Jelenleg 306 vendég és 8 tag online

Klánok egymásért

5 éve 9 hónapja #38447 Írta: 400V
Megválaszolva: 400V
Nekem tetszik! :)

Az a nagy baj, hogy akik fizettek a klánjukért képesek lennének e kidobni az ablakon a pénzüket az összefogásért. Egyesíteni a klánokat és barátságokat illetve összeszokott emberek közösen máshova belépni.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 9 hónapja #38464 Írta: debora20
Megválaszolva: debora20
Üdv!

Már bocs hogy aggályoskodom.

Én itt nem valami Elit klán toborzás látok, hanem hogy mi módon lehetne eredményesen vezetni egy klánt.

Lehet, hogy mindent a papírforma szerint csinálsz, aztán mégis veszted a csatát.

Ettől még nem kell lapátra tenni senkit, mert lehet holnap Te vétesz.

Ettől lehet persze elitet is csinálni, de szerintem ennek a topiknak nem ez az alapja

5 éve 9 hónapja - 5 éve 9 hónapja #38474 Írta: Visnyov.
Megválaszolva: Visnyov.

debora20 beküldte: Üdv!

Már bocs hogy aggályoskodom.

Én itt nem valami Elit klán toborzás látok, hanem hogy mi módon lehetne eredményesen vezetni egy klánt.

Lehet, hogy mindent a papírforma szerint csinálsz, aztán mégis veszted a csatát.

Ettől még nem kell lapátra tenni senkit, mert lehet holnap Te vétesz.

Ettől lehet persze elitet is csinálni, de szerintem ennek a topiknak nem ez az alapja

Nincs szó Elitről vagy Toborzásról.Amit írok az minden klánra érvényes ,erős stb stb.Akár rátok is ha meg van az 50 főd,aki Cw képes.Én sem vagyok Elit,Sőt bőven van mit tanulnom!

De ha nem vagytok Cw képesek attól még mindig segítenek ,FC-k átjárnak vagy ti jöttök hallgatni hogyan csinálják.

Összefogásról van szó.

És a topic neve nekem nem csak azt jelenti hogyan kell vezetni egy klánt.

És miért ne lehetne az hogy mindenben segítünk egymásnak nem csak Taktikázással.

Én ennek is örülök nagyon valaminek a kezdete ,amit írtam csak egy észrevétel.És 400V válaszára kibővítettem .

Nem is offolok tovább.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: debora20

5 éve 9 hónapja #38477 Írta: debora20
Megválaszolva: debora20
Visnyov. [Darmy] !

Nem is vitázom, egyet értek veled :lol:

Ez csak egy szempont volt a részemről.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Visnyov.

5 éve 9 hónapja #38478 Írta: mihi66
Megválaszolva: mihi66
Udv harcosok!

En azt mondanam hogy minden osszefogas jol jonne a magyar klanoknak,igy most ezt is tamogatjuk ha kell a mi klnunk is all rendelkezesre.barkit szivesen latunk !Mi is tanulhatunk toluk es ok is tanulnak tolunk!
Persze nem egyszeru a dolog de ha nem magyarosan allunk a dolgokhoz hanem tenyleg ossze fogasban akkor ez az otlett nagyon jo lehet sot lehet hogy a kesobbiekben akar tobbrol is lehet szo majdan a terkepen ha a Magyar klanok szepen ossze fogva felkerulnek a terkepre es ott egymast vedve,kiallva agymasert tobb es nagyobb eselyekel tudnanak a kissebb klanok is ervenyesulni!!
Engem kereshetek nyugodtan vagy barmely vezetot a klanban ma megbeszelem veluk igy szivesen latunk barkit akar kezdott akar tapasztalt oreg rokakat!!:) :)

5 éve 8 hónapja #38484 Írta: Dodi025
Megválaszolva: Dodi025
Teljes mértékben egyetértek veled MIHI. Mi szövetségesek tudjuk,hogy ha nagyon akarjuk akkor működőképessé lehet tenni a kezdeményezést.
Ezt jómagam is támogatom a Wot Magyar Klánok Szövetsége nevében.Ha valakit érdekel bővebb info akkor keressen meg játékban Dodi025 néven.Itt ugyanis arról van szó ami szövetségben már működik!!!

