Jelenleg

22
látogatónk van

Olasz harckocsik

5 éve 10 hónapja #276085 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956

Én azt vettem észre, hogy a 9-es tankok kifullozva jobbak, mint a TIER 10-es belőlük kifejleszthető tank.


Néha igen, néha nem. Talán az MM miatt érzed úgy. Egy 9-es tank max 3 darab 10-essel futhat össze legrosszabb esetben és ha szerencséje van, lőhet 7 darab tier 7-est.

Az a max 3 10-es jó lesz max 5 -nek is ;)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja #276088 Írta: Snoke
Megválaszolva: Snoke

Én azt vettem észre, hogy a 9-es tankok kifullozva jobbak, mint a TIER 10-es belőlük kifejleszthető tank.


Néha igen, néha nem. Talán az MM miatt érzed úgy. Egy 9-es tank max 3 darab 10-essel futhat össze legrosszabb esetben és ha szerencséje van, lőhet 7 darab tier 7-est.

Az a max 3 10-es jó lesz max 5 -nek is ;)


Végül is igen, de elég ritka a 5/10-es MM. Inkább a 3/5/7 megy.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja - 5 éve 10 hónapja #276125 Írta: kmk
Megválaszolva: kmk
A 9-es-t megkedveltem. A jobb motorral már jobban letudom követni az akciókat.
A 40% körüli nyerési ráta a dolgok másik fele....
Nem tudom ,hogy nem free xp lesz a dolgok vége,ha elszáll az agyam.
Egyébként 5000 dmg és 1000 spotra nekem már osztályt sem ir ki a végeredménynél.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja - 5 éve 10 hónapja #276127 Írta: kmk
Megválaszolva: kmk
Már azt hittem megtört ezzel a jég. Jó darabon 70%-on voltam ma a standarddal ,de egyszer csak megint beállt a trend jött himmelsdorf,párizs és társai papir vagy kemény,de piroska,narancs társakkal túloldalon meg omni,stb. és 51-en kell befejeznem vele a napot. és igy feltornáztam az össz esitésben 41%-ra 78 csatából.:) Pedig annak ellenére,hogy bedadog a gépem legalábbis ennek veszem a minimum 2-3 teljesen értelmezhetetlen lövést ,amit minden körben eleresztek 4000-5000 sebzéseim voltak ,de 3-4 killnél max. ha egyszer volt több.Azonban pont a legfaszább köreim lettek döntetlen (3x) vagy vereség.
Úgy gondolom ,ha értelmes nehéz tankosok kerülnek a csapatba vagy még jobb,ha valóban jó játékosok pattintják az ellen lövéseit és ki tudnak tartani a lehetö legtovább ,akkor ez egy nagyon szuper támogató tank tud lenni. Gondolom az éjszakai játék miatt topba nem is nagyon kerülök vele.
Valakinek megvan már a X-es ? Mennyire lesz az más ?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja - 5 éve 10 hónapja #276132 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Valamilyen szinten egyetértek veled - nem rossz ez a t9 olasz.
Viszont - a WR a második legrosszabb vele eddig (csak t5-el tudtam ezt alulmúlni) az olaszok között. Nem vagyok rá büszke, de egyelőre csak ennyit tudtam kicsiholni belőle:



Ma este megrpóbálom feljebb tornászni az összes értéket.

Ja és mégvalami - csak szólok, hogy tornyon keresztül simán kap ammorack-et. Full HP-ről úgy elvitt egy vacak t7-es tank AP lőszere mint a huzat.

Már azt hittem megtört ezzel a jég. Jó darabon 70%-on voltam ma a standarddal ,de egyszer csak megint beállt a trend jött himmelsdorf,párizs és társai papir vagy kemény,de piroska,narancs társakkal túloldalon meg omni,stb. és 51-en kell befejeznem vele a napot. és igy feltornáztam az össz esitésben 41%-ra 78 csatából.:) Pedig annak ellenére,hogy bedadog a gépem legalábbis ennek veszem a minimum 2-3 teljesen értelmezhetetlen lövést ,amit minden körben eleresztek 4000-5000 sebzéseim voltak ,de 3-4 killnél max. ha egyszer volt több.Azonban pont a legfaszább köreim lettek döntetlen (3x) vagy vereség.
Úgy gondolom ,ha értelmes nehéz tankosok kerülnek a csapatba vagy még jobb,ha valóban jó játékosok pattintják az ellen lövéseit és ki tudnak tartani a lehetö legtovább ,akkor ez egy nagyon szuper támogató tank tud lenni. Gondolom az éjszakai játék miatt topba nem is nagyon kerülök vele.
Valakinek megvan már a X-es ? Mennyire lesz az más ?

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: kmk

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja #276134 Írta: -
Megválaszolva: -
Én még csak a tier IV-esnél tartok, de az nagyon baba :) vegyes értékeléseik vannak ahogy látom 5-6-7 terén, ott mobilitással vannak bajok, vagy a gunnal? Az armor eddig igen érdekes dolgokat tud produkálni a kialakítása miatt.

