Jelenleg 616 vendég és 2 tag online

Klánok egymásért

4 éve 6 hónapja #173805 Írta: kajzoo
Megválaszolva: kajzoo
Az mbzt a jovoben nem irnam le ;)

Obj 140 alt acc

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 6 hónapja #173828 Írta: Serious_Threat
Megválaszolva: Serious_Threat
To be honest, én is többre tartok egy mbz-t mint egy vad/vihar/vteps kombót.
Sok sikert nekik!

Tier10: BatChat, M60, Obj907, Obj140, AMX 50B, T-22 med, IS-7, T-62A, TVP T50/51, VK7201, T100 LT, WZ5A, Type5, Grille 15, 121B, 113, Rhm-Pzw, Obj 277, T95E6, Maus, FV4005, Obj260

3 GM: BatChat, Obj140, AMX50B, TVP T50/51, IS-7, Obj268v4, BatChat AP, Skoda T50, T54, T54LT, RU251, T-10, AMX1390, Rhm-Skorpion G, M41 Bulldog, KV5, FCM 50t, Type64, E-25, Tiger I, T37

4 éve 6 hónapja #173835 Írta: MDavid1995
Megválaszolva: MDavid1995
Félreértés ne essék, én nem at mondom, hogy több magyar klán nem üti meg a szintet soha többet, csak arra értettem, hogy ha az elmúlt évet nézzük, akkor egyedül a ZWACK vette fel a versenyt sikeresen a top 10 klánok ellen. Sőt, oda is tartozott.

7 MoE: leopard, AMX 1390, Tiger II, Cromwell, M18 Hellcat, IS-3, IS

4 éve 6 hónapja - 4 éve 6 hónapja #173838 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956

Serious_Threat beküldte: To be honest, én is többre tartok egy mbz-t mint egy vad/vihar/vteps kombót.
Sok sikert nekik!

A 4 klán között nem látok sok különbséget.Hasonló játékosállomány,hasonló sikerek stb.De persze bizonyítani mindig lehet:)

4 éve 6 hónapja #173859 Írta: thompi
Megválaszolva: thompi

Hunti beküldte:

Serious_Threat beküldte: To be honest, én is többre tartok egy mbz-t mint egy vad/vihar/vteps kombót.
Sok sikert nekik!

A 4 klán között nem látok sok különbséget.Hasonló játékosállomány,hasonló sikerek stb.De persze bizonyítani mindig lehet:)

Háááát, m-b-z legjobb 10 játékosból 9 reroll, abból pedig 8 fail, többi klánban legalább értelmes játékosok is vannak...

4 éve 6 hónapja #173969 Írta: Tankvadasz77
Megválaszolva: Tankvadasz77
Eredetileg CW fórumra írtam de a Zwack topic annyira pörög,hogy hamar lekerült a falról.....
Évek óta nem frissül azon klánok listája akik a global mapon területeket birtokolnak.
Ha kapok segítséget én szívesen frissítem hetente a listát. Kérek minden klánt aki fent van a global mapon,hogy küldje el levélben a terület(ek) felsorolását.Így segítve a klánt keresőket is.

Sose szakítsd félbe az ellenséget, ha éppen hibát követ el. (Napóleon)

Köszönet Bodzynak az első videómért!

Miért nem frissül ez a sz@r?????? 0 csata?????

4 éve 6 hónapja #173975 Írta: Serious_Threat
Megválaszolva: Serious_Threat

thompi beküldte:

Hunti beküldte:

Sok sikert nekik!

Háááát, m-b-z legjobb 10 játékosból 9 reroll, abból pedig 8 fail, többi klánban legalább értelmes játékosok is vannak...

Inkább a tanulni és teljesíteni vágyó mbz-s srácokkal játszanék együtt, mint az öntelt gyenge viharosokkal.
no offense.

