Jelenleg

39
látogatónk van

Heavy tankokat használók

8 éve 1 hete #182479 Írta: Bigesz84
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Ezt a topicot azoknak a játékosoknak hoztam létre akik hozzám hasonloan többnyire Heavy tankokat használ! Itt mindent meg nlehet beszélni!!!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: DarkRaven73

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 1 hete #182531 Írta: norbi215
Megválaszolva: norbi215
Látom még senki nem írt ide, igy én leszek az első. Két kedvenc tankom van az e-100 és az OI! Bár az e-100-zal az utóbbi időben nem vagyok megelégedve, mert olyan helyzetekben képes vok lepattanni td-rol, med-rol, hogy szó szerint csak fogom a fejem....hogy ez, hogyan lehetséges. Tisztában vagyok az RNG-vel, de akkor sem fogadom el azt hogy 5m-ről kepes vok láncot lőni manuális celzassal egy oldalát mutató tanknak. Az OI ról annyit, hogy sztem buta aki repeszt használ 6-os tierben...az OI-t is be lehet lőni sima lőszerrel.
Sok sikert mindenkinek!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 1 hete #182534 Írta: Sveryxx
Megválaszolva: Sveryxx
Hát nem tom nekem nemrégota van meg az E100 de már 4x megcsináltam vele a T55A utolsó küldijét XDXDXD nagyon brutál jó gép ez nagy csővel :D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 1 hete #182536 Írta: norbi215
Megválaszolva: norbi215
ha esetleg jól adja a sebzést, akkor nekem tuti bukó a csata!
Mult héten 6500 dmg és még meg volt a full hp-m, erre befoglaltak. tehát nekem nem kedvez egyszerre a sebzés és a nyerés is.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 1 hete #182539 Írta: leonhart79
Megválaszolva: leonhart79
Igazából irhattam volna azörömködőbe is de ez a hevys topic. Múlt héten megvettem a t-T-10-et nagyon féltem tőle, hogy papír és gyenge stb. Soha még klilences tankkal nem élveztem ennyire a játékot -a tornya kemény az ágyúja brutál a mozgékonysága nagyon jó. KB két nap múlva meg lesz az IS-7 remélem az is hasonló lesz csak annak már a testén is lesz páncél.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 1 hete - 8 éve 1 hete #182540 Írta: norbi215
Megválaszolva: norbi215
Nekem nincs t-10-em, de lőni nagyon szeretem. lehet hogy, önmagában jó tank, de heavy tankkal simán belövöm a hasát és artyval sokat 1 lövésböl kiszedtem full hp-ról. Nekem nem kéne az biztos...bár ez az én véleményem.
az is-7 viszont nekem is van. nagyon jó tank, ha kihasználod a páncélt, akkor nagyon jó köröket tudsz vele menni, igaz nem egy e-100, de bármit be lehet lőni arany nélkül, mozgékony viszonylag, jó a tornya és az átütése is.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 1 hete #182564 Írta: OI
Megválaszolva: OI
valaki okos mondja már el nekem hogy van az Oival cammogok repesz páncél rajtam és 5 ös arty HE vel 1 shotra visz mintha nem is lenne repesz páncél vagy bugos vagy valami okosságot tudnak mert már nem az első eset

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 1 hete #182567 Írta: Diarmand
Megválaszolva: Diarmand

valaki okos mondja már el nekem hogy van az Oival cammogok repesz páncél rajtam és 5 ös arty HE vel 1 shotra visz mintha nem is lenne repesz páncél vagy bugos vagy valami okosságot tudnak mert már nem az első eset


Fenntartással kezelem a kérdésed, mert friss, mai reg vagy.

1, Melyik ötös arty csapott ki egy lövéssel egy OI-ból?
2, Tudod hogy működik a repesz páncél?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 1 hete #182569 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Szerintem owematch szabály miatt halhatott meg a tankod. Azaz ha olyan lövedék találja el, aminek a kalibere HÁROMSZOROSA a tank páncéljának...

