Jelenleg

15
látogatónk van

Heavy tankokat használók

4 éve 11 hónapja #288053 Írta: szaki1987
Megválaszolva: szaki1987
Sziasztok!

Nagyon büszke vagyok az alábbi csatámra, szerencsém is volt, meg OP is a Type 5, meg stb, de mégse volt soha ilyen jó csatám vele. :)
A lényeg a HT-15 T55A küldetésen volt, arra gyakorlatilag évek óta gyúrok... Hát meglett kitüntetéssel.

wotreplays.eu/s..._heavy

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 11 hónapja #288064 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Sziasztok!

Nagyon büszke vagyok az alábbi csatámra, szerencsém is volt, meg OP is a Type 5, meg stb, de mégse volt soha ilyen jó csatám vele. :)
A lényeg a HT-15 T55A küldetésen volt, arra gyakorlatilag évek óta gyúrok... Hát meglett kitüntetéssel.

wotreplays.eu/s..._heavy


OP helyett én inkább random sz*rnak nevezném. :lol: De grat a küldihez. :applause:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 11 hónapja #288073 Írta: simron78
Megválaszolva: simron78
Az összes japán nehéztank, amelyik a repeszes ágyút használja egy nagy random faktor, a maraton miatt megyek a fiam fiókjával, megvan neki az O-HO a 15 cm-es löveggel van felszerelve (még nincs meg a nagy ágyú) és iszonyúan széles skálán mozog a sebzés, egyik csatában egy Defender tornyába simán sebzett közel 500-at, míg a következő csatában egy Indien Panzer testébe 210-et, aztán egy VK100P-be pedig 47-et, szóval nagyon nem lehet arra építeni, hogy bármikor megbízhatóan 1vs1-ben legyőzöl valakit, de a legváratlanabb helyzetben is képes olyanokat sebezni, amivel simán visszavonulásra kényszeríted az ellenfelet.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 11 hónapja #288076 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Az összes japán nehéztank, amelyik a repeszes ágyút használja egy nagy random faktor, a maraton miatt megyek a fiam fiókjával, megvan neki az O-HO a 15 cm-es löveggel van felszerelve (még nincs meg a nagy ágyú) és iszonyúan széles skálán mozog a sebzés, egyik csatában egy Defender tornyába simán sebzett közel 500-at, míg a következő csatában egy Indien Panzer testébe 210-et, aztán egy VK100P-be pedig 47-et, szóval nagyon nem lehet arra építeni, hogy bármikor megbízhatóan 1vs1-ben legyőzöl valakit, de a legváratlanabb helyzetben is képes olyanokat sebezni, amivel simán visszavonulásra kényszeríted az ellenfelet.


Az O-Ho-t a 15 cm-es ágyúval kell használni, full HE-vel, az úgy működik. Szerintem.
Egyébként az O-Ho szerintem a leginkább használható tank a japó heavy vonalon. A 9-10 egy hulladék és a nerf után még inkább azok lesznek, ha a 14cm-es ágyú nem kap normális átütést.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 11 hónapja #288086 Írta: simron78
Megválaszolva: simron78
Igen nekem is elég jól használhatónak tűnik, gyorsan eléri a csúcssebességét, a 15 cm-es löveg viszonylag gyorsan tölt és azért átlagsebzésben simán megközelíti a nagy löveg 330-as átlagát, csak itt nem kell nagyon célozni vele, a páncélja egész jól működik, pattognak róla azért, egyedül az artykkal van baja, de azokkal minden lassú tanknak gondja van, úgyhogy nem lóg ki e téren a sorból. A csőlehajlása érdekes, mert elől a két kis torony miatt nagyon rossz, de picit oldalra fordítva a tornyot szuper lehajlása lesz, szóval nekem egy kellemes csalódás, sokkal rosszabbnak gondoltam.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 11 hónapja #288088 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Huh, a viz levert a T10 hallatan.
Ezert most fogok kapni valoszinu rendesen, de nekem a T10 az egyik mumus tankom, sose tudtam vele jatszani, minden egyes csata maga volt a kinszenvedes. Alig vartam hogy a grind vegere erjek, sot ha jol emlekszek meg se vartam egyszer se (a kettobol) hanem a vegen turelem hianyaban free xp felhasznalasaval szabadultam meg tole.

