete #107721 Írta: Dodge94HUN
Megválaszolva: Dodge94HUN
Hát mivel az ELC a legtöbbet játszott tankom és a kedvenceim között van a megboldogult Chaffee és a két utódja, ezért azt hiszem a páncél hiánya nem fog zavarni :D Ami igazából érdekel, hogy az ágyú milyen rajta, milyen menet közben és hasonlók. Legénységem meg Type 62-ből lesz bele maximum, kínával nem szoktam játszani igazán.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 1 hete #107722 Írta: hm1994
Megválaszolva: hm1994
Orosz prém TD-k küzöl melyiket érdemes megvenni?
Legényeknek lesz. T7-el szemezek, de abba csak négyen férnek nekem meg 5 emberem van.
T6-ról vélemények?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 1 hete - 9 éve 1 hete #107729 Írta: DrangHun
Megválaszolva: DrangHun
Az ugye a Su-100Y...Két előnye mindenképpen van: hatan férnek el benne és az ágyú pontosság-átütés-sebzés triójának elmegy-megteszi-brutál leosztása ad némi örömre okot.
Azonban gyakorlatilag semmi TD-s vonása nincs.Semmi álca, akkora mint egy akol, így nyilván a hatodik érzék lámpa itt direktbe van kötve a tápra :).
Nem gyors, nem fordul gyorsan, nincs szinte semmi páncélja, és ez a semmi is úgy van fent, nehogy legyen valami szöge.Az egyik pozitívuma ugye a löveg, de itt is van két elem, nevezetesen a töltésidő és a célzásidő, ami felér egy "fej vagy gyomorral" :S
A klasszikus TD stílust és a bevált helyeket nyilván el kell vele felejteni.Heavyben nyomni a páncél és a torony hiánya miatt megint nem célszerű, egyéb opció meg nincs.
Én az első 20-30 csatám alatt zárlatosra zokogtam a klaviatúrát, ha lett volna ilyen opció még a félár feléért is simán visszaadom.
Aztán elkezdtem kiismergetni, meglettek a mapokon neki való helyek, pozíciók, így jöttek a sikerélmények is.Jó nem vagyok vele, de most azt mondom megérte.
Nagyon egyedi stílust igényel, sokban függ a csapattól, végjátékban messze nem egy ász, de ha van türelmed kiismerni messze nem olyan rossz, mint amilyennek a hiányosságai miatt lennie kellene :).
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: hm1994

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 1 hete #107730 Írta: 99lufi
Megválaszolva: 99lufi
nem Dranghun, a 7es az a 122-44 ;)
te a 6osról beszélsz

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 1 hete #107731 Írta: DrangHun
Megválaszolva: DrangHun

T6-ról vélemények?


Öööö ez alapján én erősen arra következtettem.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: 99lufi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.