Jelenleg 674 vendég és 19 tag online

Japán harckocsik

5 éve 11 hónapja - 5 éve 11 hónapja #27905 Írta: Memnon
Megválaszolva: Memnon

anyadlohaton beküldte: A baj jacktor velem is van félig meddig, mert nem vagyok elég türelmes a másik emberrel. De hamar kihozzák az embert a sodrából amikor az illetők nem értik meg h egy tankot hogyan kell jellemezni, és utána a saját hülyeségeiket hajtogatják, miközben kihangsúlyozzák, hogy már pedig amit leíírok rossz megközelítés mert egy tank akkor jó ha élmény vele játszani....

Holott ennek nem ez a mércéje.. Mindenki elfogult, és senki nem meri a saját tulajdonát (de nem csak a játékra gondolva) minősíteni. Akr vannak hibái akár nincsenek. Én elfogadom ha valami jó vagy rossz, ha az illető értelmes dolgokat ír, és nem köti az ebet a karóhoz...

ÉRTSE MEG KÉREM MINDENKI... a játékban ügyességtől, fogékonyságtól függetlenül igen is vannak jobb és kevésbé jobb járművek. Nem játéktudás függvénye. Wg intézi el , h az egyik kevésbé legyen hasznos tank vagy sem.

Az új japán med egy leopard patton kombó ahogy írták is. Kevés armor, jó test formával(előnyösen íves pl a torony a gyak. 0 132mm ellenére)

Ez is olyan lesz mint a sima leo tier x, h ami meglövi minden kritikus lesz 99%ban. De legalább mozgékony. A sebzés/töltésidő meg csodálatos. Jobb nem is kell. Majd a végső beállításaira leszünk kíváncsiak.

Objektíven nézve a dolgot igazad van. De...
Addig amíg egy jó játékos irányítja a tankot. Viszont egy kevésbé penge játékos lehet, hogy eredményesebb tud lenni egy egyébként gyengébb tankkal. Így az ő számára (és a csapat számára is) a rosszabb tank a jobb választás egy ilyen esetben.
Nincs olyan, hogy csak a tankot értékeled függetlenül a játékostól aki majd játszik vele. Vagyis van, csak értelme nem sok.
A randomban sem egyezik a véleményünk. Van aki nem is játszik máshol csak randomban ezért igenis számít, hogy ha egy tank csak randomra jó.

Az e50 talán egy rossz medium, viszont egy jó tank annak aki úgy szeret/tud játszani ami ennek a vasnak fekszik, és ebben a játékstílusban eredményesebb lesz mintha ugyanezt egy T62-vel erőltetné, mert mondjuk úgy meg nem tud játszani ahogy egy T62-vel kellene.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 11 hónapja #27907 Írta: 123456
Megválaszolva: 123456

Hunyadi_Loveszdandar beküldte: OFF: anyadlohatont (a stílusa nagyon emlékeztet egy aktív fórumozóra) olvasva az jut eszembe, hogy eleve kamu nick nevekkel vagyunk beregelve - tisztelet a kivételnek - de vannak akik ezt a kamu nevet is annyira "lejáratják", hogy állandóan újat és újat kell, hogy regisztráljanak. :silly:

Miért jó az neked, hogy olyanokat akarsz ebbe a vitába belekeverni, akik meg sem szólaltak?

5 éve 11 hónapja #27909 Írta: Solinari
Megválaszolva: Solinari

mopedes beküldte: Minek?
Itt kelti a feszültséget a hülyeségével.
Véleményt lehet írni,de csak normálisan!
Minden tank jó a maga módján.
STB1 nem rossz,tudni kell használni.

Pont nem fogtad meg a lényeget.
A stílust tedd félre most és koncentrálj a mondanivalóra. Az e50m pont jó példa volt. Med tank besorolásilag de nem lehet vele normálisan med-ként játszani, ahhoz túl böszme meg lassú. Hiába mondod hogy jó a maga módján ha nem azt csinálhatod vele mint amire szánták.

5 éve 11 hónapja #27911 Írta: Hunyadi_Loveszdandar
Megválaszolva: Hunyadi_Loveszdandar
OFF: (nem épp - csak - japán tankok)
Srácok!
Kíváncsiságból kérdezem, szerintetek melyek azok a tankok, amelyek:
1. Randomba valók (itt lehetsz velük eredményesebb)
2. CW-re (századra) valók (itt lehetsz velük eredményesebb)

5 éve 11 hónapja #27912 Írta: mopedes
Megválaszolva: mopedes
De nem mindegy mire szánták ha az aki használja jól használja a saját stílusában?
Az új japán top 10es med is lehet rá pálda.Láttam és nem igazán arra van,hogy körberohangálja a nagyokat.

5 éve 11 hónapja #27919 Írta: CrawlingChaos
Megválaszolva: CrawlingChaos

Hunyadi_Loveszdandar beküldte: OFF: (nem épp - csak - japán tankok)
Srácok!

