Jelenleg 431 vendég és 11 tag online

Magyar harckocsik

5 hónapja 1 hete #285983 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Fücsök beküldte: Nincs ellenemre ha prémiumként IS megjelennek, de pl. a TAS rohamlöveg és Straussler MBT sehogy nem fog idegen nemzeteknél megjelenni, ahogy a Nimród sem. Az olasz TD ágon gondolkodnak egyébként, oda be is rakhatnák a Zrínyit, mivel cseh TD ág nem lesz. (Egyébként az olaszok is tesztelték a T21-et és volt róla szó, hogy hozzánk hasonlóan csinálnak belőle harckocsit és páncélvadászt, csak elvetették az ötletet.)B)
A Tas két helyen lehetne prémiumként, cseheknél 8-as tierben Korbuly-féle nagy toronnyal és 88mm-es löveggel, vagy a svédeknél a tervezett 80mm-es Bofors löveggel mint tier 7-es prémium. (A németeknél ott a Párduc II prémiumként, így oda értelmetlen.)

Pont a Tas rohamlöveg az, amiről Karika is azt mondta, hogy kamu. A Tas tanknak is túlbecsülöd a képességeit, abból sohasem lesz tier 8-as tank (tier 7-ben is csak átlag alatti lenne), különben már tapsolnánk örömünkben, hogy legalább egy félig klón közepes ágat kihozhatunk (a T-34-85, a Panther és a T-55 hozzáadásával), de pont tier 8-ban tátong egy hatalmas szakadék, amit nem lehet áthidalni.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: DaisetsuHUN

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 hónapja 1 hete - 5 hónapja 1 hete #285986 Írta: Fücsök
Megválaszolva: Fücsök
Mintha a nagyobb nemzeteknél nem lenne kamu jármű....:P
A Tas rohamlöveg szükséges a TD ághoz, továbbá lenne is iránta érdeklődés a külföldi játékosok részéről, a harckocsiból pedig kis túlzással megoldható a 8-as tier. Ha az alap ágyúja a 80mm/L58 löveg, akkor jöhet fejlesztésnek a réslövő ágyú, ami kb. 190-192mm átütést tudna az alaplőszerrel, és a 88mm-es L/71-es német löveg mint csúcslöveg. Hasonló lenne mint a mostani P.44 Pantera, szóval ott van rá a példa.:thx: A Tas is támogató harckocsi lenne pontos ágyúval és jó tűzgyorsasággal, szóval én maximum a torony frontpáncélzatát erősíteném meg, a többi rendben lenne. Tömegre szerintem olyan 45 tonna körül lehetne, ami nincs messze a Pantera súlyától.

5 hónapja 1 hete #286154 Írta: Karika
Megválaszolva: Karika

Nevetséges... :rofl:

5 hónapja 6 napja #286165 Írta: Fücsök
Sajnos az.:(
Egyedüli pozítívum, hogy említést tesznek a lehetséges hidegháborús fejlesztési tervekről. Bár 2023-ig nem lehet kutatni, szóval szívás.:wb:

5 hónapja 6 napja #286176 Írta: Karika
Megválaszolva: Karika

Fücsök beküldte: Sajnos az.:(
Egyedüli pozítívum, hogy említést tesznek a lehetséges hidegháborús fejlesztési tervekről. Bár 2023-ig nem lehet kutatni, szóval szívás.:wb:

Én személy szerint, már csak a kutatási módszereikből kiindulva, egy szavukat sem hiszem ezzel kapcsolatban... Szerintem kamu az egész, amit valami fórumról szedhettek össze talán?

5 hónapja 6 napja #286194 Írta: Fücsök
Lehet, de ettől függetlenül még mindig nincs minden adat felkutatva a levéltárakban. Addig még van remény.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: DaisetsuHUN

5 hónapja 5 napja #286217 Írta: esem
Megválaszolva: esem
a srác azt mondja a befejező vidiben, h fegyver üzemeltető mérnökként végzett...hát nem tudom melyik piacon vette a papírt, mert ennyi sületlenséget mérnök nem hord össze, az árpád full kamu, egy feljavított tas rohamlöveg, csak ugye a tas rohamlöveg is kamu, a csepel szintén mese-mese mátka, ráadásul egy archív fotóba látnak bele valamit ami nincs ott, a straussler-ről nem mondok semmit, mert ott Karika írását használták fel, hogy mennyire pontosan azt nem tudom, mert csak bele tekergettem, aztán a végén elkezd sztorrizni egy maga által megálmodott rohamlövegről ami kicsit tas, kicsit t3485 kicsit isu152 vagymi, megalol

5 hónapja 20 órája #286433 Írta: Fücsök
Ahogy írod is elég érdekes. De pl. létezett egy titkos 85mm-es páncéltörő lövegfejlesztés 1947-48 körül, amiről szintén nem tudunk még semmi konkrétat, mivel nincs feltárva.

4 hónapja 1 hete #286773 Írta: Angelus1991ster
Megválaszolva: Angelus1991ster
Straussler V-4 (első változat) kalandjai az olasz a susnyásban, továbbra is :)

www.ebay.com/it...1:pf:0

Sziasztok! Aki rendelkezik a Toldi III és/vagy Turán III PT típusokkal, kérem szavazzon és szóljon hozzá (angolul) az alábbi topik link témájához:
forum.worldofta...ading/

Előre is köszönöm a támogatást! :)
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Bobeni95

1 hónapja 1 hete #288498 Írta: Angelus1991ster
Megválaszolva: Angelus1991ster
Rakat kitalált gépszörny után.....

Sziasztok! Aki rendelkezik a Toldi III és/vagy Turán III PT típusokkal, kérem szavazzon és szóljon hozzá (angolul) az alábbi topik link témájához:
forum.worldofta...ading/

Előre is köszönöm a támogatást! :)
Mellékletek:

1 hónapja 1 hete #288564 Írta: Fücsök
Sajnos 2021 előtt nem várható új fejlesztési ág.:cry2:

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.