Plusz a lőszer,van amelyik 2k körül van.Ha arany lehet 8k is.Tehát tegyük fel hogy nyer a csapat,de elveszitesz 4-5 tankot akkor is minuszban leszel.Vereségnél ez lehet akár -200k simán.Kinek van ennyi felesleges kreditje?
- Úgy tűnik az Ázsiai szerveren vissza lehet szerezni a nemrég eladott prémium tankokat.
- Lesz egy ajándék tank a WG nyári évfordulójára.
- Úgy tűnik a fejlesztők más "kitalált" tankot is le akarnak cserélni történelmi tankra a jövőben.
- Nincs tervben "menet közben" cserélhető hang eszköz opció.
- KV-5 és Super Pershing nem lesz buffolva.
- A jövőben a WoT támogatni fogja a Dx11-et.
- Minden új pálya városi pálya? "A játékosok városi pályákat akartak, ezért városi pályákat adunk nektek"
- "normális" sebességgel jönnek az új tartalmak
- Elméletileg lehetséges hogy MINDEN tank megkapja alapból a hatodik érzék képességet. De még nem döntötték el.
- E50M rossz? "Az egyik legjobb tank a szintjén. Tanulj meg játszani."
- Nem lesz könnyű tank a T-50 és MT-25 között.
- AFK Panther nem lesz lecserélve egyelőre.
- Lehet hogy a garázs csatákban majd a bázisokon újralehet tölteni a lőszert.
- HE nem lesz buffolva.
- Az arty nem kerül ki a játékból: "Megölné a játékot"
- Lesz új hangár kezelőfelület
- HD Lehet hogy a T34 új löveg cső modellt kap ha HD-ra átdolgozzák.
- A 9.3 "ősszel" jön
- A 7/68 e-sport formátumról nem döntöttek még véglegesen.
- A Chat 2.0-án még dolgoznak
- A távoli jövőben jönnek új klán funkciók a kliensbe.
- Storm megerősíti hogy a Német T8 prémium a Panther Ausf.F 88mm L/71lesz.
- Konigsberg pályát elvetették egyelőre.
- Nem lesz lehetőség arra hogy összenyomod az ellenfél tankot a saját tankoddal (E-100 -> ELC) - "túl nehéz modellezni a szituációt"
- A Jagdtiger és Ferdinand nem kerül lejjebb egy szinttel.
- Nem tervezik hogy a KV-5 eladható legyen aranyért.
- A csőszájfék formájának nincs hatása a az ágyú ballisztikájára.
- Lesz valami többlépcsős tutorial. Hasonlóan a Warplanes-ben lévőhöz.
- Nincs tervben 4-5 emberes szakasz.
- Nincs tervben extra jutalom azoknak a játékosoknak akik a "hátukon cipelik" a csapatot.
- Chieftain mint T10 az FV4202 helyett? "Álmodj tovább"
- A fejlesztők gondolkodtak az arany lőszer számának korlátozásán de végül úgy döntöttek hogy nem raknak be ilyet.
- Christie tankokat teljesen elhalasztották, sem 2014 sem 2015-ben nem jönnek.
- Több rétegű városi pályák (pl alagutakkal)? "Biztos hogy nem"
- Lehet hogy majd a játékosok beállíthatják a hangáruk kinézetét.
- Nem realisztikus ahogy a lerepülő tornyok viselkednek? "Szörnyű"
- Nahuel bekerül majd a játékba, és lehetséges hogy más Dél-Amerikai tank is.
- Chieftain prototípus lándzsa orral nem fog bekerülni ("Mitől olyan érdekes?")
- Nem valószínű hogy több Object 430 prototípus kerül be a játékba.
- Új hangok majd valamelyik patchben bekerülnek.
- SU-122-44 nem kap kivételes MM-et.
- Nem azért kerülnek be a több tornyos tankok mert komplikáltak lennének játék menet szempontjából, hanem mert komplikál beraknia mechanizmust azért a kevésért ami vissza jön belőle.
