Jelenleg 351 vendég és 3 tag online

MOD keresés

2 éve 6 hónapja - 2 éve 6 hónapja #234811 Írta: Thothem
Megválaszolva: Thothem
Bocs, időm, energiám és szabadidőm annyira futja, hogy az általam használt modokat konfigolom.

Komolyabb dolgokba nem mentem bele. A replayekben minden benne van, amit keresel. Azt hogy hogyan tudod kiszedni belőlük... WG fórumon keress a modos topikokban olyanokat, akik valóban írják is a modokat, és tőlük kérj alap linkeket. Hátha segítenek Neked.

Mivel a tudásom és a kedvem/időm nem engedte az ez irányú elfoglaltságot, egyáltalán nem mentem utána a dolgoknak...

Szerk.: Valamint annyit pontosítanék, hogy a csata felület, valamint a garázs modolása AS4 lett, de máshova viszont kellhet a Python.

Trollz be flippin' out, Mon!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: djadji

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 6 hónapja #234814 Írta: djadji
Megválaszolva: djadji
Oké, köszönöm a segítséget. Elindulok, meglátjuk mi lesz

2 éve 6 hónapja #234835 Írta: Frankenstein Bourne
Megválaszolva: Frankenstein Bourne

djadji beküldte: Köszönöm. Megnéztem, de a legfontosabb infók nincsenek benne.
Azt szeretném elérni, hogy a következő 1000 csata alapján ki tudjam mutatni, hogy pl a TYPE59-cel a Himmers pályán 10%kel kevesebbszer lövöm be a LÖWEket, mint a Ruinberg-en (csak egy péálda). VAgy hétvégén 25kal kisebb az átlagsebzésem, de 20kal nagyobb a leppattanóm a IS7-tel, mint hétköznap.
VAgy a x tankomnak 20%kal több a PENje, mint az Y-nak, mégis csak 8%-kal nagyobb a beütése IS3-omba.
VAgy melyik enemi tank az ami a legtöbb 0 sebzést kapja tőlem (ott valszeg nem jó helyen lövöm...)

Vagy hasonló "eszement" statokat szeretnék megkapni. Sok érdekes adatot lehetne kimutatni.
De ehhez nagyon aprólékos adatokra lenne szükségem. Meccs közbe minden ott van a képernyőn ezekről, csak kellene valami ami rögzíti. (pl az uj dmg számolásban).

ÓÓ.. Piton? azt hittem JAVA kell hozzá. De legyen az, megnézzük. Csak kiindulásnak nincs valami linked?

Mond, hogy ezt nem komolyan gondoltad :scratch:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tomat

2 éve 6 hónapja #236040 Írta: wotman4000
Megválaszolva: wotman4000

djadji beküldte: Sziasztok!
Olyan MOD-ot keresek, ami rögzíti a statisztikai adatokat, de a lényeg az lenne, hogy MINDENT!!! Milyen mapon, milyen tankkal, milyen tanktól kaptam találatot, mennyit sebzett, minden lőszerrel. Én milyen tankra lőttem, milyen lőszerrel mennyit sebzett, mikor pattant le, milyen távolról. Mennyi volt a HPja a célnak, stb..
Szóval minden fellelhető adatot mentsen egy filbe mondjuk a későbbi elemzések miatt. Egyik másik WOT player staton az is megvan, hoyg hány fát döntöttem ki, szóval szerintem ezeket az adatokat ki lehet nyerni, csak nem tudom hogyan.

Vagy ha nincs ilyen (én nem találtam) akkor hol tudok elindulni a MOD készítéshez? Javat nem ismerem, de pár nyelvet használtam már nem gondolom, hogy probléma lenne pont a JAVA...

Köszönöm a segítséget!

UI: Wot analizer nem jó, ami a visszajátszásokat nézi át. Az nekem az estek 40-60%ában full semmi adatot nem ad vissza. és nem csak az össz sebzés kellene, hanem a lövések külön külön...

itt

Tessék ha kell még :)

2 éve 6 hónapja - 2 éve 6 hónapja #236042 Írta: KopiBDW
Megválaszolva: KopiBDW
Python-on fájl szerkesztéséhez,csinálásához már kell elég sok informatikai ismeret,sőt programozói mivel a python váltotta a jó öreg DOS programozói nyelvet,program is kell hozzá,ami fizetős és nem ócsó, ezért csinálnak kevesen modot mert nekik valószínűleg a munkájuk miatt megvan és kezelni is tudják....mi csak ollózgatunk a munkáikból.
A másik amiket te menteni akarsz ,ha nem tömörített formában fogod menteni kúrva nagy mennyiségű információt jelent,persze csak sok csata esetén.

