Jelenleg 356 vendég és 10 tag online

Heavy tankokat használók

2 hónapja 3 hete #285978 Írta: haligali74
Megválaszolva: haligali74
Köszi az infót 14 -es :thx2: akkor jobban beválik szerintem

Csodálatos dolog a bátorság és az önfeláldozás, de a túlerő a végén mindent legyőz. A gyávák többször maradnak életben, mint a vakmerők.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 hónapja 2 hete #286009 Írta: szaki1987
Megválaszolva: szaki1987
Egy kis segítséget szeretnék kérni az agyrákom további növekedésének megállításához. :) Akinek van Obj. 277-je, mondja már el a tapasztalatait, hogy mi a megfelelő taktika vele és hogy más is kib... ul semmit érőnek érzi a páncélt? OP-nak kellene éreznem a tankot, de rohadtul nem az. Tegnap pl. szaros kis T-44 és Progetto szemből, messziről, sidescrape-ben, ALAP lőszerrel kb 210 körüli pennel röhögve átütötték az oldalamat kb 30 fokban meg a FELSŐ lemezemet. Ne már!!! Tényleg ennyire sz@r? Szerintetek ez normális? Az IS-7-nél elvileg jobb, pedig annak olyan undorító troll páncélja van, ami bármilyen szögből pattan. Ez tényleg megeszi az idegeimet ez a sz@rság, már nem is szeretek ezzel a tankkal menni, pedig jó sok idő volt kifejleszteni... Wn8-am 1535, 14k csata, ismerem a mechanizmusokat és a tankokat. Rengeteg videót néztem erről a tankról és röhögve pattintja a goldot T10-ben is, én meg azt tapasztalom, hogy bárki bárhonnan, bármivel beüt. Ez nem dühöngő, érdemi választ szeretnék. Köszi

2 hónapja 2 hete #286016 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

szaki1987 beküldte: Egy kis segítséget szeretnék kérni az agyrákom további növekedésének megállításához. :) Akinek van Obj. 277-je, mondja már el a tapasztalatait, hogy mi a megfelelő taktika vele és hogy más is kib... ul semmit érőnek érzi a páncélt? OP-nak kellene éreznem a tankot, de rohadtul nem az. Tegnap pl. szaros kis T-44 és Progetto szemből, messziről, sidescrape-ben, ALAP lőszerrel kb 210 körüli pennel röhögve átütötték az oldalamat kb 30 fokban meg a FELSŐ lemezemet. Ne már!!! Tényleg ennyire sz@r? Szerintetek ez normális? Az IS-7-nél elvileg jobb, pedig annak olyan undorító troll páncélja van, ami bármilyen szögből pattan. Ez tényleg megeszi az idegeimet ez a sz@rság, már nem is szeretek ezzel a tankkal menni, pedig jó sok idő volt kifejleszteni... Wn8-am 1535, 14k csata, ismerem a mechanizmusokat és a tankokat. Rengeteg videót néztem erről a tankról és röhögve pattintja a goldot T10-ben is, én meg azt tapasztalom, hogy bárki bárhonnan, bármivel beüt. Ez nem dühöngő, érdemi választ szeretnék. Köszi

Ha a tankod volt 30 fokban, akkor ideálisan átlőhető a felső lemezed az íve miatt.

2 hónapja 2 hete #286020 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

szaki1987 beküldte: Egy kis segítséget szeretnék kérni az agyrákom további növekedésének megállításához. :) Akinek van Obj. 277-je, mondja már el a tapasztalatait, hogy mi a megfelelő taktika vele és hogy más is kib... ul semmit érőnek érzi a páncélt? OP-nak kellene éreznem a tankot, de rohadtul nem az. Tegnap pl. szaros kis T-44 és Progetto szemből, messziről, sidescrape-ben, ALAP lőszerrel kb 210 körüli pennel röhögve átütötték az oldalamat kb 30 fokban meg a FELSŐ lemezemet. Ne már!!! Tényleg ennyire sz@r? Szerintetek ez normális? Az IS-7-nél elvileg jobb, pedig annak olyan undorító troll páncélja van, ami bármilyen szögből pattan. Ez tényleg megeszi az idegeimet ez a sz@rság, már nem is szeretek ezzel a tankkal menni, pedig jó sok idő volt kifejleszteni... Wn8-am 1535, 14k csata, ismerem a mechanizmusokat és a tankokat. Rengeteg videót néztem erről a tankról és röhögve pattintja a goldot T10-ben is, én meg azt tapasztalom, hogy bárki bárhonnan, bármivel beüt. Ez nem dühöngő, érdemi választ szeretnék. Köszi

