Jelenleg

34
látogatónk van

Olasz harckocsik

5 éve 10 hónapja #275813 Írta: -
Megválaszolva: -
@Fermi

Azt hiszem megvan, miért nem akarja neked beadni Panterára az Ace-t :awesome:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja #275821 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Gyerekek, szerintem most még keveseknek van 8-9-10 szintű kifejleszthető táras olasz gonoszsága.

Akiknek van, azok egy jó része sokat játszó és erős játékos. Így aztán magas az áltagsebzésük, és ehhez mérten magasak az elvárások is vele.

Meg kellene várni, míg a gyengébb játékosok is kifejlesztik, akkor egyszerűbb lesz vele tankászt csinálni meg gunmarkolni :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Admiral_von_Yorck, kmk

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja #275839 Írta: Snoke
Megválaszolva: Snoke
Stock 9-essel toltam tegnap este. Olyan kis kábán megy az alap motorral, de tetszik. Alig várom a nagyobb ágyút meg motort. :awesome:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja #275863 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
A nagy ágyú sokkal jobb, ez tény.
De a motor főlg +40k xp-ért... nem érzem annyira sokkal gyorsabbank. Talán kicsit jobban gyorsul, lejtőn nem lassul le annyira de ennyi. Olyan álmosan mozog ezzel is.

Stock 9-essel toltam tegnap este. Olyan kis kábán megy az alap motorral, de tetszik. Alig várom a nagyobb ágyút meg motort. :awesome:

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: kmk

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja #275864 Írta: Snoke
Megválaszolva: Snoke

A nagy ágyú sokkal jobb, ez tény.
De a motor főlg +40k xp-ért... nem érzem annyira sokkal gyorsabbank. Talán kicsit jobban gyorsul, lejtőn nem lassul le annyira de ennyi. Olyan álmosan mozog ezzel is.

Stock 9-essel toltam tegnap este. Olyan kis kábán megy az alap motorral, de tetszik. Alig várom a nagyobb ágyút meg motort. :awesome:


Ahhh, én meg gondoltam, hogy a nagyobb motor jobban fogja vinni. Olyan Leopard szintű mozgásban reménykedtem, de akkor hiába. 8-as kifejezetten gyors és fürge volt ehhez képest.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja #275876 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Igen.
Mondjuk az is igaz, ha gyorsabban mozogna akkor már alulról súrolná az OP szintet. Szerintem tuti ezzel balanszolták főleg, na meg az intraclip sebességgel.

Ha gyorsabb lenne, és mondjuk 1-2 mp-el gyorsabban töltene - már sírna a nép a nerf-ért.

A nagy ágyú sokkal jobb, ez tény.
De a motor főlg +40k xp-ért... nem érzem annyira sokkal gyorsabbank. Talán kicsit jobban gyorsul, lejtőn nem lassul le annyira de ennyi. Olyan álmosan mozog ezzel is.

Stock 9-essel toltam tegnap este. Olyan kis kábán megy az alap motorral, de tetszik. Alig várom a nagyobb ágyút meg motort. :awesome:


Ahhh, én meg gondoltam, hogy a nagyobb motor jobban fogja vinni. Olyan Leopard szintű mozgásban reménykedtem, de akkor hiába. 8-as kifejezetten gyors és fürge volt ehhez képest.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: kmk

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja - 5 éve 10 hónapja #275896 Írta: kmk
Megválaszolva: kmk
Egyszerüen borzalmas ez a 9-es az alap motorral.
A 10-es tank is ennyire erötlen lesz ?
Ráadásul ehhez még olyan motortuningos benzin cucc sincs ,mint más tankokhoz.
Ezzel még a nehéztankok elöl sem lehet elmenekülni :)
Az igazság az ,hogy mivel elfogyott az arany és csak a következö napon akarok vásárolni igy a soför is és a parancsnok is 80%-ra lett átképezve. Szerintem holnap az lesz az elsö ,hogy ezeket felküldöm 100-ra.
Akkor talán leelözöm a conquerort. :)
De gondolom jól lehet vele rejtözködni.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja #275897 Írta: Kritikus_
Megválaszolva: Kritikus_

Egyszerüen borzalmas ez a 9-es az alap motorral.
A 10-es tank is ennyire erötlen lesz ?
Ráadásul ehhez még olyan motortuningos benzin cucc sincs ,mint más tankokhoz.
Ezzel még a nehéztankok elöl sem lehet elmenekülni :)
Az igazság az ,hogy mivel elfogyott az arany és csak a következö napon akarok vásárolni igy a soför is és a parancsnok is 80%-ra lett átképezve. Szerintem holnap az lesz az elsö ,hogy ezeket felküldöm 100-ra.
Akkor talán leelözöm a conquerort. :)
De gondolom jól lehet vele rejtözködni.

Stock motorral, és hulladék legénységgel ne várd el, hogy gyors legyen ;)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja - 5 éve 10 hónapja #275901 Írta: Snoke
Megválaszolva: Snoke

Egyszerüen borzalmas ez a 9-es az alap motorral.
A 10-es tank is ennyire erötlen lesz ?
Ráadásul ehhez még olyan motortuningos benzin cucc sincs ,mint más tankokhoz.
Ezzel még a nehéztankok elöl sem lehet elmenekülni :)
Az igazság az ,hogy mivel elfogyott az arany és csak a következö napon akarok vásárolni igy a soför is és a parancsnok is 80%-ra lett átképezve. Szerintem holnap az lesz az elsö ,hogy ezeket felküldöm 100-ra.
Akkor talán leelözöm a conquerort. :)
De gondolom jól lehet vele rejtözködni.


