Jelenleg 534 vendég és 14 tag online

Japán harckocsik

6 éve 2 hónapja #17232 Írta: Tiger205_Bp
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Ti várjátok a japán vonalat?
Ha igen miért, mire számíthatunk?

A gyorsaság szükséges, a sietség káros. (Szuvorov)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #17238 Írta: joker099
Megválaszolva: joker099
TECH TREE

Nem tudom, hogy ez mennyire hiteles kép, ezt találtam.

6 éve 2 hónapja #17241 Írta: NuclearSkuLL
Megválaszolva: NuclearSkuLL
Szerintem ez a japán tree olyan lesz mint a kínai.
A videóban szinte csak Chi-Ha tankot láttok...(Vagy csak én nem láttam jól?)
Szóval azt mondanám a "Japán tree" helyet Kína 2.0 tree!
Ha már európai serveren vagyunk hol van az EU tree?Szerintem ott több tank lenne meg jobban kötődnének hozzánk!

*De azért hozzá tenném a videó jobb is lehetett volna!
A másik mikor lesz ilyen grafika a játékban?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: CrossMetal1

6 éve 2 hónapja #17243 Írta: ZsoltHun76
Megválaszolva: ZsoltHun76
A WoT kiadott egy közleményt a Japán tankokról.

worldoftanks.eu...oming/

Kíváncsi leszek rájuk, remélem jobbak lesznek a játékban mint a valóságban voltak. (Bár a Japán stratégia alapján annak kellet lenniük a partraszállások során.Igazán komoly tankjaik egy esetleges főszigeteki partraszállás során kerültek volna elő, ha gyártósorra kerültek volna.)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Type 4, CrossMetal1

6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #17244 Írta: tibi144
Megválaszolva: tibi144
Nem varom ,jobban orultem volna a magyar,olasz,sved,norveg,finn stb koalicionak.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: CrossMetal1

6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #17292 Írta: Type 4
Megválaszolva: Type 4
Én várom a japán tankokat. A németek után a kedvenceim a japánok szóval egyértelműen a mellet vagyok, hogy jöjjenek mihamarabb. Még ha a háborúban olyan "sikeresek" nem is voltak, de tegyük hozzá az ottani terepviszonyok és tengeri logisztika miatt igazán nehéz lett volna mondjuk Tigriseket és Párducokat üzemeltetni a Csendes óceáni szigeteken. Plusz ugye Japán elsődleges ereje a Hadiflotta volt így a Páncélos erők hátrányba kerültek. Egy Ha-Go vagy Chi-Ha nagyon veszélyes tudott lenni az amcsikra ha nem volt páncélos vagy légi támogatásuk vagy páncéltörő fegyvereik. És ezek a kis igénytelen "méregzsákok" a dzsungelben is tudtak menni ahol még egy M4 is nehezen. Szóval nem szabad lebecsülni ezeket a páncélosokat sem. Persze a játék más mint a valóság. És az is igaz, hogy ha az amcsi partraszállás bekövetkezik ott jöttek volna a komolyabb típusok mint a Chi-Nu vagy ha meg tudják oldani a gyártást akkor Chi-To és a Chi-Ri-is. Szóval csak "BANZAI!" :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Zoli105

6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #17296 Írta: chevyv8
Megválaszolva: chevyv8
Érdekes ..a japán Tech Treen biztos vagy 50-en dolgoznak..a beharangozó videón is szerintem 4-5 emberke biztos munkálkodott a WG-nek..frankóra sikerült .igazán szép munka..

Az a baj hogy 59-en dolgoznak ott...1 ember foglalkozik az MM-el,1 az új térképekkel,SerB recskázik..,1 csinálta 2év alatt a nemzetközi szinkronhangokat ..1 meg számolja a lóvét..

Amúgy a szinkronhangokról:

A német szinkron nem ugrik be valakinek??

Én rájöttem honnan van ..anno mikor még nem volt MagyarO-n kábeltévé az ORF1(osztrák 1)-en ment a Knigth Rider sorozat na abban volt ez a hang Dévid Muffenhoff alias Májkrém Nájt szinkoronhangját lopták el a Wg-sek..
Baromira olyan XD :-)
Kitt ná losz !
Ensuldigen Boni ..XD

6 éve 2 hónapja #17298 Írta: dozer00
Megválaszolva: dozer00

mielőtt még mindenki beleélné magát.

Olyan a top med mint egy leopard.... a tornya meg mint egy amx30....

Löveg....105mm.... kb mint egy 10es patton...

Összeadva...50km/h... lo**sz armor már sorry, átlag/jó fordulékonyság, normál löveg.