Tier10: BatChat, M60, Obj907, Obj140, AMX 50B, T-22 med, IS-7, T-62A, TVP T50/51, VK7201, T100 LT, WZ5A, Type5, Grille 15, 121B, 113, Rhm-Pzw, Obj 277, T95E6, Maus, FV4005, Obj260

3 GM: BatChat, Obj140, AMX50B, TVP T50/51, IS-7, Obj268v4, BatChat AP, Skoda T50, T54, T54LT, RU251, T-10, AMX1390, Rhm-Skorpion G, M41 Bulldog, KV5, FCM 50t, Type64, E-25, Tiger I, T37

2 éve 3 hónapja - 2 éve 3 hónapja #274804 Írta: M.M.G.
Megválaszolva: M.M.G.
:)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: moncsyka666, KLC_KTE

2 éve 3 hónapja - 2 éve 3 hónapja #274826 Írta: laciqwer1
Megválaszolva: laciqwer1

Serious_Threat beküldte:

thompi beküldte:

Hunti beküldte:

Sok sikert nekik!

Inkább a tanulni és teljesíteni vágyó mbz-s srácokkal játszanék együtt, mint az öntelt gyenge viharosokkal.
no offense.

No offense, de bármi roszat is mondasz a Vihar -osok legalább tudják honnan jöttek hová tartanak, és többet tudnak segíteni másoknak mint azok akik instant elfelejtették hogy ők sem születtek profeszor doktor wot ultra gamer player-nek.
(De ez elmondható pár klánról, de sajnos vannak kivételek, de eddig a Vihar adja ezt a stilust a legjobban. )

XVM csak a birkáknak kell, hogy tudják kit kövessenek, a csata kezdetekor.
Végjátéknál meg az analfabétáknak, mert nem képesek maguktól kitalálni 1v1 taktikát a győzelemre.

2 éve 3 hónapja #274829 Írta: laciqwer1
Megválaszolva: laciqwer1

M.M.G. beküldte: FIGYELEM MAGYAR KLÁNOK .... Ma fogjuk Toomi_fighter játékost (TAMÁS BÁRÁNY) kirúgni a MAGYAR TIGRISEK klánból ....

oka : a klán közös kasszájából a mai napon szó nélkül kivett
(ellopott) 2500 aranyat , ami a klán tulajdona ....... amit a klán tagok szereztek CW csatákon

Jelzem a klánoknak , ha valahová jelentkezik , VIGYÁZZATOK VELE !!!!!!!!!!!!!!

tartalékosként hogy vett ki?
kincstárnok és parancsok6helyetese tud oda nyulni többi elvileg nem, föleg tartalékos nem.

XVM csak a birkáknak kell, hogy tudják kit kövessenek, a csata kezdetekor.
Végjátéknál meg az analfabétáknak, mert nem képesek maguktól kitalálni 1v1 taktikát a győzelemre.

2 éve 3 hónapja - 2 éve 3 hónapja #274832 Írta: M.M.G.
Megválaszolva: M.M.G.
:)

2 éve 3 hónapja #274835 Írta: dies
Megválaszolva: dies
Akinek ennyit ér a bőre, milyen ember ? lehet valójában? szánalmas féreg...

Ha ellenségeid lőtávolságon belül vannak, akkor te is.

