Jelenleg 286 vendég és 2 tag online

MOD keresés

1 éve 8 hónapja - 1 éve 8 hónapja #264711 Írta: Lord_Loga
Megválaszolva: Lord_Loga
Tudom, hogy nem erre gondoltál, de hasonló információval talán ezek vannak:

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 8 hónapja - 1 éve 8 hónapja #264712 Írta: straubbazsi
Megválaszolva: straubbazsi

Lord_Loga beküldte: Tudom, hogy nem erre gondoltál, de hasonló információval talán ezek vannak:

Nekem is eszembe jutott, de ha valamelyik verziója ki is írná, akkor sem kellene ilyen felesleges infó folyamatosan a képernyőre.

Vannak modok, amik például megváltoztatják a lőszered ikonját, hát akár a felugró ablakjába is odatehetne plusz egy sort. Vagy lehet tenni a garázsba páncélnézegetőt - egyet próbáltam ki, abban sem láttam ezt az adatot.

Mindegy, nem tragédia, csak már komolytalannak hatott, hogy emiatt nyitogatom meg legtöbbször a meglévő tankjaim tanks.gg adatlapjait. :pinch:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Lord_Loga

1 éve 8 hónapja #264714 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

straubbazsi beküldte:

Lord_Loga beküldte: Tudom, hogy nem erre gondoltál, de hasonló információval talán ezek vannak:

Nekem is eszembe jutott, de ha valamelyik verziója ki is írná, akkor sem kellene ilyen felesleges infó folyamatosan a képernyőre.

Vannak modok, amik például megváltoztatják a lőszered ikonját, hát akár a felugró ablakjába is odatehetne plusz egy sort. Vagy lehet tenni a garázsba páncélnézegetőt - egyet próbáltam ki, abban sem láttam ezt az adatot.

Mindegy, nem tragédia, csak már komolytalannak hatott, hogy emiatt nyitogatom meg legtöbbször a meglévő tankjaim tanks.gg adatlapjait. :pinch:

Egyébként miért olyan fontos neked a lőszersebesség?
Már említetted valahol akkor sem értettem.
Ezt inkább érezni kell mint tudni nem?

Amúgy ha már itt tartunk akkor elvileg ami a célzó résznél van, az a vízszintes beosztás ( ....I....I....I <- ilyesmi)
Az azt a célt szolgálná, hogy tudd mennyire kell előre célozni nem? Azt valaki is használja amúgy?
(már régóta foglalkoztat ez a kérdés)

1 éve 8 hónapja - 1 éve 8 hónapja #264715 Írta: straubbazsi

Hát lol. :woohoo:

Mert milyen adata legyen fontos? Ha az átütés érték nem lenne a játékban, akkor tulajdonképpen azt is lehetne érzésre.

Ha tankok között váltogatok, vagy veszek egy újat, akkor én szeretem tudni, és nem "kiérezni" az első 10-20 meccsen, hogyan száll. Ha tudom a lőszersebességet, akkor mondhatjuk, hogy a távolság, ellenfél mozgása alapján "érzésre" célzok.

Ha van párezer meccsem egy 900 m/s ágyúban és lőszerben, akkor nyilván a következő ilyennél sem kell újratanulnom a célzást. Szeretném tudni, hogy 900 vagy 1100, vagy 1250. Vagy szeretném tudni, ha váltok két lőszer között, akkor mennyit kell kalibrálnom rajta. Mint a remek új skoda prémiumtankomnál (HEAT 600m/s). Egyébként, 150 méteren sem úgy lövök egy 800 m/s lőszerrel, mint egy ezerötössel.

Hogy miért jobb a magasabb lőszersebesség? Mert kevesebb idő telik el a célba érés és a tüzelés között? :woohoo:
Egy játékban, ami tele van gyorsan mozgó célpontokkal, ahol sokszor nem is látjuk a célt rendesen, csak kontúrt tapogatunk, ahol többnyire fedezékek között mozog vagy fedezékből nézeget ki az ellenfél, ahol még a szórással is mindig "harcban" vagyunk.

Amúgy én csak kérdeztem. :cheer:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Lucimiento

1 éve 8 hónapja - 1 éve 8 hónapja #264722 Írta: Matt__Kirby

straubbazsi beküldte:

Hát lol. :woohoo:

Mert milyen adata legyen fontos? Ha az átütés érték nem lenne a játékban, akkor tulajdonképpen azt is lehetne érzésre.

