Jelenleg 367 vendég és 9 tag online

Replay elemzés is?

5 hónapja 2 hete #285992 Írta: Cortez31
Megválaszolva: Cortez31
Válasz alább. Néha nem műkszik ez a funkció.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 hónapja 1 hete #286067 Írta: potzlevente
Megválaszolva: potzlevente
Szia! Szép csata lehetett volna!
Szerintem a csatában ott romlottak az esélyeitek tetemesen amikor a két csapattárs (IS-aki 0-át lőtt és a KV-3) lement medeket ellőni és nem volt ott a nehéz tankok közt így kivonták magukat és az ottaniakat konkrétan bedarálták.Ha oda mennek szerintem megnyeritek :)

5 hónapja 1 hete - 5 hónapja 1 hete #286099 Írta: Turan_II
Megválaszolva: Turan_II
Black_Sheep_01 lennél oly tündér és csinálnál egy videót erről a pozícióról "MDavid1995 csatája". Nagyon kíváncsi lennék hogy te hogy használod ezt a pozíciót. Mert nekem 50-50% százalékban jön csak be.

5 hónapja 1 hete - 5 hónapja 1 hete #286123 Írta: Greysword
Megválaszolva: Greysword

Turan_II beküldte: Black_Sheep_01 lennél oly tündér és csinálnál egy videót erről a pozícióról "MDavid1995 csatája". Nagyon kíváncsi lennék hogy te hogy használod ezt a pozíciót. Mert nekem 50-50% százalékban jön csak be.

Nekem van ebből a pozícióból egy jól sikerült csatám, ha érdekel!

A lényeg az, hogy alacsony, kemény tornyú tankoknak való szerintem ez pozíció és persze némi mobilitás sem árt, szóval orosz-kínai medek és heavyk. Ha elég gyors vagy először megbünteted azt, aki a másik oldalról felmegy (erről én lemaradtam), utána keresztbe lövöd a városban felvonuló heavyket, majd utána középre fókuszálsz. Ha valamelyik oldalról van támogatásod kitisztíthatod a hegyet, hátba támadhatod a heavyket vagy a középen ülő td-kel is elkezdhetsz foglalkozni.
A meccsben jött rendesen a számba a hp, és a MM is kellemes, de jól bemutatja, hogy milyen potenciál van a helyben egy jó tanknak.
Persze egy szituáció elemző videóval ez nem ér fel.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Turan_II, bandras32, Black_Sheep_01, RedFox69, KLC_KTE

5 hónapja 1 hete - 5 hónapja 1 hete #286125 Írta: Black_Sheep_01
Megválaszolva: Black_Sheep_01

Greysword beküldte:

Turan_II beküldte: Black_Sheep_01 lennél oly tündér és csinálnál egy videót erről a pozícióról "MDavid1995 csatája". Nagyon kíváncsi lennék hogy te hogy használod ezt a pozíciót. Mert nekem 50-50% százalékban jön csak be.

A lényeg az, hogy alacsony, kemény tornyú tankoknak való szerintem ez pozíció és persze némi mobilitás sem árt, szóval orosz-kínai medek és heavyk. Ha elég gyors vagy először megbünteted azt, aki a másik oldalról felmegy (erről én lemaradtam), utána keresztbe lövöd a városban felvonuló heavyket, majd utána középre fókuszálsz. Ha valamelyik oldalról van támogatásod kitisztíthatod a hegyet, hátba támadhatod a heavyket vagy a középen ülő td-kel is elkezdhetsz foglalkozni.
A meccsben jött rendesen a számba a hp, és a MM is kellemes, de jól bemutatja, hogy milyen potenciál van a helyben egy jó tanknak.

@Turan_II: lassabb tankokkal nehéz odaérni, mert a hegyről (A8) meglőhetnek. Kemény tornyú meddel pedig azt kell csinálni, amit Graysword videójában látsz (ha E5-re rak kezdéskor, akkor középen a tóba lehet lefutni, majd felmászni a pozícióba, de ez veszélyesebb).

Ez a T-34-3 replay egy tudatos, gyönyörű, szinte hibátlan játék, talán a Ferdire a végén illett volna a HEAT az első pattanó után, de ez már csak a csomó a kákán. Nekem arról a helyről T8-ban még nem volt ilyen jó köröm.

