Jelenleg 194 vendég és 3 tag online

Heavy tankokat használók

3 éve 6 hónapja #184690 Írta: RubbleTroubleMaker
Megválaszolva: RubbleTroubleMaker
Sziasztok:)
A véleményem röviden:
wotreplays.com/...#stats :izmena:
Kemény, lassú klasszikus heavy nagy OROSZ ágyúval :) :trollol:
Saját TIER-ben kemény... de ha a csapat noob .. úgyis mindegy... attól nem véd meg a páncél se...
Illetve a sok aimbotos kinaivázától se...
Tier IX-ben marad a support... HE bever mindent:) Hiába a sidescrip :)
Csak kerüld a repesszel az üreges páncélt...
A legideálisabb a két lánctalp közzé a tank eleje alá célozni és HE-HE-HE ... -2 lánc ... meg általában a sofőr:)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 6 hónapja #184697 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
KV-85-re melyik álcafestést ajánlanátok?

3 éve 6 hónapja #184699 Írta: Quentin_KR
Megválaszolva: Quentin_KR

Sics beküldte: KV-85-re melyik álcafestést ajánlanátok?

Konkrétan amelyik neked tetszik :-) Álcaértékben nincs jelentősége. Heavy tanknál ha úgy használod ahogy kell ( ha hátul maradsz sem sok hasznát veszed) a frontvonalban vagy picivel mögötte egyébként se lenne. De nehéz tankokon úgy Istenigazából csupán az esztétikai értéke számottevő ☺

"Nem az számít hogy veszítesz vagy győzöl, hanem az, hogy én veszítek-e vagy győzök!" :-) (Weinberg)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

3 éve 6 hónapja #184713 Írta: Sics
Tudom én h 2 százalék, meg hogy mivel a tank álca értéke olyan amilyen csak akkor nem látnak ha egy nagyobbacska tereptárgy túloldalán vagyok...

Pont az esztétikai érték miatt kérdeztem!!!

(Meg a mai dátum miatt.. :D )

3 éve 6 hónapja #184714 Írta: Sics
Tudom én h 2 százalék, meg hogy mivel a tank álca értéke olyan amilyen csak akkor nem látnak ha egy nagyobbacska tereptárgy túloldalán vagyok...

3 éve 6 hónapja #184775 Írta: Rallyefan81
Megválaszolva: Rallyefan81

Sics beküldte: Tudom én h 2 százalék, meg hogy mivel a tank álca értéke olyan amilyen csak akkor nem látnak ha egy nagyobbacska tereptárgy túloldalán vagyok...

Ez kellően elegáns és karcsúsítja a nagyobb járműveket:
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

RallyeFan
“Igazságot hirdetni, vagy hasznos dolgokat javasolni az embereknek, biztos módja annak, hogy üldözzenek minket.” (Voltaire)

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Sveryxx, Sics

3 éve 6 hónapja #186364 Írta: Bigesz84
Megválaszolva: Bigesz84
A kv-3 alapgépként is jobb volt (nekem) mint a tigris l kifullozva, Most fullossan egy álom. A Tigris l csalodás volt nekem, ott lőték át ahol nem akarták és a reteszt szinte minden meccsen ellőték! Ugyhogy inkább marad az orosz heavy ág!

3 éve 6 hónapja #186396 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Ebben nem értünk egyet - elotte a T150-et nagyon szerettem, és a KV3-al se ment rosszul, hozzáteszem már nagyon régen volt, de csak jó emlékeim vannak róla. Viszont az ágon a KV4, na arra mondom én azt hogy használhatatlan - free xp-bol fejeztem be mert már nem bírtam tovább. Vizsont utána az STI és az IS4 is király.
Szóval szerintem a KV3-tól nem kell annyira tartani, gold kell bele nem kevés ez is igaz, de élvezheto. Az ág kritikus pontja nem ez hanem a KV4.

pap32 beküldte:

Sveryxx beküldte:

Bigesz84 beküldte: Szeretném megkérdezni hogy mi a véleményetek a kv-3 hevay tankrol?

