Jelenleg

24
látogatónk van

Prémium harckocsik

6 éve 3 hónapja #258882 Írta: KLC_KTE
Megválaszolva: KLC_KTE
Én is így látom. 25 csata után még nem vagyok ugyan nagy szakértője, de ezeket tapasztaltam én is. 25 ezret már megadja tisztán, ha 800 körül sebzel. Az a gond vele, hogy 2400 az aranylőszer, és a Tier 6-os tankok igénylik. A 25 csatámból 21-szer volt is Tier 6, szóval olyan hű de sok pénzt nem kerestem vele, de majd kialakul ez! A Valentine II-vel is így kezdtem, de aztán kiismertem, hogy melyik tank ellen mit tud, és azóta nagyon szépen termel, a vesztes csatákon is hoz tisztán 10 ezret, ha sebzek 5-600 körül.A legjobb pénzkeresőm a jelenlegi felhozatalból.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hónapja #258884 Írta: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Megválaszolva: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Strv S1.

A legjobb TD amit valaha is legyártottak. Na oké, az Udes nem tudom milyen ehhez képest.

Löveg:
390 dmg, a páncélátütés elég mindenre. Na oké, X-esben egy mause-ra, vagy e100-ra elkellhet a gold, de nem jellemző.
Ezért is röhögök, ha látok valakit goldozni vele. Mert nettó pénzkidobás erre a gépre a gold.
Kb. olyan mint ha halálcsillagban ülnél, vagy a régi lövöldözős arcade játékok. Ha ostrom módban vagy, akkor csak elég ráfordulnod bármire. (majdnem) Relative gyorsan tölt, 8-9? Mp.
A lövedék elég gyors. Célzol, és lősz, elég csak nagyon minimálisat ráhagyni a spottereknél.

Sebesség:
50.-et tud. Na most jön a plussz, ezt tudja hátrafelé is! (40)
így ha menekülnöd kell, csak megnyomod a módváltó gombot, s jóccakát!

Álca:
Amíg nem tettem rá periszkópot, és álcahálót elég nehézkes volt. De így!
Ha csak az egérrel forogsz, nem kapcsolnak ki! Ha hasra esik benned valaki akkor vesz észre.
A látótávot nem árt növelni.

Pénzkereset:
Elég jó olyan 50-70E-t szoktam farmolni vele.
Van néha 100K is.

Játékstílus:
Tipikus rejtőző, láthatatlan gyilkos. Közelharcra nem jó. Oké, ha rámegyek egy Type-ra meg tudom enni vele, de ez nagyon kockázatos, és ritka.
Ma lett meg rá az első csíkom. Nem voltam rest rátenni a magyar zászlót. Sokat pattog majd a csapat, hogy miért kempelsz, meg ilyesmik, de nekik nincs meg a svéd td ág. Szóval ne foglalkozz velük.

Vásárlás:
Nem a legolcsóbb, de azt gondolom, hogy minden forintját megéri.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: sk-skuba

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hónapja #258886 Írta: Hunyadi_Loveszdandar
Megválaszolva: Hunyadi_Loveszdandar
Tornya van? Nincs = No Go.
SkorpG, tonyos = Go
:whistle:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hónapja #258887 Írta: szecsibeni
Megválaszolva: szecsibeni
Én a T5-ös prémek közül még a Pz.T25-öt tudom ajánlani. Több mint 1000 valahányszáz csatám van vele és még mindig imádom. Bár már van másik prémem, de néha még elgurulok vele 1-2 körre és még mindig jó.

Mobilis kis gép, bár nagyon lassan fordul, szóval valakit körbeautózni elég nehéz...

A lövege nem rossz, bár nekem kicsit lassan céloz és pontatlan is (mintha régen potosabb lett volna, de ez csak konteó :trollol: ). Egész gyorsan lő, bár T1 hevi meg jópár td ellen nem túl jó ötlet kiállni 1v1-ni (t67 m10 stug3 amik gyorsan lőnek)

Bár páncélról nem lehet beszélni, mégis egy kis ésszel használva tud pattintani. Még néha a sidescrape is bejön, bár ez inkább csak a gyengébb ellenfelek ellen jön be...

Ha tudsz sebezni olyan 800-1000 körül arramár dob vagy 20-25k-t. Ha sebzel 1500-at meg van vagy 5-600 assist dmg-ed, arra már ad 30k felett. Nekem asszem a legtöbbet, ami volt vagy 45k asszem olyan 2500 dmg-re meg vagy 500 assistra adta. De átlagoaan mondom, ha jól tolod akkor 20k-t simán ad tisztán.

Jó gép az E50-sem legényeit vele húztam ki, szóval ha német meded is van, legénységet fejleszteni sem utolsó. Bár nyilván a panther 8.8 jobb mind pénz mind legénység fejlesztés szempontjából.

