Jelenleg 352 vendég és 2 tag online

Heavy tankokat használók

4 hónapja 1 hete #288118 Írta: simron78
Megválaszolva: simron78
Az E100 volt az első tier X-es tankom, nálam nagyon hektikus volt, mentem vele több jó csatát is, de persze voltak szenvedősek is, főleg nyílt pályákon sok arty és sok med ellen, városban szerintem még most is jól használható, de ha mostani tapasztalatommal kellene választanom, akkor biztos, hogy nem fejleszteném ki, a gyors, jó páncélzatú orosz és kínai nehezek (IS-7, Obj-277, WZ-111-5A) sokkal jobban játszhatóak. Érdekes, hogy a 9 éves fiam múltkor leült a gép elé és megkért, hogy had menjen egy tier X-es tankkal, (mert neki csak 8-as a legnagyobb), megengedtem, az E-100-at választotta, csinált 2000 sebzést és volt több, mint 3000 lepattanója, és utána áradozott, hogy milyen szuper tank is az E-100, pedig élete első tier X-es csatája volt, szóval azért van ebben a tankban potenciál, csak jó pálya kell neki.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 hónapja 1 hete #288120 Írta: charliefirpo_2018
Megválaszolva: charliefirpo_2018
Mindhármat,szerintem elég jól lehet velük boldogulni

4 hónapja 1 hete #288132 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Felgyorsult a játék - gondolj a kerekes Ferrarikra, szinte med gyorsaságú nehéztatnkokra, stb... A lassú, páncélozott tankok lejárt. Nagyon szituáció-, és pályafüggő mit lehet velük kezdeni.
Kipróbáltam egy kör erejéig az E100-at..... Már értem miért nem játszok vele kb 1-2 éve :-(

simron78 beküldte: Az E100 volt az első tier X-es tankom, nálam nagyon hektikus volt, mentem vele több jó csatát is, de persze voltak szenvedősek is, főleg nyílt pályákon sok arty és sok med ellen, városban szerintem még most is jól használható, de ha mostani tapasztalatommal kellene választanom, akkor biztos, hogy nem fejleszteném ki, a gyors, jó páncélzatú orosz és kínai nehezek (IS-7, Obj-277, WZ-111-5A) sokkal jobban játszhatóak. Érdekes, hogy a 9 éves fiam múltkor leült a gép elé és megkért, hogy had menjen egy tier X-es tankkal, (mert neki csak 8-as a legnagyobb), megengedtem, az E-100-at választotta, csinált 2000 sebzést és volt több, mint 3000 lepattanója, és utána áradozott, hogy milyen szuper tank is az E-100, pedig élete első tier X-es csatája volt, szóval azért van ebben a tankban potenciál, csak jó pálya kell neki.

4 hónapja 1 hete #288136 Írta: szaki1987
Megválaszolva: szaki1987
Egyébként az szerintem nevetséges, hogy a Type 4-5-nek túl OP az ágyúja, miközben a KV-2 6-os szinten 900-akat verhet még 6-os nehezekbe is... és akkor mi is OP? Meg a T49 is ugyanez 9-es light-ként. Érdekes... a töltésidő sem sokkal több az utóbbiaknál, pedig az egyik 4 szinttel lejjebb van. Tényleg ennyire nevetségesen OP a Type5? A WZ és a 9-10 kínai, szovjet medek frontból ott lövik kummal szarrá, ahol akarják, ott nem számít 15 mp-enként 5-600 sebzés...

4 hónapja 1 hete - 4 hónapja 1 hete #288137 Írta: simron78
Megválaszolva: simron78
BiO_rOo_BOT abszolút igazad van, az E100 nagyon nem meta tank, én is inkább az IS-7-et viszem el egy körre, ha X-es csatába megyek nehézzel, de egy városi pályán azért még használható, ott sok helyen nem tudják elérni az artyk és a gyors közepesek és nehezek sebességelőnye nem érződik. Persze kicsi az esélye, hogy ilyen pályára kerüljön, ezért inkább be sem viszi az ember csatába. Kifejleszteni most már biztos nem fejleszteném ki, inkább valamelyik gyors nehezet, amiket írtam.