Nekem is megvolt,eladtam,és szándékomban sincs hogy visszavegyem,nekem a T10 valahogy jobban adja, jobban érzem benne magam, meg valamelyik nap én a Skorpion Gvel csináltam ki egyet, igaz ennek az ágyúja sebez 500at egy jobb találatnál

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 11 hónapja #288092 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Nalam pont forditva.
A T10-et soha nem szerettem meg, szenvedtem vele annyit hogy ha csak ragondolok kiver a viz.
A 277-et viszont szeretem. Amint meglesz az Object 279 (e), megprobalom rahuzni a 3 MoE-t.

Pedig szerintem a T10 meg a 277 tök egyforma de rohadjak meg ha a 277ben élveztem a játékot, míg a T10zel rohadt jó köröket tudtam menni. Én a 277 ágyúját rátenném a T10re, a 277et meg elfelejteném örökre

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 11 hónapja #288095 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
IS7 jo, 277 is. Super Conq nagyon jo. WZ 5A jo, stb... Vannak nagyon jo tizes tankok.
60TP kompromisszumos, azt megertem ha valaki nem huzza ki, igaz ott a kilences se nagy szam.
Nekem is vannak "megtartos" kilenceseim, ezek a Leo PTA, E50, Conqueror, M46 Patton. (a Panthera es a Skoda T50 megfontolas alatt, hogy visszavegyem-e oket)

Nekem a tízes tankok nem igazán jöttek be, az IS-7es a 277es, a 60TP ezek nem igazán adják,egyet fogok még kipróbálni a Super Conquerort, ha az sem akkor kilencesnél megállok minden ágnál

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 11 hónapja #288105 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Ízlések és pofonok - nem lenne rossz ha nem minden arra járó tank ott ütné be ahol akarná.
Márpedig feldefezik, mert remélem a frontban vagy fele - ugye? ,-) És nem valami "snipersniczel"-nek használod :-)

Tudod az 50 TP nagyon bejött,egyik legjobb tankom, az ágyúja félelmetes, egyszer egy Type 4Heavy parancsnoki kupolájába ha hiszed ha nem 700at ütött még én is meglepődtem,de ez nem mindennapos,persze vannak jobb tankok,mert ha ezt egyszer felfedezik onnan kampó

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 11 hónapja - 4 éve 11 hónapja #288111 Írta: CrEePeR911
Megválaszolva: CrEePeR911
Hát az én időmben, mikor még csak 4 tier X es heavy volt, sőt csak a heavykből volt X es, régi vágy volt egy Maus. Amire sosem került sor mert heteken át az e100 ágát húztam egészen véletlenül :D

E100 - egyik a legjobb heavy a játékban, kissé arty csemege egyes mapokon, de jó kézben sokáig életben lehet vele maradni. Sajnos az alap lőszer mellé kell egy jópár gold is hogy használható legyen, főleg a mai( utoljára 18 év végén játszottam, de aktívabban 17 nyár vége volt) tankok ellen, amiknek már olyan frontja van, hogy alig lehet átlőni alappal.

Is7- Az E100 után kicsit felüdülés volt. Gyorsabb pozíció váltás, gyorsabban töltő löveg, 'OP' páncél. Akármennyire is imádom az E100at, az Is7 'egyszerübb' tank.
Más x es heavym nincs, csak medek és td-k.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 11 hónapja - 4 éve 11 hónapja #288117 Írta: Rylian_Shina
Megválaszolva: Rylian_Shina
Én a T10et nem bírtam idegileg :D Tudom, én vagyok a hülye hozzá, de egyszerűen nem jött be, nem tudtam vele mit kezdeni, annyira meg nem érdekel a 277 hogy elötte kitépjem minden hajamat. Nem egy 257, azt imádtam, igazi bestia tud lenni az a dög. 2 MoE meglett rá, ha egyszer ráveszem magam, visszaveszem, megpróbálni a harmadikat is, meg csak a fun kedvéért ( Főleg ha lesz még ilyen maraton, hogy t9ben is lehet csinálni kiválósággal :D )