A 277 nekem is megvan és valahogy nekem sem adja, páncél mintha nem is lenne, szanaszét lő mindenki. Az IS-7 is a garázsban van, szerintem sokkal használhatóbb.

2 hónapja 2 hete #286032 Írta: szaki1987
Nagyon frusztráló, hogy alacsony pennel ilyen könnyen belőhető. Ezzel most akkor nem sidescrape-elni kell? Jobb szemben állni vele? Előző tapasztalataim alapján nagyon OP-nak tűnt ellenségnek, ezért fejlesztettem ki. Nagy csalódás, mert akartam egy mozgékony masszív ht-t, eddig a type-5 e-100 meg a 705A volt még, amiket a lassúság miatt sok helyzetben szét lehet szivatni. Úgy látszik megint rosszul választottam, de a sztálin tankot elvből nem fogom kifejleszteni, mert szerintem a neve miatt ilyen nevetségesen troll tank. Mellesleg undorító, hogy az obj. 430u med és ezerszer keményebb, mint a legtöbb heavy.

2 hónapja 2 hete #286035 Írta: matyiabagoly

szaki1987 beküldte: Nagyon frusztráló, hogy alacsony pennel ilyen könnyen belőhető. Ezzel most akkor nem sidescrape-elni kell? Jobb szemben állni vele? Előző tapasztalataim alapján nagyon OP-nak tűnt ellenségnek, ezért fejlesztettem ki. Nagy csalódás, mert akartam egy mozgékony masszív ht-t, eddig a type-5 e-100 meg a 705A volt még, amiket a lassúság miatt sok helyzetben szét lehet szivatni. Úgy látszik megint rosszul választottam, de a sztálin tankot elvből nem fogom kifejleszteni, mert szerintem a neve miatt ilyen nevetségesen troll tank. Mellesleg undorító, hogy az obj. 430u med és ezerszer keményebb, mint a legtöbb heavy.

A szovjet nehezeknél a csónak orr szemből jobban véd, mint döntve, ezért csak úgy lehet velük sidescrape-elni, ha a felső lemezt elrejted. Az ilyen mozgékony nehezek inkább az ellenfél lerohanására valók, mint azok feltartására.

2 hónapja 2 hete #286043 Írta: viharsarky
Megválaszolva: viharsarky
Sziasztok
Tanácsot kérnék, hogy melyiket vegyem meg?
Obj. 257
T-10
WZ 111 1-4
Mi a tapasztalatotok?
Köszönöm

2 hónapja 2 hete #286051 Írta: szaki1987
A T-10-ről tudok nyilatkozni, a leírásoknak megfelelően olyan, mint egy medium csak több páncélja van. Sajnos a következő tank is ilyen, a 277-es. A mostani legjobb ág a WZ, így azt javaslom.

2 hónapja 2 hete #286053 Írta: ttocra
Megválaszolva: ttocra
A régebbi artynerf előtt jobban szerettem játszani heavy-vel és artyval is. Mióta láncolósdis-kábitósdis artyzás van, főleg 3 artyval egy csatában ( vagy 30 vs 30 -ban több artyval) azóta többször élvezhetetlen a játék, mert simán leláncolva lehet tartani heavyket kivégzésig.

