Jelenleg 346 vendég és egy tag online

Heavy tankokat használók

1 éve 10 hónapja - 1 éve 10 hónapja #288201 Írta: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Megválaszolva: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Én is nagyon szeretem az 50B-t a legújabb X-es tankom. Nem használok vele goldot, csak ha nagyon kell.
De valljuk be 8-as tankok ott hugyozzák keresztül ahol akarják, nem ártana egy kis "ráncfelvarrás"
Meg az artysta 500+-os sebzésekről ne is beszéljünk.

Klán: ROTON
A legjobb hely

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 10 hónapja #288214 Írta: borbolya
Megválaszolva: borbolya
Sziasztok! Megkérdezném, hogy mi történt a T29-cel? Egyszerűen nem működik a toronypáncél. Minden csatában szemből tornyon többször belövik, IS3 dogfightban 3ból 3x belő alaplőszerrel.Az ágyú sem működik, jó ha a leadott lövéseim 30%-a átütő. Teljesen kiábrándító, és használhatatlan ebben az állapotában.:( :(

1 hónapja 1 napja #301040 Írta: Henrik8511
Megválaszolva: Henrik8511
Látom rég volt használva ez a topic ettől független lenne egy pár kérdésem:

O-I Exp. 2021 ben melyik löveggel érdemes használni és melyik lőszer típussal?

Heavy tankokkal már elég jól megy a játék alacsonyabb szinteken 4-8- ig

Tier 10-ben csak az E-100 van meg de nem erőltetem 8-ason IS-3 és Tiger II

A második kérdésem az lenne ,hogy 8-9-10 es szinten melyek a kimondott 1 frontba való arcba tolós heavyk? Elég agresszíven játszok sokszor elkezdem tolni az ellent ha látom ,hogy gyengébb pl lassan tölt pattani fog ha nem vállt lőszert és nincs mögötte supprt. Lightokkal is mindig aktívan spotolok. másik hibám ,hogy td-vel se tudok 15 percet kempelni egy helyben XD Tehát aki tud vmi op heavyt fronta az válaszoljon köszönöm.

1 hónapja 1 napja #301050 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke
E100 vagy Maus? Vélemény?

1 hónapja 23 órája #301052 Írta: Tank_szemelyzete
Megválaszolva: Tank_szemelyzete

Henrik8511 beküldte: A második kérdésem az lenne ,hogy 8-9-10 es szinten melyek a kimondott 1 frontba való arcba tolós heavyk?

Közelebb vagyok az átlagjátékoshoz, mint az unikumhoz, de a "Heavy tankokkal már elég jól megy a játék" megjegyzésed alapján en inkább előnynek, mint gondnak tűnik. A spoilerek mögé tettem a rövid összegzéseket (másképp túl hosszú lenne a kommentem).

Tier 8:
1) VK 100.01 P.
Figyelem: Spoiler!

2) Tiger II ???

3) 53TP ??

4) Liberté.

Vidám Percek Méreg Ellen: RanZar FV304 elemzése
Fejlődésben vagyok: 13 tankon 3 GM, szépen kékülgető WN8.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, Henrik8511, Bulcsu

1 hónapja 23 órája #301054 Írta: Tank_szemelyzete
Megválaszolva: Tank_szemelyzete
Tier 9:

1) ST-I.

2) E 75.

Tier 10:

1) IS-4.

2) IS-7.

3) Obj. 705A.

4) SuperConqueror.

Megjegyzés: az IS-7 (és valamelyest az IS-4) oldalában vannak olyan rétegelt páncélrészek, amelyek néha merőlegesen becsapódó lövéseket is sebződés nélkül benyelnek. VK 100.01 P esetében a 40-45° szögben oldaladba csapódó lövedékek is már beüthetnek!

Vidám Percek Méreg Ellen: RanZar FV304 elemzése
Fejlődésben vagyok: 13 tankon 3 GM, szépen kékülgető WN8.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, Henrik8511, Bulcsu

2 hete 1 napja #301385 Írta: mrtngrgly
Megválaszolva: mrtngrgly
Sziasztok! Van még értelme heavy-ket használni a mai állapotok mellett? Nem tartom magam rossz játékosnak (WN8: 1860 körül), de az OP-nak kikiáltott VK 100.01 P nálam iszonyat. Mindenhogy belőnek, akárhogy forgatom, szerintem 2000 pattintás mellett fogy el a tank is. Rázom a fejét, hogy a kupolát se találják el, de semmi nem válik be. Próbáltam a spall linert is, attól még lassabb vagyok, turbóval is próbáltam, hogy legalább menjen, de semmi :)
Van tippetek, hogy mit kéne csinálni, vagy hagyjam a nehezeket már a p..ba?

2 hete 1 napja #301386 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

mrtngrgly beküldte: Sziasztok! Van még értelme heavy-ket használni a mai állapotok mellett? Nem tartom magam rossz játékosnak (WN8: 1860 körül), de az OP-nak kikiáltott VK 100.01 P nálam iszonyat. Mindenhogy belőnek, akárhogy forgatom, szerintem 2000 pattintás mellett fogy el a tank is. Rázom a fejét, hogy a kupolát se találják el, de semmi nem válik be. Próbáltam a spall linert is, attól még lassabb vagyok, turbóval is próbáltam, hogy legalább menjen, de semmi :)
Van tippetek, hogy mit kéne csinálni, vagy hagyjam a nehezeket már a p..ba?

Természetesen van, hisz nélkülük nem tudnál haladni a kampányokkal.

KERES
© 2021 WOTINFO. Minden jog fenntartva.