(elnézést, ha ezt már valaki kérdezte, telóról vagyok és sok a terjedelmes poszt. Tier 8-tól fentig olvastam amit írtatok, és nagyon hasznos)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja #276143 Írta: kmk
Megválaszolva: kmk

Valamilyen szinten egyetértek veled - nem rossz ez a t9 olasz.
Viszont - a WR a második legrosszabb vele eddig (csak t5-el tudtam ezt alulmúlni) az olaszok között. Nem vagyok rá büszke, de egyelőre csak ennyit tudtam kicsiholni belőle:

Na,jó akkor igy már könnyebben emészthetö az én winrate-m vele,hogy látom jobbaknak sem ez a tank fogja felhozni ezt az értéket.
Szerencsére ammorecket még nem kaptam vele,de szerintem egy kezemen megtudom számolni,hogy mennyi lepattanót generált ennyi csata folyamán. Azt is a torony legtetejéröl.Nyilt terepen meg nem érdemes vele cammogni,mert ha meglátnak vele akár pár másodperc alatt kivéreztetik.
Ráadásul nem tudom ,hogy ezt is a gépem szarakodása,de 20-50 m-en belül többször nem látom meg vele a böhöm rám tüzelö td-ket.Mégha bokorban is állnak ,akkor is több mint érdekes.Az viszont biztos lag miatt lehet,hogy nagyon ritkán a 6. érzék hang sem funkcionál.Ez meg ennek a tanknak általában végzetes.Ezektöl eltekintve viszont meg jól lehet vele szpottolni is ....
De pótkajával megyek . Valamiért az álcahálót nem éreztem elég hatékonynak.
Most optika mellé periszkopót is tettem bele és lehet ,hogy csak pszichológia ,de igy hatékonyabb voltam :) Nehezen indulok meg vele elöre,mert amig lehet inkább messzebbröl apritok.
Ami jellemzö,hogy pont amikor jobb köröket 4-5000 sebzéssel futok vele akkor ugatnak rám a legtöbben föleg 10-es op tankkal játszó egyedek.Meccs után meg megnéztem pl. olyan ugatott tegnap is,aki obj 268v4-el 900 sebzett ugyanabban a csatában ráadásul olyan pályán ,ahol elkél a páncél is.
Összességében eddig nekem az óvatos ,kiváros játék jött be ezzel a tankkal.Megindulás meg csak max. 1-2 oldalról bebiztositott terepen.Meneküléskor érzem a leggyengébbnek ennek a tanknak a mozgékonyságát :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja #276181 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Általában úgy szokott lenni, hogy mire elérek egy tankfejlesztés végéig meg szoktamszeretni az adott járművet - főleg t9-ben ahol a legtöbb megtartott tankom van.
Nos, az a helyzet hogy már csak 40k xp a t10 olasz, de ezt a t9-est kezdem nagyon megutálni. Túlságosan csapat és pályafüggő, önmagában tulajdonképpen csak masszív top tierként tud alkotni.Egy E50-hez, Patton-hoz, de még egy Leo PTA-hoz képest is gyenge.
Már alig várom hogy eladjam, tegnap olyan frusztrált estét csinált nekem, hogy hiába pörögtek a boost-ok, egyszerűen nem bírtam vele játszani.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: kmk

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja - 5 éve 10 hónapja #276182 Írta: Snoke
Megválaszolva: Snoke

Általában úgy szokott lenni, hogy mire elérek egy tankfejlesztés végéig meg szoktamszeretni az adott járművet - főleg t9-ben ahol a legtöbb megtartott tankom van.
Nos, az a helyzet hogy már csak 40k xp a t10 olasz, de ezt a t9-est kezdem nagyon megutálni. Túlságosan csapat és pályafüggő, önmagában tulajdonképpen csak masszív top tierként tud alkotni.Egy E50-hez, Patton-hoz, de még egy Leo PTA-hoz képest is gyenge.
Már alig várom hogy eladjam, tegnap olyan frusztrált estét csinált nekem, hogy hiába pörögtek a boost-ok, egyszerűen nem bírtam vele játszani.


