Jelenleg 510 vendég és 10 tag online

Replay elemzés is?

4 hónapja 6 napja #287556 Írta: gabi418
Megválaszolva: gabi418
Üdv Mindenkinek!

Ma a wotos pályafutásom egyik (szerintem) legszebben sikerült meccsét hozom el a T-34-essel.
Szeretném ha valaki kiértékelné, leírná a hibákat amelyeket csata közben vétettem.

Replay: wotreplays.eu/s...8-t-34

Wot játékosnevem: gabi418
Klánom:Csiga-Biga csapat [CSGA]
WoT klánfelvétel: www.gabi-wot.hupont.hu/
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 hónapja 4 napja #287585 Írta: Robcsika9
Megválaszolva: Robcsika9
ügyesen csináltad! erős nagyításnál tapasztalatom szerint nő a szórás, gyengék voltak a szövetségeseid, a játék mód ismerős 75 másodperc után 4:1 az állás innen egyenes az út a totális vereséghez! az ellenfelek tele voltak bekkelt tankokkal, bőven használták a nehezen beszerezhető
láthatatlansági és örök élet módokat, sok sikert lesz még győztes csatád is :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: gabi418

4 hónapja 3 napja #287612 Írta: gabi418
Megválaszolva: gabi418

Robcsika9 beküldte: ügyesen csináltad! erős nagyításnál tapasztalatom szerint nő a szórás, gyengék voltak a szövetségeseid, a játék mód ismerős 75 másodperc után 4:1 az állás innen egyenes az út a totális vereséghez! az ellenfelek tele voltak bekkelt tankokkal, bőven használták a nehezen beszerezhető
láthatatlansági és örök élet módokat, sok sikert lesz még győztes csatád is :)

Köszönöm az értékelést.

Wot játékosnevem: gabi418
Klánom:Csiga-Biga csapat [CSGA]
WoT klánfelvétel: www.gabi-wot.hupont.hu/

4 hónapja 2 napja #287637 Írta: Aranyhorda
Megválaszolva: Aranyhorda
A kísérő szöveg lehetne kevesebb, mert a sok beszédbe belefájdul az ember feje. Amúgy no kommentár így tovább!:applause:

1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #289303 Írta: Istiger1
Megválaszolva: Istiger1
Sziasztok,

Talán ez a legjobb hely hozzá.

Lenne itt egy replay:

Melléklet:

Fájlnév: 20190606_2...otreplay
Fájlméret:2,097 KB

A csata utolsó perce érdekes, van egy udes VIII-as med aki egy épület mögül kilő egy tankot, majd leesik a spot, tudjuk hol van, rámegyünk ketten és mind a kettőnket úgy lövi ki, hogy nem szpottolódik, pedig sztem még az 50 méter is megvolt mikor az utolsó killjét szerezte.

Semmi konteó, de marha érdekes és a chat alapján nem csak nálam nem jelent meg az ellen.

Nézzétek meg kérlek a legvégét a replaynek.

Várom a hasznos tanácsokat. :D
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Laccvacc

1 hónapja 6 napja #289328 Írta: Laccvacc
Megválaszolva: Laccvacc
Szia, nekem nagyon tetszett a játékod, nagyon bátor voltál, amikor foglaltak mentél resetelni, pedig egy papír td-vel voltál, kaptál is rendesen, miközben az is3a maradt a helyén a dombon! Figyelted a térképet, pozíciót váltottál, nézted hol lehetsz hasznos! Én hibát sem tudnék mondani, a végén talán amikor fákat döntöttél lehet h látta merről jössz? De nem voltál spotton...szal nem tudom, majd azért még egyszer megnézem majd...inkább amit nem értettem h aki foglalt, az miért tette ha jól emlékszem 400 hp-n volt, miért nem ment és segített?! De végülis nyertetek, sztem nagyon szép kört mentél! Grat!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Istiger1

1 hónapja 5 napja - 1 hónapja 5 napja #289334 Írta: Istiger1

Laccvacc beküldte: Szia, nekem nagyon tetszett a játékod, nagyon bátor voltál, amikor foglaltak mentél resetelni, pedig egy papír td-vel voltál, kaptál is rendesen, miközben az is3a maradt a helyén a dombon! Figyelted a térképet, pozíciót váltottál, nézted hol lehetsz hasznos! Én hibát sem tudnék mondani, a végén talán amikor fákat döntöttél lehet h látta merről jössz? De nem voltál spotton...szal nem tudom, majd azért még egyszer megnézem majd...inkább amit nem értettem h aki foglalt, az miért tette ha jól emlékszem 400 hp-n volt, miért nem ment és segített?! De végülis nyertetek, sztem nagyon szép kört mentél! Grat!

Hali, köszi szépen :)
Lehet engem a végén azért tudott kilőni mert döntöttem a fát és onnan várt. Ebben igazad lehet. Ezt még el is fogadom.
De ezt követően hogy sikerült kilőni a csapatársat is neki, úgy, hogy nem szpottolódott? Mikor szinte már ugyanazon ház mellett voltak mindketten! Az már több mint meglepő volt számomra. :)

1 hónapja 5 napja #289335 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Szia, nos megnéztem.
Az hogy téged kilőtt, az nem lepett meg - én is a bokor mögé álltam volna és a Skorpion G álcaértéke nem annyira magas hogy ne spotoljon fel a ház melletti bokor mögül.
Viszont az ahogy a Progettot kilőtte érdekes. Nem konteoznék, de ez csak úgy lehetséges szerintem, hogy miután kilőtt téged, egyből átfordult a ház mellett várva a másik oladlról jövő tankot, és amint az első görgő megjelent kilötte. Mivel ott nincs spot pont a tankon, ezért lehetséges, hogy nem spotolta fel, érzésre az 50 méter se volt meg, talán csak pár méter híján.
A statját nem láttam, de vagy egy meglehetősen tapasztalt játékos játszott, vagy volt némi "extra segtsége".

Istiger1 beküldte: Sziasztok,

Talán ez a legjobb hely hozzá.

Lenne itt egy replay:

Melléklet:

Fájlnév: 20190606_2...otreplay
Fájlméret:2,097 KB

A csata utolsó perce érdekes, van egy udes VIII-as med aki egy épület mögül kilő egy tankot, majd leesik a spot, tudjuk hol van, rámegyünk ketten és mind a kettőnket úgy lövi ki, hogy nem szpottolódik, pedig sztem még az 50 méter is megvolt mikor az utolsó killjét szerezte.

Semmi konteó, de marha érdekes és a chat alapján nem csak nálam nem jelent meg az ellen.

Nézzétek meg kérlek a legvégét a replaynek.

Várom a hasznos tanácsokat. :D

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Istiger1

1 hónapja 4 napja - 1 hónapja 4 napja #289344 Írta: Istiger1
Szia,

Köszi szépen, hogy te is megnézted Bio_rOo_BOT.

Az, hogy tudta honnan várjon és ki is tudott szedni amint kilógott a td-m eleje, ezáltal én nem szpottoltam, mert a tankom egyetlen spot pontja sem látszott még ki, teljesen el tudom fogadni. (Bár a 6. érzék nem villant)
A progetto szitujában ami inkább érdekes az az, hogy a progettot kilője ki kellett néznie a ház mögül az udesnek szerintem, mert a ház kellett hogy takarja.

Wot-os értékelése 8k felett van az udeses ellenfélnek. Írtam neki hogy legyen kedves elküldeni az ő replay-ét, mert meglesném hogy hol helyezkedett , de sajnos nem reagált rá.

Mindegy nem rugózók rajta sokat, de érdekes (számomra nem mindennapi) szitu volt :)

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.