Még mindig aztmondom, játszatok TD-vel. 800 alatt nincs sebzés, médiummal nincs játékélmény. Sok a gyökér, teljesen fölösleges projektek a wg-től. mert mindenki csak fejleszt, csak nem veszi észre h egyik tankot se élvezi, hanem mint valalami gép, robotikusan húzza az új tankokat, majd a top tanknál észreveszi h A_A ez nem az én tankom....(egyik se az ő tankja, ) De megvezetik szegény embert.... no para.

Ócska tankok, túl sok fölös energia hülyeségbe. Szerver update, mert szarul számolja az álcázási rendszert, sokszor fordul elő h a lámpa nem műxik. Olyan tankok láthatatlanok mint az E100, ami ugye vicc..

Lag hegyek, főleg lövéskor áll be a ping valami értékre és míg el nem ment az ellen addig vissza se jön az irányítás... ja h 1000.ek panaszkodnak a fórumokon erről? nem egyéni probléma.

Sérülések néha gyanúsan baromságok. Packet lost 50% +.

Lassúak a lövedékek, túl sokat veszítenek a lövedékek a távolsággal az átütésből. Túl gyakran sebzed kritikus pillanatban az átlagod alatti értéket van h minimum....

Ez valszeg mint szándékos dolog nem véletlen. De sok reklamálás csodákra képes..

Ja a legfontossabb ha a tankod egy dombon áll és az eleje kicsit lóg előre , akkor a cél fölé lő a löveg....(a gravitáció nem működik) vagy a szóráskör felső részére szórtak pár pontot h ilyenkor ilyen baromságok legyenek...

Kis kaliberű ágyúk nagy páncélon RRO-val nem sebeznek még 1 dmg.t se csak lepattognak...

Nagy kaliberű ágyúval amx12-őket trackelünk le, holott a lőszer súlya már maga felborítaná a tankot. Mért csak a vezető /hajó görgőt meglőve lehet letrackelni valakit?

Mért nincs + mm azokon a tankokon amiket van lánctalp darab mint kieg armor....

Bokáig érő tócsában mért lassul le a tank néha még egyenes vonalban is..... mért nem lehet sok tankon a löveget lejjebb fordítani, hisz van elég hely a toronyban a lövegnek a mozgáshoz...

és hasonló apróságok, amiket órákig lehet sorolni....

Nem japan techtree.... érdekel valakiket ismét szar tank?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: tibi144, Zoli105, Colonel_Fox1984, Hungarianreality, Szete58

6 éve 2 hónapja #17301 Írta: Tiger205_Bp
Megválaszolva: Tiger205_Bp
Jó kis kedvcsináló volt Dozer, köszi ;)

Amiket leírtál, úgy, de úgy cáfolnám... De mivel legalább a fele velem is megesett, nem tudom. :(

A gyorsaság szükséges, a sietség káros. (Szuvorov)

6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #17303 Írta: dozer00
Ne haragudj. De ha már 1 embert megmentünk egy ****** tank megszerzésétől már volt értelme..

Leopardot én is elkezdtem, beleöltem kb 2-3 hetet. De a társaim előbbjártak már előre kifarmolták vk3002db-re az xpt aztán jött az indian pz...

már az első pár napban modták h változtattak rajta , mert nem megy....
leopard pta nál mikor a társam nekiment a másik tanknak és ammoracket kapott ott abbahagytam pedig a light vonalon kezdtem el az aufklärung pz felé....

Aztán eladtam 80k xp-vel... ennyi. játékélményt nem adtak. Nem volt élvezet. A leo 1 meg valamire jó, de a várt dolgokat alul múlta... soha többé médium tankot....

TD,überbrutál heavyket. Én borzasztó nagy böszme brutál über vaddisznó feketelyukakat akarok lőni a téridőbe ami elvarázsolja a szegény szerencsétlen tankokat a pályáról mint az FV ami nem is csak simán kilövi a tankoat...
Nem nem.. az Fv183 feketelyukat nyit a tankod 5 méteres környezetébe és megsemmisít!!!! :lol: Vagy jól kigondolt koncepciójú heavy tankokat akarok mint a T110E5 .

Vagy táras 50b-t ami esélyt ad magának a sebzésre és a visszavonulásra/lerohanásra egyaránt. Nem érdekel a páncél, csak a mobilitás és a tűzerő.

A való életben sincs már armor. A wotban is ezek a tankok a legjobban játszató járművek. De a 300+-dmg akárhány másodpercenként is tüzelj az nem kóser.... :huh: főleg h átlag alatt sebzel mindig, és mozgás közben már nem lehet úgy betalálni mint annó. Arty nem segít, a hülyéknek spotolni meg hülyeség. Úgy sem segítenek lőni az ellenfelet.