Jó felvetés, csak tényleg off. De egy külön topikot megérne.

propterea accipite armaturam Dei ut possitis resistere in die malo et omnibus perfectis stare

5 éve 11 hónapja #27920 Írta: anyadlohaton
Megválaszolva: anyadlohaton
Írtam már az Admin topicba de nem volt lehetséges a dozer-es accot visszahozni. Evvel kell beérnem :blink:

5 éve 11 hónapja - 5 éve 11 hónapja #27922 Írta: Memnon

Hunyadi_Loveszdandar beküldte: OFF: (nem épp - csak - japán tankok)
Srácok!

Általánosságban a CW tank (pl. T-62A és reinkarnációi, Batmobil) randomban is eredményesebb, ha valaki jól és rendeltetésszerűen tudja használni őket.
Igazából a "sniper" vagy "support" tankokat lehet random tanknak mondani. Mint pl. a felhozott e50m, vagy az FV4202. Igen eredményesen lehet - már közepes játéktudással is - velük második-harmadik vonalból sniperkedni (kummantani, ahogy dozer mondaná) aztán a csata végén a lesérült túlélőket közelharcban levadászni.

5 éve 11 hónapja - 5 éve 11 hónapja #27923 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor

anyadlohaton beküldte: Írtam már az Admin topicba de nem volt lehetséges a dozer-es accot visszahozni. Evvel kell beérnem :blink:

Nem olvastam. Visszaállítottam, ahogy a neved is. Nem jó ómen magyar44-es névre átírni a neved. Belépési neved: dozer00 (talán ez volt), a jelszó a régi (már ha emlékszel még).

5 éve 11 hónapja - 5 éve 11 hónapja #27925 Írta: anyadlohaton
Megválaszolva: anyadlohaton
Az amúgy igaz h valakinek jobban fekszik mondjuk a medek esetében egy olyan tank, ami kevésbé "jó". De ugye kérem szépen aki egy olyan tankkal ami nem használható med stílusban , és ő maga sem úgy akar játszani egy meddel ahogy azt az a tank megkövetelné, annak ugye más tanktípus ajánlott.

Mozgékony heavy pl.... és akkor még sem éri csata közben az a vád , h nem azt csinálja amit elvárnának tőle avval a tankkal.

Én így látom:

Elvileg adott az össz med, és adott az h kb hogyan lehet azokkal ( de inkább KELL) játszani. Nos, amelyikkel a sorban ez nem lehetséges, az vagy nem med, vagy gyengék a készségei a járműnek ahhoz, hogy azt a játékot tudd vele játszani amire kitalálták. Ahogy Solinari is mondta.

Tehát ha a med tankoddal, nem tudod azt csinálni 100%ig amit annak tennie kell, esetleg kummantásra vagy ítélve... vagy eleve nem vagy képes fél-1 percenként frontot váltani,stb akkor az ugye eleve gázos med.

Nehéz meghatározni mi a feladata egy MEDnek, de minenképp az erényei közé tartozik az hogy nagy a mozgástere, 2-3x is mint pl egy heavynek. Ergo amelyik med gyorsabban tud ide oda megérkezni a fontos pontokra, az jó med. Amelyik med fordulékony, jó gyorsulással és jó helyen van rajta az armor, tehát sehol máshol csak elöl és jó torony, az mozgékony is.
Legyen jó tűzereje , nem azonnal baromi nagy böszmét lőni.(ami mondjuk nem gáz, de akkor töltsön rendesen h a helyszínről ne kelljen elrohanni míg újratáraz) .t62 közel 3000et sebez 1 álló perc tüzelés esetén. Legjobb célzásidővel legkisebb célzókörrel a mezőnyben. Full sebességről közel 100%-ban képes találatot bevinni olyan tanknak amit csak eltalálni kell és kevés célzást igényel. Megállás pillanatában meg kb sutty és azonnal szűkült.Ez a többire is igaz, bár ez odamegy valamihez és körbejátsza, és 5,2 sec töltésidővel nem hagy téged még levegőt venni, míg ha te 11 +-sec töltésidővel az illető simán leszarja a fejed és elmegy fedezékbe...

A mozgékonyság tehát mindenképpen kötelező. És nem 100 méteres kifutópályán kell elérni a végsebességet hanem azonnal. Ez elsődleges. tehát itt 1 med biztos kihullott a rostán.
Így ítéljétek meg kérlek.

Az hogy ki hogy fogja fel a med játékot az a maga dolga. De van egy standard amit elvárnak tőlük, és aki még félig sem képes azt az adott járművel követni az nem jó med.

Pl melyik med tud 10 sec alatt eltakarítani egy 2000 életes tankot? nem túl sok. Ergo best of, főleg h 60+ al berobban melléd, és míg emészgeted h mi is történt már 3x lerobbantott belőled egy falatot :P
Köszönöm Jacktor.

5 éve 11 hónapja - 5 éve 11 hónapja #27937 Írta: Memnon

anyadlohaton beküldte: ...

