Jelenleg 273 vendég és 3 tag online

MOD keresés

2 éve 6 hónapja - 2 éve 6 hónapja #231315 Írta: Frankenstein Bourne
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: paripa21, Anna_Blue

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 6 hónapja #231360 Írta: Mr_Rossi

3GM: KV-1, M4, Sherman III

Aki a biztos győzelem ígéretével visz hadba másokat, az vagy ostoba, vagy hazudik.

2 éve 6 hónapja #231433 Írta: wotman4000
Megválaszolva: wotman4000

Frankenstein Bourne beküldte: worldof-tanks.c...arage/
mods.curse.com/...s-army

Csak szólok,elsö cimen csomó tiltott mod van fent.Tundra,stb.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Frankenstein Bourne

2 éve 6 hónapja - 2 éve 6 hónapja #231448 Írta: Frankenstein Bourne
Megválaszolva: Frankenstein Bourne

wotman4000 beküldte:

Frankenstein Bourne beküldte: /
mods.curse.com/...s-army

Csak szólok,elsö cimen csomó tiltott mod van fent.Tundra,stb.

Köszi, de azért a hangar mod oldalt raktam fel és nem a főoldalt. Azért leszedem, de szerintem majdnem minden mod oldalon vannak tiltott dolgok, kivéve a wotinfot :)
Akkor légyszíves vedd ki az idézetből :thx3:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Volvo_elcsap

2 éve 6 hónapja #231522 Írta: Anna_Blue
Megválaszolva: Anna_Blue
Én csak egy szép hangárt szerettem volna. Nem áll szándékomban semmi tiltott programot használni. Úgy jó játék ha van kihívás.
Először azt a tengerpartos hangárt próbáltam de borzasztó instabil lett tőle a játék :( sokszor kidobott mikor vissza mentem volna a hangárba, úgyhogy töröltem és a második linken lévőt tettem fel az is tetszik :)

Nem kell a legjobbnak lenned, elég arra törekedned, hogy ma légy jobb annál, aki tegnap voltál

2 éve 6 hónapja #231580 Írta: 959b4be085b021a1a3341f3ef04485e1
Szia!
Én a tulipános mező hangár modot használom, teljesen stabil. A course-ről töltöttem le. Ugyan nem 0.9.17.1-es modnak írja, hanem valami korábbinak, de teljesen jól fut a legfrissebb verzión is.
Mégsem az a sötét juk a hangár, hanem barátságosabb.
Üdv.

2 éve 6 hónapja - 2 éve 6 hónapja #231965 Írta: Fenegyerek
Megválaszolva: Fenegyerek
Üdv!

Itt van mégegy napi statisztika mod. Ez nem csak tankonként, hanem pályánként is kiírja a wn8-at, win rate-t stb. Lefordítottam magyarra.

Magyar verzió:
data.hu/get/103...ik.zip

Eredeti verzió:
forum.worldofta...sages/

EDIT:
Kijavítottam egy hibát a fordításban.
data.hu/get/103...ig.zip

Ide másoljátok:
\World_of_Tanks\res_mods\configs\wotstat
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Volvo_elcsap, Kulikum, Anna_Blue

2 éve 6 hónapja #231976 Írta: Kulikum
Megválaszolva: Kulikum

Fenegyerek beküldte: Üdv!

Itt van mégegy napi statisztika mod. Ez nem csak tankonként, hanem pályánként is kiírja a wn8-at, win rate-t stb. Lefordítottam magyarra.

Magyar verzió:
data.hu/get/103...ik.zip

Eredeti verzió:
forum.worldofta...sages/

Régebben már fordítottam és használtam ezt a modot, de egy rendszerösszeomlás után eltűnt a gépemről.
Alapvetően lusta vagyok, így nem foglakoztam vele. :-) Köszi, hogy előszedted, be is építem a csomagomba. Mégegyszer köszi!

2 éve 6 hónapja - 2 éve 6 hónapja #232137 Írta: Volvo_elcsap
Megválaszolva: Volvo_elcsap
9.17.1 óta Duke bácsi szövegei elnémultak, sajnos a korábbi voice-mod nem kompatibilis a mostani verzióval, az újnak meg még nyoma sincs a neten. Ha valaki fellelné, kérem tájékoztasson róla mielőbb, mert a TŐGY-ek (TŐGY-ök?) egyik lényeges alap-eleméről van szó, konkrétan amíg nincs meg, nem nagyon tudom a nyers videókat legyártani a replay-ekből. Ha pár napon belül sem lesz aktuális verzió, akkor muszáj lesz váltanom egy másik hang-modra de azt nagyon nem szívesen tenném. :ohmy:

2 éve 6 hónapja - 2 éve 6 hónapja #232181 Írta: Angelus1991ster
Megválaszolva: Angelus1991ster

Volvo_elcsap beküldte: 9.17.1 óta Duke bácsi szövegei elnémultak, sajnos a korábbi voice-mod nem kompatibilis a mostani verzióval, az újnak meg még nyoma sincs a neten. Ha valaki fellelné, kérem tájékoztasson róla mielőbb, mert a TŐGY-ek (TŐGY-ök?) egyik lényeges alap-eleméről van szó, konkrétan amíg nincs meg, nem nagyon tudom a nyers videókat legyártani a replay-ekből. Ha pár napon belül sem lesz aktuális verzió, akkor muszáj lesz váltanom egy másik hang-modra de azt nagyon nem szívesen tenném. :ohmy:

Az egy patch-el ezelőtti hangmóddolás sokkal könnyebb volt, még úgy, hogy a móddoláshoz minimum 3-4 program is szükségeltetett. :wb:
Nyüves Mod Toolkit-et nem képesek kiadni évek óta, ahogy egy nyamvadt Cinematic Editort sem. Replay visszajátszójuk is éppen, hogy elégséges. Free camera részt is moddereknek kell állandóan frissiteni. :wb:
Teljesen felesleges volt megkavarni a tavaly behozott .bnk-s rendszert :wb: Áh, de ez egy általános beleszaromság a játékkiadóknál, hogy nem teremtik meg az alap eszközöket a videógyártáshoz. Egyik sem különb.