Játszatok olyan tankkal , ami bizonyos korlátokon belül meg tudja védeni magát, vagy elrettentő hatással bír és nem szorul rá különösebben a társaid jóindulatára.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Hungarianreality

6 éve 2 hónapja #17306 Írta: csoli
Megválaszolva: csoli
Azért legalább a nevük is nevetséges:)

Én is inkább az egyéb problémák elhárítására koncentrálnék a helyükben, mint ismét ezer új csodajárgánnyal szórnám tele az internyet.

6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #17307 Írta: chevyv8
Megválaszolva: chevyv8
Mikor realitást akarnak :
TD mint járműtípus kihalt..
Nehéz tank..kihalt..
Szupernehéz tank..nem is élt..
Arty így működve sosem volt..

Ami üzemben van a világban és bevállt:
MTB..közepes tank..kerekes járművek,kb könnyű tank-med súlykategóriában lövészpáncélosok..

Ami a játékban szuper az mind egy nagy rakat csődtömeg lett,volt valójában..ami nem működik az lett az életképes.
Reális lenne mondjuk Flak 88,vagy Pak 43 Pct-tüzérséggel játszani a kretén artyk helyet..

Jöjjenek csak a Japán tankok..Majd az Enterprise csillaghajóval teret váltok leszarom..
Igazából hozhatnak bármilyen nemzetet ahogy Dozer mondja kurvára mindegy mi lesz ..ha Td lesz vagy Heavy az lesz a király ..a többi meg fos..ennyi..

Mindenki logikát..szuper MM-et,reális páncélátütést,sebzést meg hasonló ökörségeket vár egy játéktól mikor az egész alapjaiban kurvára messze áll a legkisebb realitástól is...

Mondjuk ha egy T34 vs Tiger(pc játék) lenne az egész kb 10.000-en maradnának a szerveren..az reális ..ja de nehéz játszani..Tessék észrevenni a WOT 4+ kortól felfelé játszható !
A WOT gagyi ezt el kell fogadni...ennyi..piros körvonala ha meglátod ugyan már melyik tanknak lesz bakker...
Itt elbukott ez a játék..az első tank észlelésénél mikor bekeretezi a rendszer..
Második nincs gravitációja a lövedéknek..de inkább nem sorolom azt az A4-et betöltő baromságsort ami ezt a játékot jellemzi..
Mivel nincs más ez van..hiánypótló...ha lenne komolyabb azonnal lépnék..
addig meg nem veszek semmit itt komolyan csak elütöm az időm..

Ez nekem az etalon Tankos játék..mai napig megvan..kb 5-6x toltam végig..váltani..tornyot forgatni.vezetni,célozni ,lőni..figyelni...és nincs körberajzolva semmi piros vonalacskákkal..
Mondjuk a videó készítője nem tudom miért rakta alá ezt a buta zenét..na de mindegy..
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Hungarianreality

6 éve 2 hónapja #17309 Írta: Kampokez
Megválaszolva: Kampokez
A nehéz tank kihalt.....wow.....arty igy működve sosem volt.....mégegy wow....
Azt ne mtudom akkor én miben ültem amikor katona voltam....biztos nem tüzérségi eszköz volt.....csak véletlenül lőttünk 15 km-re....
Meg persze azt sem tudom, hogy lehet minden nemzetnek mostanság nehéz páncélosa....de biztos az is csak látomás.....
HA a WOT gagyi akkor menj barbizni. Ott lehetsz kreativ.....
és ne mondd nekem, hogy a medeknek nincs meg a helye, meg nem életképes....fogalmad sincs hogy kéne használni őket....
nincs gravitáció? láttad hogy nincs, vagy csak mondod hogy nincs....
ha gondolod bővebben kifejthetnéd ezt.....ez persze már nem topictéma itt, de nagyon érdekelne, honnan vetted észre eme remek dolgot. mármint hogy nincs....

6 éve 2 hónapja #17317 Írta: ndee12
Megválaszolva: ndee12
Kedves Kampokez.
Nem tudom, hogy hol voltál katona, de ha tényleg tüzér voltál, akkor megtanulhattad, hogy tüzérségi eszközzel maximum önvédelemből vagy pedig páncélelhárító tartalékként - szükséghelyzetben beosztva - lövünk harckocsikra. Ezért is volt a 2Sz1 és 2Sz3-as önjáró lövegekben kummulatív gránát (elenyésző számban) bemálházva. De akkor KÖZVETETT irányzással lőttél (ami a WoT-ban nincs jól megoldva). Repeszgránáttal SOHASEM lövünk MOZGÓ harckocsikra...mert kurvára semmi értelme nincs. Az egyetlen lehetőség, ha az ellenség támadási irányában ÜTEG/OSZTÁLY (tehát nem 1 db löveg) vezet tüzet és zárótüzet vagy tűzösszpontosítást lő...ekkor, kurva nagy luckyshot-al van esély mozgó páncélozott célok leküzdésére.