- GW E és WT E-100 nem lesz lecserélve azért mert nincs történelmi jelölt a cserére.
- T92 könnyű tank nem jön a 9.3-ban.
- Idén jönnek az újradolgozott képességek.
- Lehet a HD Leopard 1 kap gépágyút, célkeresőt stb. (de nincs rá garancia) valahogy így.
- A nem történelmi tankok a játékban relatívak a fejlesztők szerint: van olyan játékos aki azt mondja a tankok 70%-a "nem történelmi". A fejlesztők azt mondják ez a szám akár 100% is lehetne mivel minden tankon lehet valami ami nem pontos (pl max sebesség)
- Mért nerfeltétek a WT E-100-at a második tesztben? "mert csökkenteni a lövedékek számát 1el és buffolni az újratöltési időt még erősebbé tette. Nem akarjuk ezt."
- Az a tény hogy időnként újra kell egyensúlyozni természetes: "Ha nem kéne akkor az azt jelentené hogy befejeztük a projektet. Minden online játékban van újraegyensúlyozás. Van amikor csak kicsi de akkor is van. Nincs tökéletes egyensúly a világban"
- Egyelőre nem lesznek kétéltű tankok.
- Cannoneer (egy fejlesztő aki a történelmi tankok kutatásáért felelős) azt mondja az Fv4202 rendelkezhet a 105mm L7-el, mivel a 20pdr és a 105mm L7 cserélhetőek voltak egymással.
- RU251 a Leopardal összehasonlítva 1:10 százalékkal rövidebb, 8 százalékkal szűkebb és 14 százalékkal alacsonyabb (csak tanktest)
- A Leopard prototípus nem lehet T8 prémium tanka fejlesztők szerint, mert minden verziója 105mm ágyúval rendelkezi.
- IS-6 páncél és max sebesség történelmileg pontos és nem lesz buffolva.
- IS-4 nem kapja meg az S-34 (100mm) és S-34-2 (122mm) ágyút, amiket a prototípusain használtak. Cannoneer elmagyarázza hogy az S-34 gyakorlatilag ugyan az mint a D-10T és az S-34-2 ugyan az mint a D-25T
- "Átdolgozzák" a T34-et amikor HD-re alakítják.
- A visszarúgás nélküli ágyúk helyzete valószínű nem fog változni.
- Nem változtatnak a Kínai tankokon (Egy játékos azt mondta a Briteket azért változtatják mert nem népszerűek)
- Pontos a T-54 magassága.
- +/- 1MM nem lesz
- A játékosok fele a fejlesztett grafikát használja.
- Hamarosan jön a legényég képzettségének a változtatása.
- A "70 ember fejleszti a WoT-ot" szám teszterek nélkül van. Teszterekkel kb 100.
- Storm beszél a “T-54 Model 1945″ Orosz T8 prémium tankról: "A döntést már meghoztuk és a modellt már készítjük. Nem akartunk túl sok T-44-et. Ha sok klónt csinálunk akkor arra a legjobb a T-54 mert az a legtöbbet gyártott tank."
- Tank választás pálya alapján a csapat csatákban? "Idén remélhetőleg"
- Régebben azt lett mondva hogy beraknak valamit a prémium felhasználóknak kompenzálásképpen például a 3 tagú szakasz elvesztéséért, de nem lett belőle semmi mert "nem találtunk semmi megfelelőt".
- A harci UI még mindig ActionScript 2 verziót használ.
- Nincs sok idő hátra amíg az AFK-zók, akik a bázison állnak és nem mozognak nem kapnak semmi XP-t.