E100 nincs meg, de ellenfélként nem mindig okoz gondot, mert szép kocka a formája frontból. Ránézésből nem ártana neki valami buff szerintem, mert számomra kissé elöregedettnek tűnik.
A Type4-5 nerf meg.. Imádom a Type 5öt, egyik kedvenc tankom, ennek ellenére nem bánnám a nerfet, ha a szerencsétlen normális löveget kapna, mert amit terveznek rá az egy vicc.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: BiO_rOo_BOT

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 11 hónapja #288118 Írta: simron78
Megválaszolva: simron78
Az E100 volt az első tier X-es tankom, nálam nagyon hektikus volt, mentem vele több jó csatát is, de persze voltak szenvedősek is, főleg nyílt pályákon sok arty és sok med ellen, városban szerintem még most is jól használható, de ha mostani tapasztalatommal kellene választanom, akkor biztos, hogy nem fejleszteném ki, a gyors, jó páncélzatú orosz és kínai nehezek (IS-7, Obj-277, WZ-111-5A) sokkal jobban játszhatóak. Érdekes, hogy a 9 éves fiam múltkor leült a gép elé és megkért, hogy had menjen egy tier X-es tankkal, (mert neki csak 8-as a legnagyobb), megengedtem, az E-100-at választotta, csinált 2000 sebzést és volt több, mint 3000 lepattanója, és utána áradozott, hogy milyen szuper tank is az E-100, pedig élete első tier X-es csatája volt, szóval azért van ebben a tankban potenciál, csak jó pálya kell neki.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 11 hónapja #288132 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Felgyorsult a játék - gondolj a kerekes Ferrarikra, szinte med gyorsaságú nehéztatnkokra, stb... A lassú, páncélozott tankok lejárt. Nagyon szituáció-, és pályafüggő mit lehet velük kezdeni.
Kipróbáltam egy kör erejéig az E100-at..... Már értem miért nem játszok vele kb 1-2 éve :-(

Az E100 volt az első tier X-es tankom, nálam nagyon hektikus volt, mentem vele több jó csatát is, de persze voltak szenvedősek is, főleg nyílt pályákon sok arty és sok med ellen, városban szerintem még most is jól használható, de ha mostani tapasztalatommal kellene választanom, akkor biztos, hogy nem fejleszteném ki, a gyors, jó páncélzatú orosz és kínai nehezek (IS-7, Obj-277, WZ-111-5A) sokkal jobban játszhatóak. Érdekes, hogy a 9 éves fiam múltkor leült a gép elé és megkért, hogy had menjen egy tier X-es tankkal, (mert neki csak 8-as a legnagyobb), megengedtem, az E-100-at választotta, csinált 2000 sebzést és volt több, mint 3000 lepattanója, és utána áradozott, hogy milyen szuper tank is az E-100, pedig élete első tier X-es csatája volt, szóval azért van ebben a tankban potenciál, csak jó pálya kell neki.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 11 hónapja #288136 Írta: szaki1987
Megválaszolva: szaki1987
Egyébként az szerintem nevetséges, hogy a Type 4-5-nek túl OP az ágyúja, miközben a KV-2 6-os szinten 900-akat verhet még 6-os nehezekbe is... és akkor mi is OP? Meg a T49 is ugyanez 9-es light-ként. Érdekes... a töltésidő sem sokkal több az utóbbiaknál, pedig az egyik 4 szinttel lejjebb van. Tényleg ennyire nevetségesen OP a Type5? A WZ és a 9-10 kínai, szovjet medek frontból ott lövik kummal szarrá, ahol akarják, ott nem számít 15 mp-enként 5-600 sebzés...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 11 hónapja - 4 éve 11 hónapja #288137 Írta: simron78
Megválaszolva: simron78
BiO_rOo_BOT abszolút igazad van, az E100 nagyon nem meta tank, én is inkább az IS-7-et viszem el egy körre, ha X-es csatába megyek nehézzel, de egy városi pályán azért még használható, ott sok helyen nem tudják elérni az artyk és a gyors közepesek és nehezek sebességelőnye nem érződik. Persze kicsi az esélye, hogy ilyen pályára kerüljön, ezért inkább be sem viszi az ember csatába. Kifejleszteni most már biztos nem fejleszteném ki, inkább valamelyik gyors nehezet, amiket írtam.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.