Jelenleg 555 vendég és 13 tag online

Replay elemzés is?

10 hónapja 3 hete #286492 Írta: gabi418
Megválaszolva: gabi418
Üdv mindenkinek!

Szórakozásból mentem néhány kört az 1.4-es tesztszerveren a Panhard Ebr 105-tel.
Ez a meccs jobban sikert mint gondoltam és szeretném megtudni érdemes-e a való játékban kifejlesztenem a tankot.

U.i.: Sok vicces jelenet van benne, például egy rögtön a visszajátszás elején.

Wot játékosnevem: gabi418
Klánom:Csiga-Biga csapat [CSGA]
WoT klánfelvétel: www.gabi-wot.hupont.hu/
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 hónapja 3 hete #286578 Írta: szekkernyak
Megválaszolva: szekkernyak
átlag teljesítményemtől jobb kör de egyébként nem egy jó kör is7-tel,viszont szerintem szórakoztató :).amúgy kezdem nagyon megkedvelni ezt a tankot,pedig az elején nem szerettem.

amit szerintem elbasztam benne:
-szar kezdőpozíció,középre kellett volna mennem és nem a dühöngőbe
-a type 5-ről hirtelen nem ugrik be hogy az nem fog rólam pattanni :spaz: :spaz:
-már a pozicióba való igyekezet közben elbuktam egy csomó hp-t mert azt gondoltam oda nem
látnak rá,tévedtem

ami nekem pozitívum:
-ha éppen nem typeok és hasónlók ellen próbálom használni az is7 páncélját abban az esetben elég hatékonyan megy már a használata(mondjuk amikor betoltam sideba a standard b-nek akkor azt hittem túlforgattam)
-1 kincstári prémium lőszert nem lőttem el,igyekszem rászokni a szükséges gold használatra(ha nerfelik majd egyszer akkor még ez hasznos is lehet talán)
-bár nagyot hibáztam az elején mégis sikerült valamit kihozni a meccsből

Melléklet:

Fájlnév: 20190122_1...otreplay
Fájlméret:1,757 KB
Mellékletek:

10 hónapja 3 hete #286585 Írta: Greysword
Megválaszolva: Greysword

szekkernyak beküldte: átlag teljesítményemtől jobb kör de egyébként nem egy jó kör is7-tel,viszont szerintem szórakoztató :).amúgy kezdem nagyon megkedvelni ezt a tankot,pedig az elején nem szerettem.

amit szerintem elbasztam benne:
-szar kezdőpozíció,középre kellett volna mennem és nem a dühöngőbe
-a type 5-ről hirtelen nem ugrik be hogy az nem fog rólam pattanni :spaz: :spaz:
-már a pozicióba való igyekezet közben elbuktam egy csomó hp-t mert azt gondoltam oda nem
látnak rá,tévedtem

ami nekem pozitívum:
-ha éppen nem typeok és hasónlók ellen próbálom használni az is7 páncélját abban az esetben elég hatékonyan megy már a használata(mondjuk amikor betoltam sideba a standard b-nek akkor azt hittem túlforgattam)
-1 kincstári prémium lőszert nem lőttem el,igyekszem rászokni a szükséges gold használatra(ha nerfelik majd egyszer akkor még ez hasznos is lehet talán)
-bár nagyot hibáztam az elején mégis sikerült valamit kihozni a meccsből

Melléklet:

Fájlnév: 20190122_1...otreplay
Fájlméret:1,757 KB

Szia!
Nagyjából jól leírtad a dolgokat, két gondolatom lenne a csata kapcsán.
- 5-10-ben érdemesebb (nem mindig) kicsit konkrétabb haditervvel nekimenni a csatának, én főleg tier10-es csatákban szoktam játszani "a majd alakítja magát a csata" taktikát. De sajnos Fjordson azért nincs mindig túl sok opciója az embernek.
- A hp bukás előtt is már szerintem túl sokat álldogálsz nyílt terepen szemben a td pozícióval kicsit jobban érdemes erre figyelned, hogy mindig fedezék mögött/mellett legyél, mert hamarabb is már kaphattál volna a td-ktől (nem tudtad a pontos pozíciójukat).

10 hónapja 2 hete #286665 Írta: LaraBlack25
Megválaszolva: LaraBlack25
Sziasztok
nem tudom megoldható-e? vagy van-e rá valaki de nagyon megköszönöm, ha megnézné a replay és elemezné kicsit.
Szeretném tudni, hogy lehetet-e volna belőle jobbat is kihozni.
Tudom ász meg, 2gm, amiért nagyon is örölük, de azért érdekelne így is.

előre is köszönöm, ha valaki ránéz
wotreplays.eu/s...aloris

a képen pontos skill ill felszerelés látható
Mellékletek:

10 hónapja 2 hete #286671 Írta: Greysword
Megválaszolva: Greysword

LaraBlack25 beküldte: Sziasztok
nem tudom megoldható-e? vagy van-e rá valaki de nagyon megköszönöm, ha megnézné a replay és elemezné kicsit.
Szeretném tudni, hogy lehetet-e volna belőle jobbat is kihozni.
Tudom ász meg, 2gm, amiért nagyon is örölük, de azért érdekelne így is.

előre is köszönöm, ha valaki ránéz
wotreplays.eu/s...aloris

a képen pontos skill ill felszerelés látható

Szia!
Szép kör! Szerintem nagyjából kihoztad a maximumot a csatából. Aránylag kevés hp volt a meccsben hála a 7-7 td-nek és 1-1 artynak, de a fő ok az volt, hogy hamar összeomlott az ellenfél map controlja, emiatt a végére maradó tankok nagy fókuszt kaptak, így csak 1-1 lövés jutott belőlük neked, bár azért jött a közreműködött sebzés szépen. Én ezt láttam.

10 hónapja 2 hete #286672 Írta: LaraBlack25
Megválaszolva: LaraBlack25
köszönöm

10 hónapja 1 hete #286768 Írta: gabi418
Üdv mindenkinek!
Egy átlagos meccsemet küldtem be a T-80-nal. Szerintetek mitől lehetett volna még jobb ez a csata?

A replayt mellékeltem, de a visszajátszást itt is megtalálhatjátok:
wotreplays.eu/s...8-t-80

Mellékletek:

10 hónapja 1 hete #286812 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

gabi418 beküldte: Üdv mindenkinek!
Egy átlagos meccsemet küldtem be a T-80-nal. Szerintetek mitől lehetett volna még jobb ez a csata?

wotreplays.eu/s...8-t-80

Hali,
Tudom nem kéne ide írnom, mert nem ide való és a replayt sem tudom megnézni melóhelyen, de a statod alapján, nagyon szépen megkérlek: ne játsz tier 2 fölött. Szokták tanácsolni, hogy nézz videókat, menj ismerősökkel, haverokkal gyakorlóba, szakaszozz olyannal aki jó és tud tanítani, de addig is, kerüld a magasabb tier-eket. Kérlek. Köszönöm.

10 hónapja 1 hete #286858 Írta: gabi418

bandras32 beküldte:

wotreplays.eu/s...8-t-80

Hali,
Tudom nem kéne ide írnom, mert nem ide való és a replayt sem tudom megnézni melóhelyen, de a statod alapján, nagyon szépen megkérlek: ne játsz tier 2 fölött. Szokták tanácsolni, hogy nézz videókat, menj ismerősökkel, haverokkal gyakorlóba, szakaszozz olyannal aki jó és tud tanítani, de addig is, kerüld a magasabb tier-eket. Kérlek. Köszönöm.

Köszönöm a "biztatást":angry:

10 hónapja 1 hete #286860 Írta: bandras32

gabi418 beküldte:

bandras32 beküldte:

wotreplays.eu/s...8-t-80

Hali,

Nem rosszból írtam, de neked is jobb, ha alacsony szinten megtanulod az alapokat. Magasabb szinteken élvezetesebb csatáid lesznek, ha nem ott kezded el tanulni a játékot. :)

10 hónapja 1 hete #286862 Írta: gabi418

bandras32 beküldte:

gabi418 beküldte:

bandras32 beküldte:

wotreplays.eu/s...8-t-80

Hali,

Nem rosszból írtam, de neked is jobb, ha alacsony szinten megtanulod az alapokat. Magasabb szinteken élvezetesebb csatáid lesznek, ha nem ott kezded el tanulni a játékot. :)

Bocs a rossz hangvételért.:) shaking
Egyébként max 5ös tierben szoktam sokat játaszni, magasabb szintre is csak a kampány miatt szoktam menni.:)
Ui.: megfogadom a tanácsaidat.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32, RedFox69

10 hónapja 23 órája #287077 Írta: gabi418
Üdv Mindenkinek!

Tudom hogy a magamfajta nooboktól nem szívesen fogadnak visszajátszásokat de én most mégis küldök egyet.
A minap az új tankommal a, a T-34-essel mentem ezt a kört és szeretném megtudni mit csináltam jól, mit rosszul a csatában.

Ui.: A csatában 350 sebzést ír ki de a vaklövés miatt valójában több mint kétszer annyit sebeztem.

Replay: wotreplays.eu/s...8-t-34

Mellékletek:

9 hónapja 4 hete #287114 Írta: bandras32

gabi418 beküldte: Üdv Mindenkinek!

Tudom hogy a magamfajta nooboktól nem szívesen fogadnak visszajátszásokat de én most mégis küldök egyet.
A minap az új tankommal a, a T-34-essel mentem ezt a kört és szeretném megtudni mit csináltam jól, mit rosszul a csatában.

Ui.: A csatában 350 sebzést ír ki de a vaklövés miatt valójában több mint kétszer annyit sebeztem.