- K: "Hogy lehet, hogy gyakran kapom 5-ből 3 csatában ugyanazt a pályát egymás után?" V: "Nem tudunk vele mit kezdeni"
- Ruinberg on fire pályabeválasztási esélye csökkentve lett, de más pályákéhoz nem nyúlnak egyelőre
- csak egy móddal rendelkező pályáknak (csak normál csata, ütközet vagy támadás nélkül) sem fog megváltozni az kisorsolási esélye
- IS-6 átdolgozás? "Ha van valami gond a modellel, akkor kijavítjuk amikor HD-be átdolgozzuk"
- még nem tudni, hogy a HESH rendszer át lesz-e dolgozva, de lehetséges
- felszerelés és képességek átdolgozása be van iktatva a jövőbe
- a játék túl sok CPU/GPU erőforrást eszik a garázsban? "Nem tudok hozzáfűzni semmit"
- a fejlesztők (mint anti-TD lépés a jelek szerint) azon gondolkoznak, hogy minden tank látótávolságát csökkentik, kivéve a könnyű tankokét
- a század móddal kapcsolatban: "Teljesen át kell dolgoznunk a század kereső rendszert, a csapat csatákban használtra alapozva
- nagyobb tiltó/barát listához várjátok ki a 2.0-át
- K: "Javaslom az álca ilyen módú átdolgozását - ha egy tankot felfedeznek és az nem mozdul el, felfedezve marad" V: +Nagyjából ezt fogjuk tenni mi is."- a 6os KV-85 megtartja a 122mm D-25 ágyút (SS: vagy D-2-5, azonos ágyú, más hátsó rész - akárhogy is, a KV-85-nek nagyon rossz lefelé hajlási szöge volt - 2 vagy valami hasonló)
- Storm arról, hogy mi fog megjelenni a 9.3-ban: "RU251, LTTB, T-54 Light, átdolgozott Chaffe, T37, Walker Bulldog, T49, új kv-1S, KV-85"
- XP "tankolásért"? "Amikor elkészül"
- KV-1S szétválik a KV-1S (5ös) és KV-85 (6os)-ra
- 150mm E-100 HE lőszer nem lesz buffolva
- 37mm Sh-37 arany lőszer nem lesz buffolva
- Sturmtiger egyelőre el lett vetve, mert nem lehetséges a játékba kiegyensúlyozni
- középszintű arti nem lesz buffolva
- GWE buff? "Ha nagyon kilóg statisztikailag"
- nincs tervben a noobmeter tiltása
- kompozit páncél, aktív/reaktív páncél, huzagolatlanok és irányított rakéták nem lesznek a játékban
- FV215b ki lesz cserélve a Chieftain-ra mert "A Chieftain egy valóban létező tank volt, ez a fő ok"
- Challenger (MBT) prototípus túl modern a WoT-hoz, ez igaz a T-64-re is
- lehet, hogy a Kínai 10es nehéz tank át lesz dolgozva, "de nincs garancia"
- gyors (egy gombos) felszerelésátvitel egyik tankról a másikra? "Talán, de alacsony a fontossága"
- Storm nyíltan kimondja, hogy az FV215b (120) kitalált (Storm: "SerB építő irodája")
- nincs további AMX50B buff tervben
- nincs tervben a kezelőfelület teljes átdolgozása
- 1×1 és 3×3 "aréna" mód nem nem jön (Storm: "nincs felhasználói közönsége"
- hivatalos WG értékelés nem lesz kijelezve a csatában ("úgy is mindenki XVM-et használ")
- Storm azt mondja, hogy sajnos a fejlesztőknek nem sikerült a HD álcafestést a görgőkre is rátenniük
- Storm állítása szerint, a roaminghoz több "különböző dologra van szüksége - nincs komment"
- a csata játékmenete teljes egészében biztosan nem lesz átdolgozva, mert ez a játék egyik alappillére
- a probléma a T-44-85-az, hogy a WG-nek 8-as prémium tank kell, nem 7-es
- a T-54 Model 1945 (Szovjet prém közepes 8-as) "nem lesz 100%-os Super Pershing másolat"
- Object 906 túl modern a World of Tanks-ba, "nem éri meg magunkat azzal kínozni, hogy WoT szintekre lenerfeljük"
- a játékosok képességei a kérdéses járművel figyelembe van véve amikor egy jármű egyensúlyozásáról van szó
- Kínai TD-k és Arti nem valószínű, hogy 2015 előtt jönne
- IS-4 D-25T-el: "Az IS-4 a való életben CSAK a D-25T-vel rendelkezett, nem lehet nélküle csinálni"
- M6A2E1 "Alien" hamarosan buffolva lesz
- valószínűleg nem lesz prémium közepes ág a Franciáknál, ami az AMX-30 ághoz kapcsolódna
- Storm: a páncélozott járművek és halftrack-ok berakásán gondolkodnak, de a legnagyobb félelem, hogy lehet senki sem játszana velük
- Storm hozzáteszi, hogy lehetséges, hogy az FV215b (120) nem lesz teljesen elvetve (mármint, később visszatérhet valamilyen formában), de nem tudja megmondani pontosan jelenleg
- lehet, hogy a fejlesztők újraegyensúlyozzák a képességeket
- nincs tervben Super Pershing buff
- hamarosan az AFK-k és meccs elhagyók büntetésre kerülnek
- Jagdpanzer E-100 Krokodil nem lesz
- PvE in WoT-ban: "Gondolkodunk rajta, hogyan lehetne rendesen megcsinálni. Egyelőre semmi megoldást sem találtunk."
