Jelenleg

34
látogatónk van

Prémium harckocsik

8 éve 7 hónapja #139132 Írta: stefanitsr
Megválaszolva: stefanitsr

Kinguin JG8.8 kódot hármat vettem eddig,mindig meg jött az arany helyette,nyugodtan vegyetek.


Annyi, hogy ebayen olcsóbban kapod meg ugyanazt a kódot. 11250 arany + 7 nap prém ~5600 ft.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 7 hónapja #139142 Írta: stefanitsr
Megválaszolva: stefanitsr
Attól függ, hogy az eladó milyen gyorsan reagál.

Kinguinen velem szopóztak paypallal, mondom ok, akkor refund, ránéztem ebayre, jé 6600 helyett 5600, már cuppanthat is le a kinguin.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 7 hónapja #139154 Írta: HPeter
Megválaszolva: HPeter

en azert elgondolkodtam a CDC-n. szerintem annyira nem szemet. Foleg mostmar szereztem bele nenit


Alapvetően bejön a CDC, szokni kell az igaz....de ha belejön az ember akkor élvezetes játékot tud nyújtani... én nem bántam meg..

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 7 hónapja #139237 Írta: Szilvi
Megválaszolva: Szilvi
Sziasztok is5 felol erdeklodnek,azt nem lehet valahogy megvenni?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 7 hónapja #139241 Írta: csikaa
Megválaszolva: csikaa

Kell valakinek T95E2? Csak 47000 Ft ebay-en. :D
Megveszed. A "srác" megadja az email-jét, te invite-olod a recruit programban. Ő pedig 20 napon belül kifejleszt és megvesz egy 10-es tankot és te megkapod a T95E2-t. :D


Szegény, biztosan nincs pénze. Kicsit sajnálom. Én sem keresem halálra magam, 47e forintért kb. 12 órát kell folyamatosan dolgoznom, webprogramozási munka esetén. De azért 20 napot ülni gép előtt ennyiért (gondolom nem napi 4 órát kell játszania), ezzel az agyrohatszó unalamas játékkal, ....ez valami indiai lesz vagy hasonló csóró országból való.

Arra célzok, hogy lehet soknak tűnik, de nem az (az ő szemszögéből nézve). Vagy lehet egy részét elkölti kerdit/xp csomag vásárlásra és akkor úgy könnyít magán. Nem tudom, hogyan érheti meg jobban. Azért érdekes :)

Nyugati bérrel számolva meg még durvább lenne a kontraszt...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 7 hónapja - 8 éve 7 hónapja #139243 Írta: Medden_EU
Megválaszolva: Medden_EU
Kinguinen velem szopóztak paypallal, mondom ok, akkor refund, ránéztem ebayre, jé 6600 helyett 5600, már cuppanthat is le a kinguin.

Valóban van fent ilyen az e-bayen. De meg is kaptad az aranyat v. a tankot? Szóval biztonságos? És EU-ra?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 7 hónapja #139254 Írta: Strictly
Megválaszolva: Strictly
Szevasztok!!!

Lehet baromság, amit kérdezek, de honnan lehet meg tudni, hogy milyen prém tankjaim voltak eddig? gondolok itt az ajándék kis tier-ű tankokra, mert amikor még agyhalott voltam és sóher :D eladtam mindig őket credit és slot miatt...
Kb ami most meg van az a tetrarch, ha jól emlékszem azt adták most.
Nyilván nem a pénzes prémekre gondolok, mert azt hülye lennék eladni :D
Ami ilyen gift vagy születésnap vagy valami fordulóra hozzánk vágták.
Amiatt kérdezem, mert ha jól vagyok tájékozva egyet vissza lehet kérni, ha írok a wg-nek, annyi a követelmény, hogy egy slot meg amennyibe kerül credit meg legyen.
Ezt amúgy jól tudom?

Köszi a választ előre is!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 7 hónapja - 8 éve 7 hónapja #139255 Írta: Grievous
Megválaszolva: Grievous

Sziasztok is5 felol erdeklodnek,azt nem lehet valahogy megvenni?

CW tank, szóval úgy, mint a legtöbb prém tankot nem.

Szevasztok!!!

Lehet baromság, amit kérdezek, de honnan lehet meg tudni, hogy milyen prém tankjaim voltak eddig? gondolok itt az ajándék kis tier-ű tankokra, mert amikor még agyhalott voltam és sóher :D eladtam mindig őket credit és slot miatt...


Ott kell, hogy legyen a statoknál, ha mentél velük legalább egy kört, ha nem akkor talán wg oldalán.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 7 hónapja #139257 Írta: stefanitsr
Megválaszolva: stefanitsr

Kinguinen velem szopóztak paypallal, mondom ok, akkor refund, ránéztem ebayre, jé 6600 helyett 5600, már cuppanthat is le a kinguin.

Valóban van fent ilyen az e-bayen. De meg is kaptad az aranyat v. a tankot? Szóval biztonságos? És EU-ra?