Példának ott a CA "Total War" sorozata.
Ott is évekbe telt, míg normálisan megoldották azt, hogy az interfész elemeket egy gombbal ("K") ki lehessen kapcsolni, mint a WoT esetében a V gombbal.
Viszont ahogy a WoT esetében a beépített free camera/cinematic camera mód nincsen, csak lelkes modderek által van, ugyanúgy a CA "Total War" játékoknál a "Standard" és "Total War" kameranézetek mellé sem került be a "Default" kamera.

Hangmódok:
Egyszerű az lenne, ha egy adatbázis szerűen lehetne szerkeszteni ezeket a módokat.
Pl. kiadnak egy SoundsTools-ot, amiben különböző kategóriák lennének pl.: guns, crew_quotes, animals, effects stb.
"New mod"
A "crew_quotes"-nél pl. a "enemy_vehicle_destroyed_1" cella melletti rublikába beírod vagy importálod, a "kiloves1.mp3/wav..." fájlt és a végén egy modpakk vagy .bnk fájl-ként mentené el az a SoundsTools program, amit a res_mods/audioww-ba tehetnél.

Sziasztok! Aki rendelkezik a Toldi III és/vagy Turán III PT típusokkal, kérem szavazzon és szóljon hozzá (angolul) az alábbi topik link témájához:
forum.worldofta...ading/

Előre is köszönöm a támogatást! :)

2 éve 6 hónapja - 2 éve 6 hónapja #232524 Írta: Anna_Blue
Megválaszolva: Anna_Blue
Sziasztok
Tud valaki a mostani verzióhoz egy jól működő Damage indicatort?

Nem kell a legjobbnak lenned, elég arra törekedned, hogy ma légy jobb annál, aki tegnap voltál

2 éve 6 hónapja #232531 Írta: Bence0721
Megválaszolva: Bence0721

Volvo_elcsap beküldte: 9.17.1 óta Duke bácsi szövegei elnémultak, sajnos a korábbi voice-mod nem kompatibilis a mostani verzióval, az újnak meg még nyoma sincs a neten. Ha valaki fellelné, kérem tájékoztasson róla mielőbb, mert a TŐGY-ek (TŐGY-ök?) egyik lényeges alap-eleméről van szó, konkrétan amíg nincs meg, nem nagyon tudom a nyers videókat legyártani a replay-ekből. Ha pár napon belül sem lesz aktuális verzió, akkor muszáj lesz váltanom egy másik hang-modra de azt nagyon nem szívesen tenném. :ohmy:

Megvan az új Aslain packben!!!!44!!!4!!!négy!!

"My body is like a temple, baby... so get on your knees and pray!"

2 éve 6 hónapja #233001 Írta: Cybibacsi
Megválaszolva: Cybibacsi
Sziasztok!
Tisztelettel kérdezném tudtok e olyan modot ha egyáltalán modként lehet telepíteni ami az ágyú töltését befejezve egy "UP" kiáltással jelzi?
A választ előre is köszönöm!

2 éve 5 hónapja #234690 Írta: djadji
Megválaszolva: djadji
Sziasztok!
Olyan MOD-ot keresek, ami rögzíti a statisztikai adatokat, de a lényeg az lenne, hogy MINDENT!!! Milyen mapon, milyen tankkal, milyen tanktól kaptam találatot, mennyit sebzett, minden lőszerrel. Én milyen tankra lőttem, milyen lőszerrel mennyit sebzett, mikor pattant le, milyen távolról. Mennyi volt a HPja a célnak, stb..
Szóval minden fellelhető adatot mentsen egy filbe mondjuk a későbbi elemzések miatt. Egyik másik WOT player staton az is megvan, hoyg hány fát döntöttem ki, szóval szerintem ezeket az adatokat ki lehet nyerni, csak nem tudom hogyan.

Vagy ha nincs ilyen (én nem találtam) akkor hol tudok elindulni a MOD készítéshez? Javat nem ismerem, de pár nyelvet használtam már nem gondolom, hogy probléma lenne pont a JAVA...

Köszönöm a segítséget!

UI: Wot analizer nem jó, ami a visszajátszásokat nézi át. Az nekem az estek 40-60%ában full semmi adatot nem ad vissza. és nem csak az össz sebzés kellene, hanem a lövések külön külön...

2 éve 5 hónapja #234730 Írta: Thothem
Megválaszolva: Thothem
djadji:
Próbáld meg a vBAddict.net -et. Sok mindent megmutat, de mindent nem.
Ha modokat szeretnél írni, akkor WG Fórumon próbálkozz információszerzéssel. Angol és/vagy orosz nyelv ismerete feltétlen szükséges. Valamint egy kis Python scriptelési gyakorlat sem árt.

Trollz be flippin' out, Mon!

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.