Jelenleg 617 vendég és 15 tag online

Magyar harckocsik

1 éve 3 hete #284530 Írta: Fücsök
Megválaszolva: Fücsök
2-3 tier van egyszerre. Most lett videó a Turánokról, aztán jönnek a Tas, végül a T55 változatok. A páncélvadászokat szerintem 3 turnusban tudják majd le.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 3 hete #284533 Írta: Karika
Megválaszolva: Karika
Esküszöm, tényleg, én próbáltam végignézni a videókat, de nem megy. Egyszerűen fáj nézni, ahogy mások ugyanazokba a hibákba esnek bele mint én 5, azaz öt évvel ezelőtt, amikor először kezdtem utánanézni a dolgokba. Mint amikor egy kínos jelenet megy egy filmben.

Továbbá elővesznek olyan dolgokat, amiket már ezer éve, millió helyen kivesézett a WoT ez iránt érdeklődő közönsége, lásd 8mm-es géppuska mint releváns tankelhárító eszköz (nonszensz), Toldi tier 5-ben (nonszensz), Turán tier 7-ben (nonszensz) stb stb stb. Elnézést kérek a készítőktől, de ennek így kb semmi értelme nincs.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: DaisetsuHUN

1 éve 3 hete - 1 éve 3 hete #284541 Írta: Fücsök
Sajnos igen, de ettől függetlenül ha találnak valamit közben, már volt értelme belevágni. A Toldi III tier 4-es lehet ha buffolják, Turán III pedig tier 5, ahogy a prototípus is. Gyakorlatilag mindent 1 tierrel feljebb raktak, de ez javítható. A páncélvadász ág lesz érdekes, feltéve ha valóban létezett a Huba és a Turán páncélvadász.B)

1 éve 3 hete #284547 Írta: Karika

Fücsök beküldte: A páncélvadász ág lesz érdekes, feltéve ha valóban létezett a Huba és a Turán páncélvadász.B)

Segítek: nem léteztek.

1 éve 3 hete - 1 éve 3 hete #284562 Írta: Fücsök
Majd visszatérünk rá amint odaérnek a sorozatban.:thx2:

1 éve 3 hete #284566 Írta: DaisetsuHUN
Megválaszolva: DaisetsuHUN
Sajnos egyenlőre én is nagyon pesszemista vagyok ebben a témában. Karikával értek egyet leginkább, de még így is adok esélyt arra, hogy valami óriási innovációval drukkoljanak elő a srácok. Amíg a világ összes levéltára nincs átkutatva, addig mindenre van esély. Talán egy magyar heavy ágra is, ami maga mögé utasít, minden OBJ mesetankot :troll:

Érdekelnek a harckocsik, elsősorban a magyar és a japán fejlesztésűek :)

1 éve 3 hete #284581 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly
Az a baj, hogy nekünk még koncepcióink sem voltak, sem egy skicc, sem semmilyen más utalás (pl. kéne egy nehéz tank bazi nagy ágyúval, lásd 60TP) bármilyen tank fejlesztésre a háború után.

1 éve 3 hete #284615 Írta: Karika

Fücsök beküldte: Majd visszatérünk rá amint odaérnek a sorozatban.:thx2:

Ha egy komoly kutató munka állna a videók mögött (szakirodalom elmélyült ismerete, ne adj isten levéltári kutatómunka például) még megérteném a reményeidet, de itt egy youtube videókon és a War Thunder közösség egyik tagjának, Hebime (amúgy jónak számító) netes írásain alapuló összeállítást láttunk eddig. Még csak egy könyvet, vagy esetleg idegen nyelvű netes forrást sem használtak eddig. Ha új jelölteket szeretne valaki felkutatni, azt nem az interneten fogja megtalálni...
Én másfél órányi videó alatt nem hallottam semmi olyat, amiből arra tudnék következtetni, hogy olyasmit találtak, ami bármi újat tenne le az asztalra amellé, amit már én leírtam egyszer. Vagy valamit ami megváltoztatná azt a véleményemet, hogy nem lehetséges önálló magyar tech tree-t létrehozni. Olyat biztos nem, amit a WG komolyan is venne.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Angelus1991ster, DaisetsuHUN

1 éve 3 hete - 1 éve 3 hete #284616 Írta: Angelus1991ster
Megválaszolva: Angelus1991ster
Ebay-en talált fotó:
Hamisítatlan Panzer II-es :rofl:
www.ebay.de/itm...237850

A magyar ággal kapcsolatban nekem is van ötletem, igaz állandóan változik mint az orwelli háború. De amíg a két edig bekerült típusra nagy ívben szarnak, így állnak hozzá rá addig pesszimista vagyok. Pedig csak a konzolos verziós magyar típusaihoz kéne felhúzni a pc-s magyar típusokat. Ennyi.