Hi,
Nem írt senki, ezért bátorkodok én írni.
Rohansz előre, szinte eszetlenül. Ami igazából azért gáz, mert ahogy látom nincs látótávod. Most féláron van a felszerelés, dobj föl egy optikát, meglátod egész más lesz minden.
Nem használod a fedezékeket. Amikor a T67-el foglalkozol, szinte mindig úgy állsz meg, hogy az oldalad lőhető, ha megállsz, hogy a szemben lévővel foglalkozz, azt úgy tedd, hogy az oldaladat takarja valami, jelen esetben pl egy ház. Amikor a VK-t lőtted, akkor is kiálltál a placcra, mindenféle fedezék nélkül.
Nem figyelsz a csapattársaidra. Tudom, hogy random, meg nem is igazi csapat, de akkor is. A Type miattad nem tudott visszavonulni, beálltál mögé. Ilyet ne csinálj!
Amíg a T25-öt lövöldözted vakon (szerencséd volt, mert nem mozdult el), addig simán lőhetted volna a balra lévő M41-et, az legalább spoton volt. Figyeld a minimap-ot!
Az M41 ágyúját nem tudom mi a bánatnak akartad eltalálni.
Összességében szerencséd volt ebben a csatában, a birka ellenfelek miatt.
Korábban is írtam, maradj alacsony tier-ben. A tier 5 jó lesz, de fölé ne menj. A T-34 jó gép, játsz vele sokat, nem tudom hogy van fölszerelve és a legénység képezve. Tanács: optika, célzásgyorsító, venti.
Legénység: lámpa, a többiek álca
Második kör mindenki BIA
Azt sem látom pontosan melyik ágyúval használod, én az 57-est javasolnám, gyors mint a villám és a gold átütése 189mm, ami fog is kelleni tier7-ben.
Kb ennyi futotta tőlem. :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: gabi418

9 hónapja 4 hete #287119 Írta: gabi418

bandras32 beküldte:

gabi418 beküldte: Üdv Mindenkinek!

Hi,
Nem írt senki, ezért bátorkodok én írni.
Rohansz előre, szinte eszetlenül. Ami igazából azért gáz, mert ahogy látom nincs látótávod. Most féláron van a felszerelés, dobj föl egy optikát, meglátod egész más lesz minden.
Nem használod a fedezékeket. Amikor a T67-el foglalkozol, szinte mindig úgy állsz meg, hogy az oldalad lőhető, ha megállsz, hogy a szemben lévővel foglalkozz, azt úgy tedd, hogy az oldaladat takarja valami, jelen esetben pl egy ház. Amikor a VK-t lőtted, akkor is kiálltál a placcra, mindenféle fedezék nélkül.
Nem figyelsz a csapattársaidra. Tudom, hogy random, meg nem is igazi csapat, de akkor is. A Type miattad nem tudott visszavonulni, beálltál mögé. Ilyet ne csinálj!
Amíg a T25-öt lövöldözted vakon (szerencséd volt, mert nem mozdult el), addig simán lőhetted volna a balra lévő M41-et, az legalább spoton volt. Figyeld a minimap-ot!
Az M41 ágyúját nem tudom mi a bánatnak akartad eltalálni.
Összességében szerencséd volt ebben a csatában, a birka ellenfelek miatt.
Korábban is írtam, maradj alacsony tier-ben. A tier 5 jó lesz, de fölé ne menj. A T-34 jó gép, játsz vele sokat, nem tudom hogy van fölszerelve és a legénység képezve. Tanács: optika, célzásgyorsító, venti.
Legénység: lámpa, a többiek álca
Második kör mindenki BIA
Azt sem látom pontosan melyik ágyúval használod, én az 57-est javasolnám, gyors mint a villám és a gold átütése 189mm, ami fog is kelleni tier7-ben.
Kb ennyi futotta tőlem. :)

Köszönöm válaszaidat és tanácsaidat!

Még rengeteget kell tanulnom bevallom. Nagyon szeretem ezt a tankot fel is szereltem már felszerelésekkel. Tényleg nagy hülyeség volt az arty ágyúját célkeresztbe venni.
A zis-4-es (57mm) ágyút használom szerintem is az a legjobb.
A T-67-es lövésénél csak azért rohantam esztelenül előre mert 2 percen belül sebeznem kellet a küldetés miatt.
Köszönöm még egyszer hogy időt szakítottál rám! :thx: :thx2: :thx3: :)

9 hónapja 4 hete #287139 Írta: gabi418
Üdv Mindenkinek, újra én! :)

Újra egy T-34-es visszajátszást hozok el tanulás céljából. Szeretném ha valaki megtalálná és leírná a hibáimat. Azt viszont tudom és nagy hibának tartom hogy nem vittem elég lőszert a csatába.

Előre is köszönöm!

Replay:http://wotreplays.eu/site/4780592#steppes-gabi418-t-34

Ui.: Nyugodjatok meg, ez az utolsó replay amit beküldök, nem terhellek benneteket a hülyeségeimmel. :)

Mellékletek:

KERES
© 2019 WOTINFO. Minden jog fenntartva.