@Greysword: le a kalappal, nagyon szép játék. GG.

szerk.: a zeneválasztás is telitalálat. :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Turan_II, Greysword, KLC_KTE

5 hónapja 1 hete #286137 Írta: Greysword
Megválaszolva: Greysword
Köszönöm szépen, örülök, ha tetszett a zene választás, általában igyekszem, hogy témájában illeszkedjen az adott csatához.

A pozícióhoz még annyit, hogy az ellenfél oldaláról két ellenszere van, az egyik az arty, ami itt szerencsére nem volt, de a K0-ból megtudja keseríteni ott az életet, illetve a H3-ból a heavyk megtudják akadályozni, hogy középre dolgozz, ha letartanak.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Turan_II

5 hónapja 1 hete #286153 Írta: Istiger1
Megválaszolva: Istiger1
Sziasztok,

Lenne egy replay-em amit épp most játszottam és nagyon szerettem volna megnyerni ezt a csatát de nem jött össze. Igazából az egész meccs elemzését is szívesen fogadom, de leginkább a csata utolsó pár percében lennék kíváncsi hogy más mit tett volna a helyemben hogy nyerhessen, mikor én elindultam középen bízva abban hogy TD-k campelni fognak.

Előre is köszönöm ha valaki megnézi nekem :)

wotnoobians.wot...battle
Mellékletek:

5 hónapja 1 hete #286170 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

Istiger1 beküldte: Sziasztok,

Lenne egy replay-em amit épp most játszottam és nagyon szerettem volna megnyerni ezt a csatát de nem jött össze. Igazából az egész meccs elemzését is szívesen fogadom, de leginkább a csata utolsó pár percében lennék kíváncsi hogy más mit tett volna a helyemben hogy nyerhessen, mikor én elindultam középen bízva abban hogy TD-k campelni fognak.

Előre is köszönöm ha valaki megnézi nekem :)

wotnoobians.wot...battle

Tudom, hogy nem tőlem várnál választ elsősorban, de mégis megteszem, bízva hogy elhiszed kívülről jobban látható.

1. mit csináltam volna másképpen?
Semmit. Ugyanezért vagyok közepes játékos.
2. mit kellett volna csinálni?
Amikor 2 TD-vel maradtál, és te voltál közöttük, evidens volt, hogy felváltva lőnek, akkor szétkapnak. Rámentél az strv-re, meglőtt a 130pm, ráfordultál, meglőtt az Strv. Egy dög lassan forduló E3-al.
Saját káromon tanulva tudom, hogy ilyenkor lehet hogy az egyiktől beszedsz lövést, de a másikat ki kell nyírni. Szóval a határozatlanság sehol sem jó. Melyiket választottam volna? Az Strv-t mert őt ítélném veszélyesebbnek. Tehát ha rámész az Strv-re, akkor is beszedsz 1 v 2 lövést a Su 130PM-től, de lett volna esélyed, hogy az Strv nem üt be, vagy megijed, vagy akármi. Vagy lerammolod, beletolod a vízbe stb. Közben persze mozognod kellett hogy az arty ne találjon el. Mindezt az E3 sebességével nem lett volna egyszerű.
Tehát összegezve azt gondolom, hogy akkor lett volna több esélyed, ha célirányosan rámész az egyik tankra, és ha az arty elvéti a lövést. Vagy nem sebez túl sokat.

Üdv: Robi

A Bűnvadászok tagfelvételt hirdet. Részletek PM-ben
Toborzói videó:

www.twitch.tv/v...303643
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Istiger1

5 hónapja 1 hete #286182 Írta: Turan_II

Black_Sheep_01 beküldte:

Greysword beküldte:

@Turan_II: lassabb tankokkal nehéz odaérni, mert a hegyről (A8) meglőhetnek. Kemény tornyú meddel pedig azt kell csinálni, amit Graysword videójában látsz (ha E5-re rak kezdéskor, akkor középen a tóba lehet lefutni, majd felmászni a pozícióba, de ez veszélyesebb).

Ez a T-34-3 replay egy tudatos, gyönyörű, szinte hibátlan játék, talán a Ferdire a végén illett volna a HEAT az első pattanó után, de ez már csak a csomó a kákán. Nekem arról a helyről T8-ban még nem volt ilyen jó köröm.

@Greysword: le a kalappal, nagyon szép játék. GG.

szerk.: a zeneválasztás is telitalálat. :)

Nagyon köszönöm mind a videót mind a kommentet nagyon hasznos volt.

