Jelenleg

13
látogatónk van

Klánok egymásért

9 éve 11 hónapja - 9 éve 11 hónapja #36916 Írta: Jacktor
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Kapcsolódó cikk.

Jacktor adott nekem jogot szóval itt az első hozzászólásban tudom majd nyilvántartani, hogy melyik klánban kit kell keresni. Ha valaki fel akar kerülni a listára, vagy lekerülni az majd írja meg itt ebben a topicban.

Sidious

VTEPS
- Sidious

RMHUN
- Siqquis
- Galacsin

VT3PS
- wallsh
- Puszta

MJLH
- RAZERXX

VAD
- LinTh
- Hooshee

-HPH-
- debora20

DARMY
- Visnyov

HAC-L
- mihi66
- tschepa

BORG
- Nostromo2
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: kishawer

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 11 hónapja - 9 éve 11 hónapja #37013 Írta: Sidious
Megválaszolva: Sidious
Szia Scaty82,

"A kezdeményezést nagyon jó ötletnek tartom, és remélhetőleg sok tehetséges FC fog kinevelni!
Annyit azonban hozzátennék, hogy a klánok FC-einek egy jó része nem biztos, hogy az adott pályán játszandó taktikát kiadná más klánnak. (Ezek klánra jellemző és féltve őrzött taxok. LOL, ha van ilyen. :) )"

Látod pont emiatt szeretném ha ez az ajtó megnyílna kicsit. Mi értelme van egymás elől rejtegetni a taktikákat ha egymás ellen úgysem harcolunk. Márpedig mi magyar klán ellen nem akarunk harcolni eddig se tettük, ezután sem fogunk...

Nézzétek meg mit csináltak a finnek...

Amúgy meg egy taktikát addig lehet rejtegetni amíg egyszer be nem veted...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 11 hónapja #37014 Írta: Sidious
Megválaszolva: Sidious
Szia Zedetu,

"Szeretném megkérdezni, hogy a fentieken túl olyan nem jöhet-e szóba, hogy egyes csaták videóit (nem csak ahol laposra vertétek az ellenfeleket, hanem olyat is ahol elvéreztetek) elérhetővé tennétek az FC utasítások és a többi kommunikációval együtt (esetleg kommentezve)?"

Természetesen ilyenünk is van és ilyen is lesz megosztva.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 11 hónapja #37029 Írta: wallsh
Megválaszolva: wallsh
A VT3PS-hez is jöhetnek az FC tudás bemutatása/fejlesztése céljából az emberek. A deputykat kell keresni ebből a célból:Pusztát vagy wallsh-ot.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 11 hónapja #37031 Írta: RAZERXX
Megválaszolva: RAZERXX
Szép napot!
Szívesen látnánk mi is a segítséget !
Nagy hével indultunk de most kicsit le eresztett a klán!
Nálunk sok jó játékos van és még jobbak tudnának lenni !
Én voltam a klán parancsnok csak idő hiányába át adtam egy időbb :) milliomosnak!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 11 hónapja #37032 Írta: RAZERXX
Megválaszolva: RAZERXX
Klán összeolvadásról is lehetne szó hogy még jobb eredményeket érjünk el !persze ehhez mind két félnek partner kell hogy legyen!
Lehetne már a térképen egy nagyobb területünk mármint az egész magyar klánokra értem!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 11 hónapja #37038 Írta: Sidious
Megválaszolva: Sidious
RAZERXX,

Meg kell nevezned egy kapcsolattartót akivel fel tuják venni a kapcsolatot a klánodban, ahogy a kiírásban is szerepel és persze ha ti mentek más klánokhoz akkor illik nektek is fogadni másokat. ;)

Amúgy az első hozzászólás folyamatosan frissítve lesz szóval az ott lévő klánok keressék egymás kapcsolattartóit.

A klánok összeolvadásáról ne itt beszéljetek annak nyissatok külön topicok kérlek...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 11 hónapja #37073 Írta: Scaty82
Megválaszolva: Scaty82
Bocsánat, de egy dolgot nem értettem tisztán.

"A klánok egymásért" kampány alatt egy idegen/kezdő FC irányít egy jól/kevésbé jól összeszokott szakaszt, mely tier 10-ben harcol?

Nem lenne célszerű először tier 8-ban kezdeni? A klánokon belüli aktivitás se egyforma és az se biztos, hogy a kisebb klánoknál a létszám és a megfelelő mennyiségű 10 tank rendelkezésre áll! (Bizonyos taktikáknál lehet, hogy pl 10 e100 vagy bc25t van szükség.) Tehát nehezen kipróbálható. Javasolnám a tier 8-at mivel oda sokkal könnyebb összeszedni az embereket és lehet nagyobb kínálat van a szükséges tankokból!

Ha jól megy az FC-nek és minden egyéb feltétel is adott, akkor lehet váltani 10-re! (A megfelelő taktikához a megfelelő tankok kellenek. Században meg még nehezebb is mivel random pályák esnek be és 20 sec alatt kell taxot mondani.)

Ez csak ötlet/javaslat!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 11 hónapja #37108 Írta: RAZERXX
Megválaszolva: RAZERXX
Akkor a kapocs RAZERXX (MJLH)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 11 hónapja #37174 Írta: Mir4g3
Megválaszolva: Mir4g3
Először is sok sikert a próbálkozáshoz!