5 éve 8 hónapja #38525 Írta: Sidious
Megválaszolva: Sidious
Hali!

Köszi mindenkinek, aki írta hogy tetszik neki a kezdeményezés és akik jelöltek meg kapcsolattartót is. Ezeket a neveket felvittem az első hozzászólásba.

Amint leírtam az elején a cikkben nekem is pont az a bajom, hogy sok magyar klán félti a taktikáját... Holott nem is harcolnak egymás ellen mi értelme? Inkább legyen egy magyar klán mellettem akinek én segítettem és odaadtam a "féltve őrzött" taktikámat, mint egy akármilyen akinek segítek most mert éppen kell, de lehet hogy 3 hónap múlva meg ellenségek leszünk...

Szóval itt kezdődne az összefogás a klánok között, hogy megnyitjuk a kapukat és segítjük egymást, aztán aki részt akar ebben venni annak örülünk, aki meg nem az meg nem. Ennyi rábeszélni senkit nem fogok. Azt meg hogy ez jó vagy rossz dolog mindenki eldönti és aszerint jár el.

Mindig újra meg kell csinálni ezt a csatornát a játékon belül mert ugye törlődik:
Magyarok Egymásért (jelszó magyarok)

Persze a TS-ünkre is jöhetnek a kapcsolattartók amikor csak akarnak.
Én már nagyon mennék azokhoz akik ide feliratkoztak, csak most nagyon el vagyunk foglalva Európában. alig van időm másra, de igyekszem! :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Nostromo2

5 éve 8 hónapja #38749 Írta: Nostromo2
Megválaszolva: Nostromo2
Semmiképpen sem szeretném és feltalálni a spanyol viaszt, de mi lenne a véleményetek arról,kogy a különböző klánok taktikusai állnának össze egy-két csatára.
Tehát csak taktikusokból álna a csapat.
És a csata után közösen kiértékelnénk a pozitív és negatív eredményeket.

Egyfajta TOP GUN

Ez alkalmat biztosítana a különböző vezetési stilusok megismerésére.
Akár egy továbbképzőként is működhetne, és elősegítené az esetleges (szerintem a Magyar közösség számára nélkülözhetetlen) klánfúziókat.

Én még azt sem tartanám ördögtől valónak, ha egy időre (továbbképzés) a taktikusok átlépnének egy külső klánba.

Tisztelettel: Nostromo2
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: mistadabolina

5 éve 8 hónapja #38776 Írta: NanoHUN
Megválaszolva: NanoHUN
Ez az átlépkedősdi érdekes lenne az aktívan térképen lévő klánoktól. Főleg így event előtt vagy közben.

5 éve 8 hónapja #38891 Írta: Oreius
Megválaszolva: Oreius
Lehet hogy most sok mindenki lefog cseszni ilyen olyan indokokkal.

De én azt nem értem hogy az ország nagy klánjai miért nem tudnak össze fogni akár két szövetséget alkotva, és így sokall könnyebben és hosszabban tudnának területen maradni. Gondolok itt VTEPS, HHR-A, VAD, HUNS, és ugye mind a 4nek van akadémiája, de ide sorolhatnám még TEAM, HELPX, OHG, POD.

Ez csak alsó hangon is 900+ ember, legyen 1800 harckocsi. Szerintem nem lenne buta ötlet.

