MOD keresés

8 éve 1 hónapja - 8 éve 1 hónapja #178701 Írta: Sveryxx
Megválaszolva: Sveryxx

Sziasztok,én érdeklődni szeretnék hogy mik azok amik tiltottak egy modban? Jó tudom noob kérdés csak nem szeretnék csalással játszanni.Szóval egy intelligensebb játékos,irhatná mi az ami lehet-mi ami nem.



Hivatalosan nincsen kiadva semmilyen tiltó lista. Tehát elméletben minden engedélyezett.
De! vannak olyan modok amik etikailag nem megfelelők mint pl. a növényzet eltávolító modok vagy a aimbot modok(ezeknek sok fajtájuk van), vagy sokan a fehér kilött tank modot is annak tartják, vagy a tracer szinező mod(föleg counter artyzásnál ad sok előnyt),vagy a fa döntés és tárgyak rombolását jelölő modok és még lehet sorolni a listát.
Ha valamit kihagytam vagy hülyeséget mondtam előre is elnézést.

szerk.:
Ha jó modokat akarsz használni amik még hasznosak is akkor ajánlom Jacktor mod pack-ét.Nagyon jó.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tekagi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 1 hónapja #178704 Írta: Tekagi
Megválaszolva: Tekagi
Nem,ezek nincsennek benne (csak fehér tank jelző) de azért nem vagyok megnyugodva.Pláne tegnapi röhejes párbaj után.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 1 hónapja - 8 éve 1 hónapja #178712 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Na akkor ami tiltott vagy legalábbis súlyosan sportszerűtlen:
(így elsőre ezek jutnak eszembe):


- fehér tank

- skin ami mutatja a játékban a modulokat-legénységi tagokat-weakspotokat... azaz h hova kell lőni

- tundra (növényzeteltávolító)

- zoom modok közül az, ami tud "kizúmolást" azaz felülnézetből mutatja a harcmezőt

- hatodik érzék mod (akkor is jelzi a felspotolást, ha nincs kifejlesztve a hatodik érzék...)

- autofire (kis kézi tűzoltót magától aktiválja ha kigyullad a tank .. a 3000 kredites kis tűzoltó innentől azt tudja amit a 20k kredites nagy... )

- gun dircetion (minimapon mutatja h merre méz a felspotolt tankok ágyúcsöve)

- lézer/tracer (honnét jött a lövés)

- redball (na vajon honnét lőtt az arty, másik artynak hasznos a counter-artizáshoz)

- destroy (hol "rombolódott" valami, kerítés, dőlt ki fa.. ezt mutatja a minimapon),

- shadow( asszem ez mutatja h hol volt utoljára az "eltűnt" tank )

- töltési idő jelző mod ( esetleg azt is kiírja, mennyi idő van hátra mire betölt az adott ellenfél, sőt azt is hogy mivéle ammot használ épp)

- snapshot (autoaim célkeresztet ráteszi bármely felspotolt célpontra akkor is ha objektum (kő ház domb) mögött van, meg ha a közelébe klikkelsz akkor is ... a youtube videók felében "ott van"...)

- aimbot(többféle van... aimbot az ami céloz helyetted, esetleg lő is.. jobb aimbot mozgó célpontnál elé tart stb. A legdurvábbak paraméterezhetők hogy milyen modulra célozzon.. mondjuk ezek úgy tudom "előfizetéses" cuccok.)

- bot(játszik is helyetted, ebből is jó pár van a "piacon", a jobbak itt is itt fizetősek úgy hírlik. És ugye a bot nem unja meg h stock tankot "húzzon" vagy kreditet farmoljon... viszont a bot futtatása kibaszás a bottal egy csapatba sorsolt játékostársakkal... )

- van még egy legenda, nem tudom igaz-e ... hogy létezik olyan mod is, ami megmutat MINDEN (nem felspotolt) tankot is a csatában....

***

Ami nem tiltott:

- garázs modok, skinek, hang-modok és más effélék. ( Az hogy hogy néz ki a garázs, vagy Te és csak te milyen kinézetűnek látod a harckocsid, vagy hoyg a harckocsizók bikinis csajok, vagy vagy filmből bevágott mondatokban beszél a játék hozzád, vagy más a motorhang - mindezek nyilván nem adnak "jogosulatlan előnyt".)

