Jelenleg 446 vendég és 8 tag online

Prémium harckocsik

4 éve 3 hónapja #105327 Írta: eldegor
Megválaszolva: eldegor
A WG hivatalosan bejelentette, hogy nem lesz több tier limites prémium tank.

Ha a kacsa nem tud úszni nem a víz a hülye...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 3 hónapja #105329 Írta: Watayoshi
Megválaszolva: Watayoshi

eldegor beküldte: A WG hivatalosan bejelentette, hogy nem lesz több tier limites prémium tank.

Látszik,hogy nincs egy marketinges se a fejlesztő gárdában. :)

4 éve 3 hónapja #105377 Írta: Pike
Megválaszolva: Pike
Inkább azt mondanám, nagyon is jó marketingeseik vannak! Mindenki rohan tierlimites tankokat venni, hátha kiveszik őket. Aztán "véletlenül" mégis benn maradnak, vagy mégis lesz a nép akaratából tierlimites járgány. persze most még kivárnak, lebegtetik a tierlimit "eltörlését" az új prémium járgányoknál, aztán ha meglesz a bevétel, majd rebalanszolnak. Szóval jó stratégia ez! Másik lehetőség, hogy érzik a vesztüket, jön a konkurencia, és amíg lehet, kisajtolják a játékosokból a pénzt. Végülis ez egy profitorientált vállalkozás, bárki bármit is hisz\mond...

A pisztácia kifogyott...
Miért van két vécécsésze? Nem tudtad? A milliomosok egyszerre csinálják... Ilyen bunkók?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: eldegor, gdavid093

4 éve 3 hónapja #105379 Írta: _Aerol_
Megválaszolva: _Aerol_
Lehet, h nem ez a jó topik a kérdésem feltevésére, de megkockáztatom.
Az volna a kérdésem, hogy lehetséges-e valakinek ajándékba venni prémium tankot?

4 éve 3 hónapja #105380 Írta: Hecienda
Megválaszolva: Hecienda
Igen ha te is játszol meg ő is és barátok vagytok a játékban akkor s prémium shopban van rá lehetőség.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: _Aerol_

4 éve 3 hónapja #105382 Írta: kopuler
Megválaszolva: kopuler
Lehetséges!

_Aerol_ beküldte: Lehet, h nem ez a jó topik a kérdésem feltevésére, de megkockáztatom.
Az volna a kérdésem, hogy lehetséges-e valakinek ajándékba venni prémium tankot?

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: _Aerol_

4 éve 3 hónapja #105547 Írta: _Aerol_
Megválaszolva: _Aerol_
Köszönöm a választ, megtaláltam a shopban a kis ajándék ikont és megy minden mint a karikacsapás :)

4 éve 3 hónapja #105586 Írta: JackassJana
Megválaszolva: JackassJana

_Aerol_ beküldte: Lehet, h nem ez a jó topik a kérdésem feltevésére, de megkockáztatom.

Igen van rá mód:
- eu.wargaming.ne...icles/ az alábbi linkre katt és ott kiválasztod a kívánt tankot
- Send as a gift itt a kis négyzetbe beteszed a pipát
- Kiválasztod a barátlistán a játékost
- Fizetési mód választás

Már ott is van a garázsában! ;-)

4 éve 3 hónapja #105839 Írta: Hecienda
Megválaszolva: Hecienda
Az is-6 még mindig ajánlott vétel?

Valaki a közelmúltban - talán a pontosság nerf után - mintha szidta volna.

Igazából az amcsi meg a szovjet nemzet az amiben érdekelt vagyok, de a T34et meg a SP-t igen sokan szidták.
Később meg tervezem a franciákat is szóval az fcm is elgondolkodtat :S

Nehéz döntés :)

4 éve 3 hónapja #105850 Írta: gdavid093
Megválaszolva: gdavid093

Hecienda beküldte: Az is-6 még mindig ajánlott vétel?

Valaki a közelmúltban - talán a pontosság nerf után - mintha szidta volna.

Igazából az amcsi meg a szovjet nemzet az amiben érdekelt vagyok, de a T34et meg a SP-t igen sokan szidták.
Később meg tervezem a franciákat is szóval az fcm is elgondolkodtat :S

Nehéz döntés :)

Én is ezen a kettőn gondolkozom..... az IS-6-ot csak 9-ig vágja fel, viszont a T-34 megy a 10-esek közé is. Ha jól tudom az IS-6-nak az IS top ágyúja van (175mm pen, 390 átlag dmg), tehát tier9-ben sőt még néha talán 8-ban is "tűtteni" kell a goldot. A T-34 jobb az ágyúja szerintem, bár annak a paramétereit nem vágom. Ettől függetlenül nekem szerintem IS-6-om lesz:) Szimpi az a tank!