- US T54 autoloader nélkül és T95 Medium Tank a WoT-ban? "Nem mondhatom meg, hogy pontosan mikor."
- lehet, hogy a Havok több tank testreszabhatóságot hoz
- Sturmtiger és RBT-5: "Sajnos egyiket sem lehet egyensúlyozni", de lehet PvE járműként felbukkannak (botok)
- a fejlesztők nem gondolkoztak annak a lehetőségén, hogy a prémium tankok aranyért lehessenek "kifejleszthetőek", és onnét fogva ezüstért lehetne eladni és venni, de megnézik, és kielemzik lehetséges problémákra
- új Szovjet hang idén kijöhet
- patch 9.3 "elég nagy" lesz
- függőleges alternatív fejlesztési ág nem lesz
- Havok megjelenés? "Nincs ígéret még, szóval nem lövöm le"
- a tank testreszabhatóság nem a Havokkal jön, hanem később
- egyelőre, a WG személyes értékelés végleges
- HD IS-3 9.4-ben jön
- nincs hely az ASU-57 és ASU-85-nak
- több 10 szintű buff? "nincs ígéret"
- arany lőszer nem lesz kivéve
- speciális szerver a rossz játékosoknak nem lesz
- alacsony szintű arti buff nincs tervben egyelőre
- büntetés az AFK játékosoknak tervben van
- 9.3 valami pozitívat hoz a könnyű tankoknak
- prémium tank Japánnak tervben van
- a fejlesztők úgy döntöttek, hogy nem nerfelik (nem nyúlnak hozzá) az arany lőszerhez
- többtornyos és -ágyús rendszer: "A probléma, hogy csak nagyon kevés tankra lenne hatással. Ezért nem csináljuk meg egyelőre."
- a fejlesztők szeretnék betenni, hogy lásd, ha egy barátod csatában van
- több háború utáni álcafestés nem lesz
- legénység más szerpere való átképzése (SS: rádiós pl. vezetővé): közepes jövőben
- nincs tervben speciális mod profil (SS: hogy a játékosok az összes modot ki/be kapcsolhassák a kliensben)
- K: "Miért nem használ a WG hangmodokat, pl. Gnomefather-ét?" V: "Mert az új hangokat megpróbáljuk jó minőségben készíteni, nem vackot letölteni a youtube-ról"
- több lépés lesz téve, hogy levegyék a terhelést a processzorról és áttegyék a GPU-ra (DX: bár eljutnának már egy normális motorig -_-)
- M48A1 nem lesz buffolva
- a vesztes csata top játékosai nem kapnak extra speciális jutalmat ("hősies ellenálláson" kívül)
- Chieftain nehéz tank lesz
- tervek vannak a 6. érzék átdolgozására
Forrás: http://wot-kpp.blogspot.hu/
"You've been thunderstruck."
TierX szinten ...