4 hónapja 1 hete #288138 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956

szaki1987 beküldte: Egyébként az szerintem nevetséges, hogy a Type 4-5-nek túl OP az ágyúja, miközben a KV-2 6-os szinten 900-akat verhet még 6-os nehezekbe is... és akkor mi is OP? Meg a T49 is ugyanez 9-es light-ként. Érdekes... a töltésidő sem sokkal több az utóbbiaknál, pedig az egyik 4 szinttel lejjebb van. Tényleg ennyire nevetségesen OP a Type5? A WZ és a 9-10 kínai, szovjet medek frontból ott lövik kummal szarrá, ahol akarják, ott nem számít 15 mp-enként 5-600 sebzés...

Kv-2 és a T49 felfogja az alap lőszereket?Mindkettő papír szar, az előbbi ráadásul még vak is.
És akkor a 0,6-os szórásról és a 4 másodperces célzási időről még nem beszéltünk...

4 hónapja 1 hete #288147 Írta: ReszElek
Megválaszolva: ReszElek

Hunter9956 beküldte:

szaki1987 beküldte: Egyébként az szerintem nevetséges, hogy a Type 4-5-nek túl OP az ágyúja, miközben a KV-2 6-os szinten 900-akat verhet még 6-os nehezekbe is... és akkor mi is OP? Meg a T49 is ugyanez 9-es light-ként. Érdekes... a töltésidő sem sokkal több az utóbbiaknál, pedig az egyik 4 szinttel lejjebb van. Tényleg ennyire nevetségesen OP a Type5? A WZ és a 9-10 kínai, szovjet medek frontból ott lövik kummal szarrá, ahol akarják, ott nem számít 15 mp-enként 5-600 sebzés...

Kv-2 és a T49 felfogja az alap lőszereket?Mindkettő papír szar, az előbbi ráadásul még vak is.
És akkor a 0,6-os szórásról és a 4 másodperces célzási időről még nem beszéltünk...

Hát a Type5 sem a pontosság etalonja, meg a célzásidő is elég gyér azért. A gold ellen meg a Type is "papír szar", simán bealázza mindenki. A KV-2-nek meg megvan a russian bias is...
Én nem mondanám op-nak. Kiszenvedtem az ágat, mert ez milyen durva tank, de én ezt nem vettem észre. Vagy nem az én stílusom, az is könnyen meglehet.
Az a baj hogy az egész ág el lett cseszve már, és fogalmam sincs hogy lehetne ezt kijavítani.
De szerintem a wg-nek sem.

4 hónapja 1 hete #288150 Írta: LegoEgo
Megválaszolva: LegoEgo
KV-2?
A legkirályabb. Igazi fun, ahogy egyesek mondják.
Bárki és bármi szétszedi, akármelyik tank neki mer ugrani tiertől függetlenül, meg is értem, jól teszik, egy rakás sz.r.
Lassú, mint egy járókeretes öregasszony, a kisebb ágyuval semmit se érsz, a naggyal meg pláne, mivel 1 hét mire betölt és még 1 hét mire ráfordulsz bármire, szóval lőttél egyet aztán várod, hogy szétlőjenek. Nagyon nagy élmény. Nem viccelek, emiatt a tank miatt kezdtem el inkább artyzni. Ja, és tényleg vak, ha nem éppen szellemtankok szednek szét akkor mire meglátsz valakit, mehetsz is a garázsba mert mire becélzod és ne adj isten el is találnád, lemegy a nap. Arra való, hogy bekempelj két ház közé aztán reménykedj, hogy szemből jöjjön valaki nem a hátad mögül. Mást ugyse lehet vele csinálni.

4 hónapja 1 hete #288151 Írta: charliefirpo_2018
Megválaszolva: charliefirpo_2018
Erre gondoltál?
Mellékletek:

4 hónapja 1 hete #288166 Írta: BiO_rOo_BOT
Type 5 pontossága elég troll - néha semmit nem talál el máskor meg bármit. Tegnap este menet közben elnéztem oldalra, látom a BC ül a bokorban kb 300 méterre - úgy ahogy volt elengedtem rá egyet, hátha -> 1200 HP minusz, BC garázsmenet :-)

ReszElek beküldte:

Hunter9956 beküldte:

Hát a Type5 sem a pontosság etalonja, meg a célzásidő is elég gyér azért. A gold ellen meg a Type is "papír szar", simán bealázza mindenki. A KV-2-nek meg megvan a russian bias is...
Én nem mondanám op-nak. Kiszenvedtem az ágat, mert ez milyen durva tank, de én ezt nem vettem észre. Vagy nem az én stílusom, az is könnyen meglehet.
Az a baj hogy az egész ág el lett cseszve már, és fogalmam sincs hogy lehetne ezt kijavítani.
De szerintem a wg-nek sem.

