Jelenleg 430 vendég és 3 tag online

Prémium harckocsik

4 éve 5 hónapja #131719 Írta: Dodge94HUN
Megválaszolva: Dodge94HUN

ferritcore beküldte: Sziasztok!
A T-34 prémtank másnak is ennyire pocsék lett?
A tornya jó de nem mindenhol lehet tornyozni. A testpáncél meg ugye papír. Lomha és lassan fordul.
Mellé még valahogy mostanában mintha egyre nagyobb lenne a célzásideje. Ráadásul pokoli pontatlan és az alap 400-as sebzés általában 360 lett. Valamint minden második bekapott lövés legyen az bármilyen nagy vagy kicsi visz valami modult a legénységi tagot.
Időnként elég nehéz megállnom hogy el ne adjam!

Kérdezd Sunhairt :silly:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 5 hónapja #131725 Írta: Charlie5
Megválaszolva: Charlie5
Üdv!

A T34-et 9.5-ben vettem, akkor kiváló volt. Azóta folyamatosan butították. :angry:
Talajellenállása és sebessége csapnivaló, sokszor lemaradok a tornyozós helyekről, mert valami oda nem illő gyökér elfoglalja... Volt, hogy fej-fej mellett "repesztettem" a KV-2 mellett... :blink: Fordulni is nagyon lassan fordul, menetből nem is érdemes, állj meg, fordulj irányba és gázt neki ismét... +még pár heavy is körbetáncolja.
Ágyúja meg egyenesen ordítóan pontatlan lett és ami véletlen talál is, az se üt át... weakspot lövéshez bele kell dugni az ágyúcsövet... Bár nagyritkán vannak olyan körök, amikor megtáltosodik (RNG?), de ezek után ismét jön a sz*póroller...
Nálam az esetek kirívó többségében tier 9-be rak, aztán tier 10, ritka a top tieres random.
A sok nerf miatt nagyon sajnálom, pedig a legények már a 3. skillt húznák, csak nincs kedvem kiállni vele a garázsból. :(

4 éve 5 hónapja #131727 Írta: stefanitsr
Megválaszolva: stefanitsr
Nekem vert stab, gld, rammer és lassan negyedik skilles legénység van benne.

Nem feltétlen úgy kell felfogni, mint nehéz tankot, inkább úgy, mint a t30-ast, kisebb kaliberű ágyúval, rövidebb töltés idővel és némiképp kevesebb hp-val. Ha tornyos td-ként kezeled, és mondjuk összehasonlítod a jagdtiger88-al, akkor azért több lehetőséged marad (A magasabb alfa miatt jobban tisztelik, az átütése is jobb, ha leláncolják akkor még mindig tudja forgatni a tornyát(nyilván lassan, de még mindig több lehetőséged maradt mint a jagdtiger88-al). A snapshotolást annyira nem kell vele erőltetni, max nagyon közelre, érdemes nála megvárni a teljes beszűkülést.

Akinek a T29 és a T32 bejött szerintem ez is be fog. Picit lassabban forog láncon és a tornya is lassúcska, de ugyanazokat az irányelveket követve működik.

Artyt meg kap minden. Amikor az arty küldetéseket csináltam, ha megláttam egy CDC-t, rátettem a keresztet és vártam mikor lustul be kicsit, láncolják le, ilyesmi. Pár másodpercre megállt, volt úgy, hogy 61hp-ja maradt a lövés után. Hasonlóan egyszer oldalba kaptam egy t34-3-ast is, 6 hp-ja maradt. T34-be eddig a max amit belecsaptam 1199 volt, de ő elkövette azt amit nagy ívben kerülni kell ebben a játékban, az oldalát mutatta az egész csapatom felé.

CDC-re visszatérve kicsit, nekem kevésbé modul érzékeny (érzésre) mint az fcm vagy a centurion. ;)

4 éve 5 hónapja - 4 éve 5 hónapja #131750 Írta: KopiBDW
Megválaszolva: KopiBDW

Nem feltétlen úgy kell felfogni, mint nehéz tankot, inkább úgy, mint a t30-ast,

Igen ez igaz csak a másik 14-el értesd meg miért camp-els vele,mert ezt nem mindenki tudja,aztán kapod a reportokat meg tele rakják a hűtőszekrényed hússal a csata alatt :)

Nekem 5 skilles már a csapat akkor is valami bűzlik újabban körülötte.

MaximusAquila

4 éve 5 hónapja #131751 Írta: gmaster0o0
Megválaszolva: gmaster0o0
de a t30 is nehez tank, csak a wg elbaszta. van pancelja meg egy nagy weakspotja a teste. Enyni erovel e100al is kempelek mert kurvan agy hasa van es belovik jajj.

