Jelenleg 438 vendég és 3 tag online

Klánok egymásért

6 éve 3 hónapja #37812 Írta: Hooshee
Megválaszolva: Hooshee
Tetszik az ötlet, Sid :)

A VAD és a V4D is szívesen lát titeket, vagy aki úgy érzi, hogy képes rá.
A V4Dbe amúgy is kéne egy tapasztalt FC ;)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hónapja #37821 Írta: Sidious
Megválaszolva: Sidious
Szia Hooshee,

Nálatok téged kell keresni mint kapcsolattartót?

6 éve 3 hónapja #37823 Írta: Hooshee
Megválaszolva: Hooshee
Akár engem, akár Linthet nyugodtan.

6 éve 3 hónapja #38029 Írta: Sidious
Megválaszolva: Sidious
Köszi!

Felírtalak titeket is az első posztba.
Csináltam egy "Klánok Egymásért" csatornát (jelszó: magyarok)

Akik feliratkoztak már kapcsolattartónak azok jöjjenek majd fel a csatornára.

6 éve 3 hónapja #38244 Írta: Nostromo2
Megválaszolva: Nostromo2
Valójában nekem az a meglátásom, hogy még ha egy adott map-on történik a csata akkor is 10-20 menetet kell menni mire a taktikus kiismeri a játékorokat. Most pont ugyan ezzel szenvedek. A BORG-ot töltjük, és ha nem tudunk egy viszonylag állandó csapatot adni a taktikusnak, nagyon kicsi az esély a sikerre.

A magyar klánok között pedig igen magas a fluktuáció, ritka, hogy egy két hónapnál tovább össze lehetne tartani a csapatot.

És ami a legfontosabb: Nekünk van arányossan a legtöbb klánunk.
Hihetetlenül szét vannak darabolva a magyar játékosok.

6 éve 3 hónapja #38245 Írta: resek
Megválaszolva: resek
Pedig vannak itt is olyan jó játékosok akik tudnának olyat csapni, hogy csattanjon csak mindenki klánt akar alapítani és ez vicc.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Nostromo2

6 éve 3 hónapja #38263 Írta: Nostromo2
Igen! Tökéletesen egyet értek veled.
Ezért ajánlok egy klánfúziók a THP irányába.
Nekünk van akadémiánk, és a CW képes játékosaitok "tudnának csapni"

Keress meg a játékban délután, együtt többre megyünk.

Tisztelettel: Nostromo2

6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #38268 Írta: resek

Nostromo2 beküldte: Igen! Tökéletesen egyet értek veled.
Ezért ajánlok egy klánfúziók a THP irányába.
Nekünk van akadémiánk, és a CW képes játékosaitok "tudnának csapni"

Keress meg a játékban délután, együtt többre megyünk.

Tisztelettel: Nostromo2

A fúzió jó dolog én viszont 3 hónapig banolva vagyok és most még egy kicsit kattogok itt a portálon, de ahogy jobb lesz az idő eltiplizek túrázgatni a féreg-testvéreimmel, szóval nem valószínű hogy újra elkezdem a wot-ot júliusban. Viszont nyugodtan hivatkozz rám, hogy leboxoltad ezzel a hülyegyerekkel a fúzió-témát és ők is nyitottak a dologra, biztos lehetsz benne. Na, legalább van egy jó hír is itt! További jó játékot.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Nostromo2

6 éve 3 hónapja #38307 Írta: Nostromo2
Széles utat Resek

6 éve 3 hónapja #38325 Írta: resek
Nostromo, ha komolyan gondolod ezt a témát akkor fel tudod venni a kapcsolatot Gimesi Péterrel (Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.). Amúgy mindegyik klántag egytől-egyig jó fej. Remélem sikerül valamit összehoznotok. Kösz
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Nostromo2

6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #38342 Írta: pointer4
Megválaszolva: pointer4

mrpoke beküldte: A játékosoknak pedig meg kell tanulniuk a parancsokat pontosan hogyan is értelmezzék.
Csak így működhet jól egy csapat. Ehez idő kell, sok gyakorlás és csata, a bizalom és az összhang nem alakul csak úgy ki egyik pillanatról a másikra.

De ez nem az FC-n múlik, ha azt mondják menj előre és támadj, azon mit kell összeszokni ? :D
Médiumok vissza a bázisra, tolják végig a kettes vonalat, medek flankeljenek jobbról, menjetek közéjük forgassátok be őket, itt megállunk és fókuszoljuk ki az ellenfelet. Ide minek az FC-vel való összeszokás? Aki erre nem képes, annak a csapat játékot kell tanulnia. Mindegy ismered-e az FC-t.

Azt elismerem, hogy 14*800WN-es embernek hiába mondod, hogy flankeljen, másra lesznek képesek, mint 14*2600WN-es. De ott úgy se nagyon lehet mást tenni, csak megmutatni nekik, mit kéne tudniuk lehozni.

