Jelenleg 505 vendég és 7 tag online

Japán harckocsik

5 éve 10 hónapja #17335 Írta: chevyv8
Megválaszolva: chevyv8

Kampokez beküldte: A nehéz tank kihalt.....wow.....arty igy működve sosem volt.....mégegy wow....
Azt ne mtudom akkor én miben ültem amikor katona voltam....biztos nem tüzérségi eszköz volt.....csak véletlenül lőttünk 15 km-re....
Meg persze azt sem tudom, hogy lehet minden nemzetnek mostanság nehéz páncélosa....de biztos az is csak látomás.....
HA a WOT gagyi akkor menj barbizni. Ott lehetsz kreativ.....
és ne mondd nekem, hogy a medeknek nincs meg a helye, meg nem életképes....fogalmad sincs hogy kéne használni őket....
nincs gravitáció? láttad hogy nincs, vagy csak mondod hogy nincs....
ha gondolod bővebben kifejthetnéd ezt.....ez persze már nem topictéma itt, de nagyon érdekelne, honnan vetted észre eme remek dolgot. mármint hogy nincs....

Nehéz tank kihalt..gazdaságtalan,kevés darabszám,utak hidak átkelők teherbíróképessége,szállítás stb miatt ...elérték azt a pontot mikor kevés a páncélzattal való maszatolás..a 90-105mm-es lövegek a kumulativ gránátokkal képesek akár 500mm homogén acélpáncél átütésére..
Nagyjából 60-70 tonna lett az a max súlykategória ami egy mai MBT tankot jellemez.
A csupán súlyuk miatt néha tévesen nehéz tankoknak tüntetik fel őket(Leclerc,Abrams,Leo2,Merkava)
Tüzérséget harckocsik ellen használni kb ahogy az előttem szóló irta:
Pontosan felderített csapatösszevonást megszórni komoly zárótűzzel..pl 2-3 szakasznyi Paladinnal,vagy GCT 155-el...pár lövés azt spuri mert hamar megkapják a válaszpofont..
Ha 15 km-re lődöztetek akkor csak tüzérség lehetett..hacsak nem a halál 50 órája ostoba filmhez hasonlóan egy dombra felállva nagy szögemelkedéssel harckocsikkal lőttek messzire XD

Amúgy szeretek medekkel menni,jobban mint a nehezekkel vagy nagy Td-vel:-)

Nincs gravitáció..vagyis van mert leesik a tank a szakadékba:-)
Rosszul fogalmaztam bocsáss meg..ballisztika nincs...1-2 He gránátot tüzelő gépnél látszik egy kreált ballisztikus röppálya (hetzer,alecto ha jól emlékszem) mint az artyknál..
De a normál Hk-nál a lövedéknek nincs esése a távolság függvényében...

Dozernek teljes mértékben igazat adok,bár engem már nem érdekelnek ezek a dolgok..néha bosszant,de annyi mindent kellene változtatni hogy az már más név más játék..ezt a szart kell szeretni..nincs más jelenleg..
Amúgy ha bonyolultabbá realisztikussá szimulátorszerűvé varázsolnák a játékot akkor 95% játékos eltűnne..
A játékpiacról is eltűntek és nem lettek sikeresek a komoly szimulátorok 1-2 kivétellel..
Az igénytelen hentelés,a végtelen tár,a kilihegett fejlövések a fal mellet..erre van igény ezt kell kiszolgálni...kellet egy battlefield ,call of duty tankosba is.

