Replay elemzés is?

4 éve 4 hónapja #291899 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec
Mivel az Anonimizáló cikknél nagyon elharapóztak az indulatok a csalással kapcsolatban, itt egy napokban feltöltött videó, amiben számomra furcsa dolgok történnek Párizs utcáin. Saját visszajátszáson próbáltam teljesen minimális grafikával a játékot, hogy megnézzem, úgy mit takarnak a bokrok, igaz más pályán, de végül arra a következtetésre jutottam, hogy a bokrok és fák ugyanúgy kitakarják a tereptárgyakat, mint fejlesztett grafikai beállításokon. A videóban szereplő srác viszont ennek ellenére nagyon is tudta, hogy mikor és hol fog kibukkanni az ellenfél, és már előre oda is irányította a célkeresztet. Elképzelhető, hogy ezt valaki így begyakorolja szinte minden pályára, vagy valóban csalás (Tundra mod) lehet a háttérben?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 4 hónapja #291905 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci
Figyelem: Spoiler!


Standard sznajper poziciot vesz fel az elejen, en is ugyanigy szoktam kezdeni, meg lehet lovoldozni a keresztben elhalado tankokat. Ehhez tul sok esz nem kell, raadasul ott nem nagyon vannak tereptargyak.

Ez siman egy nagyon jo jatekos nagyon jo kore, szomoru vagyok hogy mar itt is a csalas gyanuja merul fel egyesekben.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 4 hónapja - 4 éve 4 hónapja #291911 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

Figyelem: Spoiler!


Standard sznajper poziciot vesz fel az elejen, en is ugyanigy szoktam kezdeni, meg lehet lovoldozni a keresztben elhalado tankokat. Ehhez tul sok esz nem kell, raadasul ott nem nagyon vannak tereptargyak.

Ez siman egy nagyon jo jatekos nagyon jo kore, szomoru vagyok hogy mar itt is a csalas gyanuja merul fel egyesekben.


A hozzászólásodból arra következtetek, hogy csak az első másfél percet nézted, de a kérdésem nem erről szólt.
2:50-től nézd, amikor a térkép északi oldalán harcol. Olyan helyre viszi a célkeresztet, ahol ki fog bukkanni az ellen, de azt a részt a videóban bokrok takarják. Amikor ráviszi a 13 90-re a célkeresztet és felvillan a sziluett, én megmozgatnám a célkeresztet fel-le, hogy lássam, lőhető-e, de a főszereplő nem teszi, mintha tudná, hogy takarásban van. Valamint amikor célozza a leo pta-t, mindig a tornyát lövi, egy pillanatra sem viszi le az alsó lemezre, hogy netán nagyobb sziluettet tudjon lőni. Tudom, a leo pta tornya könnyen beüthető, de mondhatni már már pixellövészetet csinál. Azt is tudom, hogy a Leo 1 képes is erre. Számomra ebből nem derül ki, hogy megbizonyosodna arról, hogy van-e ott még más lőhető felület is. (Egér fel-le mozgatása) Továbbá 4:06-nál, amikor jön a T-54 ltwt, megint csak olyan helyre viszi már jó előre a célkeresztet, ahol ki fog bukkanni, de a videóban megint csak bokrok takarják azt a helyet. 5:18-nál megint csak olyan helyre céloz, ahol már nincs fedezék, de én a fától nem látok semmit. Ennyit jelenthet a butított grafika? Konkrétan ezekre várnák magyarázatot.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 4 hónapja - 4 éve 4 hónapja #291914 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci
Figyelem: Spoiler!


Elsore is vegigneztem es akkor sem lattam rajta semmi furcsat...

2:50-tol: a PTA-t lehet latni, hogy hull downban probal lenni, plusz a leo1 agyuja nagyon pontos, eleg a toronyra celoznia.

4:06 T-54 lt, lehet latni hol jon, ele celoz, eltalalja

5:18 A fatol nem latsz semmit de az Obj 257 sziluettje kirajzolodik + tudod, hogy az egy utcasarok, tereptargy nincs.