7 hónapja 2 hete #292585 Írta: balek
Megválaszolva: balek
Segítséget kérek tőletek! Most történt és eleinte nem vettem komolyan ,de az utolsó komment már kiverte a biztosítékot . arcpoetica (2019. 12. 17. 18:33:21) big bot gipsy
Dani_Assassin (2019. 12. 17. 18:51:33) Kiss ass !
Dani_Assassin (2019. 12. 17. 18:53:11) Te buzi nagyképű paraszt ! A klánparancsnokodnak mosd ell miket írkálsz ,nagypofájú szaralak !
arcpoetica (2019. 12. 17. 19:50:44) mit mondjak neki takony, hogy sebzek 1300 at meg ölök kettőt , te meg takony módon még egy 0 sebzést sem csinálsz, mit mondjak, ő is elküldene az anyádaba, mert az ilyen tétlen szarok miatt ilyen takony ez a játék
Dani_Assassin (2019. 12. 17. 21:19:52) Figyelj te bunkó ! Nem áll módodban sem jogodban mást kritizálni ,de tán megnéznéd kinek mit irdogálsz ! 19 ezer csatával szánalmas eredményt produkálsz ,meg egy gyenge kezdő is többet tud. A z hogy egy klán egyik vezetője vagy,az különösen gyalázatos ,hogy téged megtűrnek.
arcpoetica (2019. 12. 18. 11:41:33) Fiigyelj te takony, nézz szét a saját házad táján. Még 3x ennyi és ott vagy ahol én, ha beszorzom a jelenlegi teljesítményed hárommal, elégy szar kis játékos leszel, szóval ha valaki, hát én kioktathatlak. továbbá, ha íjen aktivitás mutatsz mint a közös csatánkban akkor még csak romlani fog a statisztikád. Szóval ne arcoskodj, mert ez egy taktikai játék amely aktívitást igényel, viszont a látott teljesítményed után ajánlom figyelmedbe a legót, tetrist, xboxot, stb...... ;)
arcpoetica (2019. 12. 18. 11:42:47) Amúgy mi a gyalázatos, az hogy napi szinten aktív vagyok és folyamatosan fejlődöm és a klánt is folyamatosan előrébb nyomom, menj orvoshos kiscsirke
Dani_Assassin (2019. 12. 18. 19:49:04) ha tudnád mennyire kis pöcs vagy
arcpoetica (2019. 12. 19. 12:48:09) Te vagy egy kis tétlen pöcs, azt te ugatsz nekem, a csatában is bebizonyítottad, hogy semmit érő vagy, akkor mire vered a nyálad???
arcpoetica (2019. 12. 19. 12:49:01) Szerintem bújj el, és jobb ha csendben maradsz, mert még a végén kiposztolom a csatát meg amit írták a wotinfóra azt majd ott arcoskodhatsz
Dani_Assassin (2019. 12. 19. 16:50:36) Nos ,szégyenkezni neked van okos ,és még önkritikád sincs.Te feszítesz abban a mellényben ,mit teszel a klánodért,holott evvel a viselkedéssel csak azt mutatod milyen paraszt vagy .Posztolj csak nyugodtan ,hisz pont te kezdted az egészet .Részemről befejeztem a témát ,és nyugodtan nyaljál csak szappant.Ja ,ha poszt légyen poszt ! A klánod parancsnoka vajon mit beszélne meg veled?
arcpoetica (2019. 12. 19. 16:53:28) ne ugass kid cigány, már kezezdem unni, nehogy az ip címed alapján megkeresselek és meglátogassalak, az a baj, hogy te akkor is egy kis tétlen fasz lennél én meg aktívan sebeznék. Szóval fogd be a szád, mert a végén még megkereslek ha ekkora ember vagy. Vagy mond a címed és megyek is, ha ekkora az arcod a monitor mögül, élőben meg beszarnál kis pisis csicska
Ez a teljes beszélgetés .Tudom nem kéne válaszolni az ilyeneknek ,én sem vagyok ma született bárány ,de egy klán egyik vezetője hogy engedhet meg magának ilyeneket ?

7 hónapja 2 hete - 7 hónapja 2 hete #292597 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911
elengedni, xarni bele.

ha nagyon zavarnak az ilyen dolgok, sztem ne játssz online játékokkal.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sezamme