4 hónapja 1 hete - 4 hónapja 1 hete #288168 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

KV-2?
A legkirályabb. Igazi fun, ahogy egyesek mondják.
Bárki és bármi szétszedi, akármelyik tank neki mer ugrani tiertől függetlenül, meg is értem, jól teszik, egy rakás sz.r.
Lassú, mint egy járókeretes öregasszony, a kisebb ágyuval semmit se érsz, a naggyal meg pláne, mivel 1 hét mire betölt és még 1 hét mire ráfordulsz bármire, szóval lőttél egyet aztán várod, hogy szétlőjenek. Nagyon nagy élmény. Nem viccelek, emiatt a tank miatt kezdtem el inkább artyzni. Ja, és tényleg vak, ha nem éppen szellemtankok szednek szét akkor mire meglátsz valakit, mehetsz is a garázsba mert mire becélzod és ne adj isten el is találnád, lemegy a nap. Arra való, hogy bekempelj két ház közé aztán reménykedj, hogy szemből jöjjön valaki nem a hátad mögül. Mást ugyse lehet vele csinálni.

Javaslom ismerkedj meg jobban a kv2-vel.
Igen, egyedül könnyű szétkapni, de csapatmunkában simán egylövésezhet a tierjében bárkit, és némely 7-est is. Rá van utalva egy másik tankra, de azért korántsem kell rettegni vele, ahogy te leírod. A tornyát nehéz beütni, érdemesebb arra "fogadni" a lövéseket. Nyilván bizonyos átütés felett az sem akadály, de még egy 8-as tank is meggondolja, hogy kimenjen e egy 300+ lövésbe némely modulveszteségért.
Az igaz hogy ha kiállsz vele a mezőre, akkor egy type5-öt is simán szétkapnak, szval nem árt gondolkodni is.

A Bűnvadászok tagfelvételt hirdet. Részletek PM-ben
Toborzói videó:

www.twitch.tv/v...303643

4 hónapja 1 hete #288177 Írta: LegoEgo
Megválaszolva: LegoEgo
Ismerkedtem vele vagy 300 csatát.
Semmire se jó.
Minden porcikája, megmozdulása lassú.
Főleg az újkori csatákban.
Ha nyerünk villámban akkor sehova se ér oda, ha vesztünk villámban, akkor meg hárman rontanak rá.

4 hónapja 6 napja #288190 Írta: szaki1987
Megválaszolva: szaki1987
A heavy tank, ami 10-es szintű, az már csak fogja föl az alap lőszert nem? :) A KV az hatos, a szintjén egy lövésezik, a T49 meg egy gyors light, a páncél helyett eltűnik gyorsan és nehéz felspotolni. Na most a Type nem fog 1400-al max 2 szinttel kisebbeket egy lövésezni. Akkor miért ne lenne aránytalanul erősebb a másik 2 és eszükben sincs nerfelni őket. Mivel T10 99%-ban csak arany lőszerről szól, így tök mindegy az alap lőszer pattintás... Régóta van meg mindkét heavy és a KV átlagban lesebzi a HP dupláját, a Type kb a sajátját. Szerencse kell mindkettőhöz. Mindenesetre nevetséges, hogy egy szaros 6-os heavynél nem probléma a majdnem 1k sebzés...

4 hónapja 6 napja #288192 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

szaki1987 beküldte: A heavy tank, ami 10-es szintű, az már csak fogja föl az alap lőszert nem? :) A KV az hatos, a szintjén egy lövésezik, a T49 meg egy gyors light, a páncél helyett eltűnik gyorsan és nehéz felspotolni. Na most a Type nem fog 1400-al max 2 szinttel kisebbeket egy lövésezni. Akkor miért ne lenne aránytalanul erősebb a másik 2 és eszükben sincs nerfelni őket. Mivel T10 99%-ban csak arany lőszerről szól, így tök mindegy az alap lőszer pattintás... Régóta van meg mindkét heavy és a KV átlagban lesebzi a HP dupláját, a Type kb a sajátját. Szerencse kell mindkettőhöz. Mindenesetre nevetséges, hogy egy szaros 6-os heavynél nem probléma a majdnem 1k sebzés...