Wotreplays-re toltottem fel az utobbi idoben egy jo par kort, azokban is fogsz talalni hasonlo loveseket ha rajuk nezel... Nekem eszembe nem jutott volna, hogy valakinek az jut az eszebe, hogy tundra modot hasznalnek...

A Leo 1-hez kedvet kaptam most a video miatt, a Leo PTA-t is szeretem. :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 4 hónapja #291921 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

Figyelem: Spoiler!


Elsore is vegigneztem es akkor sem lattam rajta semmi furcsat...

2:50-tol: a PTA-t lehet latni, hogy hull downban probal lenni, plusz a leo1 agyuja nagyon pontos, eleg a toronyra celoznia.

4:06 T-54 lt, lehet latni hol jon, ele celoz, eltalalja

5:18 A fatol nem latsz semmit de az Obj 257 sziluettje kirajzolodik + tudod, hogy az egy utcasarok, tereptargy nincs.

Wotreplays-re toltottem fel az utobbi idoben egy jo par kort, azokban is fogsz talalni hasonlo loveseket ha rajuk nezel... Nekem eszembe nem jutott volna, hogy valakinek az jut az eszebe, hogy tundra modot hasznalnek...

A Leo 1-hez kedvet kaptam most a video miatt, a Leo PTA-t is szeretem. :)

Ok, elfogadom, jó szemed van, bár én csak lombokat látok. Leo pta-nál járok, nekem is nagyon bejön.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dobilaci

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 4 hónapja #291955 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci
Figyelem: Spoiler!


Itt egy hasonlo csata, csak en a masik oldalrol indultam. A csata lezajlasa az szinte ugyanaz volt, a kozepet buktuk, en meg a sajat bazisunkon egy bokorbol farmoltam oket.

wotreplays.eu/s...Replay.

Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 4 hónapja #291956 Írta: hunwotan
Megválaszolva: hunwotan

Figyelem: Spoiler!


Itt egy hasonlo csata, csak en a masik oldalrol indultam. A csata lezajlasa az szinte ugyanaz volt, a kozepet buktuk, en meg a sajat bazisunkon egy bokorbol farmoltam oket.

wotreplays.eu/s...Replay.

aha szóval lekempelted a csatát ez ám a példamutatás:troll: :troll:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 4 hónapja #291957 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci
Figyelem: Spoiler!


Az elejen a heavy duhongobe indultam de miutan azt buktuk atpozicionaltam. Nem erdmelt gyozelmet a csapatom egyebkent.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 4 hónapja - 4 éve 4 hónapja #291977 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

Figyelem: Spoiler!


Az elejen a heavy duhongobe indultam de miutan azt buktuk atpozicionaltam. Nem erdmelt gyozelmet a csapatom egyebkent.

Gratulálok, szép kör, a sok heat ellenére is. :P
A hasonlóság csak abban rejlik, hogy mindegyik Párizs utcáin játszódik, de, hogy megértsd, hogy mire gondoltam, vegyük a visszajátszásodat. Nálad viszonylag sík terepen ment a csata. Miután kilőtték a Tiger I-et 8:49-nél, te már javában töltöttél, bokor volt előtted, a Qonqueror meg épület mögött, te mégis követted az egereddel. Miért, mit kerestél, talán hogy megjelenik-e a sziluettje? Csak őszintén!
Az "én" videómban a srác már célzott volna a nem átlátható bokor mögül a tigristől jobbra. Érted, hogy mire akarok kilyukadni, mit véltem nem tiszta játéknak felfedezni a fentebbi videóban?
Lezártam már a témát, de mivel ismét megszólítottál, így válaszoltam. shaking

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 4 hónapja #292000 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel
Sziasztok!

