Jelenleg 305 vendég és 6 tag online

MOD keresés

4 éve 10 hónapja #143286 Írta: Camper03
Megválaszolva: Camper03
Sziasztok!

Abban kérnék segítséget, hogy szeretném megváltoztatni a legénységi hangokat a 8.6-os patch előttiekre (csak az amerikait), mivel nekem a régi változat jobban bejött, azonban a fájl készítése során problémákba ütköztem.

Ha valaki tudna nekem segíteni ebben a kérdésben azt megköszönném.

Az alapokat már tudom, a baj csak az, hogy a mod nem működik élesben.

"I'm going to start wounding you now. I'm not sure when I'll stop." - Aeris, 2004

3 GM: SU-100, ELC AMX, StuG III

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 10 hónapja #143300 Írta: Camper03
Megválaszolva: Camper03
Szerk: Már nem kell, megoldottam egyedül is és sikerült :)

"I'm going to start wounding you now. I'm not sure when I'll stop." - Aeris, 2004

3 GM: SU-100, ELC AMX, StuG III

4 éve 10 hónapja - 4 éve 10 hónapja #143308 Írta: HunStar83
Megválaszolva: HunStar83
"Szia!

Elvileg kicsomagolod és bemásolod az egészet a WOT mappába.
De minden modnál van leírás ;)

Zárd be a játékot és töltsd le a MOD-ot.
A fájlból a \res_mods mappát másold a játék főkönyvtárába."

Ezzel meg is volnánk, a célkereszt meg is van,működik is csaképpen a nem lehet a kinézetét beállítani. A menüben még a régi beállítások szerepelnek.
A magyarított verziót szedtem le innen: www.wothungary....50-099
Akkor most mi van? :(

"Nah megyek szpútolni, mielőtt bekempülök."

4 éve 10 hónapja #143312 Írta: tiger
Megválaszolva: tiger

HunStar83 beküldte: "Szia!

Elvileg kicsomagolod és bemásolod az egészet a WOT mappába.
De minden modnál van leírás ;)

Zárd be a játékot és töltsd le a MOD-ot.
A fájlból a \res_mods mappát másold a játék főkönyvtárába."

Ezzel meg is volnánk, a célkereszt meg is van,működik is csaképpen a nem lehet a kinézetét beállítani. A menüben még a régi beállítások szerepelnek.
A magyarított verziót szedtem le innen: www.wothungary....50-099
Akkor most mi van? :(

Én ezt úgy szoktam csinálni,hogy bemegyek gyakorló csatába és ott minden beállítása normálisan látszik,mert a garázsban nekem sem látszott csak a régi,próbáld ki,hátha neked is így sikerül.

Valamennyi dolog, amit igazán szeretek erkölcstelen, illegális vagy hizlal.
Játékosnév:tigi74

4 éve 10 hónapja #143325 Írta: Thuntech
Megválaszolva: Thuntech
nagyon szépen köszönöm! :) valahogy csak sikerül! :)

tiger beküldte:

Thuntech beküldte: Sziasztok!

Szeretnék érdeklődni, hogy valaki esetleg tudna-e nekem egy olyan hangot (nem hang csomagot) ami csak a csata elején a visszaszámlálót változtatja ilyen atom mély basszus hangra vagy dobra.... már nem tudom mi volt, de egy youtube videóba láttam és megtetszett.

Nagyon köszönöm előre is a segítséget!

Szia!Nekem ez a Crysis Warhead Magyar hang mod-ban van benne,de sajnos külön nincs meg.De szerintem ki lehet belőle bogarászni,hogy csak azt másolod be csak azt nem tudom melyik fájl lehet az.Azért felrakom ide,hátha segít. www.mediafire.c....9.rar

Játékban DrDeaths

4 éve 10 hónapja - 4 éve 10 hónapja #143376 Írta: HunStar83

Én ezt úgy szoktam csinálni,hogy bemegyek gyakorló csatába és ott minden beállítása normálisan látszik,mert a garázsban nekem sem látszott csak a régi,próbáld ki,hátha neked is így sikerül.

Meilyk gyakorló csatára gondolsz? Arra amikor az irányítást tanulod meg(T-34), vagy az ellenfelesre?
Milyen gombbal kell előhozni azt a beállítást?