Bár én sok jövőt nem jósolnék neki.

Több okból sem:

Aki már volt 1-2 klánban az tudja hogy a gyakorlók nem túl népszerűek sehol, ha a CW-vel nem kapcsolatos még annyira sem. Ha meg valami vad idegen akarna T10 100adban irányítani aki semmilyen eredményt nem tud felmutatni én pont leszarnám.

Ahozz, hogy valakiből jó FC legyen több dolognak kellene egyszerre teljesülnie. Tudjon játszani(EFF,WN7,WN8 érték is ezt mutassa és a győzelmi ráta sem elhanyagolható,) <- Igazából ez mutatja hogy a random csatában menyire tudja felmérni a helyzettett ami CW során nagyban befolyásolja a végeredményt. (sokat lőni és veszíteni könnyebb, mint jó helyen kiosztani a sok sebzést)

Az sem árt ha minél több T10 tankja van amivel játszott, mivel ezáltal ismeri meg a tankok igazi képességeit és azokat a helyeket ahol a leghasznosabb tud lenni.(Itt elő jön megint a WN7-8, mert aki nem tud az átlag felet teljesíteni az nem ismeri sem a tankot sem a pályát)

És ugye elmaradhatatlan tulajdonság a taktikai érzék, amit nem lehet tanulni vagy van vagy nincs. Mindig kell tudni alkalmazkodni az adott helyzethez, mert a csata nem mindig úgy alakul ahogy mi azt kigondoltuk.

Szerintem 1 jó irányítónak nem kel 1ből T10ben kezdeni....

Mielőtt valaki meg gondolatlanul kötekedne, leírom hogy én hogyan kezdtem.

Figyelem: Spoiler!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: LeonardoGriffin

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 11 hónapja - 9 éve 11 hónapja #37219 Írta: Sidious
Megválaszolva: Sidious
Hali!

A Tier X el kapcsolatban a leírásba direkt így írtam:
"(én javasolnám hogy csak X-es századok jöhetnek szóba, de persze ezt mindenki eldöntheti)."

Pár dolog:
- nem olyan embereket keresünk akik nem tudnak vezetni, hanem olyanokat akiknek csak egy kis segítség kell és jobbak lesznek
- képzett erős FC-k jelentkezését is várjuk, mert biztos vagyok benne hogy ők is tanulnának ha egy gyengébb klánban kellene vezetniük csatát
- na meg persze nem kell, hogy mindenki örüljön a kezdeményezésnek, még csak az sem kell hogy mindenki részt vegyen benne, elég ha beszélünk róla és ötletelünk és páran már el is kezdik a szervezkedést

Én majd hétvégén fogom keresni a kapcsolattartókat addig nem lesz időm rá. Örülök hogy máris ennyien vagytok!

Frissítettem az első posztot.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 11 hónapja #37254 Írta: mrpoke
Megválaszolva: mrpoke
Helló!

Tisztelet azoknak a kolegáknak akik annyira bátrak, hogy "idegen" csapatot szeretnének vezetni. Én ehez gyáva vagyok. A klánomban is problémát jelent néha (szerencsére már csak 10-ből 1 csata) a nem megfelelő magatartás a csapatjátékokon(CW, Század), pedig itt az az elsődleges szűrési feltétel.

Nagyon sokan nem képesek csapatban játszani, nehéz leküzdeni a randomban betanult beidegződéseket. Minden magyar klán ezzel küzd, mert ugye mi magyarok vagyunk: káromkodunk, az ellenfél a noob, majd én megmutatom stb.....

Sok sikert a próbálkozóknak. Vagy inkább jó idegrendszert :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 11 hónapja - 9 éve 11 hónapja #37335 Írta: Sidious
Megválaszolva: Sidious

Helló!

Tisztelet azoknak a kolegáknak akik annyira bátrak, hogy "idegen" csapatot szeretnének vezetni. Én ehez gyáva vagyok.


Én mehetek hozzátok pár körre (vagy más FC)?
Az érdekelne benneteket?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 11 hónapja #37336 Írta: mrpoke
Megválaszolva: mrpoke
Persze a klánba jelenleg is nyitott a tagfelvétel :evil:

De komolyra fordítva a szót.
Az FC és a játékosok között fontos az összhang.
Az FC-nek ismerni kell a játékosok képességeit, gyengeségeit alkalmas-e az adott parancs végrehajtására.
A játékosoknak pedig meg kell tanulniuk a parancsokat pontosan hogyan is értelmezzék.
Csak így működhet jól egy csapat. Ehez idő kell, sok gyakorlás és csata, a bizalom és az összhang nem alakul csak úgy ki egyik pillanatról a másikra.
Egy édesanya sem adná kölcsön a gyerekét egy másik édesanyának, hogy azon tanuljon :)

Én személy szerint voltam VT3PS-es CW-ken (tier8), és VTEPS-es századon(tier 10) van rálátásom az FC-itek vezetői képességeire.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 11 hónapja #37342 Írta: Sidious
Megválaszolva: Sidious
Bár nem ezt kérdeztem, de azt hiszem megkaptam a választ a kérdésemre. B)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.