Továbbra is az a gondom, hogy az embert aki játszik csak margón veszed figyelembe. Hiába tudom elvben mi egy med feladata, hiába ülök be egy T62A-ba, ha nem tudom vele megcsinálni amit kell mert béna vagyok. Amit meg tudok abban ugye egy másik vas lehet, hogy jobb. Viszont ha olyanban vagyok akkor is azt várják töllem, hogy tipikusan játsszak máskülönben kapom az oltást, vagy kilőnek a francba.

Ne játsszak meddel, rendben. De havyvel se tudok, meg Artyval se és ligtal sem. TD-t meg unom és nem is olyan jó mióta mindenki azzal bohóckodik. Viszont az ilyen hibrid vackokkal relatív eredményesen elvagyok.

Játsszak mozgékony haevyval. Mondjuk AMX 50 100? Ilyenből is lőtt ki csapattárs mert mit képzelek én, hogy nem megyek az első vonalba birkózni a nehéz tankommal.

Az a legnagyobb gond, hogy megvannak a kis skatuják, hogy ezzel ezt, meg azzal azt kell csinálni. Ha nem így játszol akkor jó esetben kapod a noob medet/havyt, rosszabb esetben kilőnek a csapattársak mint pl engem egy "epic játékos" a minap mert egy Pantherrel sniperkedtem volna, mert az egy med az meg nem sniperkedik hanem spotol az ő borsigjának.

5 éve 11 hónapja - 5 éve 11 hónapja #27938 Írta: ill23
Megválaszolva: ill23
Még ki sem jött, de már nerfelték az STB-1 -et...
- STB-1 will be nerfed a bit: aim spread when turning the turret will increase by 17 percent, aimtime will increase by 0,2s

5 éve 11 hónapja #27940 Írta: Tiger205_Bp
Megválaszolva: Tiger205_Bp

ill23 beküldte: Még ki sem jött, de már nerfelték az STB-1 -et...
- STB-1 will be nerfed a bit: aim spread when turning the turret will increase by 17 percent, aimtime will increase by 0,2s

a rohadékok!
Ez a kettő volt benne, ami tetszett! :evil:
(meg a Leo-nál keményebb torony...)
Basszus, micsoda szemétség!

A gyorsaság szükséges, a sietség káros. (Szuvorov)

5 éve 11 hónapja - 5 éve 11 hónapja #27942 Írta: Tiger205_Bp
Megválaszolva: Tiger205_Bp

Memnon beküldte: Továbbra is az a gondom, hogy az embert aki játszik csak margón veszed figyelembe. Hiába tudom elvben mi egy med feladata, hiába ülök be egy T62A-ba, ha nem tudom vele megcsinálni amit kell mert béna vagyok.

Nem akarom védeni DOZER-t, de most illik - alapvetően (talán éppen az én kérdésemre?) adott válasz volt, amit leírt.
Az alapfelvetés, hogy ÉN már nagyjából tudom mivel mit kell és hogyan játszani, tier 8 vagyok, és érdekelt, melyiket érdemes tovább húzni.
erre tökéletes volt a válasza.

Az más, hogy egy UNIKUM játékos, pl. Quickybaby az angol tier X med-del Tier XII csatában is alázza az ellenfeleket, és sebez 4-5000-et, stb.
Attól nekem az még nem lesz jó tank, s (gondolom) ettől akart megvédeni DOZER, hogy ne költsek 6,1M + rengeteg xp egy nem jó élményre.

Jól látom (anyád jön ott lóháton) ???

A gyorsaság szükséges, a sietség káros. (Szuvorov)

5 éve 11 hónapja - 5 éve 11 hónapja #27948 Írta: dozer00
Megválaszolva: dozer00
Igen . 2.-3. mednek simán megcisnálható... de elvenni a kedved simán elvenné. De pl most nem tudom a nevét SRY, aki minden medet kitolt már de e50m párty maradt ember. Talán még ő is azt mondaná hogy bár az E50m neki a best of, ennek ellenére inkább tartaná mednek a t62/batchat kombót mint a saját favoritját. Mert mint mondta többször, h nem igazán úgy érdemes használni ahogy ezeket.És inkább "sznájperkedik", mint ráront az ellenségre .

De mondom, tesztszerveren próbáld ki Tiger, semmit sem veszítesz . De nagyon nem lehet az orosszal és a franciával mellé fogni. Ha bejön akkor a medekkel járó feladat is fekszik és élvezni fogod, ha ezekkel nem jön be ez, akkor az nem a te pályád.

Sok sikert.

Én batchattel amúgy ha kiakadok azt játszom h dupla R és kamikaze, ezért ennyi az átlag vele, de megnyugtat és nem érdekel vele a statja..gyors és ha már elveszik a kedvem a játéktól én is elveszem másét...sokszor felderítőt ad így.... de többször full bukó a csata amit el akartam érni vele....

KERES
© 2019 WOTINFO. Minden jog fenntartva.