Gépigény

4 éve 3 hónapja - 4 éve 3 hónapja #292628 Írta: Reka-Hunnia
Megválaszolva: Reka-Hunnia
;) Meggyőztél. i9-9900KS-t vettem.
prohardver.hu/h...s.html
Megnyugodhatsz nem fognak szétlopni! :lovcsi:
És igen...pénzt keresek vele..remélem sokat.
Viccet félretéve, azért szereztem mellé egy RTX 2080-at mert azért játszom is ha nem is WOT-ot..bár kipróbáltam azt is 4K -n Ultra beállításokon.

Tudna valaki ajánlani -JÓ- 4K képernyőfelvevőt/rögzítőt? Láttam párat de az ingyenes az gyalázat (OBS Studio és társai) a win10 meg csak full HD-ig tud... Venni meg ...ha már 30 dollárt adok érte akkor éppen legyen használható. A Bandicam-ot láttam meg a Filmora scrn-t velük szemezek. Használja valaki? Semmi extra nem kell, rögzítsen 3840 x 2160 -ban..ennyi!
:blondy: :thx2:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 3 hónapja #292629 Írta: nemo510
Megválaszolva: nemo510
Bandicam használó vagyok.Nekem bejött mert elég részletes beállításokkal lehet használni.
RX580 -> H264 AMD VCE felvételi módot használok 2k-ba,és elég szép végeredményt kapok.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 3 hónapja #292632 Írta: RedFox69
Megválaszolva: RedFox69
Sziasztok!
Az NVIDIA GeForce Experience programon egész a legutóbbi frissítésig optimalizálni tudtam a WoT-ot, most pedig meg sem találja a játékot. GTX 960-as kártyám van, I5-ös procival és nyolc giga RAM-al. Hirtelen megváltozott a program gépigénye? Van ennek valami jelentősége? Mert igazából játékon belül nem érzem a hiányát.
Előre is köszönöm a hozzáértő válaszokat! :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 3 hónapja #292637 Írta: gabi418
Megválaszolva: gabi418

Sziasztok!
Az NVIDIA GeForce Experience programon egész a legutóbbi frissítésig optimalizálni tudtam a WoT-ot, most pedig meg sem találja a játékot. GTX 960-as kártyám van, I5-ös procival és nyolc giga RAM-al. Hirtelen megváltozott a program gépigénye? Van ennek valami jelentősége? Mert igazából játékon belül nem érzem a hiányát.
Előre is köszönöm a hozzáértő válaszokat! :)


Üdv!

Én ma telepítettem ezt a programot, és nekem megtalálta a játékot. Nem tudom mi lehet a gond. (Mx 150)
De az biztos hogy nem változott meg a játék gépigénye. De mióta letöltötem a programot, meg a game ready drivert, azóta sem éreztem a játékban változást.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: RedFox69

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 3 hónapja - 4 éve 3 hónapja #292639 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Sziasztok!
Az NVIDIA GeForce Experience programon egész a legutóbbi frissítésig optimalizálni tudtam a WoT-ot, most pedig meg sem találja a játékot. GTX 960-as kártyám van, I5-ös procival és nyolc giga RAM-al. Hirtelen megváltozott a program gépigénye? Van ennek valami jelentősége? Mert igazából játékon belül nem érzem a hiányát.
Előre is köszönöm a hozzáértő válaszokat! :)

Én is használtam korábban az Experience-nek ezt a funkcióját, de volt egy-két olyan "optimális" beállítás, ami nekem nem jött be, így azóta inkább magamnak állítom be, a játékon belül.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: RedFox69

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 2 hónapja #293468 Írta: ChikiMaru
Megválaszolva: ChikiMaru
Sziasztok, egy kis segítségre lenne szükségem!

Jelenleg sajnos egy nagyon gyenge laptop segítségével játszom a wottal, nincs mit szépíteni, nem sok eredménnyel :D

Arra lennék kiváncsi, hogy az alábbi tulajdonságokkal ellátott laptop milyen beállításokkal és fps-el tudná szerintetek futtatni a játékot?

Intel i3-5005U 2,00 Ghz
4 GB DDR3 RAM
Intel HD graphics 5500
NVIDIA GeForce 920MX 2 GB grafikusok
240 GB SSD

Előre is köszönöm mindenkinek!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 2 hónapja #293471 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec
Figyelem: Spoiler!

Nyilván jobban futna rajta a WoT, mint a jelenlegi gépeden, de csodát ne várj tőle. Szerencsére elég sok grafikai beállítási lehetőség van a játékban, így lesz mozgástered az fps megfelelő értékre állítására.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 2 hónapja #293473 Írta: Kriminalis
Megválaszolva: Kriminalis

Sziasztok, egy kis segítségre lenne szükségem!

Jelenleg sajnos egy nagyon gyenge laptop segítségével játszom a wottal, nincs mit szépíteni, nem sok eredménnyel :D

Arra lennék kiváncsi, hogy az alábbi tulajdonságokkal ellátott laptop milyen beállításokkal és fps-el tudná szerintetek futtatni a játékot?

Intel i3-5005U 2,00 Ghz
4 GB DDR3 RAM
Intel HD graphics 5500
NVIDIA GeForce 920MX 2 GB grafikusok
240 GB SSD

Előre is köszönöm mindenkinek!