7 hónapja 2 hete #292598 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

balek beküldte: Segítséget kérek tőletek! Most történt és eleinte nem vettem komolyan ,de az utolsó komment már kiverte a biztosítékot . arcpoetica (2019. 12. 17. 18:33:21) big bot gipsy
Dani_Assassin (2019. 12. 17. 18:51:33) Kiss ass !
Dani_Assassin (2019. 12. 17. 18:53:11) Te buzi nagyképű paraszt ! A klánparancsnokodnak mosd ell miket írkálsz ,nagypofájú szaralak !
arcpoetica (2019. 12. 17. 19:50:44) mit mondjak neki takony, hogy sebzek 1300 at meg ölök kettőt , te meg takony módon még egy 0 sebzést sem csinálsz, mit mondjak, ő is elküldene az anyádaba, mert az ilyen tétlen szarok miatt ilyen takony ez a játék
Dani_Assassin (2019. 12. 17. 21:19:52) Figyelj te bunkó ! Nem áll módodban sem jogodban mást kritizálni ,de tán megnéznéd kinek mit irdogálsz ! 19 ezer csatával szánalmas eredményt produkálsz ,meg egy gyenge kezdő is többet tud. A z hogy egy klán egyik vezetője vagy,az különösen gyalázatos ,hogy téged megtűrnek.
arcpoetica (2019. 12. 18. 11:41:33) Fiigyelj te takony, nézz szét a saját házad táján. Még 3x ennyi és ott vagy ahol én, ha beszorzom a jelenlegi teljesítményed hárommal, elégy szar kis játékos leszel, szóval ha valaki, hát én kioktathatlak. továbbá, ha íjen aktivitás mutatsz mint a közös csatánkban akkor még csak romlani fog a statisztikád. Szóval ne arcoskodj, mert ez egy taktikai játék amely aktívitást igényel, viszont a látott teljesítményed után ajánlom figyelmedbe a legót, tetrist, xboxot, stb...... ;)
arcpoetica (2019. 12. 18. 11:42:47) Amúgy mi a gyalázatos, az hogy napi szinten aktív vagyok és folyamatosan fejlődöm és a klánt is folyamatosan előrébb nyomom, menj orvoshos kiscsirke
Dani_Assassin (2019. 12. 18. 19:49:04) ha tudnád mennyire kis pöcs vagy
arcpoetica (2019. 12. 19. 12:48:09) Te vagy egy kis tétlen pöcs, azt te ugatsz nekem, a csatában is bebizonyítottad, hogy semmit érő vagy, akkor mire vered a nyálad???
arcpoetica (2019. 12. 19. 12:49:01) Szerintem bújj el, és jobb ha csendben maradsz, mert még a végén kiposztolom a csatát meg amit írták a wotinfóra azt majd ott arcoskodhatsz
Dani_Assassin (2019. 12. 19. 16:50:36) Nos ,szégyenkezni neked van okos ,és még önkritikád sincs.Te feszítesz abban a mellényben ,mit teszel a klánodért,holott evvel a viselkedéssel csak azt mutatod milyen paraszt vagy .Posztolj csak nyugodtan ,hisz pont te kezdted az egészet .Részemről befejeztem a témát ,és nyugodtan nyaljál csak szappant.Ja ,ha poszt légyen poszt ! A klánod parancsnoka vajon mit beszélne meg veled?
arcpoetica (2019. 12. 19. 16:53:28) ne ugass kid cigány, már kezezdem unni, nehogy az ip címed alapján megkeresselek és meglátogassalak, az a baj, hogy te akkor is egy kis tétlen fasz lennél én meg aktívan sebeznék. Szóval fogd be a szád, mert a végén még megkereslek ha ekkora ember vagy. Vagy mond a címed és megyek is, ha ekkora az arcod a monitor mögül, élőben meg beszarnál kis pisis csicska
Ez a teljes beszélgetés .Tudom nem kéne válaszolni az ilyeneknek ,én sem vagyok ma született bárány ,de egy klán egyik vezetője hogy engedhet meg magának ilyeneket ?

Egy klán vezetésének nem feltétele a kulturált viselkedés.
Amúgy meg neked sem kéne így beszélned, mert így amolyan "bagoly mondja verébnek, hogy nagyfejű" a helyzet, így nehéz igazságot tenni. Az egész "beszélgetés" nem más, mint rage. Dühöngő embernek nem lehet érvelni, mert akkor ő nem figyel senkire, csak ömlik belőle az indulat.
Nem tudom, hogy miben akarsz segítséget kérni. Amit tudok tanácsolni az az, hogy az ilyen rage-es chat-ekre ne reagálj, csak zárd be az ablakot és játssz tovább. Semmi, de semmi értelme random csatában a másikat hibáztatni, függetlenül attól, hogy igazad van-e vagy sem. Nincs semmi jelentősége, mert valószínűleg soha többet nem találkozol azzal a játékossal.
Amúgy meg, ha fejlődni akarsz, annak a kulcsa, hogy minden csata után azt a kérdést tedd fel magadnak, hogy "mit kellett volna másképp csinálnom?", mást vagy a játékot hibáztatni teljesen felesleges, mert azokra nincs hatásod, egyedül csak saját magadra van.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: RedFox69, zics911, Sezamme

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.