Jelenleg

24
látogatónk van

Prémium harckocsik

9 éve 1 hete #106407 Írta: Dodge94HUN
Megválaszolva: Dodge94HUN
Matilda BP-t sajnálom, hogy nem vettem meg, mert tényleg nem lett volna tétel. Na majd legközelebb :evil: De szerintem a Matilda IV is teljesen használható goldspammel.

Reméltem, hogy a T-15 ilyen kis gyors flankelgetős tank, de akkor mindegy :(

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 1 hete #106428 Írta: stefanitsr
Megválaszolva: stefanitsr
Nekem megvan mindkettő, a BP abban jobb, hogy ténylegesen van átütő ereje a goldjával, ami 180mm, és van mellé 1,94-es töltés ideje BIA nélkül. Ha arty, vagy nagyobb td elkapja nyílton akkor reszeltek neki, de ha kicsit is el tud bújni, akkor ihajcsuhaj az ellenségnek, mert seperc alatt ementálivá lövi a nevetséges 75-ös alfájával is. Persze először röhögnek, hogy hehe 75-ös sebzés, lerohanom. Jah, de mire újratöltesz beléd lőtt ötöt.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 1 hete #106431 Írta: Turan11
Megválaszolva: Turan11
Matilda IV prémium lőszer nélkül is elég jól használható!Igaz azért gyenge pontokat kel keresni vele A KV-1-n és a tier VI tankokon!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 1 hete #106438 Írta: BAGETT
Megválaszolva: BAGETT

Matilda IV prémium lőszer nélkül is elég jól használható!Igaz azért gyenge pontokat kel keresni vele A KV-1-n és a tier VI tankokon!


Azért van jópár dolog amivel nem szivesen találkozok ha ezzel megyek. Egyrészt mert nem tudom átlöni, vagy ö tud átlöni akárhol, vagy csak simán kinyír anélkül hogy hozzá tudnék szólni. Bevételt meg amúgy se várok töle...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 1 hete #106495 Írta: Turan11
Megválaszolva: Turan11

Matilda IV prémium lőszer nélkül is elég jól használható!Igaz azért gyenge pontokat kel keresni vele A KV-1-n és a tier VI tankokon!


Azért van jópár dolog amivel nem szivesen találkozok ha ezzel megyek. Egyrészt mert nem tudom átlöni, vagy ö tud átlöni akárhol, vagy csak simán kinyír anélkül hogy hozzá tudnék szólni. Bevételt meg amúgy se várok töle...

Én sem várok tőle nagy bevételt! De én nem igazán használok vele prémium lőszert!Inkább szenvedek! :cheer:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 1 hete #106555 Írta: BAGETT
Megválaszolva: BAGETT

Matilda IV prémium lőszer nélkül is elég jól használható!Igaz azért gyenge pontokat kel keresni vele A KV-1-n és a tier VI tankokon!


Azért van jópár dolog amivel nem szivesen találkozok ha ezzel megyek. Egyrészt mert nem tudom átlöni, vagy ö tud átlöni akárhol, vagy csak simán kinyír anélkül hogy hozzá tudnék szólni. Bevételt meg amúgy se várok töle...

Én sem várok tőle nagy bevételt! De én nem igazán használok vele prémium lőszert!Inkább szenvedek! :cheer:


Hát tudod, ha már egyszer amúgyse hoz semmit, legalább ne szenvedjek vele. A löszer fele prém. Angol TD ellen az is kevés, szóval arra egyáltalán nem lövök, csak ha sikerül oldalba kapni közelröl. A legnagyobb baj viszon nem a pen, hanem a sebesség. Ez elvileg egy med, de a heavy tankok simán legyorsulják.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 1 hete - 9 éve 1 hete #107504 Írta: stefanitsr
Megválaszolva: stefanitsr
Új orosz med.

Első gondolatok:

- Picit lassúcska és picit lomha (44 max sebesség), de ez sokkal kevésbé idegesítő mint a célzásidő és a töltés idő a t34-3 esetében, és megvettem azt is összehasonlításul (teszt szerveren ofkorz), ahhoz képest már nem is olyan lassú és lomha.
- Megy tier10-be.
- töltés ideje jó, célzás ideje nem olyan borzasztó
- Átütése, háttő, lehetne jobb
- Páncélja nem rossz, torony alacsony, test eleje jó szögben áll.
- Az új genes prémek közül eddig számomra a legígéretesebb.
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 1 hete #107528 Írta: Athelgard
Megválaszolva: Athelgard
Sziasztok! Szeretnék egy tier 8-as prémium tankot vásárolni, csak nem tudom, hogy melyik legyen az: az AMX CDC, vagy a T34? Mind a kettőről olvastam jót és rosszat is, de engem csupán a kredithozam érdekel:melyikkel lehet a legtöbbet farmolni??? A válaszokat előre is köszönöm.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 1 hete #107540 Írta: doom13
Megválaszolva: doom13
Első kérdés, mennyit szánsz rá? Ugyanis a CDC 7450 goldba kerül, míg a T34 12000.
Második kérdés, mennyire vagy tapasztalt játékos? Ez fontos, hiszen a CDC-ben nagy potenciál van, de ahhoz, hogy igazán meg tudja mutatni, mire képes, tapasztalt, medekkel sokat játszott játékos kell. Mindkettő megy tier 10-be, tehát itt nincs különbség. A CDC-nek semmi, azaz SEMMI páncélja nincs, a T34-nek, ha más nem, egy majdnem belőhetetlen toronyfrontja van. A CDC-nek több mint dupla akkora a RoF-ja, mint a T34-nek, viszont a penje és az alfája kisebb. Adott tehát két stílusban teljesen különböző tank, teljesen különböző áron, szerintem az alapján dönts, hogy mennyit akarsz rászánni, és, hogy melyik stílus áll közelebb hozzád, hiszen egy olyan tankkal, aminek a stílusát érzed, könnyebb farmolni.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Athelgard

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 1 hete #107541 Írta: _HENTES_
Megválaszolva: _HENTES_

Sziasztok! Szeretnék egy tier 8-as prémium tankot vásárolni, csak nem tudom, hogy melyik legyen az: az AMX CDC, vagy a T34? Mind a kettőről olvastam jót és rosszat is, de engem csupán a kredithozam érdekel:melyikkel lehet a legtöbbet farmolni??? A válaszokat előre is köszönöm.


