Jelenleg

30
látogatónk van

Prémium harckocsik

8 éve 7 hónapja #139272 Írta: siposbalint0
Megválaszolva: siposbalint0
Úgy látszik mégis hajthatunk az fv-ért: ritastatusrepor...e.html

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 7 hónapja #139273 Írta: imi321
Megválaszolva: imi321

TYPE 59
Válaszolt a support:
(egyedi vételi ajánlatot kértem)

Dear Commander,

Thank you for contacting us regarding the awesome Type 59.
Unfortunately this vehicle is not in the shop for the moment, so there is no way for our players to buy it. As you can imagine, I also can't sell it to you directly, I wish I could!
I can only encourage you to wait for it to possibly come back on our website.
Have a great time on the battlefield !

Best regards,
Anthony Orwell


Szóval nem kapható. Így valószínű csak valami rossz pletyka, hogy akár 47k HUF-nak megfelelő USD/EUR-ért kapható lenne.

Akkor nincs más választás, mint venni egy olyan accot, amin van.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 7 hónapja #139274 Írta: Hunyadi_Loveszdandar
Megválaszolva: Hunyadi_Loveszdandar

TYPE 59
Válaszolt a support:
(egyedi vételi ajánlatot kértem)

Dear Commander,

Thank you for contacting us regarding the awesome Type 59.
Unfortunately this vehicle is not in the shop for the moment, so there is no way for our players to buy it. As you can imagine, I also can't sell it to you directly, I wish I could!
I can only encourage you to wait for it to possibly come back on our website.
Have a great time on the battlefield !

Best regards,
Anthony Orwell


Szóval nem kapható. Így valószínű csak valami rossz pletyka, hogy akár 47k HUF-nak megfelelő USD/EUR-ért kapható lenne.

Akkor nincs más választás, mint venni egy olyan accot, amin van.


Én biztos nem kezdeném elölről kihúzni a tankokat és sutba dobni 18k csatát. B)
Annyit még egy Type sem ér. :P

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 7 hónapja #139275 Írta: Szilvi
Megválaszolva: Szilvi

Sziasztok is5 felol erdeklodnek,azt nem lehet valahogy megvenni?


De. Klánvórzban részt veszel és ha nem vagy az első pár ezerben, akkor a következő pár ezernek felajánlják 12K goldért.

Vagy legalább is így volt, de úgy nézem erről lemaradtál:D

le sajnos....most jottem meg ak 10 hetes nyaralasbol addig nem jatszottam.sok ujdonsag van azota.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 7 hónapja #139283 Írta: imi321
Megválaszolva: imi321
Figyelem: Spoiler!

A Hunyadi-SS dandár logója :D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 7 hónapja #139291 Írta: Grievous
Megválaszolva: Grievous
Most én felejtettem el a toggal játszani? Elmúlt napokban csoda, ha 200 sebzéses győzelmet megyek, ha győzelem, mert buktából is több van. Volt 1-2 +500-as, de az ritka. Legénység fejlesztés így felejtős :S

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 7 hónapja #139340 Írta: Jackal_hun
Megválaszolva: Jackal_hun

Sziasztok is5 felol erdeklodnek,azt nem lehet valahogy megvenni?


De. Klánvórzban részt veszel és ha nem vagy az első pár ezerben, akkor a következő pár ezernek felajánlják 12K goldért.

Vagy legalább is így volt, de úgy nézem erről lemaradtál:D

le sajnos....most jottem meg ak 10 hetes nyaralasbol addig nem jatszottam.sok ujdonsag van azota.


Lemaradtál egy jó kis kitiltós botrányról is, meg a két tábor újabb pengeváltásairól:D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 7 hónapja - 8 éve 7 hónapja #139345 Írta: Kovacs
Megválaszolva: Kovacs

Sziasztok is5 felol erdeklodnek,azt nem lehet valahogy megvenni?


De. Klánvórzban részt veszel és ha nem vagy az első pár ezerben, akkor a következő pár ezernek felajánlják 12K goldért.

Vagy legalább is így volt, de úgy nézem erről lemaradtál:D

le sajnos....most jottem meg ak 10 hetes nyaralasbol addig nem jatszottam.sok ujdonsag van azota.