Ez a kezdeményezés inkább olyan embernek jó, aki ki akarja magát próbálni más környezetben is, és bizonyítani. Nyilván, a sajátjánál jobb klánban.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Maszk, Visnyov.

6 éve 3 hónapja #38400 Írta: debora20
Megválaszolva: debora20
Gratulálok az ötlethez :)

Bár lelkes "vendég" olvasója voltam az oldalnak, még is csak e miatt a topik miatt regisztráltam be.

Minden tanácsot, ötletet, "hadvezetési technikát" szívesen látok.
Esetleg jó kommunikációs megoldást csata alatt, mint pl. RaidCall

Mivel a klán nem az eredményorientáltságra alapozva állt össze, nem eget rengető eredményt várok.

A cél csak annyi, hogy élvezetesebbé tegyük a közös játékot.
Itt a játékosok többsége kiskamasz, akinek a tanulás mellett egyéb kötelezettségei, elfoglaltsága van, tehát nem is lehet a szó klasszikus értelmében klánnak nevezni.

1 héttel ez előttig, durván egy évig, egy portugál klánban játszottam, de elég nehézkes volt "szót érteni". Ezeknek a srácoknak a többségét viszont ismerem is.

Egy szóval, nekünk biztos segítséget ad az itteni ötletelés.

Kapcsolattartó
debora20

UTÓIRAT

A Nickemre rákattanó szoknyapecéreknek üzenem, hogy nem Nő vagyok, és nem 20 éves :)

6 éve 3 hónapja #38414 Írta: Visnyov.
Megválaszolva: Visnyov.
Üdv!

Ötlet nagyon jó!
Örülünk neki.

Csak ami fontos tényleg ne okoskodásba menjenek ezek a dolgok hanem ,100%-ig csak is segítségnyújtásba,támogatásba,megbeszélések alapján,tapasztalatok átadása.

Tehát én is szívesen fogadok erős FC-t.

Kapcsolat tartó a játékban:
Visnyov

És én is megyek vagy az FC-k tőlünk .

Ui:
Jó lenne ezt valahogy,a Magyarok közös programot még a Cw térképre is átvinni.

Elkeserítő,hogy amikor a Magyarok cw térképen vannak mindig külön színnel terjeszkednek(nincs szövetség).Tisztelet a kivételnek.
Miért nem lehetne az ha ennyi Magyar klán van összefogva ,felvinni a kisebbeket, akár befoglalni Afrikát.
Gondoljátok át hány Cw képes klán van.
És ezzel ha megosztják a nagy klánok a tudást,segítséget.Persze ez kölcsönösen kell menjen.(kisebb klánoknak is részt kell venni a dolgokban)
Akkor minden lehetséges.

Köszönjük a lehetőséget.
Üdv.
[DARMY]
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: 400V

6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #38419 Írta: 400V
Megválaszolva: 400V
Szép álom az összefogás!

Amíg az a színvonal, hogy fellépsz hivatalos oldalra és kilistázod a klánokat amiket aznap alakítanak meg és 5 oldal átnézése során minimum 3 magyart találsz addig szerintem marad álom. Egyre hígul a közösség. Én is lépnék be valami normális klánba, de tegnap is kb 5 órát játszottam, azalatt kétszer is keresett klán. Mi alakulóba vagyunk, mi csapatot építünk, mi keressük a csapatban játszani akaró és tudó játékosokat bla bla bla. Mindenki csak alakít meg épít de még is 120 vagy több klánból kb 10 11 csinál valamit.

Nem akarok ezzel flamet, nekem is tetszene ha lenne egy átfogó selejtezés és összelehetne hozni a kemény magot.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Visnyov.

6 éve 3 hónapja #38444 Írta: Visnyov.
Megválaszolva: Visnyov.

400V beküldte: Szép álom az összefogás!

Amíg az a színvonal, hogy fellépsz hivatalos oldalra és kilistázod a klánokat amiket aznap alakítanak meg és 5 oldal átnézése során minimum 3 magyart találsz addig szerintem marad álom. Egyre hígul a közösség. Én is lépnék be valami normális klánba, de tegnap is kb 5 órát játszottam, azalatt kétszer is keresett klán. Mi alakulóba vagyunk, mi csapatot építünk, mi keressük a csapatban játszani akaró és tudó játékosokat bla bla bla. Mindenki csak alakít meg épít de még is 120 vagy több klánból kb 10 11 csinál valamit.

Nem akarok ezzel flamet, nekem is tetszene ha lenne egy átfogó selejtezés és összelehetne hozni a kemény magot.

Egyet értek.
Én kötném fő létszámhoz klánon belül,és Cw -képességhez mérném ezt a nagy "Magyar SZÖVETSÉGET"

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Ez nagyon nehéz ,de kivitelezhető.
Ha nem az önös érdekek a fontosak.

De persze ezen felül még mindig mennénk a nem Cw képeseknek segíteni a fejlődésüket,mert hát ők a jövő.:)

Ez csak egy fórumozó ötletei(hozzászólása).
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: 400V

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.