Jelenleg

34
látogatónk van

Klánok egymásért

4 éve 3 hónapja - 4 éve 3 hónapja #292611 Írta: bhaalhun
Megválaszolva: bhaalhun
Van, amikor nincs kivel vitatkozni.. nemhogy veszekedni, vagy anyázni, stb.. el kell engedni, ahogy előbb is írták, bezárni az ablakot, és kész.
Én is szoktam "szerelmesleveleket" kapni, van, amikor csak úgy (ok nélkül), olyan is előfordul néha, hogy úgymond okkal, mert mondjuk nem sikerült úgy a kör, ahogy szerettem volna, de nyilván ez bárkivel előfordul. Nagyon ritkán (1%) még elismerést is kapok. Pl. egy lengyel sráccal ketten feltartottunk egy oldalt, míg a horda körbeért, ő spotolt nekem lighttal, én még adtam a mocskos pofájuknak az ISU-val. Utána rámírt, hogy szuperjó érzés volt így (együtt)játszani, hát, nekem is. De nagyon ritka az ilyen.
Aztán volt egy emlékezetes beszélgetésem, ahol azt kritizálta valaki, hogy nem kezdtem el egy Progettot kergetni egy KV-3-al.. :) De aztán, ahogy elmagyaráztuk az álláspontunkat egymásnak, utána egész jóban lettünk, még szakaszoztunk is.
De az ilyenek ritkák, főleg a szájkarate dívik, abba pedig felesleges beleállni, mert csak még jobban felhergeled magad, ami egy (elvileg) szórakoztató játékban felesleges.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, Sezamme

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 3 hónapja - 3 éve 3 hónapja #300342 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti
Az utóbbi hetekben volt lehetőségem több időt a játékkal tölteni, s így a légióskodás is újra szóba jöhetett pár hónap kihagyás után.
Úgy gondoltam, hogy megosztok egy (és a jövőben talán még pár hasonló) kellemes tapasztalatot ezen élményeimről, s így biztatok másokat is, ha végül nem is szánják rá magukat, de kóstoljanak bele a klánéletbe (esetleg csak légiósként). Nyilván mivel közösségről beszélünk a legtöbb esetben, az ellentétek sem ritkák, de legyünk türelmesek egymással (főként így a karácsonyi időszakban), és ne ítéljünk meg semmit az első tapasztalat alapján.

Az elmúlt 3 szombaton részt vettem a hadijátékokon, mind a 3 alkalommal ugyanazon "klánszövetség" osztagaiban. Ezen klánok: LAZA1, BHH, -HTT, BORG, PIKK, MAHA_, HURL, UHH, VHT (remélem nem hagytam ki senkit a felsorolásból).
Személy szerint nyilván nem tudom a klánélet hogyan zajlik ezen klánokban, de légiósként már az összes klánban játszottam az utóbbi években, a 3 szombaton pedig a LAZA1/-HTT és HURL csapatát bővítettem.
Azért emelem ki ezen klánok összeállását, mert az európai szerveren a hadijátékok szempontjából már jó ideje érnek el kiemelkedő eredményt, pedig (és remélem ezzel nem sértek meg senkit) nem ők teszik ki a magyar klánok élvonalát (nyilván a jutalmakon osztoznak) és sokszor felülmúlják a top klánokat.
Bátran ajánlom legalább megismerésre a fenti csapatokat, főként azoknak, akik hobbiból játszanak, de egy másik oldalát is szívesen megismernék a játéknak.

UI: Természetesen egy másik hasonló magyar csoportosulással is szemezek már egy ideje (_KIA_; L4B0R stb...), ha sikerül bevágódnom hozzájuk is egy alkalommal légiósnak, szinte biztos hogy kapnak majd egy ajánlást ők is a részemről ;)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.