Jelenleg

24
látogatónk van

Japán harckocsik

8 éve 5 hónapja #154729 Írta: MKLS21
Megválaszolva: MKLS21
Ez az exp. nagyon fun "kis" tank, bezzeg a tier VI O-I, na az egy nagy kalap fos, tény, hogy 75%-os legénységgel kezdtem vele, mert megtartottam a kistesót, de ez valami gyalázat. 26 sec töltés idő derp gunnal, meg alig több mint 20km\h top speed, sík aszfalton talán 30. Az összes arty engem néz állandóan... Egyszerűen nem tudok vele játszani.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 5 hónapja #154735 Írta: Balista1
Megválaszolva: Balista1
Nálam az O1-is működik. Sőt azt hittem, több arty oneshot lesz.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 5 hónapja #154740 Írta: tigris0430
Megválaszolva: tigris0430
Utolsó csata type 95 tel :)
Figyelem: Spoiler!


Figyelem: Spoiler!
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 5 hónapja #154791 Írta: WT14
Megválaszolva: WT14
Az O-I exp tényleg nagyon über, eddig nagyon jól tudok vele aprítani (2500wn8). Még csak 93%-on van a legénység, szóval ha fent lesznek 100-on plusz elkezdem húzni a javítást, arra számítok hogy még jobb lesz. Annyi a szopás hogy sokat dobál tier 7-be, de ott is lehet vele érvényesülni, nem ritka hogy 1500 fölött sebzek bottomként. Az arty fókusz ami még para sok pályán, lehet hogy le is cserélem majd a ventit repeszpáncélra. Tegnap lett meg a top motor, azzal mozgékonyabb mint a KV1. Igazi terminátor a tank, kíváncsi is vagyok mikor nerfeli a wg.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 5 hónapja #154841 Írta: rejkov
Megválaszolva: rejkov

Ez az exp. nagyon fun "kis" tank, bezzeg a tier VI O-I, na az egy nagy kalap fos, tény, hogy 75%-os legénységgel kezdtem vele, mert megtartottam a kistesót, de ez valami gyalázat. 26 sec töltés idő derp gunnal, meg alig több mint 20km\h top speed, sík aszfalton talán 30. Az összes arty engem néz állandóan... Egyszerűen nem tudok vele játszani.


Az OI csalás. Azt tier 6-os tankkal nem lehet szemből kilőni gold ammo nélkül, max 2-3 td-vel. A többi 6-os heavyn legalább van valami gyenge pont, de ennek az elején még nem találtam. Top tierben simán összeszed 2-3000 lepattanót, és a végén pont ez kellene mindig a győzelemhez. Ha velem szembekerül, első dolgom szanaszét goldozni, mert az arty ugyis keres magának puhább célpontot, a többiek meg sajnálják a goldot ellene, és inkább elvesztik a meccset, minthogy belelőjenek párat.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 5 hónapja - 8 éve 5 hónapja #154846 Írta: Morphelo
Megválaszolva: Morphelo

Ez az exp. nagyon fun "kis" tank, bezzeg a tier VI O-I, na az egy nagy kalap fos, tény, hogy 75%-os legénységgel kezdtem vele, mert megtartottam a kistesót, de ez valami gyalázat. 26 sec töltés idő derp gunnal, meg alig több mint 20km\h top speed, sík aszfalton talán 30. Az összes arty engem néz állandóan... Egyszerűen nem tudok vele játszani.


Az OI csalás. Azt tier 6-os tankkal nem lehet szemből kilőni gold ammo nélkül, max 2-3 td-vel. A többi 6-os heavyn legalább van valami gyenge pont, de ennek az elején még nem találtam. Top tierben simán összeszed 2-3000 lepattanót, és a végén pont ez kellene mindig a győzelemhez. Ha velem szembekerül, első dolgom szanaszét goldozni, mert az arty ugyis keres magának puhább célpontot, a többiek meg sajnálják a goldot ellene, és inkább elvesztik a meccset, minthogy belelőjenek párat.