Az érdeklődés fenntartása miatt hozzák be a Japán tankokat...elmondhatják ..ismét 60 tankkal bővült a kínálat..majd a következő tech tree nél megint 80 db-el..ahhhhhh 300 tankkal játszathatsz...tyűűha..
Meg a reménykeltés..ha a híres,órási japán páncélos erők bekerülnek akkor itt még bármi csuda lehet..
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja - 5 éve 10 hónapja #17336 Írta: csoli
Megválaszolva: csoli
Én is olvastam valahol, hogy a lőszer egyenes vonalban halad, nem "esik" le, ergo nincs hatással rá a gravitáció a játékban. Én is azt vettem észre, hogy leszedek egy tankot, egy lövésre lenne a haláltól, ugyanoda lövök, vagy krit, vagy bounce, vagy mellé, mindegy, de nem én lövöm ki, de ugyanez éles helyzetben is, amikor nagyon kéne a találat mert meg fogok halni, akkor is krit nulla sebzéssel és csókolom. De vannak olyan körök, amikor ha háttal állok td-vel akkor is telibe kapom az ellent és van amikor az előttem lévő tanknak sem tudok sebzést bevinni, a fent említett események egyike miatt. Ez azért valóban érdekes számomra, nem régóta játszok, nyilván nincs olyan tapasztalatom, csak van olyan kör, amikor érzem, hogy valami nem oké, mert nem úgy történnek a dolgok, ahogy szoktak.
Nekem ilyen árkádosan jó a játék, én nem szimulátorozni akarok, más játékból is csináltak egy élethűbb, újabb verziót és azzal már nem is játszok, csak a 15 éves régivel, azért, mert ha túl élethű meg ilyesmi, számomra elveszti a játékhangulatát, plusz egy élethűre tervezett játékban jobban idegesítenek a hibák, mint egy játék játékban. Pl.: Skyrim tele van buggal, de játék hangulata van, nem igazán akar élethű lenni és így nem zavar, sőt szórakoztat, míg számomra az új counter strike, meg baromira idegesítő, nekem olyan mintha minden fegyver ugyanolyan lenne, nincs az a bődületes head shot animáció, amikor ha hátulról lövöd fejbe, akkor is hanyatt vágja magát, de nekem úgy tetszett. Bocs az offért, csak ha máshova írom, nem biztos rátaláltok:)

5 éve 10 hónapja - 5 éve 4 hónapja #17375 Írta: Type 4
Megválaszolva: Type 4
Még mindig a Japán harckocsikról van szó? :lol: Ja a WoT pedig nem gagyi ezt kell elfogadni. Ez MMO nem szimulátor (bár a T-34 vs Tiger is olyan messze van a valóságtól mint Makó Jeruzsálemtől)! Valamint a japán páncélos erőket sem kéne leszólni! Ne feledjük Németország után Japán volt a második legfontosabb hatalom a Tengelyben így szerintem természetes dolog, hogy be KELL kerülniük a játékba. A 20 évek végén a 30 évek elején az egyik vezető harckocsigyártó nemzet japán volt. Plusz tegyük hozzá a Németországon kívül a Tengelyben egyedül Japán az a nemzet amelyeknek a terveiből jóformán minden páncélosnemből egy X-es szintet ki lehet hozni. Pl X-es szintű artynak a Type 4 Ha-To a 300mm-es lövegével brutális lenne.

5 éve 10 hónapja #17377 Írta: BAGETT
Megválaszolva: BAGETT
Ez a japán vonal is arról szól, hogy mindig valami újat kell mutatni amivel lekötik a játékosokat. Én még a többi nemzetnél is az elején tartok, szóval nem túlságosan izgat.
Na és egy kis off: a lövedékek nem anyagi objektumok, tehát nem tudnak összeütkőzni a levegőben és nem hat rájuk a gravitáció, ahogy a szél se. Egy előre meghatározott ballisztikus pályán haladnak, nem egyenesen, ez imitálja a gravitációt. Arty-nál ez feltűnőbb, mikor kilövi a hegy túloldalán a tankot, de trollgunnal is jól kihasználható. Például adott egy hosszú csövű sniper tank a domb egyik felén és egy PzIV trollgunnal a túloldalon. A siper nem tudja lőni a Pz-t, mert a lövedéke gyorsabb és egyenebben halad. A Pz lövedéke lassabb, ezért íveltebben halad. Tehát simán átlő a domb felett és a lövedék esése miatt eltalálja a snipert a túloldalon. Erre az többnyire nekiáll csheetert meg hackert írogatni. a célzás amúgy nem egyszerű, nem mesterlövészmódban kell csinálni mert akkor csak a dombot látni. Ki kell zoomolni hogy lássuk a másikat és úgy becélozni.

Aki nem tud úszni, ne másszon fára, mert elüti a villamos.