MaximusAquila
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Fenegyerek

2 éve 6 hónapja #236740 Írta: gid
Megválaszolva: gid
Sziasztok,

tudnátok segíteni, hogy a WOT Best Replays yt csatornán milyen modokat használnak?
Főleg a sebzésirány-mutató tetszik.

https://youtu.be/6aBP5iud7tY?t=241

2 éve 6 hónapja #236743 Írta: Lord_Loga
Megválaszolva: Lord_Loga

gid beküldte: Sziasztok,

tudnátok segíteni, hogy a WOT Best Replays yt csatornán milyen modokat használnak?
Főleg a sebzésirány-mutató tetszik.

https://youtu.be/6aBP5iud7tY?t=241

Alap kliens, nem csak azt, de 6:04 -től mutatja, hol lehet ezeket beállítani (találatjelző és damage log).
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: gid

2 éve 5 hónapja - 2 éve 5 hónapja #238664 Írta: Fenegyerek
Megválaszolva: Fenegyerek
Napi statisztika 9.18.0-hoz magyarra fordítva
Tartalmaz:
-Összesített statot
-Tankonkénti statot
-Pályánkénti statot

Újítás a 9.17-es verziókhoz képest:
-Statisztika törlésénél visszakérdez hogy akarod-e törölni

Eredeti verzió + képek:
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Üdv,
Fene
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Kulikum

2 éve 5 hónapja #238670 Írta: norbi215
Megválaszolva: norbi215
Sziasztok!
Valahogy valamiért módosult azon beállítás a wotban ami nekem fontos lenne. Pontosabban a játékos neveit nem látom sem a saját, sem az enemy oldalon. Sem szakaszban, shban, sem randomban. Szeretném tudni, hogy mit kell változtatni az editorban( régen olvastam hasonlót), hogy lássam kinek mi a neve.

Köszönöm!

2 éve 5 hónapja - 2 éve 5 hónapja #238694 Írta: Kiskaca

2 éve 5 hónapja #238799 Írta: norbi215
Megválaszolva: norbi215
Aaa inkább nem is írok semmit. Kosz az infót! :rofl: :wb:

2 éve 5 hónapja #238800 Írta: Kesumisu
Megválaszolva: Kesumisu

norbi215 beküldte: Sziasztok!
Valahogy valamiért módosult azon beállítás a wotban ami nekem fontos lenne. Pontosabban a játékos neveit nem látom sem a saját, sem az enemy oldalon. Sem szakaszban, shban, sem randomban. Szeretném tudni, hogy mit kell változtatni az editorban( régen olvastam hasonlót), hogy lássam kinek mi a neve.

Köszönöm!

Hali!

Használsz mod-ot? Ha igen, akkor melyiket? Van benne xvm?

>>> Kesumisu MOD Pack leírás és letöltés <<<
"Hülye lehet az ember, én is szoktam hülye lenni. Talán többször is mint kellene, de bunkónak, Barátom! Bunkónak születni kell!"

2 éve 5 hónapja #238806 Írta: wotman4000
Megválaszolva: wotman4000

Kiskaca beküldte: Akit érdekelne :)

9.18 Deegies Sniper Scope Remake by JeffreyWin

Ez is úgyanúgy kamu mint amit én 9.17-re találtam.Még 1mb-os sincs az egész.De azért grt hogy majdnem minden topicba benyomtad a linket :trollol:

2 éve 5 hónapja #238852 Írta: Kiskaca
Megválaszolva: Kiskaca
...értem...nálad a 2 az annyit tesz,h "majdnem minden" na sebaj :troll:

:thx3:

2 éve 5 hónapja #238854 Írta: Lord_Loga
Megválaszolva: Lord_Loga

wotman4000 beküldte:

Kiskaca beküldte: Akit érdekelne :)

9.18 Deegies Sniper Scope Remake by JeffreyWin

Ez is úgyanúgy kamu mint amit én 9.17-re találtam.Még 1mb-os sincs az egész.De azért grt hogy majdnem minden topicba benyomtad a linket :trollol:

Ez van benne az Aslain's-ban is, kamunak nem kamu, csak nem teljesen a régi.

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.