Gépigény

2 hete 2 napja #296646 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Latzcko beküldte: Az alaplapra ezt a specifikációt tudom mutatni:
www.asus.com/Mo...tions/

Szerintem memória meg egy jobb kártya és jó lesz az. Persze nem fullon. :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Latzcko

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 hete 2 napja #296648 Írta: Latzcko
Megválaszolva: Latzcko

bandras32 beküldte:

Latzcko beküldte: Az alaplapra ezt a specifikációt tudom mutatni:
www.asus.com/Mo...tions/

Szerintem memória meg egy jobb kártya és jó lesz az. Persze nem fullon. :)

Nem kell nekem full grafika. De ha már nem kockákat látok, meg síklapokat bokor néven, az nekem már elegendő. Pár évvel ezelőtt még az alacsonyon is eldöcögött egész jól. De hát a technika. Ja még egy pont. MODmentesen fut így.

2 hete 2 napja - 2 hete 2 napja #296662 Írta: Laczy81
Megválaszolva: Laczy81
@Latzcko
Szia!
Nem akarok ünneprontó lenni, de az a i3-2100 is elég gyengus manapság.
Ha mód és lehetőség van rá akkor 18-22K között lehet kapni kéz alól i7-2600/2600k-t ami még most is "játékban van".
+ A HD7850 vagy GTX660 - ban egyáltalán nem gondolkodnék ha AMD-s karit akarsz olcsón és persze fusson rendesen a WOT akkor minimum R9/200 - as sorozatból válogatnék valamit pld.: R9 270/280 amin még most is szépen megy a Wot vagy NVIDIA ebből a 900-as sorozat egyikét pld.:GTX960 de ami még jobb lenne az a 970 csak az még mindig drágácska használtan is.
U.I: Nálam símán megeszi a 2GB-t vga memóriát a játék + ram ból meg változó de ott is símán kacsingat az 5 GB-t felé.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Leopardusz

2 hete 1 napja #296665 Írta: Latzcko
Megválaszolva: Latzcko

Laczy81 beküldte: @Latzcko
Szia!
Nem akarok ünneprontó lenni, de az a i3-2100 is elég gyengus manapság.
Ha mód és lehetőség van rá akkor 18-22K között lehet kapni kéz alól i7-2600/2600k-t ami még most is "játékban van".
+ A HD7850 vagy GTX660 - ban egyáltalán nem gondolkodnék ha AMD-s karit akarsz olcsón és persze fusson rendesen a WOT akkor minimum R9/200 - as sorozatból válogatnék valamit pld.: R9 270/280 amin még most is szépen megy a Wot vagy NVIDIA ebből a 900-as sorozat egyikét pld.:GTX960 de ami még jobb lenne az a 970 csak az még mindig drágácska használtan is.
U.I: Nálam símán megeszi a 2GB-t vga memóriát a játék + ram ból meg változó de ott is símán kacsingat az 5 GB-t felé.

Köszönöm a tanácsot. Nem vagyok egy nagy alkatrész guru és a statisztikákban is szerintem elvesznék. Mivel járnék jobban:
- az i3-2100 processzort cserélném i7-2600-ra és megmarad az aktuális videókártya [itt kérdés, hogy az új processzor mennyit dobna a játék működésén az aktuális kártyával]
- a videókártyát cserélem egy jobbra, de a processzor marad [kérdés, mennyire tudná kihajtani a processzor az új kártyát].

Legfőbb szempontom az anyagi ráfordítás, azaz minél kisebb ráfordítással szeretnék élvezhetőbb játékot.

2 hete 1 napja #296666 Írta: Laczy81
Megválaszolva: Laczy81
@Latzcko
Szia!
Nem tudom hogy mennyi a keret, de van itt egy alternatíva ami még jó lehet s talán a költség is minimális:
CPU: hardverapro.hu/...0.html
VGA: hardverapro.hu/...0.html
Ezek összesen 23K - a kerülnek, de ennél már nem mennék lejjebb a helyedben. :)

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.