4 éve 5 hónapja #131754 Írta: KopiBDW
Megválaszolva: KopiBDW
Igen a T30 nekem be jött,kinézetre hasonlítanak,de másban sajnos nem,nekem örök megtartós lett a T30 az E4-et el adtam,azt is fölül múlja szerintem.

MaximusAquila

4 éve 5 hónapja #131761 Írta: stefanitsr
Megválaszolva: stefanitsr
Szóval azt mondod érdemes megszenvedni a t28 proto-val a t30-ért ?

4 éve 5 hónapja #131770 Írta: Ger0p
Megválaszolva: Ger0p

stefanitsr beküldte: Szóval azt mondod érdemes megszenvedni a t28 proto-val a t30-ért ?

Ha neked a T28 Proto szenvedés, akkor nem.

4 éve 5 hónapja #131800 Írta: Hunyadi_Loveszdandar
Megválaszolva: Hunyadi_Loveszdandar

MPeter71 beküldte: Az a baj, hogy a 3 legjobb prémium tankot már nem lehet kapni!
Cromwell B, Rudy, IS-2. Szerencsére én megvettem mindhármat, SH-ban a Cromwell B akkor is pluszban zár ha csak goldot lövök vele.
Ez az a 3 tank ami jobb mint az alap játékban lévő teljesen kifejlesztett verziója, így a többi prémium tank esetében lévő butítás itt nem játszik.

Attól még, hogy jobb a prém, mint a normál, attól még nem biztos, hogy a tank valóban jó is. Mert például az IS-2 önmagában elég gyenge Tier7-es nehéz tank. Ha ennél jobb a berlini verzió, akkor is csak egy kevésbé gyenge tank marad. A Rudy lehet, hogy jó tank, sok jót hallottam a T-34-85-ről bár én még nem játszottam vele. A Cromwell az gagyi, egy örök ígéret, csak sose teljesül. B)

A jó prém tank ott kezdődik, hogy limites, mobil, azért kellően páncélozott, van normális átütése, nem az RNG-n múljon, hogy milyen kört mész vele és lehetőleg tier 8-as legyen. Egy tank felelt meg eddig ennek, de azt már évek óta nem lehet kapni és többször nerfelték (bár továbbra is a jobbak közé sorolható).
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Jackal_hun

4 éve 5 hónapja #131801 Írta: Jackal_hun
Megválaszolva: Jackal_hun
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Olyan ez mint az informatika: mindent tudjon és ingyen legyen:D

Tudod mi az a Dunning-Krueger effektus? Ja tudom hogy nem, csak úgy kérdeztem: en.wikipedia.or...effect

4 éve 5 hónapja #131826 Írta: Hunyadi_Loveszdandar

MPeter71 beküldte:

Hunyadi_Loveszdandar beküldte:

MPeter71 beküldte: Az a baj, hogy a 3 legjobb prémium tankot már nem lehet kapni!
Cromwell B, Rudy, IS-2. Szerencsére én megvettem mindhármat, SH-ban a Cromwell B akkor is pluszban zár ha csak goldot lövök vele.
Ez az a 3 tank ami jobb mint az alap játékban lévő teljesen kifejlesztett verziója, így a többi prémium tank esetében lévő butítás itt nem játszik.

Attól még, hogy jobb a prém, mint a normál, attól még nem biztos, hogy a tank valóban jó is. Mert például az IS-2 önmagában elég gyenge Tier7-es nehéz tank. Ha ennél jobb a berlini verzió, akkor is csak egy kevésbé gyenge tank marad. A Rudy lehet, hogy jó tank, sok jót hallottam a T-34-85-ről bár én még nem játszottam vele. A Cromwell az gagyi, egy örök ígéret, csak sose teljesül. B)

A jó prém tank ott kezdődik, hogy limites, mobil, azért kellően páncélozott, van normális átütése, nem az RNG-n múljon, hogy milyen kört mész vele és lehetőleg tier 8-as legyen. Egy tank felelt meg eddig ennek, de azt már évek óta nem lehet kapni és többször nerfelték (bár továbbra is a jobbak közé sorolható).

Látod, ez tök relatív. Kinek mi a jó tank. Az IS-2 egy nagy med, úgy is kell használni, a Cromwell meg szerintem az egyik legjobb tank a játékban, csak nagyon meg kell tanulni a használatát, mert minden mástól eltérő. Én is még csak tanulom, de élvezet vele játszani, és jól is keres. A T34-85-öt reggelire megeszi.
A 8-as tankokat meg ott forgom le vele ahol akarom, mozgékonyabb mint egy 6-os light, ráadásul jobb a talajellenállása is. