Jelenleg

29
látogatónk van

Olasz harckocsik

5 éve 10 hónapja - 5 éve 10 hónapja #276736 Írta: Scanmen
Megválaszolva: Scanmen

Sziasztok lenne egy kérdésem, nem speckó olasz tankos, de Buffonnal jártam így és nem értem. Megkaptam a Fiat 3000-re 100%+ paralámpa. Betettem a pantera44-be és 50%-ot vont le nem megfelelő képzettség címén. Miért? MEd-ból MEd-be raktam. A 43 terr. parancsnoka csak 25% büntetést kapott átültetve. (Mind a kettő képzés nélkül értendő.) Visszafelé képzésre ad ilyen komoly büntit? :thx2:


A Fiat 3000 az egy light, míg a P.44 Pantera, illetve a P.43 ter az med tank.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: ce1018

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja - 5 éve 10 hónapja #276737 Írta: ce1018
Megválaszolva: ce1018
Bakker ezt így benéztem volna?? :whistle:

És tényleeeeeg...hahahah te jó ég.....én autómatikusan a tier 10-est néztem, mert feltételeztem hogy a WG nagyvonalúan abba adja, nem is néztem a nevét. Hát mindig van lejjebb a WG-nél. Miért nem a pudelbe ad legénységi tagot...XD na mindegy.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja #276765 Írta: simron78
Megválaszolva: simron78
Hát az ilyen-olyan akciókban megszerezhető legénységet általában az adott ág tier 1-es tankjára képzetten kapjuk meg (kivéve a személyes küldis lányok, mert azokat ki lehet választani mire legyenek kiképezve), szóval ez megszokott, így is bekerülhet az olasz közepes tankokba egy 6. érzékes 80%-os (arany nélkül) parancsnok, aki ráadásul Gigi Buffon (én pl 50%-osan is inkább őt raknám a tankba, mint egy random generált olasz parancsnokot.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: ce1018

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja #276770 Írta: ce1018
Megválaszolva: ce1018

Hát az ilyen-olyan akciókban megszerezhető legénységet általában az adott ág tier 1-es tankjára képzetten kapjuk meg (kivéve a személyes küldis lányok, mert azokat ki lehet választani mire legyenek kiképezve), szóval ez megszokott, így is bekerülhet az olasz közepes tankokba egy 6. érzékes 80%-os (arany nélkül) parancsnok, aki ráadásul Gigi Buffon (én pl 50%-osan is inkább őt raknám a tankba, mint egy random generált olasz parancsnokot.


PErsze örülök neki én is, de akkor miért kér TIer 8 tankot a küldihez minimum?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja - 5 éve 10 hónapja #276792 Írta: simron78
Megválaszolva: simron78
Mert Buffon nem olcsó :)

Viccen kívül, azért mert így akarnak rávenni játékosokat arra, hogy játszanak, hogy elérjék a 8-as szintet, vagy pedig vegyék meg a Progettot és akkor megszerezhetik Buffont is.

Én nem is néztem, hogy van ilyen akció, csak láttam az olasz tankok promózását Bufonnal, aztán mentem a Progettóval és akkor látom, hogy megkaptam Buffont a Fiat 3000-be parancsnoknak, átképeztem és ment is azonnal a Progettóba.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja #276812 Írta: Mortein
Megválaszolva: Mortein
Udv!

Azt szeretnem kerdezni, hogy ennek a Buffon parancsnoknak a 6. erzek skillje az 0. skillnek minosul?
Mert, ha igen akkor szerintetek megerheti levaltani a mostani parancsnokra? A 3. skill van 66%-on , lehet behozna hamar a tobbi legenyseget, igaz? Ugye, ha 0. skilles ez a Buffon akkor annyi xp kell hogy behozza a tobbi legenyt mintha a 2. skill lenne 66%on?

Lehet hulyen fogalmaztam remelem ertheto a kerdes..

:thx2:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 9 hónapja #276892 Írta: MarktheHero
Megválaszolva: MarktheHero

Udv!

Azt szeretnem kerdezni, hogy ennek a Buffon parancsnoknak a 6. erzek skillje az 0. skillnek minosul?
Mert, ha igen akkor szerintetek megerheti levaltani a mostani parancsnokra? A 3. skill van 66%-on , lehet behozna hamar a tobbi legenyseget, igaz? Ugye, ha 0. skilles ez a Buffon akkor annyi xp kell hogy behozza a tobbi legenyt mintha a 2. skill lenne 66%on?

Lehet hulyen fogalmaztam remelem ertheto a kerdes..