4 éve 3 hónapja - 4 éve 3 hónapja #105852 Írta: Pike
Megválaszolva: Pike
Hecienda!

Nem nehéz az! Fcm. Hacsak nem legénységképzésre kell a ruszki. Farmolni most, hogy nerfelték a pontosságot nehéz vele, mert nagyon goldigényes. Szerencsén is múlik, hogy hányszor dob tier IX-be, de a meccsek 60%-a általában ott zajlik. Oda meg kevés a 175 pen, illetve 8.7 óta a páncélja sem a régi már. Minden szar átlövi. Igaz ez az Fcm-re is, de annak ott a 212 penes ágyúja, hihetetlen jó töltésidővel, pontosabb az Is6-nál, track meglepően sok lövést benyel(francia a drága) és baromi jól keres. Ha van rá min, 3 skilles legénység, isteni köröket tudsz vele menni. Ammoja rendkívül érzékeny, kell rá a megelőző karbantartás, de szerintem jobb az is6-nál. Annak az arcbamászás volt a feladata, és elég jól ment is neki, amíg a levegő aranytartalma nem volt ilyen magas, ill. valami történt a páncéljával is, mert üregesség ide vagy oda, bizony fele, harmada annyi a lepattanó róla, mint régen. Szóval, ha farmolni kell és szereted a medes mozgékonysággal megáldott medes nehezeket, és bejön a sokszot kisebbet sebzek stílus, akkor csakis Fcm...

A pisztácia kifogyott...
Miért van két vécécsésze? Nem tudtad? A milliomosok egyszerre csinálják... Ilyen bunkók?

4 éve 3 hónapja #105871 Írta: stefanitsr
Megválaszolva: stefanitsr
Nekem nincs IS-6om, csak WZ-m, valamennyire rokonok. Az FCM-el nagyon tudni kell tudatosan játszani, és a gyorsaságára, fordulékonyságára, pontosságára, átütésére építeni. A WZ könnyebb, megbocsátóbb, egyszerűbb. Mindkettőnél KELL a safe stowage. Szerintem mindkettő ajánlott vétel, egyik ezért másik azért. El kell dönteni melyik nemzet heavy vonalát húzod és aszerint válassz.

FCM páncélja mint olyan egy nem létező dolog. Az IS6 esetében lehet a páncélra építeni tudatos használat mellett.

4 éve 3 hónapja - 4 éve 3 hónapja #105878 Írta: 3g0_L3g02
Megválaszolva: 3g0_L3g02
Pike remekül vázolta a a helyzetet de én még mellé betenném az amxcdc-t igaz hogy nem limites de egy tapasztaltabb player jol bánik vele t10-ben is ( megjedzem nekem csak nagyritkán 10ből talán 2szer dobja be B-) B-) B-) :-D :-P ) ugy hogy ha jó medes vagy akkor az a te járműved :woohoo: :evil: B)

4 éve 3 hónapja #105880 Írta: doom13
Megválaszolva: doom13
A T34-ről nem sokat tudok, csupán annyit, hogy sokak, akiknek van, azt mondták, gyakran dobja T10-be. Viszont van SP-m és benne nem kevés csatám, meg hamarosan a 4. skillnél járó legények. Azért szidják sokan, mert nem tudnak vele játszani, nagyon egyedi stílusa van, se nem heavy, se nem med, valahol a kettő között, az ágyú penje csakugyan nem túl komoly (170), viszont ez célzással korrigálható, ha tudod a weakspotokat, nem lesz goldigényes, cserébe a penért, viszont hatalmas DPM-et kapott nálam 6.77 secenként (gyorsító, venti, BIA) lő egy 220-260-asat.
Van néhány tank, amit el kell vele kerülni (E75, VK 4502B, T95,STI, távolról KV4)
ha ezt betartod, nem kell goldot használnod, és akkor fantasztikusan tud keresni a kis gép.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Hunter9956, HondaCB1300SA

4 éve 3 hónapja #105887 Írta: Dodge94HUN
Megválaszolva: Dodge94HUN
SP-nek se mobilitása, se páncélja és szar ágyút is kap. Ne vegye meg senki.

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.