Csoda bazzeg, hogy le tudták modellezni a Toldi III-at és a Turán III PT-t úgy ahogy.

Sziasztok! Aki rendelkezik a Toldi III és/vagy Turán III PT típusokkal, kérem szavazzon és szóljon hozzá (angolul) az alábbi topik link témájához:
forum.worldofta...ading/

Előre is köszönöm a támogatást! :)
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Karika

1 éve 3 hete #284619 Írta: Karika
Végigszenvedtem a videókat. Halljátok, alig van bennük olyan történelmi adat, ami megállná helyét. Basszus, bármi ami elhangzott a Toldi-s epizódban úgy hülyeség ahogy van. Sem a kaliberek nem stimmelnek a fegyvereknél, se nem volt a 36M. nehéz-puska gépágyú, pláne nem gyors tüzelésű, se a páncélzat adatai nem jók, se a Toldi I és Toldi II közötti lényegi különbségek sem jók, nem említik a Toldi IIA-t, sem a motorok nem jók, és még sorolhatnám. Hogy az isten f***ba sikerült MINDENT elcseszni? Csak egy nyamvadt könyvet kellett volna kinyitni, de még ha fél órát rászánt volna a "szakértő" a neten, hogy utánanézzen a dolgoknak is simán ezerrel jobb munkát lehetett volna végezni. A röhej az egészben, hogy sorolja a "szakértő" a fals adatokat, míg ott vannak a képernyőn a Hebime által összeollózott jó adatok... Trump már torka szakadtából ordítaná, hogy "fake news".

Ne vegyétek komolyan szerintem ezt az egész sorozatot, kontár munka...

1 éve 3 hete #284624 Írta: Fücsök
Állítólag páran kutatnak levéltárakban, és onnan van a HUBA jármű. Amúgy igen, igénytelen a fejlesztési fa, de ha a kutakodókkal is felveszik a kapcsolatot, akkor már volt értelme belevágni.

1 éve 3 hete #284634 Írta: Angelus1991ster
Megválaszolva: Angelus1991ster

Fücsök beküldte: Állítólag páran kutatnak levéltárakban, és onnan van a HUBA jármű. Amúgy igen, igénytelen a fejlesztési fa, de ha a kutakodókkal is felveszik a kapcsolatot, akkor már volt értelme belevágni.

Egy kutatni való van, és az a Straussler MBT. Az arról készült tervkeknek a publikálási licensz jogát kellene megvennünk.
Mennyi lehet az ára? Én erre vagyok kíváncsi.

Sziasztok! Aki rendelkezik a Toldi III és/vagy Turán III PT típusokkal, kérem szavazzon és szóljon hozzá (angolul) az alábbi topik link témájához:
forum.worldofta...ading/

Előre is köszönöm a támogatást! :)

1 éve 3 hete #284638 Írta: Karika
Nekem már megvannak a tervrajzai, csak nem publikálhatom. A publikálás plusz 30-40 ezer forint lenne ha jól emlékszem. Annyit nem ér szerintem, főleg, hogy nem sokkal kidolgozottabb, mint egy ceruza rajz. Akkor már inkább egy grafikust fizetnék majd meg hozzá, hogy javítsa ki a hiányosságokat.

1 éve 2 hete - 1 éve 2 hete #284708 Írta: Fücsök
Nem lenne baj.:thx2: Egyébként a Warthunder-ben az 1.85-ös tapasztól kezdve jönnek a magyar pancélosok is mint prémium járművek, meglátjuk később mi lesz a sorsuk. B)

1 éve 2 hete #284711 Írta: Karika

Fücsök beküldte: Egyébként a Warthunder-ben az 1.85-ös tapasztól kezdve jönnek a magyar pancélosok is mint prémium járművek, meglátjuk később mi lesz a sorsuk. B)

Mármint az olasz páncélosok, nem?

KERES
© 2019 WOTINFO. Minden jog fenntartva.