Valszeg olyan helyen csapódott be egy nagy kaliberű lövedék ahol nem sok páncél van... és hát ebben a tierben jócskán vannak 122-152-155 mm-es csövű artyk.

Szóval a nagy repeszpáncél vs a motorháztetőre eső 155 mm-es gránát: "az ellen nem véd".

Az ellen maximum csak az ima véd...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, DarkRaven73

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 1 hete #182599 Írta: OI
Megválaszolva: OI
igen friss reg vagyok mármint fórumon játékban már nem annyira M41HMC csapott ki full hp ról aznap másodjára éppen

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 1 hete #182842 Írta: HUNterRichie
Megválaszolva: HUNterRichie
Szerintem pont egy OI-nak pofátlanság azon felháborodni, hogy egylövésezik.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: TAdo, dobilaci, Katsura_Taro, DrangHun, DarkRaven73, PanzerDivisionMarduk

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 1 hete #182855 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Egy kérdés: biztos vagy Te abban, hogy az az M41 HMC HE lőszerrel csapott ki?

Nekem O-I-m még nincs (O-Iexp-nél tartok azon a vonalon...) viszont M41-em igen (az az egyetlen artym...) ... viszont pont a keményebb tankokra néha ha fontos hogy egy lövésből kiszedjem őket vagy legalbb hogy nagyot verjek beléjük (csapattársak épp nagy gondban vannak egy ilyen kemény páncélú valami ellen...) szóval olyankor én goldra töltök ... és az M41 HMC gold átütése az valami félelmetes ... csak persze telitalálat kell vele.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 1 hete #182866 Írta: OI
Megválaszolva: OI
HUNterRichie köszönöm szépen a kimerítő választ pont az ilyen válaszok miatt nem regeltem + tettem fel itt 1 kérdést sem a jófajta hazafi mentalitás miatt 0 válasz csak a csesztetés be is fejeztem a válaszok keresését köszönöm a szakértő hozzá állásodat

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 1 hete #182868 Írta: Diarmand
Megválaszolva: Diarmand

HUNterRichie köszönöm szépen a kimerítő választ pont az ilyen válaszok miatt nem regeltem + tettem fel itt 1 kérdést sem a jófajta hazafi mentalitás miatt 0 válasz csak a csesztetés be is fejeztem a válaszok keresését köszönöm a szakértő hozzá állásodat


Szóval azóta SEM nézted meg a repeszpáncél működését, mióta feltette a kérdést, de azt elvárod, hogy mi válaszoljunk neked. Ez az (egyik) nagy probléma a játékosállománnyal, hogy a picit ssm hajlandóak utánanézni a legapróbb dolgoknak sem.
Ha te azzal jössz, hogy hazai mentalitás, akkor én is megengedem magamnak, hogy tipikus tomato mentalitás ahogy viselkedsz. Tudod olyan ez, mint mikor ott van előtted a google, de te inkább egy fórumon megkérdezed, hogy mit jelent az "expeditív" szó. Úgy, hogy ott van előtted az egész kurva internet.

Lásd kivel van dolgod.
A repeszpáncél nem közvetlenül csökkenti az arty sebzését, hanem a páncélvastagságon "növel" HE találatok ellen. Magyarul minél vastagabb egy páncél, annál jobban csökkenti a HE sebzést.

Ez a képlet NEM ÁTÜTŐ arty találat esetén:
0,5*(dam)-1,1*(arm)*1***

*** spall liner nélkül ez az érték marad 1, ha van, akkor annak megfelelő értékkel behelyettesíteni (ha 30% védelmet ad, akkor 1,3, ha 50%-ot, akkor 1,5)

Ha átüt, akkor a spall liner/páncél nem fog érvényesülni, mivel átütötte a lövedék a páncélt, így nem is csökkenti a sebzést semmi.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 4 napja #183417 Írta: Bigesz84
Megválaszolva: Bigesz84
Szeretném megkérdezni hogy mi a véleményetek a kv-3 hevay tankrol?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.