2 hónapja 2 hete #286062 Írta: Black_Sheep_01
Megválaszolva: Black_Sheep_01

viharsarky beküldte: Sziasztok
Obj. 257
T-10
WZ 111 1-4
Mi a tapasztalatotok?
Köszönöm

A T10 és a WZ is csak megálló a T10-es tankok felé, így inkább azt döntsd el, hogy milyen stílusban akarsz játszani.

A T-10-ből 2 tankot tudsz kifejleszteni, mindkettő jó. A WZ-ből is, a T10-es WZ brutál gyorsan tölt, gyorsan megy, bár nem annyira, mint az Obj. 277. A 113-ról nincs tapasztalatom első kézből, de nem szokták dicsérni.

Az Obj. 277 és a T10-es WZ is heavy-med hibrid, a tornyuk kemény, a test puha, nagyon gyorsak, gyakorlatilag lépést tudnak tartani a medekkel. A kulcspozíciók gyors elfoglalása a cél velük, és olyan pozíciót kell találni, ahol lehet rejteni a testet. Klasszikus heavyként használva nem lesznek túl jók, bár a sidescrape működik velük.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: viharsarky

2 hónapja 2 hete - 2 hónapja 2 hete #286068 Írta: matyiabagoly

Black_Sheep_01 beküldte:

viharsarky beküldte: Sziasztok
Obj. 257
T-10
WZ 111 1-4
Mi a tapasztalatotok?
Köszönöm

A T10 és a WZ is csak megálló a T10-es tankok felé, így inkább azt döntsd el, hogy milyen stílusban akarsz játszani.

A T-10-ből 2 tankot tudsz kifejleszteni, mindkettő jó. A WZ-ből is, a T10-es WZ brutál gyorsan tölt, gyorsan megy, bár nem annyira, mint az Obj. 277. A 113-ról nincs tapasztalatom első kézből, de nem szokták dicsérni.

Az Obj. 277 és a T10-es WZ is heavy-med hibrid, a tornyuk kemény, a test puha, nagyon gyorsak, gyakorlatilag lépést tudnak tartani a medekkel. A kulcspozíciók gyors elfoglalása a cél velük, és olyan pozíciót kell találni, ahol lehet rejteni a testet. Klasszikus heavyként használva nem lesznek túl jók, bár a sidescrape működik velük.

A T-10-ből csak egy tankot lehet fejleszteni!

2 hónapja 2 hete #286074 Írta: Black_Sheep_01
Megválaszolva: Black_Sheep_01

matyiabagoly beküldte:

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

A T-10-ből csak egy tankot lehet fejleszteni!

Valóban, köszi a javítást. Én az IS-7-et még a T-10-ből húztam ki, az ág variálásakor már nem játszottam.

2 hónapja 2 napja #286620 Írta: nemo510
Megválaszolva: nemo510
Hát ezt is megéltem...
[/url]
Ezt volt az uccsó köröm Béluskával :cry2:
A felszerelések modulok leszedve,csajok is szépen kitakarítottak maguk után.
Még sincs szívem eladni :oops:
Ugyan már messze nem olyan jó mint a nerf előtt amikor még a fullgoldos medeket is pofán lehetett csapni,meg ahogy a sunyi TD-ket ki lehetett kergetni a bokrosból...De valamiért nem tudom megnyomni az "elad" gombot.
Amíg lehet bent fogom tartani a garázsban.Hátha.

Mindenkinek van egy terve.Amíg ki nem lövik. by Tájszon
Alig győzöm a statomat artyzással lerombolni :D
Mellékletek:

1 hónapja 3 hete #286750 Írta: varsa
Megválaszolva: varsa
Sziasztok,
Az Alpine Tiger- ről kerestem véleményeket, de nem igazán találtam.
Segítsetek légyszi, akinek megvan elemezze már egy kicsit.
Előre is köszönöm!

1 hónapja 3 hete #286751 Írta: Chaos_42
Megválaszolva: Chaos_42
Az egy optikailag pimpelt Wz111. Tudtommal Copy-Paste.
Wz-111 elemzés meg van az oldalon, bár nem a legfrissebb.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: varsa

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.