A fenti kettő közül a T34 van meg. Nehéz vele játszani, lightok, artyk keresztbe lenyelik. (meg persze minden más :) ) Nem dobja többször T10 - be, mint egy sima 8 - as tankot. Óvatosba kell nyomni vele és nem szabad előre rohangálni. Lehetőleg ne maradj vele egyedül :)

Ami a kreditet illeti, azt csak úgy f*ssa. De komolyan. T10 - es csata azért is jó, mert azzal az átütéssel simán helyt tud állni, plusz ha 10 - eseket sebzel, akkor bőkezű kreditben. Már többször írtam, hogy ha egy győztes T10 - csatában lesebzed a HP - dat, 60 - 70k nettót ad (persze prémmel).

CDC - ről nem tudok nyilatkozni :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Athelgard

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 1 hete #107543 Írta: Athelgard
Megválaszolva: Athelgard
Köszönöm a válaszod. Mivel egy közepesen gyenge játékos vagyok, azt hiszem a T34-es lesz a legjobb választás, mert az amerikai "dombharcos" heavyzés eddig eléggé bejött, illetve a tüzerő még úgy ahogy palástolja az egyelőre még meglévő taktikai hiányosságaimat. :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 1 hete #107546 Írta: Ergil
Megválaszolva: Ergil
Szia!

A T29, 232, M103-as legénységet bele tudod ültetni a T34-be átképzés nélkül.

Szerintem CDC-t csak akkor vegyél, ha tervezed a Francia ágat, mert elég sajátos játékstílust igényel.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Athelgard

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 1 hete #107550 Írta: Jackal_hun
Megválaszolva: Jackal_hun

Köszönöm a válaszod. Mivel egy közepesen gyenge játékos vagyok, azt hiszem a T34-es lesz a legjobb választás, mert az amerikai "dombharcos" heavyzés eddig eléggé bejött, illetve a tüzerő még úgy ahogy palástolja az egyelőre még meglévő taktikai hiányosságaimat. :)


Nekem T34-em volt és eladtam,mert utáltam, iszonyatosan lomha (sokkal lomhább mint a T29-T32 trio), viszont relative egyszerű taktikával játszható, mindig legyél hulldownban. Nagy a penje, ezért olyan nagyon nem kell vele célozni, de lassan lő, szóval 2-300 méter távolságot mindig tartsál vele, mert ha rád szaladnak halott vagy. Mivel a kredit első sorban a sebzéstől függ, ezért az alacsony DPM sokszor rosszul jön, de ha támogató módban nyomod 100K kreditek kiesnek belőle.

A CDC egy sokkal "nyerésorientáltabb" tank, gyors könnyű vele oldalt váltani, egy fantasztikus ágyú van rajta de semmi páncél/HP, szóval egy pár ezer csata kell medekkel mire jól fog ezzel menni. A másik ok amiért nincs okod megvenni, ha nem mész a Batchat/AMX 30B vonalon, hogy T8-ig könnyű tankok vannak a francia ágon, ezért nem fogod tudni áttenni a legénységet, illetve az AMX 13-90 alapból megtartós tank, nem biztos hogy megvenném a CDC-t ha úgy is kell 5-600 csatát menni az AMX 13-90-el a két T10 miatt:D
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Athelgard

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 1 hete - 9 éve 1 hete #107557 Írta: stefanitsr
Megválaszolva: stefanitsr
Pont ezt akartam nézni a tech tree-ben, hogy mennyi a francia med. Háttő... Gyakorlatilag van a lorraine, a BC, meg a két új AMX 30 lesz. Ezért nem érdemes prémet venni. A CDC-vel kapcsolatban meg az az érzésem, hogy ez egy lufiként felhújt light, annak minden hátrányával, ugyanis hatalmas. Jah és mindkettő megy tier10-ben, namármost, ha a CDC-nek itt már elég a baja ha csak valaki mellé lő HE-vel... :evil:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 1 hete - 9 éve 1 hete #107572 Írta: Ergil
Megválaszolva: Ergil
Még annyit fűznék hozzá általánosságban, hogy első prémium tanknak olyat válassz, ami jobban tűri a hibákat.
Egy lassabb/páncélozottabb prémiummal (T34, Löwe, IS-6, SuperPershing) nem fogsz könnyen visszavonulni/oldalt váltani, de le tudsz adni 3-4 sebző lövést még akkor is ha a front előtted összeomlik.
Egy gyorsabb puhább/support tankkal (franciák) többször mehetsz olyan kört, amikor túl hamar érsz vele oda valahová, kilépsz a fedezékből és már nem érsz vissza. Úgy kilőnek, hogy max 1 sebző lövést adsz le. Ezekkel magasabb hozamot lehet elérni, de gyakorlottabb játékost vagy jobb szakaszt igényelnek.
Szerintem.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.