Én 90K-ra vagyok a tízestől, de én is örülni fogok, mikor eladhatom. Csak aztán nehogy csalódás legyen a 10-es, mert már láttam párat körülöttem a csatákban, de még semmi jelentőset nem alkottak vele, ahogy néztem.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja - 5 éve 10 hónapja #276200 Írta: kmk
Megválaszolva: kmk
Ahogy nézem gyorsabban tölt és 4-et táraz,gyorsabban céloz,több hp .
Valószinüleg az sem lesz op.
Én kiegyenlitett csatákban ,városon kivül kedvelem a 9-est.
De ugye nem kiegyenlitettek a csaták sokat van párizs,himmelsdorf ,stb. és bead a csapatba olyan nehéz tankos játékosokat az mm ,akiken átrohan az ellenfél.
Legalábbis a legtöbb elbukott csatám ezzel ilyen meccsekhez köthetö.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja #276206 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Sokat nem láttam t10-ből eddig - tegnap éjszaka 5 óra játék alatt talán 2-3 db tűnt fel azok is hajnalban.
Biztos nem lesz OP a tizes, igazából két okból húzom:
1., mert egyszerűen csak akarom:
2., mivel 3 arty és a kínai TD kivételével minden tizes megvan, kell a gyűjteménybe :-D
OP biztos nem lesz - sokszor kerültem olyan helyzetbe, amit egy nem ilyen töltőrendszerű tankkal jobban meg tudtam volna oldani - néha előny de többször hátrány ez a mechanizmus.

Általában úgy szokott lenni, hogy mire elérek egy tankfejlesztés végéig meg szoktamszeretni az adott járművet - főleg t9-ben ahol a legtöbb megtartott tankom van.
Nos, az a helyzet hogy már csak 40k xp a t10 olasz, de ezt a t9-est kezdem nagyon megutálni. Túlságosan csapat és pályafüggő, önmagában tulajdonképpen csak masszív top tierként tud alkotni.Egy E50-hez, Patton-hoz, de még egy Leo PTA-hoz képest is gyenge.
Már alig várom hogy eladjam, tegnap olyan frusztrált estét csinált nekem, hogy hiába pörögtek a boost-ok, egyszerűen nem bírtam vele játszani.


Én 90K-ra vagyok a tízestől, de én is örülni fogok, mikor eladhatom. Csak aztán nehogy csalódás legyen a 10-es, mert már láttam párat körülöttem a csatákban, de még semmi jelentőset nem alkottak vele, ahogy néztem.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: kmk

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja #276286 Írta: Snoke
Megválaszolva: Snoke
Na végre! Szerintem az ág legjobb tankja és nem csak azért, mert 10-es. Eddig tetszik.

Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja #276298 Írta: Rathagol27
Megválaszolva: Rathagol27

Én azt vettem észre, hogy a 9-es tankok kifullozva jobbak, mint a TIER 10-es belőlük kifejleszthető tank.


Néha igen, néha nem. Talán az MM miatt érzed úgy. Egy 9-es tank max 3 darab 10-essel futhat össze legrosszabb esetben és ha szerencséje van, lőhet 7 darab tier 7-est. Egy 10-es tank meg gyakran kerül szembe 15 darab másik 10-essel és ha szerencséje van, akkor hentelhet 7 darab 8-ast. Ebből eredhet az az érzés, hogy a kilences jobb. (szerintem)

Azért ha csak t9 és t10 a csapat akkor lehet ám 5 db t10 tank is

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja #276301 Írta: Snoke
Megválaszolva: Snoke

Én azt vettem észre, hogy a 9-es tankok kifullozva jobbak, mint a TIER 10-es belőlük kifejleszthető tank.


Néha igen, néha nem. Talán az MM miatt érzed úgy. Egy 9-es tank max 3 darab 10-essel futhat össze legrosszabb esetben és ha szerencséje van, lőhet 7 darab tier 7-est. Egy 10-es tank meg gyakran kerül szembe 15 darab másik 10-essel és ha szerencséje van, akkor hentelhet 7 darab 8-ast. Ebből eredhet az az érzés, hogy a kilences jobb. (szerintem)

Azért ha csak t9 és t10 a csapat akkor lehet ám 5 db t10 tank is


Igazad van, lehet. :thx2:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja #276423 Írta: kmk
Megválaszolva: kmk
Nekem is meglett a 10-es ,de megtartom a 9-est.
Nem tudom mi történt,de tegnap is 23 csatából volt vele 70 % gyözelem és ebböl össz vissz volt 1 db himmelsdorf és azon kivül nem volt város.
Most meg 34 meccsböl 28 nyertes és max. ha 4x volt város.
Ennek is hála feljött az össz winrate ezzel 146 csatából 55,48%-ra.
Most talán még az elsö kiválóság jelig játszom még vele ,mert az már csak pár százalék és néha talán elöveszem mókából. De ha a 10-es is olyan jó,mint ahogy irtátok ,akkor inkább azzal tolom :)
A legénység is javult,de pótkajáztattam öket és venti mellé tettem bele kötvényes ventit is és igy szpotban is jó voltam.Egyedül debil td-s csapattársak baszták fel az agyamat,akik pl. töltés közben is belém löttek ,hogy miért állok a domb mögött . Ez mondjuk 2x történt meg ,de úgy látom páran nehezen emésztik meg a számomra eredményes harcstilusomat ezzel a tankkal.
De ezek szerintem nem is tudják mennyire papir ez a tank és mennyire hazavágja ennél a sebességet egy emelkedö.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.