Ha szerencséd van a goldot se pattintja :) Így voltam a 9-es japán heavyvel. E75-tel szinte nem tudtam AP-val beütni szemből. De világtalan volt a srác, úgyhogy szépen kipróbáltam rajta, hol viszi az ap és hol viszi a gold. :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 5 hónapja #154870 Írta: MKLS21
Megválaszolva: MKLS21
A nagyobb tesóin O-Ni és O-Ho nekem bevált ha szemből azt a 2 kis géppuska tornyot lövöm. Talán működik ennél is. Az oldalába meg tökéletesen beveri a Luchs is, aztán meg pöpecül felgyulladt. Gyönyörű trófea a kedvenc kis törpémnek. B)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 5 hónapja #154925 Írta: Balista1
Megválaszolva: Balista1
Nem akartanm írni, mert sehol nem minősülnek hivatalosan gyenge pontnak a géppuska állások az elején. Pedig rendre sebezhetők. / Még csak az O1-nél járok./
Egyébként az elejükön kívül bárhonnan kapnak, elemeikre hullanak.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 5 hónapja #155114 Írta: Grievous
Megválaszolva: Grievous
Ok, O-I ex páncélja mikor érvényesül? Churchil 3 lőtte be frontból, volt 400 sebzésem, ő kb 100 méterről, egy bokor mögüle meg nem spotolodik a kis ágyú miatt O.o
(pz4 vitte le a hp-mat főleg, mert nem tudtam eltalálni a 77-es legénység miatt)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 5 hónapja #155119 Írta: DaWe01
Megválaszolva: DaWe01
Hali! Az O-I-nak is van gyenge pontja szemből a lámpák környékén amit 40(!)-es pennel már be lehet lőni, igaz nem túl nagy felület, de szépen lehet szedegetni őket.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 5 hónapja #155157 Írta: Grievous
Megválaszolva: Grievous
Nálam a pz4 az ágyúmat lőtte, pontosabban annak az alját. Minek lövegpajzs, úgyse kell :silly:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 5 hónapja #155702 Írta: Grievous
Megválaszolva: Grievous
Ok, O-I ex kezd felhúzni, boldog boldogtalan belövi, pedig csak tier4-5-ösökről van szó. Legénység nem százas, így mozgás közben nem merek lőni, mert elég lassan szűkül a célkereszt.

Kicsit a VK3001H-ra emlékeztetett ez a tank, páncél nincs, viszonylag nagy sok hp-val, de jó ágyúval.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 5 hónapja - 8 éve 5 hónapja #155710 Írta: Cave
Megválaszolva: Cave

Ok, O-I ex páncélja mikor érvényesül? Churchil 3 lőtte be frontból, volt 400 sebzésem, ő kb 100 méterről, egy bokor mögüle meg nem spotolodik a kis ágyú miatt O.o
(pz4 vitte le a hp-mat főleg, mert nem tudtam eltalálni a 77-es legénység miatt)

Az OI-Ex.-nek nincs páncélja. Gyakorlatilag egy gyengén páncélozott óriás, még előröl is, (ott is kb. 75mm páncél van rajta) kizárólag a minimális döntöttsége javít a helyzeten. A HP előnnyel operálhatsz inkább, ne számíts a KV-1 -hez hasonló acélfalakra, csak tényleg amatőrök lövései esetén! Az oldala pedig csak kicsivel vékonyabb, mint egy 80grammos gyors- és gépírólap...Alapból nem szörnyű a látótávja (akkora egy batár, hogy saját maga is egy kisebb dombnak számít a pálya közepén), de az ilyen óriásokra ritkán szerelnek fel periszkópot, ellentétben a TD-kel. Ha van elég távolságuk, vagy oldalról elkaphatják, leaprítják.
Egy FCM36-al három ilyen, nyílt pályán egy Halonnen medál. :evil:

Az O-I hozzá képes jelentős előrelépés, mind a troll löveg, mind a páncélzat (elöl-hátul!) tekintetében.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 5 hónapja #155747 Írta: viktor9421
Megválaszolva: viktor9421

Ok, O-I ex kezd felhúzni, boldog boldogtalan belövi, pedig csak tier4-5-ösökről van szó. Legénység nem százas, így mozgás közben nem merek lőni, mert elég lassan szűkül a célkereszt.

Kicsit a VK3001H-ra emlékeztetett ez a tank, páncél nincs, viszonylag nagy sok hp-val, de jó ágyúval.


ezt a tankot nem a páncél, hanem az ágyú teszi, tier 5-ben ekkora sebzés + a RoF amit kap, illetve ez a tank "gyorsnak" számítható a többi japán nehézhez képest

mondjuk kicsit bosszantó hogy rengetegszer rak tier 7-be, illetve én állandóan Malinovkán kötök ki vele amikor top tier vagyok

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 5 hónapja #155786 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
OIex páncélja csak a fronton (és állítólag hátul) erős. Oldala nagyon papír, torony .. fene tudja, neki még nincs lövegpajzsa, tehát a löveg ahol kibújik a toronyből belőhető - T-34 és Crusader gold nélkül is belövi ott, meg persze az oldalán is.
( Mondom ezt úgy hogy "mindkét oldalról" ismerős már ez a helyzet...)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.