Nálam nem elég, hogy olyan kábultan megy, de még a motornak is alig van hangja. Többi tanknál jó, de ennél mint ha valami csendes kipufogó rendszer lenne egy 1200-as benzinmotoron. Lehet ez a tank már hibrid? :troll: Papíron 65 km/ó a sebessége, és akár 40-nel is tud menni sima talajon, ha begyorsul. Nem értem miért kell átb@szni az embereket ilyen kamu paraméterekkel. 65-öt akkor tud, ha erős lejtőn megyek lefelé.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja #275905 Írta: HUNterRichie
Megválaszolva: HUNterRichie

Lehet ez a tank már hibrid? :troll: Papíron 65 km/ó a sebessége, és akár 40-nel is tud menni sima talajon, ha begyorsul. Nem értem miért kell átb@szni az embereket ilyen kamu paraméterekkel. 65-öt akkor tud, ha erős lejtőn megyek lefelé.


A 6-os med is ilyen volt, induláskor úgy éreztem magam benne, mintha a GW Tiger P-ben ülnék, főleg amikor még stock motorral mentem vagy 2 csatát.

Lehet azért olyan halk, mert az olaszok mindig is adtak a kényelemre és ki van szivacsozva az alváz, hogy nyugodtan lehessen benne sziesztázni menet közben is :) Amolyan nemzeti unikum-funkció, mint pl. az angol tankok lassúsága, hogy ki ne lötykölődjön a parancsnok teája.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Snoke, Vadkakasok /ROTON/

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja #275918 Írta: Solinari
Megválaszolva: Solinari
Habár a súlyok miatt nem első körös fejlesztés rá a lánctalp, de a mobilitáson javít ha nem is sokat.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja #275919 Írta: Snoke
Megválaszolva: Snoke

Habár a súlyok miatt nem első körös fejlesztés rá a lánctalp, de a mobilitáson javít ha nem is sokat.


Tegnap első fejlesztésként a nagyobb ágyút tettem rá. Következő a lánctalp és a motor lesz, végül a torony.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja - 5 éve 10 hónapja #275920 Írta: kmk
Megválaszolva: kmk

Egyszerüen borzalmas ez a 9-es az alap motorral.
A 10-es tank is ennyire erötlen lesz ?
Ráadásul ehhez még olyan motortuningos benzin cucc sincs ,mint más tankokhoz.
Ezzel még a nehéztankok elöl sem lehet elmenekülni :)
Az igazság az ,hogy mivel elfogyott az arany és csak a következö napon akarok vásárolni igy a soför is és a parancsnok is 80%-ra lett átképezve. Szerintem holnap az lesz az elsö ,hogy ezeket felküldöm 100-ra.
Akkor talán leelözöm a conquerort. :)
De gondolom jól lehet vele rejtözködni.

Stock motorral, és hulladék legénységgel ne várd el, hogy gyors legyen ;)


Azt nem vártam,hogy gyors lesz,mert olvastam már itt a hozzászólásokat.De ez a sebesség úgy,hogy elözetesen számba vettem a körülményeket is minden elözetes várakozást alulmúlt.
Érdekes ,mert papiron paraméterekben nem rosszabb ,mint a skoda t50,de az mégis sokkal mozgékonyabbnak tünt.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Snoke

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja - 5 éve 10 hónapja #275921 Írta: Snoke
Megválaszolva: Snoke

Azt nem vártam,hogy gyors lesz,mert olvastam már itt a hozzászólásokat.De ez a sebesség úgy,hogy elözetesen számba vettem a körülményeket is minden elözetes várakozást alulmúlt.
Érdekes ,mert papiron paraméterekben nem rosszabb ,mint a skoda t50,de az mégis sokkal mozgékonyabbnak tünt.


Ez úgy megy 65-tel, mint az IS7 60-nal. Zuhanás közben. :trollol:
Különben én elleszek vele, míg a 10-est elérem. Megszokom a lomhaságot és ágyúra játszom. Közelharcba úgyis öngyilkosság belemenni ezzel a páncél mennyiséggel. Viszont a 268 penes apcr elég kellemes.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja #275922 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Ugyhogyugyeénmegmondtam? :-)
Valami hasonló módon használom én is.
Az feltűnt, hogy eléggé rendben van az álcája? Előfordul, hogy passzív spotternek is használom.

Azt nem vártam,hogy gyors lesz,mert olvastam már itt a hozzászólásokat.De ez a sebesség úgy,hogy elözetesen számba vettem a körülményeket is minden elözetes várakozást alulmúlt.
Érdekes ,mert papiron paraméterekben nem rosszabb ,mint a skoda t50,de az mégis sokkal mozgékonyabbnak tünt.


Ez úgy megy 65-tel, mint az IS7 60-nal. Zuhanás közben. :trollol:
Különben én elleszek vele, míg a 10-est elérem. Megszokom a lomhaságot és ágyúra játszom. Közelharcba úgyis öngyilkosság belemenni ezzel a páncél mennyiséggel. Viszont a 268 penes apcr elég kellemes.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: kmk

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.