5 éve 9 hónapja #22542 Írta: Csokany18
Megválaszolva: Csokany18
Én várom kíváncsi vagyok nagyon jo lehet most meg fogok majd vele próbálkozni és ha jók lesznek akár megyek is veluk a tobbi ágon is.
B)

Ha valaki egy képet tud róla muttatni elfogadom

5 éve 9 hónapja #22548 Írta: KlintIsztvud
Megválaszolva: KlintIsztvud
Egy Chi-Nu Kai-al összefutottam ma, de mielőtt belekóstolhattam volna, kilőtték :P

5 éve 8 hónapja #27245 Írta: Warthog
Megválaszolva: Warthog
Egész este tesztelgettem a japán ágat, és azt kell mondanom, eszméletlen jók. Tier 7-ig német utánérzés: gyors pontos ágyúk, lóf@sz sebzéssel, zero páncél, mozgékonyság pedig elég változó... T8-tól kezdődik az igazi móka. Eszméletlen gun dep. kellemes mozgékonyság, jó és pontos ágyúk, és a páncél mintha egy kicsit pattogós lenne. A T10 pedig egy vadállat. Mintha a Hellcatet szteroidokkal kezelték volna. Jó alfa, pontos, nagyon mozgékony, a cső pedig annyira lehajlik, hogy beleér a frontpáncélba :D Ráadásul a camo értéke is durva lehet, mert nagyon nem tudtak felspotolni... Off.: az új ruszki tankok viszont csalódás. Semmi újat nem hoznak, abszolút feleslegesek.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Seewan

5 éve 8 hónapja #27248 Írta: Szete58
Megválaszolva: Szete58

Kampokez beküldte: nincs gravitáció? láttad hogy nincs, vagy csak mondod hogy nincs.... ha gondolod bővebben kifejthetnéd ezt.....ez persze már nem topictéma itt, de nagyon érdekelne, honnan vetted észre eme remek dolgot. mármint hogy nincs....

Off - a Széles Gábor mondta, s ha ő azt mondta, h. nincs, akkor nincs, és punktum! - Off vége :lol:

„Engem nem a probléma érdekel, hanem a megoldás!”

5 éve 8 hónapja #27250 Írta: Szete58
Megválaszolva: Szete58

chevyv8 beküldte: Meg a reménykeltés..ha a híres,órási japán páncélos erők bekerülnek akkor itt még bármi csuda lehet..

Ha szereltek össze valaha olyan tankot, amelynél az "öngyújtó" Sherman jobb, az a japán... nagyon várom már az andorrai, a jemeni, a szuahéli és főleg a zimbabwei nehéztankokat...

„Engem nem a probléma érdekel, hanem a megoldás!”

5 éve 8 hónapja #27256 Írta: Warthog
Megválaszolva: Warthog

Szete58 beküldte:

chevyv8 beküldte: Meg a reménykeltés..ha a híres,órási japán páncélos erők bekerülnek akkor itt még bármi csuda lehet..

Ha szereltek össze valaha olyan tankot, amelynél az "öngyújtó" Sherman jobb, az a japán... nagyon várom már az andorrai, a jemeni, a szuahéli és főleg a zimbabwei nehéztankokat...

Na igen. A WoT nem igazán tartozik a "történelem hű" játékok közé. Nálam a waffentróger ág tette be nagyon a kaput... komolyan azt hittem a japán ágban battlemechek is lesznek az OP mocskok után. Máshogy nem lehet überelni a WT E-100-at. De eddig kellemesen kiegyensúlyozottnak tűnnek a vágottszeműek.

5 éve 8 hónapja - 5 éve 8 hónapja #27895 Írta: anyadlohaton
Megválaszolva: anyadlohaton
Amikor itt valaki felteszi azt a kérdést h ki mit ajánl az adott tanktípusból, azt azért teszi, mert kíváncsi a legjobbra.

Én felsorolom kegyetlenül tisztán minden tank gyengéjét és előnyét. Nem védem egyiket sem a másik kárára....

Az illető pedig azért kíváncsi rá mert nem akar mellé fogni, és a pro/kontra dolgokból kihámozhatja neki milyen dolgokra van szüksége és dönt.

A kérdezőt nem érdekli h valaki bármelyik meddel el tud nooboskodni, ne adj isten még van olykor jó csatád is vele.

Ilyenkor mindenki azt a tankot keresi, ami a legtöbb helyzethez tud igazodni, és a lehető legtöbb esetben helytáll, nem csak bi zonyos játékstílus esetén és nem csak bizonyos tankok ellen , vagy pályák zegzugaiban....