Valószínűsítem hogy semmivel sem jobb mint az IS.....Nekem még nemvolt meg kéne vennem de az IS-ből kiindulva meg a látottak alapján nem valami hűha csoda masina

Vélemény 1 mondatban? Free xp... :pinch:
Jól gondolja meg, aki kv4-re netán st-1-re pályázik, hogy akar-e vele szívni...egy IS, csiga verzióban...+ papíron jó páncél, ami talán, ha artyk ellen jobb is, mint az IS-en...de normál tankoknak kb. auto-aim...egy kv-1 formájú valami, megnövelt ALAP páncélvastagsággal...semmi értelmes döntés...ami azt jelenti, hogy 130mm effektív torony frontpáncél a löveg körül...mindez tier 7-ben...PROBLEM? :lol:

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: CrossMetal1, DarkRaven73

3 éve 6 hónapja #186397 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
A Tigirs 1 egy qrva jó tank, csak nem úgy kell használni ahogy te a KV3-at használod. A Tigris 1 nem a páncélról szól hanem arról az eszetlen jó ágyúról ami rajta van. Maradj meg amolyan support heavynek, max. második vonal, és szétkapsz bárkit közepes távolságból míg hagyod hogy a lövéseket az igazi páncéllal rendelkezo heavyk felvegyék. Én mondjuk nem sajnálom tole az APCR-t se foleg T9-ben - kombinálva így az átütés az újratöltéssel azért elobb-utóbb tartanak majd toled :-)

Bigesz84 beküldte: A kv-3 alapgépként is jobb volt (nekem) mint a tigris l kifullozva, Most fullossan egy álom. A Tigris l csalodás volt nekem, ott lőték át ahol nem akarták és a reteszt szinte minden meccsen ellőték! Ugyhogy inkább marad az orosz heavy ág!

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Camper03, DarkRaven73

3 éve 6 hónapja #186489 Írta: AzertsemJo
Megválaszolva: AzertsemJo
A Tigris a játékban is , akárcsak a valóságban az ÁGYÚRÓL szól.
Csak itt egyből azokkal a vassakkal kerül össze amivel csak jóval a megjelenése után találkozott.
Vagyis a legjobb taktika vele hogy NEM face to face be nyomod az Is-el és társaival hanem távolabbról osztod nekik az áldást kihasználva a jó DPM és átütés+pontosság kombóból adódó előnyödet.
Ha sikerül ezt kihasználnod akkor igen jó eredményekre képes.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: DarkRaven73, Sics

3 éve 6 hónapja #186503 Írta: Camper03
Megválaszolva: Camper03

AzertsemJo beküldte: A Tigris a játékban is , akárcsak a valóságban az ÁGYÚRÓL szól.
Csak itt egyből azokkal a vassakkal kerül össze amivel csak jóval a megjelenése után találkozott.
Vagyis a legjobb taktika vele hogy NEM face to face be nyomod az Is-el és társaival hanem távolabbról osztod nekik az áldást kihasználva a jó DPM és átütés+pontosság kombóból adódó előnyödet.
Ha sikerül ezt kihasználnod akkor igen jó eredményekre képes.

Egyetértek, a Tigrissel max hatos tankokra lehet arccal rámászni.
De az a löveg, hú, eszméletlenül szeretem :D
Sajna a Jagdpantheren annál rosszsbb volt a 88-as :(

"I'm going to start wounding you now. I'm not sure when I'll stop." - Aeris, 2004

3 GM: SU-100, ELC AMX, StuG III

3 éve 6 hónapja #186548 Írta: Morphelo
Megválaszolva: Morphelo

AzertsemJo beküldte: A Tigris a játékban is , akárcsak a valóságban az ÁGYÚRÓL szól.