Lemaradtál egy jó kis kitiltós botrányról is, meg a két tábor újabb pengeváltásairól:D


Vigyázz Jackal, mert még parázslik. Egy szikra, és indul a ban parti ismét :lol:
Amúgy kik lettek kitiltva?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 7 hónapja #139372 Írta: Attiska
Megválaszolva: Attiska
Van arról infó, hogy a közeljövőben be lehet-e szerezni a Panther M10-et? Volt róla szó, hogy majd néha-néha meg lehet venni.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 7 hónapja #139381 Írta: Jackal_hun
Megválaszolva: Jackal_hun

Sziasztok is5 felol erdeklodnek,azt nem lehet valahogy megvenni?


De. Klánvórzban részt veszel és ha nem vagy az első pár ezerben, akkor a következő pár ezernek felajánlják 12K goldért.

Vagy legalább is így volt, de úgy nézem erről lemaradtál:D

le sajnos....most jottem meg ak 10 hetes nyaralasbol addig nem jatszottam.sok ujdonsag van azota.


Lemaradtál egy jó kis kitiltós botrányról is, meg a két tábor újabb pengeváltásairól:D


Vigyázz Jackal, mert még parázslik. Egy szikra, és indul a ban parti ismét :lol:
Amúgy kik lettek kitiltva?


Ez a vicces benne, hogy csak Dodge, ez volt a vita egyik alapja, hogy olyan vita nincsen, amit magaddal folytatsz, tehát legalább két embernek kellett volna. De az igazság az inkább 5-8 körül van:D De hát most már mindegy.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 7 hónapja - 8 éve 7 hónapja #139384 Írta: imi321
Megválaszolva: imi321

Sziasztok is5 felol erdeklodnek,azt nem lehet valahogy megvenni?


De. Klánvórzban részt veszel és ha nem vagy az első pár ezerben, akkor a következő pár ezernek felajánlják 12K goldért.

Vagy legalább is így volt, de úgy nézem erről lemaradtál:D

le sajnos....most jottem meg ak 10 hetes nyaralasbol addig nem jatszottam.sok ujdonsag van azota.


Lemaradtál egy jó kis kitiltós botrányról is, meg a két tábor újabb pengeváltásairól:D


Vigyázz Jackal, mert még parázslik. Egy szikra, és indul a ban parti ismét :lol:
Amúgy kik lettek kitiltva?


Ez a vicces benne, hogy csak Dodge, ez volt a vita egyik alapja, hogy olyan vita nincsen, amit magaddal folytatsz, tehát legalább két embernek kellett volna. De az igazság az inkább 5-8 körül van:D De hát most már mindegy.

Ahol dodge volt, ott vita is volt. Meg én is ott voltam. Meg Mercenary. Meg viktor is. Meg Jackal. A K1llMask féle cirkuszi retardáltakról nem is szólva.
Figyelem: Spoiler!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 7 hónapja #139391 Írta: bela455
Megválaszolva: bela455

Van arról infó, hogy a közeljövőben be lehet-e szerezni a Panther M10-et? Volt róla szó, hogy majd néha-néha meg lehet venni.

Szia. Nekem megvan,de szivesen eladnam ha az aranyam leggalabb felett visszakapnam. Azon kivul, hogy jolkeres es legenyseget lehethuzni vele, jatek elmeny nincs. Az agyu pontatlan lett es a tejesitmenye gyenge. Lehet csak en nemtudok jatszani vele, csak egyeni velemeny.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 7 hónapja #139392 Írta: Medden_EU
Megválaszolva: Medden_EU
Én tegnap rendeltem meg este, de nem jött meg a kód még. Nem tudom mi tart eddig.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 7 hónapja #139393 Írta: Kovacs
Megválaszolva: Kovacs

Van arról infó, hogy a közeljövőben be lehet-e szerezni a Panther M10-et? Volt róla szó, hogy majd néha-néha meg lehet venni.

Szia. Nekem megvan,de szivesen eladnam ha az aranyam leggalabb felett visszakapnam. Azon kivul, hogy jolkeres es legenyseget lehethuzni vele, jatek elmeny nincs. Az agyu pontatlan lett es a tejesitmenye gyenge. Lehet csak en nemtudok jatszani vele, csak egyeni velemeny.


Abban a tankban nagyjából semmi sincs ami jó. Csak a kreditfarm bónusz, de azzal nem fogod jobban élvezni hogy egy stock pantherrral mész.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bela455

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 7 hónapja #139397 Írta: stefanitsr
Megválaszolva: stefanitsr
Számomra olyan mint a tog vagy tigris1, free damage.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: TAdo, bela455

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.