E50m-el lesniperolsz mindenkit, meg jókat rammolsz vele? A med dolga nem ez. Szóval ha azt mondom h fényévekkel lassabban gyorsul mint a t62 és sokkal kevesebb esélyed van a 15 perc alatt 32 helyet megjárni ahol éppen segítség kell akkor az úgy van, mert rengeteg csatában szimuláltunk már gyakorlóban különféle tankokkal, és rohadtul nem lehetett egyik vagy másik tankot úgy használni ahogy azt a saját típusa megköveteli.

AZ HOGY RANDOMBAN MIT LEHET KUMMANTANI VAGY LÖVÖLDÖZNI AZ MÁS KÉRDÉS. DE ATTÓL MÉG H VALAMI MEGÉL A RANDOMBAN NEM LESZ JÓ TANK.

Mert én is el sniperkedek egy fv4202-vel csak épp nincs rendes végsebessége, nincs sehol rendes armorja... így segteni nem jó, letámadni nem jó.(mert ugye 35 el oda"rohansz" valamihez az nem meglepi ) A hesh prem, ammo meg vicc mert tud az 20at is sebezni meg 500-at is...

Szóval mivel a cw-ken a legjobban bevethető medek az obj140, t62 , batchat, ezért adja magát h ez a 3 med tank ami a leginkább életképes a legtöbb helyzetben, ergo fölötte állnak a többinek.

Leszarjuk h a többivel is össze lehet kummantani 1-2 ezer sebzést körönként, ha az említett 3 med játszi könnyedséggel teszi meg ugyan ezt, és mindig, minden pályán, nem csak 3-5-10-en a 3 5 pályából. Mert azoknak a legtöbb fekszik, míg a többi medium tankodnak meg a más jellegű beállításai miatt kevésbé annyi.

A kérdező a legjobbat kérdezte, nem azt h melyikkel nagyobb az élményindex.

A játékosok nagy hányadánál pedig a hatékonyság határozza meg h az adott tank ad-e élményt vagy sem, nem az h szép piros, meg jó a formája.

Köszi az olvasást.

5 éve 8 hónapja #27896 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor
Fogalmazzatok már kicsit szofisztikáltabban.

5 éve 8 hónapja - 5 éve 8 hónapja #27898 Írta: anyadlohaton
Megválaszolva: anyadlohaton
A baj jacktor velem is van félig meddig, mert nem vagyok elég türelmes a másik emberrel. De hamar kihozzák az embert a sodrából amikor az illetők nem értik meg h egy tankot hogyan kell jellemezni, és utána a saját hülyeségeiket hajtogatják, miközben kihangsúlyozzák, hogy már pedig amit leíírok rossz megközelítés mert egy tank akkor jó ha élmény vele játszani....

Holott ennek nem ez a mércéje.. Mindenki elfogult, és senki nem meri a saját tulajdonát (de nem csak a játékra gondolva) minősíteni. Akr vannak hibái akár nincsenek. Én elfogadom ha valami jó vagy rossz, ha az illető értelmes dolgokat ír, és nem köti az ebet a karóhoz...

ÉRTSE MEG KÉREM MINDENKI... a játékban ügyességtől, fogékonyságtól függetlenül igen is vannak jobb és kevésbé jobb járművek. Nem játéktudás függvénye. Wg intézi el , h az egyik kevésbé legyen hasznos tank vagy sem.

Az új japán med egy leopard patton kombó ahogy írták is. Kevés armor, jó test formával(előnyösen íves pl a torony a gyak. 0 132mm ellenére)

Ez is olyan lesz mint a sima leo tier x, h ami meglövi minden kritikus lesz 99%ban. De legalább mozgékony. A sebzés/töltésidő meg csodálatos. Jobb nem is kell. Majd a végső beállításaira leszünk kíváncsiak.

5 éve 8 hónapja #27900 Írta: mopedes
Megválaszolva: mopedes
Minek?
Itt kelti a feszültséget a hülyeségével.
Véleményt lehet írni,de csak normálisan!
Minden tank jó a maga módján.
STB1 nem rossz,tudni kell használni.

5 éve 8 hónapja - 5 éve 8 hónapja #27901 Írta: Hunyadi_Loveszdandar
Megválaszolva: Hunyadi_Loveszdandar
OFF: anyadlohatont (a stílusa nagyon emlékeztet egy aktív fórumozóra) olvasva az jut eszembe, hogy eleve kamu nick nevekkel vagyunk beregelve - tisztelet a kivételnek - de vannak akik (valamilyen okbók) állandóan újat és újat kell, hogy regisztráljanak. :silly:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: mopedes

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.