Nekem Type 5-el 2180 az átlagsebzésem, és nem vagyok kimondottan jó játékos, még csak nem is szerettem a tankot, és fájdalmas volt az egész grind. Szóval értem én a párhuzamot a kv2 és a Type 5 között, ez már eléggé régi lerágott csont. Azért nem nerfelik - nagyon helyesen - a Kv2-öt, mert nem szabadít el annyi és olyan indulatot mint a Type5. A Type 5-öt gyakorlatilag szarránerfelték, manapság már olyan lett mint a k91, vagy az 50b - az a hülye aki használja. Szóval egyrészről van a nerfet követelők hangja, meg az olyanok is mint te, aki azt mondja, hogy bezzeg a kv2. Szerintem eleve nem kellett volna hozzányúlni, Mint ahogy a shitbarnhoz sem. Oké tudom ember 50B tot volt minden meccsen volt legalább egy Fv akitől majd mindig kaptam egy 1600-as pofont. Utálom mint a szart, de ne nerfeljék már le, mert ha egyszer kihúzom olyan lesz mint a type5, semmire sem jó acélhalmaz.
Kicsit ugráló gondolatmenettel arra célzok, hogy lehet más megoldásokat is keresni mint a súlyos nerf. Pl. lehetne egy új skill a legénységnek a dodge. 100%ra kifejlesztve 30% az esélyed hogy elhajolj a shitbarn lövése elől. :)

A Bűnvadászok tagfelvételt hirdet. Részletek PM-ben
Toborzói videó:

www.twitch.tv/v...303643

4 hónapja 6 napja - 4 hónapja 6 napja #288196 Írta: BiO_rOo_BOT
Ezzel a lelkembe tapostál, idézem: "...A Type 5-öt gyakorlatilag szarránerfelték, manapság már olyan lett mint a k91, vagy az 50b - az a hülye aki használja..."
Hát azért az 50B még manapság is qrva jó tank szerintem, igaz még nem láttam senkit aki nem full golddal használná, de azzal nagyon adja... A mai napig rendszeresen előveszem, és az Object 279 (e) felé vezető úton nem egy küldit sikerült vele simán megcsinálni.
Elhajolni a Shitbarn lövése elöl? Mint a Mátrixban? :-) LOL

Matt__Kirby beküldte:

szaki1987 beküldte: A heavy tank, ami 10-es szintű, az már csak fogja föl az alap lőszert nem? :) A KV az hatos, a szintjén egy lövésezik, a T49 meg egy gyors light, a páncél helyett eltűnik gyorsan és nehéz felspotolni. Na most a Type nem fog 1400-al max 2 szinttel kisebbeket egy lövésezni. Akkor miért ne lenne aránytalanul erősebb a másik 2 és eszükben sincs nerfelni őket. Mivel T10 99%-ban csak arany lőszerről szól, így tök mindegy az alap lőszer pattintás... Régóta van meg mindkét heavy és a KV átlagban lesebzi a HP dupláját, a Type kb a sajátját. Szerencse kell mindkettőhöz. Mindenesetre nevetséges, hogy egy szaros 6-os heavynél nem probléma a majdnem 1k sebzés...

Nekem Type 5-el 2180 az átlagsebzésem, és nem vagyok kimondottan jó játékos, még csak nem is szerettem a tankot, és fájdalmas volt az egész grind. Szóval értem én a párhuzamot a kv2 és a Type 5 között, ez már eléggé régi lerágott csont. Azért nem nerfelik - nagyon helyesen - a Kv2-öt, mert nem szabadít el annyi és olyan indulatot mint a Type5. A Type 5-öt gyakorlatilag szarránerfelték, manapság már olyan lett mint a k91, vagy az 50b - az a hülye aki használja. Szóval egyrészről van a nerfet követelők hangja, meg az olyanok is mint te, aki azt mondja, hogy bezzeg a kv2. Szerintem eleve nem kellett volna hozzányúlni, Mint ahogy a shitbarnhoz sem. Oké tudom ember 50B tot volt minden meccsen volt legalább egy Fv akitől majd mindig kaptam egy 1600-as pofont. Utálom mint a szart, de ne nerfeljék már le, mert ha egyszer kihúzom olyan lesz mint a type5, semmire sem jó acélhalmaz.
Kicsit ugráló gondolatmenettel arra célzok, hogy lehet más megoldásokat is keresni mint a súlyos nerf. Pl. lehetne egy új skill a legénységnek a dodge. 100%ra kifejlesztve 30% az esélyed hogy elhajolj a shitbarn lövése elől. :)

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.