Csak laptop-on való játék jöhet szóba?
Ár/érték-ben kapnál 2x olyan erős asztalit azonos áron.
Ez a konfig is kevés a wothoz szerintem.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 2 hónapja #293475 Írta: ChikiMaru
Megválaszolva: ChikiMaru
Igazából nem ez az egyetlen opció, csak ehhez relatív olcsón tudnék hozzá jutni, mivel ismerősöm árulja. Ezért voltam kíváncsi, hogy ez mégis mire lenne képes.

Más játékokkal nem igazán játszom, ezért lenne a wot a mérvadó. Köszönöm szépen a segítséget!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 3 hete #294849 Írta: Reka-Hunnia
Megválaszolva: Reka-Hunnia
:wb: Ezt a leégést, édes istenem! Én itt keresgélem mivel tudnám rögzíteni/felvenni a képernyő tartalmát, már majdnem pénzt adtam érte, erre kiderül hogy a GeForce Experience teljesen tökéletes rá. Sőt, több mint tökéletes. :applause: -csak éppen be kellett állítani.
Meg is néztem a Wot-ot meg a Warship-et (is) 4K full beállításban. Bár utóbbi szerintem sokkal szebb, rakok egy WOT-ost. A tankok szépek, de a tájtól nem vagyok elragadtatva.

Hát a csapat az nem tudom kikből állt mert folyamatosan rugdalni kellett őket. Ma már az a divat hogy YouTube videókból tanulják a technikát? Miért kell a heavyknek mindig a gyárnál eszetlenkedni :blink:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 10 hónapja #296642 Írta: Latzcko
Megválaszolva: Latzcko
Sziasztok!

Jelenleg egy ilyen gépen igyekszem irtani az ellent:
-tápegység: FSP 350W FSP350-60APN aktív PFC 80+ OEM
-processzor:4 magos I3 (Intel Core 2100) 3,1 GHZ
-alaplap: Asus P8H61-M LE USB3
-videó: amd radeon hd 6450
-RAM: 4 gb ram.

Igen, tudom, ez 7 éve volt még épp elfogadható. Viszont kezdem megunni, hogy nem is minimum, hanem alacsony grafikai beállításokkal játszom, holott a youtube videók alapján sokkal több is lehetne.
A célom az lenne, hogy minimális anyagi ráfordítással tudjam a PC-met cserélni, újítani. Kérdés, hogy az alaplap bírni fog-e erősebb videókártyát még, vagy már alaplapcserében is gondolkodni kéne?
Nem gondolkodom full felbontásban, nekem, ha már közepes grafikával elmegy, az már jó. Jelenleg az ajánlott kártya a játék oldalán: GeForce GTX660 (2GB) / Radeon HD 7850 (2GB). Ezek is idejét múlt kártyák, mennyi pluszt adnának a fentihez? Vagy mindenképp kéne processzort is cserélnem?

Köszi az építő jellegű válaszokat!
Latzcko

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 10 hónapja #296643 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Sziasztok!

Jelenleg egy ilyen gépen igyekszem irtani az ellent:
-tápegység: FSP 350W FSP350-60APN aktív PFC 80+ OEM
-processzor:4 magos I3 (Intel Core 2100) 3,1 GHZ
-alaplap: Asus P8H61-M LE USB3
-videó: amd radeon hd 6450
-RAM: 4 gb ram.

Igen, tudom, ez 7 éve volt még épp elfogadható. Viszont kezdem megunni, hogy nem is minimum, hanem alacsony grafikai beállításokkal játszom, holott a youtube videók alapján sokkal több is lehetne.
A célom az lenne, hogy minimális anyagi ráfordítással tudjam a PC-met cserélni, újítani. Kérdés, hogy az alaplap bírni fog-e erősebb videókártyát még, vagy már alaplapcserében is gondolkodni kéne?
Nem gondolkodom full felbontásban, nekem, ha már közepes grafikával elmegy, az már jó. Jelenleg az ajánlott kártya a játék oldalán: GeForce GTX660 (2GB) / Radeon HD 7850 (2GB). Ezek is idejét múlt kártyák, mennyi pluszt adnának a fentihez? Vagy mindenképp kéne processzort is cserélnem?

Köszi az építő jellegű válaszokat!
Latzcko


Az enyémben egy R7 250 van, ez is már őskártya, de közepesen elmegy. Nálad viszont a RAM is kevés lesz. Az alaplap nem tudom mit bír.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 10 hónapja #296645 Írta: Latzcko
Megválaszolva: Latzcko
Az alaplapra ezt a specifikációt tudom mutatni:
www.asus.com/Mo...tions/

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 10 hónapja #296646 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Az alaplapra ezt a specifikációt tudom mutatni:
www.asus.com/Mo...tions/


Szerintem memória meg egy jobb kártya és jó lesz az. Persze nem fullon. :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Latzcko

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 10 hónapja #296648 Írta: Latzcko
Megválaszolva: Latzcko

Az alaplapra ezt a specifikációt tudom mutatni:
www.asus.com/Mo...tions/


Szerintem memória meg egy jobb kártya és jó lesz az. Persze nem fullon. :)


Nem kell nekem full grafika. De ha már nem kockákat látok, meg síklapokat bokor néven, az nekem már elegendő. Pár évvel ezelőtt még az alacsonyon is eldöcögött egész jól. De hát a technika. Ja még egy pont. MODmentesen fut így.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.