Ez a replay elemzés h működik? Nekem kéne írnom a sajátomról, vagy mások írnak az enyémről véleményt? :D

Bettem egy replayt az örömködőbe, szóval, elemezzük! :) :D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 4 hónapja #292027 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Úgy, hogy idemásolod a replay linkjét amit szeretnél hogy megnézzünk,mert kérdésed van.
Mégegyszer leírom, bár korábban már volt róla szó - ez nem az a hely, ahová minden jobban sikerült csatát fel kell tölteni. Csak azt amivel kapcsolatban kérdésed van.

Mindazonáltal kivételesen megnéztem az örömködőben a visszajátszásod - jobb csata de semmi különös, hoztad az elvárhatót. Top tier, alig tudtak átlőni valamint láthatóan fogalmatlan volt az ellenfél. A felmenetel nagyon körülményes volt az elején. Furán célzol - ennyi kapáslövés nem sok tankkal működne, erről le kellene szokni ha eredményesebb szeretnél lenni. Próbálsz láncra menni helyesen - aztán meg egyet gondolsz és mégse - érthetetlen miért. Báziskörre akkor menj csak rá, ha fel akarod az ellenfél figyelmét kelteni valami miatt - különben szükségtelenül árulod el a pozíciód. Map awareness-en lehetne javítani még. Tetszett, hogy a végén a T29-et szedted ki először és utána a t6-ost. Ha szándékos volt, ügyes. Kár a Radley-ért, de az egybázisos már csak ilyen :-)
Jó játékot

Sziasztok!

Ez a replay elemzés h működik? Nekem kéne írnom a sajátomról, vagy mások írnak az enyémről véleményt? :D

Bettem egy replayt az örömködőbe, szóval, elemezzük! :) :D

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Grande__Reagel

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 4 hónapja #292028 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel

Úgy, hogy idemásolod a replay linkjét amit szeretnél hogy megnézzünk,mert kérdésed van.
Mégegyszer leírom, bár korábban már volt róla szó - ez nem az a hely, ahová minden jobban sikerült csatát fel kell tölteni. Csak azt amivel kapcsolatban kérdésed van.

Mindazonáltal kivételesen megnéztem az örömködőben a visszajátszásod - jobb csata de semmi különös, hoztad az elvárhatót. Top tier, alig tudtak átlőni valamint láthatóan fogalmatlan volt az ellenfél. A felmenetel nagyon körülményes volt az elején. Furán célzol - ennyi kapáslövés nem sok tankkal működne, erről le kellene szokni ha eredményesebb szeretnél lenni. Próbálsz láncra menni helyesen - aztán meg egyet gondolsz és mégse - érthetetlen miért. Báziskörre akkor menj csak rá, ha fel akarod az ellenfél figyelmét kelteni valami miatt - különben szükségtelenül árulod el a pozíciód. Map awareness-en lehetne javítani még. Tetszett, hogy a végén a T29-et szedted ki először és utána a t6-ost. Ha szándékos volt, ügyes. Kár a Radley-ért, de az egybázisos már csak ilyen :-)
Jó játékot

Sziasztok!

Ez a replay elemzés h működik? Nekem kéne írnom a sajátomról, vagy mások írnak az enyémről véleményt? :D

Bettem egy replayt az örömködőbe, szóval, elemezzük! :) :D


Akkor így egy év után nem is olyan rossz :P :-) a "map awarness" mit jelent?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 3 hónapja - 4 éve 3 hónapja #292035 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec
Figyelem: Spoiler!

Akkor így egy év után nem is olyan rossz :P :-) a "map awarness" mit jelent?

Térkép tudatos figyelése, használata talán?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 3 hónapja #292036 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Korrekt :thx:

Figyelem: Spoiler!

Akkor így egy év után nem is olyan rossz :P :-) a "map awarness" mit jelent?

Térkép tudatos figyelése, használata talán?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 3 hónapja - 4 éve 3 hónapja #292067 Írta: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Megválaszolva: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
A dühöngőben csak egy kérdésben lévő replayemre kérnék egy elemzést.
Előre is köszi.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.