Ha tankok között váltogatok, vagy veszek egy újat, akkor én szeretem tudni, és nem "kiérezni" az első 10-20 meccsen, hogyan száll. Ha tudom a lőszersebességet, akkor mondhatjuk, hogy a távolság, ellenfél mozgása alapján "érzésre" célzok.

Ha van párezer meccsem egy 900 m/s ágyúban és lőszerben, akkor nyilván a következő ilyennél sem kell újratanulnom a célzást. Szeretném tudni, hogy 900 vagy 1100, vagy 1250. Vagy szeretném tudni, ha váltok két lőszer között, akkor mennyit kell kalibrálnom rajta. Mint a remek új skoda prémiumtankomnál (HEAT 600m/s). Egyébként, 150 méteren sem úgy lövök egy 800 m/s lőszerrel, mint egy ezerötössel.

Hogy miért jobb a magasabb lőszersebesség? Mert kevesebb idő telik el a célba érés és a tüzelés között? :woohoo:
Egy játékban, ami tele van gyorsan mozgó célpontokkal, ahol sokszor nem is látjuk a célt rendesen, csak kontúrt tapogatunk, ahol többnyire fedezékek között mozog vagy fedezékből nézeget ki az ellenfél, ahol még a szórással is mindig "harcban" vagyunk.

Amúgy én csak kérdeztem. :cheer:

Én nem azt mondtam, hogy nem fontos, arra voltam kíváncsi, hogy NEKED miért az:)
Tisztában vagyok vele, hogy mit jelent a sebessége a lövést tekintve.
Én ezt úgy csinálom, hogy az első tankom volt a SU-100 (aminél többre jutottam mint a katt katt katt)annak a lőszersebessége kb. 780/975 és ahhoz hasonlítom az összeset.
Engem csak a te szempontjaid érdekeltek:)
De megkaptam az érdemi információt is köszi:)

A kérdés második felével kapcsolatban vélemény?

1 éve 8 hónapja #264725 Írta: Hunyadi_Loveszdandar
Megválaszolva: Hunyadi_Loveszdandar

straubbazsi beküldte:

Hunyadi_Loveszdandar beküldte:

straubbazsi beküldte: Olyan modot szeretnék, ami megmondja a játékban xy lőszer sebességét. Garázsban, csatában, mindegy, csak lehetőleg nem a tanks.gg-re kialttabolva. :) Valaki találkozott már ilyennel?

Hát ez meg mire kell neked? :huh:

Mit minek? Hogy tudjam, hogy mennyit kell "elétartanom" x tank a-b-c lőszerével?

Hm... nem tudom egyszerre mennyi tankkal játszol de a "megtanulni/megjegyezni" nem opció?
Szerintem ez olyan, mint a töltésidő. Aki tudja, annak legyen már némi előnye.
Amúgy az első lövés után úgy is "újra kalibrálod" a műszereket nem?

1 éve 8 hónapja - 1 éve 8 hónapja #264728 Írta: straubbazsi

Nem tudom, én nem úgy lövök távolra, hogy azon próbáltam egy mércét felállítani különböző távolságokra.

Hm... nem tudom egyszerre mennyi tankkal játszol de a "megtanulni/megjegyezni" nem opció?

De opció, köszi a segítséget és hogy felhívtad rá a figyelmem? Eddig mit csinálhattam?

Ahogy opció a tankjaim három lőszerének sebessége mellett minden egyéb adat megjegyzése is. Ahogy az is opció lenne, hogy ott lenne a tankom mellett a többi adat között legalább egy részletes fülön (teszem azt a töltésidő meg a csőlehajlás között). Vagy az összehasonlító módban. Vagy a lőszernél felugró ablakban. Vagy a feltöltő felületen. Vagy ha a játék fejlesztői úgy gondolták, hogy ez annyira nem fontos adat és csak túlzsúfolná, akkor egy mod által.

Amikor megnézem, akkor nyilván... megnézem? Aztán ha 3 hét múlva elbizonytalanodom, akkor leellenőrzöm újra. Vagy ismétlem, ha veszek egy új tankot, akkor megnézem. Ez történik most. És láthatóan ez így is fog maradni. Ezért kérdeztem, hátha valaki találkozott már ilyennel. Erre valamiért magyaráznom kell, hogy minek az nekem vagy miért vagyok olyan hülye, hogy elfelejtem. Minek akarok kényelmeskedni? Hát mit kényelmeskedik ez? Meg biztos előnyhöz akar jutni az alttabok, böngészőújraindítások lespórolásával! Különben is törölni kellene az össze modot. Fontos.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Lucimiento

1 éve 8 hónapja #264729 Írta: Serious_Threat
Megválaszolva: Serious_Threat
Meg különben is azt mindenki tudhassa, hogy a BatChat APCR lövedéke 1460m/s-al halad. Okéééés?
:trollol:

Viccet félretéve, nem nagyon tudok ilyen mod létezéséről, bár én lassan 4 éve nem használok egy modot se.

