MOD keresés

5 éve 1 hónapja #286808 Írta: Kulikum
Megválaszolva: Kulikum

Sziasztok!

Nem igazán kedvelem a modokat, csak egy xvm-em van, hogy lássam, kire számíthatok 1-1 csatában és kire nem.
Segítséget szeretnék kérni, olyan modot keresek,ami artyzásnál (szatelit nézetnél) kiírja a becsapódási időt, nem kell semmi cicoma stb
Nem tudom, ez alapból beállítható-e, én nem találtam rá semmit a játékban.

Köszönöm


Szia!
Én pld a Damoklész kardja célkeresztet rakom a csomagomba. Ez is kijelzi!

Ide felraktam neked:

Damoklész célkereszt.
Telepítésa szokásos: letöltöd, majd kicsomagolod a játék főkönyvtárába.

Én innen szoktam frissíteni. Képeket is látsz róla. Ne ijedj meg, orosz! Az oldal, a mod nem! :-)
wotsite.net/pri...h.html

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 1 hónapja #286917 Írta: Big_Red_Rabbit
Megválaszolva: Big_Red_Rabbit
Üdv!

Előre jelzem láma vagyok minden fronton,mert hosszú évek óta nem játszottam,de kedvem szottyant kicsit gyilkolgatni. Szóval visszakönyörögtem az accom az amerikai szerveren (ugyebár évek teltek el belépés nélkül,így zárolták),viszont nem működik a régi recept arra,hogy magyar nyelvű legyen. Tud valaki esetleg valami modot erre a problémára,vagy bármi más ötletet is szívesen fogadok, hülye vagyok hozzá jeligére. Elboldogulok az angollal valamennyire,de mégis csak kényelmesebb lenne az anyanyelvemen.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 9 hónapja #297290 Írta: LisztQkac
Megválaszolva: LisztQkac
Ez a mod elérhető valahol magyar nyelven vagy lehet magyarosítani ? Igy oroszul elég furi bár sok olvasni való úgysincs benne csak nézelődni való. Egyébként innen érhető el:
Protanki.tv
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 6 hónapja #299128 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli
Ismertek olyan mod-ot, amivel a garázsban a "külső"-nél lévő álcafestéseket/matricákat stb. teszi átláthatóbbá. Például a több soros garázs-hoz hasonlóan egyszerre 2-5 sor látható legyen vagy bármi egyéb?

Szintén érdekelne a "küldetések"-hez valami mod (a régi megjelenítést sokkal jobban szerettem az átlátható listás nézete miatt), amivel több küldetést látok egyszerre, illetve nem frissíti 15 másodpercenként és ezáltal ugrik vissza a tetejére.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 4 hónapja #299605 Írta: Kesumisu
Megválaszolva: Kesumisu

>>> Kesumisu MOD Pack leírás és letöltés <<<
"Hülye lehet az ember, én is szoktam hülye lenni. Talán többször is mint kellene, de bunkónak, Barátom! Bunkónak születni kell!"

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 6 hónapja #306292 Írta: Tekagi
Megválaszolva: Tekagi
Sziasztok, én egy olyan modot keresek ami garázsban ha ráviszem kurzort gépre, pl td-re mutatja álca értékeit, látó távot stb,stb. Tudom Aslian telepitti de abbol a többi cafrang nem kell.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 5 hónapja #306312 Írta: Tekagi
Megválaszolva: Tekagi
Felelhetne valaki
 

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 5 hónapja #306317 Írta: Kulikum
Megválaszolva: Kulikum
Melléklet:

Nálad ez a panel nem látszik? Minden info ott van.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 5 hónapja #306318 Írta: kocka69
Megválaszolva: kocka69
Én is ép ezt akartam kérdezni

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.