A valóságban a páncél sem volt kutya. Szomorúnak tartom, hogy a játékban a tigris ilyen gyengének van bekategorizálva. Ennek a tanknak nincs funkciója, értelme.

Egyes esetekben tudja csak felvenni a harcot a többi T7-es heavyvel, de összességében én az egyik leggyengébbnek vélem.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: DarkRaven73

3 éve 6 hónapja #186554 Írta: Cave
Megválaszolva: Cave

Morphelo beküldte:

A valóságban a páncél sem volt kutya. Szomorúnak tartom, hogy a játékban a tigris ilyen gyengének van bekategorizálva. Ennek a tanknak nincs funkciója, értelme.

Egyes esetekben tudja csak felvenni a harcot a többi T7-es heavyvel, de összességében én az egyik leggyengébbnek vélem.

Tényleg szomorú, hogy fele annyit nem sem ér, mint amit igazából mutatott, de ettől még nem tartom gyenge nehéz tanknak. Ellenben a mozgékonysága szerintem jobb a játékban, mint az életben volt.

Tény, hogy kell neki a távolság, de ha sikerült tartania, akkor félelmetes sebzést tud kiosztani: pontos mint a lézer és annyival nagyobb a DPM-je, mint az átlag nehezeknek, hogy egy az egy ellen helyzetekben is helyt tud állni. Igazából a többi tanknak kell kihasználni az előnyeik (T-29 torony, KV-3 páncél), hogy ne kerekedjen felül. Pont ezek miatt életképtelenebb a TigerP, a frontpáncélért (jó nagy lyukakkal) feláldozza a kiosztható sebzés mennyiséget és a mobilitást.

3 éve 6 hónapja #186557 Írta: Morphelo
Megválaszolva: Morphelo

Cave beküldte:

Morphelo beküldte:

Tényleg szomorú, hogy fele annyit nem sem ér, mint amit igazából mutatott, de ettől még nem tartom gyenge nehéz tanknak. Ellenben a mozgékonysága szerintem jobb a játékban, mint az életben volt.

Tény, hogy kell neki a távolság, de ha sikerült tartania, akkor félelmetes sebzést tud kiosztani: pontos mint a lézer és annyival nagyobb a DPM-je, mint az átlag nehezeknek, hogy egy az egy ellen helyzetekben is helyt tud állni. Igazából a többi tanknak kell kihasználni az előnyeik (T-29 torony, KV-3 páncél), hogy ne kerekedjen felül. Pont ezek miatt életképtelenebb a TigerP, a frontpáncélért (jó nagy lyukakkal) feláldozza a kiosztható sebzés mennyiséget és a mobilitást.

Múltkor újra kipróbáltam a tigrist.
1) Hatalmas tégla, páncél nuku. Egy normális játékos T5-ös tankkal is beüti.
2) Pontos ágyú, de T8-T9 páncélozott tankok ellen már nem annyira pontos, hogy prémium ammo nélkül boldoguljon is.
3) Ha tartod a távolságot könnyen előfordulhat, hogy lemaradsz a sebzésről, mivel lassú. Erre a feladatra sokkal jobb egy med a mozgékonyság miatt.
4) Nagyon jó a DPM-e de ha egy másik T7 heavy jól beforgatja a tankot a alfa különbsége miatt jobban jön ki (IS, IS2, KV3)
5) Mivel konnyű célpont a tigris ha tehetem azt lövöm mondjuk egy KV3 helyett. Előszeretettel lőnek majd téged egy kicsit nehezebb célpont helyett.

Összességében nem tudom mire is való ez a tank. Lehet vele játszani, sőt néha élvezetes is, de nem lehet bekategorizálni.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Cave, DarkRaven73

3 éve 6 hónapja #186560 Írta: Hun_Mercenary
Megválaszolva: Hun_Mercenary
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Én régebben még az M4-45-el kapcsolatban éreztem így.

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.