Jelenleg 201 vendég és egy tag online

Prémium harckocsik

4 éve 7 hónapja #106104 Írta: milkafiu
Megválaszolva: milkafiu
Én is kezdtem egyet, mert azt hittem, hogy a begyűjtött xp érvényes lesz (mert hogy állt az infrografikán a fáma? Ha a meghívottjaid összeszednek összesen 1 milla xp-t, akkor meglesz a t95e2 full legénységgel, na persze...) Van már egy T67-em és egy T1 HT-m amik ötös tierűek, de sikerült egy ismerőst meggyőzni hogy ugyan játsszon már vele, így platoonban is lehet gyűjteni végre az xp-t.
Bár még nem tudom hogy melyik ág lenne a legjobb arra hogy megvegyem az első tier X-es tankot...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 7 hónapja #106122 Írta: vonkurz
Megválaszolva: vonkurz

milkafiu beküldte: Én is kezdtem egyet, mert azt hittem, hogy a begyűjtött xp érvényes lesz (mert hogy állt az infrografikán a fáma? Ha a meghívottjaid összeszednek összesen 1 milla xp-t, akkor meglesz a t95e2 full legénységgel, na persze...) Van már egy T67-em és egy T1 HT-m amik ötös tierűek, de sikerült egy ismerőst meggyőzni hogy ugyan játsszon már vele, így platoonban is lehet gyűjteni végre az xp-t.
Bár még nem tudom hogy melyik ág lenne a legjobb arra hogy megvegyem az első tier X-es tankot...

en igazabol e100-t huznam ki eloszor, massziv, sok hp, nagyon jo he loszer, nem bonyis vele jatszani...

4 éve 7 hónapja #106126 Írta: 3g0_L3g02
Megválaszolva: 3g0_L3g02
Lol Clay már te is átmentél a B-T-F be???

4 éve 7 hónapja - 4 éve 7 hónapja #106150 Írta: Claymaker52
Megválaszolva: Claymaker52

3g0_L3g02 beküldte: Lol Clay már te is átmentél a B-T-F be???

Már február eleje óta ott vagyok :) És a fél klánnal ellentétben én nem a RUB1K-ból jöttem :lol: Egyszer találkoztunk amúgy TS-en is.

4 éve 7 hónapja #106152 Írta: 3g0_L3g02
Megválaszolva: 3g0_L3g02
Amugy ha fentlesz Stabi akkor üdvözlöm és mond meg neki hogy ha fent lesz írjon rám ő tudja miért :woohoo: :woohoo:

4 éve 7 hónapja #106153 Írta: Claymaker52
Megválaszolva: Claymaker52

3g0_L3g02 beküldte: Amugy ha fentlesz Stabi akkor üdvözlöm és mond meg neki hogy ha fent lesz írjon rám ő tudja miért :woohoo: :woohoo:

Ha találkozok vele akkor szólok neki, de szerintem te is írhatsz neki ingame ha fent van

4 éve 7 hónapja #106299 Írta: Dodge94HUN
Megválaszolva: Dodge94HUN
Sziasztok!

Mi a véleményetek a T-15-ről? Van egy kevés felesleges aranyam és lehet, hogy unalmamban beruháznék rá.

4 éve 7 hónapja - 4 éve 7 hónapja #106302 Írta: Jackal_hun
Megválaszolva: Jackal_hun

Dodge94HUN beküldte: Sziasztok!

Mi a véleményetek a T-15-ről? Van egy kevés felesleges aranyam és lehet, hogy unalmamban beruháznék rá.

Azt se tudtam hogy van ilyen tank:D Ez valami low tier garbage for sealclubbers?:D

Szerk: na megnéztem, megy T5-be és 42/72 a penje, mindenképpen vedd meg, jó vétel :evil:

Tudod mi az a Dunning-Krueger effektus? Ja tudom hogy nem, csak úgy kérdeztem: en.wikipedia.or...effect

4 éve 7 hónapja #106303 Írta: Dodge94HUN
Amúgy tényleg sealclub miatt venném xD Néha jó lenne lemenni és szétszivatni a népet. Az átütése pedig annyira nem gáz, mert elvileg gyors :D

4 éve 7 hónapja #106305 Írta: Jackal_hun
Megválaszolva: Jackal_hun

Dodge94HUN beküldte: Amúgy tényleg sealclub miatt venném xD Néha jó lenne lemenni és szétszivatni a népet. Az átütése pedig annyira nem gáz, mert elvileg gyors :D

PZ735 vagy Pz B2-t vegyél az a jó seal clubra:D Vagy a BT SV vagy mi az a döntött páncélú szar amiről Odin írt tesztet, de ezt semmiképpen:D

Tudod mi az a Dunning-Krueger effektus? Ja tudom hogy nem, csak úgy kérdeztem: en.wikipedia.or...effect

4 éve 7 hónapja #106307 Írta: Dodge94HUN
B2 van, a Pz S35 ugyanúgy megy T5-be, a BT-SV árából meg megveszem az FCM-t, a CDC-t és 3 hónap premiumot :D

4 éve 7 hónapja #106308 Írta: Attila27
Megválaszolva: Attila27

Dodge94HUN beküldte: Amúgy tényleg sealclub miatt venném xD Néha jó lenne lemenni és szétszivatni a népet. Az átütése pedig annyira nem gáz, mert elvileg gyors :D

Nem gyorsul, nem kanyarodik,nincs pen, sokat megy t5-ben.
Akkor inkább pz1c.

4 éve 7 hónapja #106309 Írta: Dodge94HUN
Pz IC nagy kedvenc amúgy, csak nem vicces egy -80k kredites kör :D

Amúgy az a Matilda IV jó vétel volt egy táblacsoki áráért :D

4 éve 6 hónapja #106337 Írta: Seewan
Megválaszolva: Seewan
Nekem van T-15 és nagyon szerethető :)
Irtózatosan jó passziv spotter, használhatatlan (szinte) ágyúval. Vicces, mókás körökre jó, kispotolod vele az ellenség gatyáját is. De szinte csak gold-al lehet használni az ágyút - és azzal is macerás. De inkább ne is lövöldözz vele, csak spotolj. Arra tökéletes :)
Szerintem... de van róla leírás is... én is az alapján kezdtem el használni :)

Kapitány: - Stark! Kell egy haditerv!
Vasember: - Mondom a tervet. Támadás!
wotlabs.net/sig...re.png
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Kopasz0721

4 éve 6 hónapja - 4 éve 6 hónapja #106349 Írta: stefanitsr
Megválaszolva: stefanitsr

Dodge94HUN beküldte: Pz IC nagy kedvenc amúgy, csak nem vicces egy -80k kredites kör :D

Amúgy az a Matilda IV jó vétel volt egy táblacsoki áráért :D

Akkor már inkább matilda BP.

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.