5 éve 8 hónapja #38893 Írta: beretijo
Megválaszolva: beretijo
Sziasztok.
Itt elsősorban olyan klánokhoz szólnék akik hasonló helyzetben vannak,mint mi.
A problémánk az lenne,hogy a klánban vagyunk 44-en de az aktív tagok jóval kevesebben vannak és problémás a CW,század részvétel.
Ha vannak kisebb klánok akik szívesen egyesülnének velünk(CSAK AKTÍV JÁTÉKOSOK) kérlek vedd fel velünk a kapcsolatot.És remélem együtt sikeresebbek leszünk!
Woton:Radirpok
beretijo

5 éve 8 hónapja - 5 éve 8 hónapja #38895 Írta: resek
Megválaszolva: resek

Nostromo2 beküldte: Semmiképpen sem szeretném és feltalálni a spanyol viaszt, de mi lenne a véleményetek arról,kogy a különböző klánok taktikusai állnának össze egy-két csatára.
Tehát csak taktikusokból álna a csapat.
És a csata után közösen kiértékelnénk a pozitív és negatív eredményeket.

Egyfajta TOP GUN

Ez alkalmat biztosítana a különböző vezetési stilusok megismerésére.
Akár egy továbbképzőként is működhetne, és elősegítené az esetleges (szerintem a Magyar közösség számára nélkülözhetetlen) klánfúziókat.

Én még azt sem tartanám ördögtől valónak, ha egy időre (továbbképzés) a taktikusok átlépnének egy külső klánba.

Tisztelettel: Nostromo2

Nostromo! Jó ötlet, de én célként mindenképp azt tartom szem előtt, hogy a klánunkba embereket toborozzak és arra alkalmas kisebb klánokat segítsek a fúzióban. Ebben semmi érdekem, csak azért teszem, mert voltam már szar klánban és volt elég időm, hogy megismerjem a THP-s arcokat is - egytől egyig fainak. Ezt a csapatot akarom bővíteni. Én sajna tiltva vagyok júliusig és most annyira behavaztam magamat programokkal, hogy már erre az oldalra sincs túl sok időm felugrani. Viszont úgy tűnik lenne értelme újrakezdeni wot-ot a tiltás után. Szóval fejben tartom, amit írtál és megkereslek majd júliusban.

5 éve 8 hónapja #38905 Írta: NanoHUN
Megválaszolva: NanoHUN

Oreius beküldte: Lehet hogy most sok mindenki lefog cseszni ilyen olyan indokokkal.

De én azt nem értem hogy az ország nagy klánjai miért nem tudnak össze fogni akár két szövetséget alkotva, és így sokall könnyebben és hosszabban tudnának területen maradni. Gondolok itt VTEPS, HHR-A, VAD, HUNS, és ugye mind a 4nek van akadémiája, de ide sorolhatnám még TEAM, HELPX, OHG, POD.

Ez csak alsó hangon is 900+ ember, legyen 1800 harckocsi. Szerintem nem lenne buta ötlet.

Egyiknek sincs akadémiája, a pontosítás kedvéért. Testvérklánjaik vannak, ami merőben más.

5 éve 8 hónapja #38926 Írta: Maszk
Megválaszolva: Maszk
Sidious: Köszönjük a kezdeményezést, remélem sok FC-nek tudtok segíteni akik megfelelő alázattal kezelik tanácsaitokat.

Nem tudom miért problémázik sok FC azon, hogy megtudják a taktikát a VTEPS-sek. Egyik patchről másik patchre módosítják a tankok tulajdonságait, pályák adottságait és kapásból füstbe ment az egész, mert arra volt alapozva...

Nekünk egyelőre nem erre van szükségünk. Beláttuk, hogy hiába a taktika, nincs csapatmunka és nem tudják hol kell lőni a 10-es tankokat.
Ebben könnyen lehet, hogy a segítségeteket kérjük, azaz milyen gyakorlatokkal gyakoroltatok be, egy-egy "csatamozzanatot".

Radírpók: És ha Mohamed nem megy a hegyhez?

5 éve 8 hónapja #38930 Írta: RAZERXX
Megválaszolva: RAZERXX
Azért nem mindenki így gondolja !

Tegnap az MJLH klán és a VH klán egyesült és remélem működni is fog mert mind a két klán kompromisszumra hajlandó tehát mind a két fél enged ebből abból és ad hozzá ebből abból ezt csak így lehet ! :)

Szerintem így már nagyon ütőképessel leszünk ! :evil:
Én javaslom hogy tegyen így sok más klán is !!!

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.