MOD keresés

8 éve 6 hónapja #145906 Írta: Ger0p
Megválaszolva: Ger0p

Sziasztok!

Egy olyan modot keresnék ami teljes mértékben vagy részben megegyezik Locastan régi HD minimapjával. Sajnos az új patchhez már nem készítette el a minimapet, úgyhogy most kénytelen vagyok keresni egy másikat.


A beépített funkció nem elég? (Külön be kell kapcsolni, de nagyjából azt tudja mint a régi Locastan)
Van még az XVM-be beépített minimap, ami többet tud mint a régi Locastan.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 5 hónapja #156732 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Srácok, a T55A HT-15 küldivel küzdök és baromi jó lenne látni hogy mennyit is pattintok összességében. Tud valaki olyan modot ami ezt kiírná? A normál dmg panelek csak azt írják hogy lepattant vagy blokkolt, vagy még anynit se. Olyan kellene, ami összeségében mutatja, hogy mondjuk eddig blokkolt: 3450 dmg például. Köszi előre is...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 4 hónapja #156787 Írta: Juventino1974
Megválaszolva: Juventino1974

Srácok, a T55A HT-15 küldivel küzdök és baromi jó lenne látni hogy mennyit is pattintok összességében. Tud valaki olyan modot ami ezt kiírná? A normál dmg panelek csak azt írják hogy lepattant vagy blokkolt, vagy még anynit se. Olyan kellene, ami összeségében mutatja, hogy mondjuk eddig blokkolt: 3450 dmg például. Köszi előre is...

Az Oldskool Promod tartalmaz ilyen lehetőséget is.Egyébként is bátran ajánlom,nagyon jó pack!!!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 4 hónapja - 8 éve 4 hónapja #156792 Írta: KulG76
Megválaszolva: KulG76
Fermi a 9.10 Jacktor mod pack is tartalmazza a pattintás összesítőt, melyet a jobb felső sarokban folyamatosan mutat is. Remélem ezzel tudtam segíteni!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 4 hónapja - 8 éve 4 hónapja #156816 Írta: Juventino1974
Megválaszolva: Juventino1974
Középső sor:Show Ingame Blocked dmg.A packban választhatsz többféle célkereszt,hangok,garázs stb közül.Magától létrehozza a res mods mappát,ha esetleg nem tetszik remove gomb,és visszaállít mindent.Természetesen a Jacktor féle is biztosan jó.Innen töltheted le: www.statswhore....id=209
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 4 hónapja #157978 Írta: ib2505
Megválaszolva: ib2505
Sziasztok!Szeretném kérdezni, hogy melyik mod-ot kell felrakni ahhoz, hogy mutassa a tank előtt a játékos nemzetét,és hogy ez a mod lassíthatja-e a játékot?Válaszokat előre is köszönöm!www.wotinfo.hu/...re.png

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 4 hónapja #158534 Írta: matyusfia
Megválaszolva: matyusfia
Sziasztok! Segítséget kérek! A Jacktor módot használom. Ha fal, vagy épület mellett állok és csak egy icipicit megmozdítom az egeret, akkor rögtön madártávlatból szemlélem azt amikor kilőnek. Mi a búbánatos frászkarikán állítsak, mert így városban alig tudok harcolni! Kösz előre is! :oops:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 4 hónapja #158549 Írta: McFonTolt
Megválaszolva: McFonTolt

Sziasztok! Segítséget kérek! A Jacktor módot használom. Ha fal, vagy épület mellett állok és csak egy icipicit megmozdítom az egeret, akkor rögtön madártávlatból szemlélem azt amikor kilőnek. Mi a búbánatos frászkarikán állítsak, mert így városban alig tudok harcolni! Kösz előre is! :oops:


Szia!
Nem az történik, hogy ki vagy zoomolva, mármint amúgy is madártávlatból látnád a tankod, de bemész egy épület mellé, és akkor a mod ráközelít a tankra, mivel nem engedi, hogy egy épületet nézz, és ne a tankot. Ha megmozdítod az egeret, és a hátadnál "szabad" tér lesz, akkor visszaugrik a kizoomolt nézethez. Szerintem ez a gond, próbáld meg azt, hogy kizoomolsz olyanra ahogy akarod látni a tankod, bemész egy ház mögé, és úgy fordítod a kamerát, hogy a ház irányából nézd a tankod. Olyankor nekem bebújik a ház és a tank közé..

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 4 hónapja #159608 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Sziasztok, éppen Decha streamjét néztem amikor feltűnt, hogy pontosan olyan modot használ amit én is keresek - mellékelem a képernyőmentést. A lényeg a jobb felső sarokban a pirossal bekarikázott két sor. Az egyik totás sebzés a másik pedig a blokkolt dmg ha jól értem. Tudja valaki hogy tudnám ezt én is bevarázsolni magamnak? Előre is köszönöm...
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 4 hónapja - 8 éve 4 hónapja #159616 Írta: Toydolls2
Megválaszolva: Toydolls2

Figyelem: Spoiler!


Szerintem, ha ezzel felírod a monitorra, nem kopik le:

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, PanzerGrey, Lord_Loga

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 4 hónapja #159635 Írta: amper007
Megválaszolva: amper007
Figyelem: Spoiler!

Szia !a Webium mod pack tartalmazza ezt a kis segítséget.. és nem csak oda de a képernyő más jobban látható részébe is konfigolhatod.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 4 hónapja #159776 Írta: Pugero
Megválaszolva: Pugero

Sziasztok, éppen Decha streamjét néztem amikor feltűnt, hogy pontosan olyan modot használ amit én is keresek - mellékelem a képernyőmentést. A lényeg a jobb felső sarokban a pirossal bekarikázott két sor. Az egyik totás sebzés a másik pedig a blokkolt dmg ha jól értem. Tudja valaki hogy tudnám ezt én is bevarázsolni magamnak? Előre is köszönöm...


Nézd meg a "Solo's damage panel" modot. Ha jól emlékszem - nem az otthoni gép előtt vagyok - választani lehet a letöltések között, hogy a képernyőn hova tegye a totál sebzés/blokkolt dmg értéket. Nekem bal oldalon alul, a kapott sebzés felett jelennek meg.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 4 hónapja #162451 Írta: arpii001
Megválaszolva: arpii001
Sziasztok,
Azt a zoom mod-ot keresem, amelyiknél nem szakaszosan "ugrik" a kép a zoomolási értékek közt, hanem fokozatosan nagyítja a képet. Láttam ezt így több videóban is, a ZoomX alapú modok tömkelegét próbáltam már ki hiába.
Köszi előre is!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 3 hónapja #162926 Írta: pimpa1974
Megválaszolva: pimpa1974
A kérdés adott: Miért nincsenek magyar szinkron hangok 9.6 óta??
Vagy esetleg valaki el mondja hogy szoktak szinkron hangot csinálni? vagy rettentő nehéz? Mármint itthon egy régebbiből gondoltam vagy úgy nem lehet?
Válaszokat előre is kösz. ;) B)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 3 hónapja #162996 Írta: Birdland
Megválaszolva: Birdland

A kérdés adott: Miért nincsenek magyar szinkron hangok 9.6 óta??
Vagy esetleg valaki el mondja hogy szoktak szinkron hangot csinálni? vagy rettentő nehéz? Mármint itthon egy régebbiből gondoltam vagy úgy nem lehet?
Válaszokat előre is kösz. ;) B)


Én a Nomax féle szinkron hangot használom . Pont a 9.6 -os verzióban kezdtem el használni és kompatibilis azóta is az összes verzióval. Csak be kell másolnom az új res mods mappa audió mappájába.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.