Tier10: BatChat, M60, Obj907, Obj140, AMX 50B, T-22 med, IS-7, T-62A, TVP T50/51, VK7201, T100 LT, WZ5A, Type5, Grille 15, 121B, 113, Rhm-Pzw, Obj 277, T95E6, Maus, FV4005, Obj260

3 GM: BatChat, Obj140, AMX50B, TVP T50/51, IS-7, Obj268v4, BatChat AP, Skoda T50, T54, T54LT, RU251, T-10, AMX1390, Rhm-Skorpion G, M41 Bulldog, KV5, FCM 50t, Type64, E-25, Tiger I, T37

1 éve 8 hónapja #264730 Írta: straubbazsi

Meg különben is azt mindenki tudhassa, hogy a BatChat APCR lövedéke 1460m/s-al halad. Okéééés?

Mhkey. :dry:

- Aztán a HE mennyivel halad kisbarátom?! :silly:

1 éve 8 hónapja #264731 Írta: Hunyadi_Loveszdandar

straubbazsi beküldte:

Nem tudom, én nem úgy lövök távolra, hogy azon próbáltam egy mércét felállítani különböző távolságokra.

De opció, köszi a segítséget és hogy felhívtad rá a figyelmem? Eddig mit csinálhattam?

Ahogy opció a tankjaim három lőszerének sebessége mellett minden egyéb adat megjegyzése is. Ahogy az is opció lenne, hogy ott lenne a tankom mellett a többi adat között legalább egy részletes fülön. Vagy az összehasonlító módban. Vagy a lőszernél felugró ablakban. Vagy a feltöltő felületen. Vagy ha a játék fejlesztői úgy gondolták, hogy ez annyira nem fontos adat és csak túlzsúfolná, akkor egy mod által.

Amikor megnézem, akkor nyilván... megnézem? Aztán ha 3 hét múlva elbizonytalanodom, akkor leellenőrzöm újra. Vagy ismétlem, ha veszek egy új tankot, akkor megnézem. Ez történik most. És láthatóan ez így is fog maradni. Ezért kérdeztem, hátha valaki találkozott már ilyennel. Erre valamiért magyaráznom kell, hogy minek az nekem vagy miért vagyok olyan hülye, hogy elfelejtem. Minek akarok kényelmeskedni? Hát mit kényelmeskedik ez? Fontos.

Szerintem nagyon félreértettél, mert nem kötekedésnek írtam hanem halálosan komolyan kérdeztem.
Egyrészt én pont a mindenféle harci modok ellen vagyok mert elkényelmesíti a játékost és az elkényelmesedett játékos nem használja az agyát, aki nem használja az agyát, az elbutul.

A buta játékos meg nem hasznos...

Az, hogy egy lövedék sebbessége 800 m/s vagy 900 m/s 150-200 méteren nem oszt nem szoroz. Kb.: 3-4 kategóriát elég "begyakorolni" és megtanulni. De amilyen tierben játszol ez inkább max 3. És ha az első lövés kicsit rosszabbul is sikerült úgy is másképpen célzol a második lövésnél. Szerintem neked nem eshet nehezdre.

Ha csata közben lenne ilyen adat, utána jöhetne a töltésidő is, aztán ingame beépített weakspot méter meg a többi....

Ennyi ezért írtam.

1 éve 8 hónapja #264733 Írta: Hunyadi_Loveszdandar

Serious_Threat beküldte: nem használok egy modot se.

dettó

1 éve 8 hónapja - 1 éve 8 hónapja #264736 Írta: straubbazsi

Szerintem nagyon félreértettél, mert nem kötekedésnek írtam hanem halálosan komolyan kérdeztem.

Én meg halál komolyan nem értem, hogy mit kell ezen magyaráznom. De nem indulattal élcelődtem a helyzeten, hanem mert nem értem a helyzetet. :woohoo:

Jól van, majd többet magolok játék előtt, hátha megserkent kicsit :lol: .

Ha csata közben lenne ilyen adat

Valahogy leragadtál ennél, csak azt emeltem ki, hogy mindegy, hogy ott látom például a lőszer felugró ablakában, vagy a garázsban látom a "rejtett" adatokat, csak örülnék, ha nem kellene kilépnem a játékból.