Én csak egyet vettem, mert volt már némi aranyam és ki akartam próbálni a löwét, szépen megjött a kód, aktíváltam, kaptam az aranyat, slotot, 7 prém napot.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 7 hónapja #139258 Írta: Szilvi
Megválaszolva: Szilvi

Sziasztok is5 felol erdeklodnek,azt nem lehet valahogy megvenni?

CW tank, szóval úgy, mint a legtöbb prém tankot nem.

Szevasztok!!!

Lehet baromság, amit kérdezek, de honnan lehet meg tudni, hogy milyen prém tankjaim voltak eddig? gondolok itt az ajándék kis tier-ű tankokra, mert amikor még agyhalott voltam és sóher :D eladtam mindig őket credit és slot miatt...


Ott kell, hogy legyen a statoknál, ha mentél velük legalább egy kört, ha nem akkor talán wg oldalán.

koszonom a valaszod, akkor esetleg valami otlet,hogy lehetne megszerezni?20 penzt nekem megerne.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 7 hónapja #139260 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956

Sziasztok is5 felol erdeklodnek,azt nem lehet valahogy megvenni?

CW tank, szóval úgy, mint a legtöbb prém tankot nem.

Szevasztok!!!

Lehet baromság, amit kérdezek, de honnan lehet meg tudni, hogy milyen prém tankjaim voltak eddig? gondolok itt az ajándék kis tier-ű tankokra, mert amikor még agyhalott voltam és sóher :D eladtam mindig őket credit és slot miatt...


Ott kell, hogy legyen a statoknál, ha mentél velük legalább egy kört, ha nem akkor talán wg oldalán.

koszonom a valaszod, akkor esetleg valami otlet,hogy lehetne megszerezni?20 penzt nekem megerne.

Nem tudod megszerezni.Régebben írták hogy a VK7201-et meg lehetett venni a WG-től 40-50k-ért,ugye az is cw jutalomtank volt,de nem tudom mennyire igaz ez.Most már szerintem nincs lehetőség ilyenekre.Na meg amúgy se érne szerintem annyi pénzt.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 7 hónapja #139263 Írta: Serious_Threat
Megválaszolva: Serious_Threat

Sziasztok is5 felol erdeklodnek,azt nem lehet valahogy megvenni?

CW tank, szóval úgy, mint a legtöbb prém tankot nem.

Szevasztok!!!

Lehet baromság, amit kérdezek, de honnan lehet meg tudni, hogy milyen prém tankjaim voltak eddig? gondolok itt az ajándék kis tier-ű tankokra, mert amikor még agyhalott voltam és sóher :D eladtam mindig őket credit és slot miatt...


Ott kell, hogy legyen a statoknál, ha mentél velük legalább egy kört, ha nem akkor talán wg oldalán.

koszonom a valaszod, akkor esetleg valami otlet,hogy lehetne megszerezni?20 penzt nekem megerne.

Nem tudod megszerezni.Régebben írták hogy a VK7201-et meg lehetett venni a WG-től 40-50k-ért,ugye az is cw jutalomtank volt,de nem tudom mennyire igaz ez.Most már szerintem nincs lehetőség ilyenekre.Na meg amúgy se érne szerintem annyi pénzt.


Az ilyen sztorik egyáltalán nem igazak. Ilyen nincs!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 7 hónapja #139266 Írta: Hunyadi_Loveszdandar
Megválaszolva: Hunyadi_Loveszdandar

Figyelem: Spoiler!


Meglepődnék, ha lehete venni. Mindenesetre nyitottam jegyet az ügyben.

Nem tudom, talán Starchm streamjében beszélték. Vagy cseten írták, mindenesetre az biztos hogy egy streamben hallottam/olvastam.
Figyelem: Spoiler!


Na csak most láttam a logós részt. Ez mi-ez-mi?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 7 hónapja #139267 Írta: Jackal_hun
Megválaszolva: Jackal_hun

Sziasztok is5 felol erdeklodnek,azt nem lehet valahogy megvenni?


De. Klánvórzban részt veszel és ha nem vagy az első pár ezerben, akkor a következő pár ezernek felajánlják 12K goldért.

Vagy legalább is így volt, de úgy nézem erről lemaradtál:D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 7 hónapja - 8 éve 7 hónapja #139268 Írta: Hunyadi_Loveszdandar
Megválaszolva: Hunyadi_Loveszdandar
TYPE 59
Válaszolt a support:
(egyedi vételi ajánlatot kértem)

Dear Commander,

Thank you for contacting us regarding the awesome Type 59.
Unfortunately this vehicle is not in the shop for the moment, so there is no way for our players to buy it. As you can imagine, I also can't sell it to you directly, I wish I could!
I can only encourage you to wait for it to possibly come back on our website.
Have a great time on the battlefield !

Best regards,
Anthony Orwell


Szóval nem kapható. Így valószínű csak valami rossz pletyka, hogy akár 47k HUF-nak megfelelő USD/EUR-ért kapható lenne.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.