4 éve 10 hónapja #143389 Írta: GyaxyBoy
Megválaszolva: GyaxyBoy
Replay manager modot tudtok ami működik is 0.9.9 alatt?
Amiket eddig találtam, azok nem játszották vissza, de még a fő statot sem írják ki a listánál (szerzett kerdit, tapasztalat... stb)

Neten szedegedtem egy párat, de semmi. Van valakinél működő?

Köszi

4 éve 10 hónapja #143406 Írta: tiger

HunStar83 beküldte:

Meilyk gyakorló csatára gondolsz? Arra amikor az irányítást tanulod meg(T-34), vagy az ellenfelesre?

Igen arra amikor az irányítást tanulod.Nyomsz egy esc-et és a beállításokban tudod a célkereszt cuccait állítgatni.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: HunStar83

4 éve 10 hónapja #143412 Írta: HunStar83

tiger beküldte:

HunStar83 beküldte:

Igen arra amikor az irányítást tanulod.Nyomsz egy esc-et és a beállításokban tudod a célkereszt cuccait állítgatni.

Köszönet! Sikerült beállítani!
B)

4 éve 10 hónapja #143418 Írta: tiger

HunStar83 beküldte:

tiger beküldte:

HunStar83 beküldte:

Köszönet! Sikerült beállítani!
B)

Nagyon szívesen ;)

4 éve 10 hónapja #143422 Írta: Thuntech
Megválaszolva: Thuntech
áhhhh a fene.... megpróbáltam, hogy átnevezem a benne lévő timer filet a gui_notifications_fx_timer filére, de azt tudtam elérni, hogy most semilyen nincs :D nem nekem való ez a kreálgatós dolog :D

Thuntech beküldte: nagyon szépen köszönöm! :) valahogy csak sikerül! :)

tiger beküldte:

Szeretnék érdeklődni, hogy valaki esetleg tudna-e nekem egy olyan hangot (nem hang csomagot) ami csak a csata elején a visszaszámlálót változtatja ilyen atom mély basszus hangra vagy dobra.... már nem tudom mi volt, de egy youtube videóba láttam és megtetszett.

Szia!Nekem ez a Crysis Warhead Magyar hang mod-ban van benne,de sajnos külön nincs meg.De szerintem ki lehet belőle bogarászni,hogy csak azt másolod be csak azt nem tudom melyik fájl lehet az.Azért felrakom ide,hátha segít. www.mediafire.c....9.rar

Játékban DrDeaths

4 éve 10 hónapja - 4 éve 10 hónapja #143435 Írta: tiger

Thuntech beküldte: áhhhh a fene.... megpróbáltam, hogy átnevezem a benne lévő timer filet a gui_notifications_fx_timer filére, de azt tudtam elérni, hogy most semilyen nincs :D nem nekem való ez a kreálgatós dolog :D

Thuntech beküldte: nagyon szépen köszönöm! :) valahogy csak sikerül! :)

tiger beküldte:

És ha csak simán felül írod?Ja és előtte átmásoltad az audio fájlt a res_mods mappába?

4 éve 10 hónapja #145795 Írta: TevePapi
Megválaszolva: TevePapi
Jacktor bácsi!

A múltkor is keresték többen ezt a modot, szerintem rakd ki a többi 9.10-es közé:

hitlog XVM nélkül.
Az utolsó bevitt lövést / az össz. kiosztott sebzést mutatja.
4 szín választható: piros, fehér, zöld, türkiz
továbbá elérhető kicsi és nagy kivitelben. A kicsi az fps mutató méretével egyezik meg, a nagy pedig 1, max 2 betűmérettel nagyobb.

A mod Rain és Dimiquell munkájának gyümölcse.
Egy orosz fórumon sikerült összekukázni a 9.10-es verziót. A könnyebb navigálás érdekében a mappaneveket lefordítottam és feldobtam data(pont)hu-ra.

Vigyétek:
data.hu/get/906...ue.rar
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Jacktor, Toydolls2, tibi144, tiger, siposbalint0

4 éve 10 hónapja #145804 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor
TevePapi papi :P Kiraktam, köszi!

4 éve 10 hónapja #145872 Írta: Balu1990
Megválaszolva: Balu1990
Sziasztok!

Egy olyan modot keresnék ami teljes mértékben vagy részben megegyezik Locastan régi HD minimapjával. Sajnos az új patchhez már nem készítette el a minimapet, úgyhogy most kénytelen vagyok keresni egy másikat.

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.