5 hónapja 1 hete - 5 hónapja 1 hete #286183 Írta: Black_Sheep_01
Megválaszolva: Black_Sheep_01

Szia Turan,

a kérésednek megfelelően itt a linkje a mai első csatának, amiben Fjordra dobott a megfelelő oldalra. Nem lett jó kör, túl gyorsan vége lett, és én sem voltam a helyzet magaslatán. Videót nem ér a csata:
wotreplays.eu/s...ct_430
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Turan_II

5 hónapja 1 hete #286189 Írta: KLC_KTE
Megválaszolva: KLC_KTE
Zseniális csata, le a kalappal! Nekem is megvan ez a tank, nem is megy vele rosszul, de ez a videó sok tanulsággal szolgált! Ezt a pozíciót még nem próbáltam, de majd legközelebb! :) Egyébként az IS-6 is nagyot ment. Jó látni, hogy a veterán tankokkal is lehet még kivételeset alkotni! Még egyszer gratulálok, és köszönöm a videót! :)

5 hónapja 1 hete #286192 Írta: Turan_II

Black_Sheep_01 beküldte:

Szia Turan,

a kérésednek megfelelően itt a linkje a mai első csatának, amiben Fjordra dobott a megfelelő oldalra. Nem lett jó kör, túl gyorsan vége lett, és én sem voltam a helyzet magaslatán. Videót nem ér a csata:
wotreplays.eu/s...ct_430

Köszönöm

5 hónapja 1 hete - 5 hónapja 1 hete #286210 Írta: Istiger1
Megválaszolva: Istiger1
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Szia Robb,

Köszi, bárki véleményére szívesen adok, tiedre is. ;)
Igazság szerint nem határozatlanság volt az, hogy elfordultam az STRV-től. Azért nem őrá mentem végül, mert a dombon átbukva 1x biztosan beüti a hasát az én tankomnak rosszabb esetben még oda is láncol. + vártam az arty áldását is a hátamba. + A Su130 is akkor már kisebb szerencsével 1 lövéssel elvihetett volna, ha jól emlékszem. Úgy számoltam hogy pont betudok fordulni az strv elől fedezékbe, míg feljön a dombra és ostrom módba vált, egy kis szerencsével (lepattant) be is jött. :)
Igazából talán a végén mikor nekem jött az STRV miután az artyt is megöltem, akkor nem kellett volna fordulnom, csak tolatva felnyomni őt a falra... lehet úgy szerencsésebben jöttem volna ki.

u.i: Bocsi ha nem ide kellett volna beírnom, megkérem a kedves moderátorokat ha nincs jó helyen a replay-es kérésem, tegyék el innen nyugodtan.

5 hónapja 1 hete #286301 Írta: gabi418
Megválaszolva: gabi418
Üdv mindenkinek! Egy átlagos meccsemet küldtem be a SU-100-zal. Szerintetek mitől lehetett volna még jobb ez a csata?

A csatát itt is megtaláljátok: wotreplays.eu/s...su-100

Wot játékosnevem: gabi418
Klánom:Csiga-Biga csapat [CSGA]
WoT klánfelvétel: www.gabi-wot.hupont.hu/
Mellékletek:

5 hónapja 1 hete - 5 hónapja 1 hete #286304 Írta: potzlevente
Megválaszolva: potzlevente
Szia!
Az elején szerintem jól pozícionáltál, ahogy azt is idően észrevetted,hogy mozognod kell különben nem tudsz lőni.
Viszont én nem a városba mentem volna hanem ki a mezőre,ahol úgy tudod oldalba lőni a többieket,hogy nem spotolódsz így néhány camper tankot(meg akik a mezőn voltak) meg tudtál volna sebezni.
Továbbá szerintem ha meggyógyítod a vezetőt és visszafordulsz amikor a SU spot-olódik akkor még lehet,hogy 1 lövés beficcent volna :)
UI:
-gyorsan lővő realtíve pontos ágyúknál olyan pozíciót kell választanod,ahol folyamatosan tudsz lőni egy pozícióból.
(ha a 122-es lett volna a tankodon akkor még lehet én is a városba mentem volna.egyrészt a fedezék ek miatt másrészt az ágyú pontossága(pontatlansága) és szórása miatt)
-Még annyi,hogy látom alacsony az FPS-ed.Ez is rontahatja a játékbeli teljesítményedet,de nyílván ez már más tészta. :)

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.