:thx2:

Alapból ott a 6.érzék fullon, aztán mehet rá a második skill. Hogy megéri-e belerakni, amikor már a másik parancsnokon a harmadik skill megy, az rajtad áll. Ha szeretnéd Buffon hangját hallani(elvileg őt hallod), vagy kiképezni valamelyik olasz döghöz, akkor nyugodtan cseréld le. Viszont ha egyik sem én nem ajánlanám a cserét :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 9 hónapja #276905 Írta: Mortein
Megválaszolva: Mortein
Annyira nem izgat Buffon, sot o semennyire sem igazabol az a kerdes, hogy a 6. erzek az nulladik skillnek szamit-e vagy sem.. Mert ha igen akkor ugye olyan mintha a 2. skilltol kezdene alapbol, de annyi xp kell a 2. skillhez(Buffon eseteben) mint egy normal legenysegnek az 1. skillhez. Nem tudom, hogy fogalmazzam meg jobban sajnos.. :unsure: Abban az esetben, ha jol gondolom akkor kb. nyerek 1 skillt pluszba es ugy lehet elgondolkoznek a cseren mert akkor olyan mintha csak 1,5 skillt kene rahuznom, hogy behozza a tobbit... :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 9 hónapja #276910 Írta: MarktheHero
Megválaszolva: MarktheHero
Igen nulladik skillnek számít mert nekem benne van a Progettoban megy rajta a második skill és a töltővel ugyanaz a rangjuk, pedig a parancsnoknak mindig egy fokkal magasabb a rangja, ergo a második skillt az elsőnek számítja :) :) shaking
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Mortein

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 9 hónapja #276917 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee
@Mortein

Jóval fejlettebb parancsnokot is simán dobnék rá. Pláne, hogy rádiós is.

Egyébként, úgy tudjátok a legegyszerűbben ellenőrözni, ha rányomtok a skillreset gombra. A felugró ablakban látjátok, hogy mi rezetelhető - a nulladik skillek nem azok.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: HUNterRichie, Sics, Mortein

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 9 hónapja #276977 Írta: MarktheHero
Megválaszolva: MarktheHero

Hello!

1. Mi ez a Buffon-os dolog? Ez valami bónusz legénység? Hogy lehet hozzájutni?
Már látom a küldetések között. 11 órám lenne még megszerezni... Tier 5-nél tartok. Erről lemaradok sajnos, pedig jó lett volna. Így jár, aki másfél hónapig nem játszik :D

2. A Pantera 44 mennyire mobilis a valóságban? Tanks.gg szerint még az M41GF-nél is jobb a fordulása, ami elég hihetetlennek tűnik így elsőre.
tanks.gg/compar...8-mutz

Akinek megvan a Progetto és Pantera44 is annak mi a tapasztalata a két T8-as olaszt összehasonlítva?
Van bármi páncéljuk? (tudnak pattintani, esetleg tornyozni?)
Mobilitásuk?
Az ágyú ugyanolyannak tűnik az intraclipet leszámítva.
Egyéb lényeges különbség?

Nos a Progetto megvan, néha pattint a lövegpajzsával (ne szokj hozzá, nagyon ritka), a Panterát tesztszerón használtam. A Panterának nincs lövegpajzsa és mivel kocka a torony lazán átütik még a hatosok többsége is +magasabb a felépítménye ami nagyobb célpontot jelent. Viszont nagyon magasan van a csöve, így tudsz vele hulldownozni, de ha eltalálnak valszeg be is ütnek. A mozgékonyságáról igazak a hírek cserébe papírabb még talán a Lorr 40 T-nél is. Az ágyúja és a pontossága miatt mindkettő kiváló supporter tank, kicsit franciás stílusban kell velük játszani. Összességében mindkettő nagyon jó tank, csak az a fránya repesz ne ütne rajtuk akkorát, japán trollgunosoktól óvakodni kell.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 9 hónapja #277218 Írta: Proxima_hun
Megválaszolva: Proxima_hun
A 7-es legalább játszható már ebből a fostenger ágból? Hát agyvérzést okoznak ezek a tésztazabáló szarok. :@

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 9 hónapja #277226 Írta: sk-skuba
Megválaszolva: sk-skuba

A 7-es legalább játszható már ebből a fostenger ágból? Hát agyvérzést okoznak ezek a tésztazabáló szarok. :@

Bár még nincs meg fullon, de szerintem olyasmi mint a T34-85 és a T-43 páros esete. Az utóbbi az előbbi kissé buffolt változata, de az ágyú kb. ugyanaz, viszont míg az előbbi el van a tier8-ban, addig az utóbbi szenved a tier9-ektől és a több jobban páncélozott tier8-tól többek között az átütés miatt. Persze majd kiderül, a héten jó lenne kipörgetni a P44-et, de az eddigiek alapján úgy sejtem, hogy nehéz menet lesz. Bárcsak tévednék.

Nem tévedsz, mert amíg kifejleszted megesz az ideg, addig használhatatlan.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 9 hónapja #277252 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Nem akarom elvenni a kedved, de a t7-el a legrosszabb a statom az egész fejlesztési ágon.
8-as már jó, 9-es élvezhető, 10 fun :-D

A 7-es legalább játszható már ebből a fostenger ágból? Hát agyvérzést okoznak ezek a tésztazabáló szarok. :@

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, Proxima_hun

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 9 hónapja #277264 Írta: kmk
Megválaszolva: kmk
nekem már a progetto is fun.
a 9-es után már azzal is sokkal jobban megy a játék.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.