Első prém tankom volt és egyáltalán nem bántam meg.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hónapja #258891 Írta: Mr_Rossi
Megválaszolva: Mr_Rossi
Ki milyen tankot vár legjobban? :) Én személy szerint a Lorr 40T-t meg esetleg az M41 GF-et. :thx:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #258917 Írta: peterbadbone
Megválaszolva: peterbadbone
Mivel elsősorban a német ágat húzom, így főleg német prémtankokat várom. Elsősorban a Turán III prototípust, leKpz M 41 90 mm GF-t, Panzer 58 Mutz-ot (állítólag lesz!!!),illetve a 105 leFH18B2-t és az AC 4 Experimental-t az egyéb nemzetek közül.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hónapja #258918 Írta: Hun_Vargs
Megválaszolva: Hun_Vargs

Mivel elsősorban a német ágat húzom, így főleg német prémtankokat várom. Elsősorban a Turán III prototípust, leKpz M 41 90 mm GF-t, Panzer 58 Mutz-ot (állítólag lesz!!!),illetve a 105 leFH18B2-t és az AC 4 Experimental-t az egyéb nemzetek közül.

szia!
turán 3 megvan, semmi különös kb mint a t 25 csak kevés tölténnyel.
lefh az viszont maga a megváltás. Nem tudom, hogy lehet-e még kapni, de én kb egy éve vettem egy ferdi makettet és amellé adták ingyen nagyon jó kis árti viszont az utobbi időkben mintha kicsit pontatlanabb lenne, de lehet csak az én hibám.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hónapja #258924 Írta: peterbadbone
Megválaszolva: peterbadbone

Mivel elsősorban a német ágat húzom, így főleg német prémtankokat várom. Elsősorban a Turán III prototípust, leKpz M 41 90 mm GF-t, Panzer 58 Mutz-ot (állítólag lesz!!!),illetve a 105 leFH18B2-t és az AC 4 Experimental-t az egyéb nemzetek közül.

szia!
turán 3 megvan, semmi különös kb mint a t 25 csak kevés tölténnyel.
lefh az viszont maga a megváltás. Nem tudom, hogy lehet-e még kapni, de én kb egy éve vettem egy ferdi makettet és amellé adták ingyen nagyon jó kis árti viszont az utobbi időkben mintha kicsit pontatlanabb lenne, de lehet csak az én hibám.

Tudom, hogy a Turán nem egy elit harcjármű, de én ezért, illetve a Toldiért kezdtem el WoTozni, így "minden nap" várom, hogy bent legyen a prémboltban. A Ferdinand makett nekem is megvan, de én már olyat kaptam, amiben nem az arty volt, hanem egy prémnapos csomag... :wb:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hónapja #258933 Írta: Hughes Centy
Megválaszolva: Hughes Centy
Manapság a mai metában melyek a legjobban kereső prémek?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #258934 Írta: Ergil
Megválaszolva: Ergil

Manapság a mai metában melyek a legjobban kereső prémek?

www.vbaddict.ne...redits

rendezd a listát Credit szerint sorba (hagyd ki a pár csatás tankokat)

Ez az átlag. Ha jól érzed a tank stílusát, akkor kereshetsz vele az átlag felett.
Név szerint (sorrend általában változik):
Strv S1, T26E5, Defender, T34, FV4202, Löwe, T44-100, T25 Pilot, Scorpion, Revalorise, Lorraine 40t, WZ-120-1G, SuperPershing, Patriot

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hónapja #258963 Írta: HUNgaria123
Megválaszolva: HUNgaria123
Sziasztok!
A Pz 58 Mutzról mi a véleményetek? :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hónapja #258965 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN

Sziasztok!
A Pz 58 Mutzról mi a véleményetek? :)

Nekem panther8.8 van,folyamatosan fikázom,bitang szar.Na a mutz még szarabb.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hónapja #258966 Írta: gONE_CLICKin
Megválaszolva: gONE_CLICKin

Sziasztok!
A Pz 58 Mutzról mi a véleményetek? :)

Megvan kb. az összes német prém med, de általában ezzel gurulok utoljára, inkább csak legénységképzés céljából.

Stílusát tekintve határozottan támogató jellegű tank, viszont az én ízlésemhez mérten túl szaporátlan fajta. Az átütés nem lenne feltetlenul rossz, de tier X-ben már kevés lehet. Weak spot lövéshez az elméletileg pontos ágyúnak gyakran nincs kedve, flankeléshez, gyors pozíció váltásokhoz pedig a megfelelő dinamizmus hiányzik, illetve a kasztni is papír. Ez utóbbi kettő miatt jól áll neki a kellő távolság, amihez viszont jól jönne a mozgékonyság.. :side: Ehhez jön hozzá, hogy csak négy fős legénysége van, így legénységhúzás, celjara kb csak a Leóhoz passzol igazán.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hónapja #258967 Írta: sk-skuba
Megválaszolva: sk-skuba
A Panther 8.8 az tényleg kevés már T10-hez.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hónapja #258971 Írta: Hunyadi_Loveszdandar
Megválaszolva: Hunyadi_Loveszdandar
Hála égnek van minimum másik 12 célpont, amit lehet lőni... :P
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.