Nos, szó szerinti értelemben vett NEHÉZPÁNCÉLOSA már egy nemzetnek sincs, mert sem az ABRAMS, sem a LEOPARD, sőt egyik tank sem meríti ki ezt a fogalmat...pusztán a lövegek NATO besorolása miatt azok. Ne keverd a Main Battle Tank kifejezést, ami KÖZEPES HARCKOCSI-t jelent.

Amiben dozer-nek nincs igaza:
"A való életben sincs már armor"...nincs a lófaszt nincs, csak már nem homogén páncélok vannak, hanem inhomogén szendvicspáncélzatok, aktív és passzív kiegészítő páncélzatok, amik sokkal nagyobb védelmet adnak, mint ha még ráheggesztenének pár cm acélt.
(Egyébként érdekes lenne bevezetni a kötényezést(nem abban a formában, ahogy most van a játékban) - mint ahogy volt is a II.VH-ban - vagy a harckocsira ráhekkelt lánctalptagokat, mert akkor az is védene a kummulatív lőszer ellen...persze a WG kivédi, hogy nehéz lenne modellezni.)

6 éve 2 hónapja #17331 Írta: dozer00
Rosszul fogalmaztam akkor a no armor-nál. Az ilyen benga e100 meg 200tonnas szarok nem kapnak letjogosultsavot mint nehez tank.... mert rajöttek h semmi ertelme.....

A nincs gravitacio meg a loves szorasmodeljere ertendő. Mikor jobbra fel balra fel tekeredik a lovedek. Meg mikor mines-on dombrol a tdvel kicsit előre lóg a geped es lősz akkor a celpont fölé megy a löves....

A lenyeg amire gondok. Wg szandekosan ugy allítgatja be a lövest. A +- 25%-ot mint atütes/sebzes bónuszt hogy a nooboknak, az utolsò 10 eletukkel küszködőknek kedvezzen. Mindig kapsz egy jo nagy negatìv bonuszt mikor nalad gyengebbet lősz es fordítva mikor nalad jobbat....en 30k csata ota kovetem ezt a jatekot. Annyira eszrevehető egy idő után hogy mivel manipulálnak h az hihetetlen.... lövedekek kezdősebessege.lelassítottak nebogy jol menjen a jatekos. A lövedek normalizaciója..... szóráskör/gausz görbe. Akinek nem tűnt fel 1-2honapja nem valtoztattak senkinek a celzasidejet.....hanem inkabb a celkör kezdeti merete nőtt meg(olywn adatok amiket nem tüntetnek fel es te nem tudod merni. Csak erzed emlekszel esetleg ra sok csata utánról. Regen a ruszkik al volt pl egy kieg a sebesseg hatarolo ami csak egy palyan ahol mocsar volt volt leterhelve es egett ki a motor. Most allitottak rajta most mar 3-4 min utana automaic tonkremegy....

Prem ammo/kumulativ nerf es dragitas holott en mar cw-n sem hasznalom mert oldalrol csak trackel.....

Tul gyakori a kritimus ami hiteles de akkor regen mert nem igy mukodott.

Iranyított mm ahol a nooboknak kedveznek.

Xp leskalazasa szsr mert a noobok a semmire kapnak sokat te meg sokra atlag alattit....

Folyamatos nerf holott a legtobb tankkal mar egy pro sem tud vele hatekonyan jatszani 0 elvezet.

Nemet tankok? No komment en utalom oket de mert nem javitanak rajtuk...gyak. kommersz mind.

Ruszki magic armor az oldalukon. Faszsag..... mint az sp nerf nerf nerf...

Arti cellovolde. 1 het alatt 15x oneshotoltak foch tier 9el 40el szaguldozva ..... eletemben nem lottek ki ennyiszer nem zsinórban egy het alatt... es noobok. Nem exnom t92 hanem ödön...

Lag hegyek.. cw-n 1 hete bealltunk kepelni lakevillen es vslami szerver lagg miatt mi is meg az ellenis felspotolodott minden tankjaval együtt 2-300meterrol ugy hogy nem is spotoltak ok sem meg mi sem.volt koztunk 2 hegy is. Volt egy nagy server lagg es egyszer csak mindenkinlatszott a terkepen......

Tessek wg befektetni nem csakdiszperzites vodor meretű vazelinre meg rom....shemale kur...... kra.

KERES
© 2019 WOTINFO. Minden jog fenntartva.