Ha csata közben lenne ilyen adat, utána jöhetne a töltésidő is, aztán ingame beépített weakspot méter meg a többi....

Nem tudom, hogy mit értesz pontosan beépített weakspot méteren, de első blikkre ezek legálisak és széles körben elterjedtek. So there is that. Én mondjuk nem a mod policy-ra vagy oda akartam kilyukadni, hogy ki miért nem vagy mit nem, vagy mit szeretne, amikor feltettem a kérdést.

dettó

Akkor ez egy jó topic lesz.

1 éve 8 hónapja #264737 Írta: Matt__Kirby

Erre valamiért magyaráznom kell, hogy minek az nekem vagy miért vagyok olyan hülye, hogy elfelejtem.

Ilyeneket ne találj belelátni.
Nyilván, ha valaki jó játékos, és a mezőnyéből kiemelkedő is, akkor érdeklődésre adhat számot, hogy mit miért csinál. Ne úgy vedd hogy "magyarázkodnod kell", hanem hogy két ombre érdeklődik a véleményedről, és próbál megérteni téged.

Semmi lekezelés lesajnálás, bántás vagy rosszindulat hmmm?:) ;)

1 éve 8 hónapja - 1 éve 8 hónapja #264738 Írta: Hunyadi_Loveszdandar

straubbazsi beküldte:

Én meg halál komolyan nem értem, hogy mit kell ezen magyaráznom. De nem indulattal élcelődtem a helyzeten, hanem mert nem értem a helyzetet. :woohoo:

Jól van, majd többet magolok játék előtt, hátha megserkent kicsit :lol: .

Ha csata közben lenne ilyen adat

Valahogy leragadtál ennél, csak azt emeltem ki, hogy mindegy, hogy ott látom például a lőszer felugró ablakában, vagy a garázsban látom a "rejtett" adatokat, csak örülnék, ha nem kellene kilépnem a játékból.

Nem tudom, hogy mit értesz pontosan beépített weakspot méteren, de első blikkre ezek legálisak és széles körben elterjedtek. So there is that. Én mondjuk nem a mod policy-ra vagy oda akartam kilyukadni, hogy ki miért nem vagy mit nem, vagy mit szeretne, amikor feltettem a kérdést.

dettó

Akkor ez egy jó topic lesz.

Fura pont tőled ilyeneket olvasni, amikor hosszú oldalakon keresztül ecseteled a garázs menedzsmentet, meg a döntéshozatal fontosságát...

Én azon a véleményen vagyok, hogy ezek az adatok elérhetőek nem túl sok keresgélés után. Ergo aki veszi a fáradtásgot és energiát, hogy utánanéz, az igenis kapja meg a "jutalmát" a fáradozásaiért.

Abban egyetértek, hogy be kellene építeni ezeket az információkat játékon belül is - de bámri ilyen szigorúan csak garázsba, nem a csatába!

Nem egy jó játékos megy gyakorlóba, teszt szerverre gyakorolni, próbálgatni az új tankokat, módosításokat. Más játékokban ez kifejezetten az intel része. Aki informálódik, az előnybe kerül.

Itt meg már mindenre van mod - akár legális, akár nem. Hogy kell felmenni a hegyre, automatikus autamata célzás bekapcsolás meg a tököm tudja mi... lassan már játszani sem kell, mert a modok letolják a csatát egyedül is...

aztán meg lehet olvasni más topikokban tonna számra a sok puffogást, hogy milyen szar a játékosállomány... meg mennyire idiótán és bután játszanak tömegek

Gondolkodni már nem divat manapság!

1 éve 8 hónapja - 1 éve 8 hónapja #264741 Írta: straubbazsi

Fura pont tőled ilyeneket olvasni,

Én nem tudom mit mondtam. Te erőltetted ez az egészet bele egy egyszerű kérdésbe. Te találtál és alakítottál egy újabb alkalmat, hogy elmondhasd, semmilyen modot nem használsz, és mennyire ellene vagy az egésznek.

Hogy információk könnyű elérése és a játékosállomány gyenge átlagszintje között éles kapcsolatot húzni? Hogy lényegi információk (szórásértékek, talajellenállás, lőszersebesség satöbbi) egyáltalán nem megtalálható a játékban és az előnyszerzés annak, aki utánanéz? Hogy az információ KONKRÉT könnyebb eléréséből (mínusz alttab és böngésző) eljutni seperc odáig, hogy gondolkodni már nem divat? Ez számomra borzalmasan erőltetett.

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.