- célkeresztek (ezek csak másképp néznek ki mint a gyári

- zoom mod (ha nem tud "kizoomulni" csak rá a célpontra)

- xvm/player stat ... ellenfelek statisztikáit mutató modok

- saját játékunk statisztikáit mutató/gyűjtő modok ( "fejlődéshez" hasznos sztem, csatában nyilván zéró jelentősége van)

- minimap mod (ha nem tud gun direction-t és destroy-t)

- 3D arty mod és arty célkeresztek ( fene tudja miért nem tiltott... de nem szokták oda sorolni)

****

Ismétlem mindez a teljesség igénye nélkül... így elsőre ennyi jutott eszembe.

***

Még pár gondolat zárásképp.

Először is: nyilván vannak, akik ilyen olyan modok nélkül is remekül játszanak, különösen mert ligákban nem igazán lehet semmiféle modot használni. Szóval akik ott is hozzák a győzelmeket, azok tuti tudnak valamit.

Ugyanakkor azt is érdemes tényként elfogadni, hogy a játék, különösen az SH/CW tele van vitatott modokat használó játékosokkal.

Ezt igazból szerintem a WG dolga volna visszaszorítani... másnak ugyanis nemigen van rá eszköze.

Azt meg, hogy nem beszélünk a csalásokról, mert még valaki kedvet kap hozzá, nem tartom jó ötletnek ... az ellenfelek használják, és hát orosz és angol nyelvű fórumok tele vannak velük ... ha itt "nem beszélünk róla", akkor azzal kicsit a magyar játékosközösséget hozzuk hátrányos helyzetbe.

Hogy ki mit használ/nem használ... az tőlem jobbára a magánügye... én valahol az aimbot használatánál és a botok futtatásánál húzom meg azt a határt, amiért kiakadok.. ellenfélre és klántársra is.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Coloss1, DarkRaven73, Sveryxx, Tekagi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 1 hónapja #178730 Írta: LisztQkac
Megválaszolva: LisztQkac
Ez is jó kis minimap lehet

Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 1 hónapja #178745 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector

- van még egy legenda, nem tudom igaz-e ... hogy létezik olyan mod is, ami megmutat MINDEN (nem felspotolt) tankot is a csatában....


ritastatusrepor...t.html
Sajnos a videó lekerült, de itt a cikk róla.
Egy srác megcsinálta, hogy bizonyítsa, le lehet kérni az ellenséges tankok helyzetét a szervertől. S Mines-ról csinált egy videót, ahol a kezdéstől látta, hogy merre halad az ellenfél összes tankja.
Ezt akkor én is megnéztem, de sokan jelenthették, mert eltávolításra került az ismertető video.

S egy átverésre szakosodott oldal, mely csíteket kínál, ezt a videót tette bele a saját ismertetőjébe is, hogy lehúzzon másokat. Attól még a video az eredeti másolata:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 1 hónapja - 8 éve 1 hónapja #178760 Írta: Oberjunker
Megválaszolva: Oberjunker
Sziasztok!
Én a múltkor ezt a választ kaptam, amikor megkérdeztem, hol találom a tiltott modok listáját:

Thank you for contacting Wargaming Support.

we do not forbid our players from using them (mods), we urge them to keep their feet on the ground and think before applying a mod. Improperly installed (or non-compatible) mods might cause your game to crash. Some of them can data-mine your PC for sensitive data and corrupt your system. And some might be so “game breaking”, that using them might get you banned from the game by breaking our Game rules and EULA.

There is no official list of illegal mods for the EU!

If I can help you in any further cases, don’t hesitate to contact us again.

Best Regards,

Tim Berg

Wargaming.net Customer Service Representative

[eu.wargaming.ne...pport/]

Deine Meinung zählt! Fülle die Umfrage aus, so bald deine Anfrage beantwortet wurde. Your feedback matters! Fill in our survey once your issue is resolved.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: DarkRaven73

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 1 hónapja #179317 Írta: Stuki1989
Megválaszolva: Stuki1989
Sziasztok!

Tudnátok nekem olyan MOD-ot mondani ami kijelzi csata közbeni WN8-at
Köszi előre is :cheer:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hete #182008 Írta: Arnyek4523
Megválaszolva: Arnyek4523
Sziasztok, olyan modot keresek, amely csata közben mutattja, hogy mennyi a spott dmg-m. Sűrgős. Köszi:)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hete - 8 éve 2 hete #182011 Írta: GregoryEgo
Megválaszolva: GregoryEgo
spotted_extended
Ez benne van/volt/lesz Aslain modpackjében.

Olyat egyenlore nem fogsz taláni, ami 100% pontossággal megszámolja, mert a csata kozben csak annyi infót kap a kliensed, h volt assistod, de azt nem, h mennyi.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 6 napja #183010 Írta: arben12
Megválaszolva: arben12
Sziasztok azt a modot keresem ami mutatja hogy az ellen tank tornya épp milyen irányba néz a segitséget elöre is köszönöm sziasztok.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 6 napja #183024 Írta: Cave
Megválaszolva: Cave

Sziasztok azt a modot keresem ami mutatja hogy az ellen tank tornya épp milyen irányba néz a segitséget elöre is köszönöm sziasztok.


Szia!

Szerintem ne ezen az oldalon, de lehetőleg sehol se keress rá egy olyan mod-ra, ami a jelenlegi terminológia szerint (is) csalásnak minősül.

Van még néhány mod, ami ugyanígy ban-t érne akár az orosz, akár az amerikai szervereken. Az már csak a WG politikájának a része, hogy az európai szerver környezetben ez nem automatikus (tudtommal).

Köszönöm megértésed (hogy igazából nem segítettem a problémádon), de ennél többet jóérzésű játékostól szerintem nem várhatsz!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Chaos_42, arben12, Kopasz, leonhart79, Lord_Loga, mate338

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 6 napja #183095 Írta: leonhart79
Megválaszolva: leonhart79
Sziasztok! Előző tpatchben volt egy olyan zoom mod amely csak 16X nagyításig dolgozott 2,4,8,16 lépésben. Sajnos a nevét elfelejtettem valaki nem tud róla valamit?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: mate338

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 6 napja - 8 éve 6 napja #183114 Írta: Chaos_42
Megválaszolva: Chaos_42
Szükséged van a zoomx modra
ha ez megvan akkor a World ofTanks\res_mods\0.9.14\gui\ mappán van egy zoomx.xml fájl amit szerkesztve 0.1-től 48.-ig olyan nagyítást adsz meg amennyit akarsz.
Vagy Aslains,vagy OMC modpacket használsz ahol egy jó elhelyezett pipa után megoldódik a probléma.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: mate338

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 5 napja #183117 Írta: Thothem
Megválaszolva: Thothem
Ha használsz XVM-et, akkor felesleges még egy modot bepakolni a zoom miatt!

A WoT/res_mods/configs/xvm/default/camera.xc -ben lehet állítani a zoomolást!

Hirtelen forditas a camera.xc-rol: pastebin.com/VdAw0qbg

A 43. sorban kell a számokat át/hozzá írogatni...

Pl.:
"zooms": [2, 4, 8, 10, 12, 16, 20, 25, 40, 60],

NEM PRÓBÁLTAM KI MI A MAXIMUM! Szóval a 16 fölöttiekért nem vállalok garanciát :D
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: leonhart79

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 5 napja #183118 Írta: leonhart79
Megválaszolva: leonhart79

Ha használsz XVM-et, akkor felesleges még egy modot bepakolni a zoom miatt!

A WoT/res_mods/configs/xvm/default/camera.xc -ben lehet állítani a zoomolást!

Hirtelen forditas a camera.xc-rol: pastebin.com/VdAw0qbg

A 43. sorban kell a számokat át/hozzá írogatni...

Pl.:
"zooms": [2, 4, 8, 10, 12, 16, 20, 25, 40, 60],

NEM PRÓBÁLTAM KI MI A MAXIMUM! Szóval a 16 fölöttiekért nem vállalok garanciát :D


Köszi szépen nem láttam hogy válaszoltál ezért írtam máshova is.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.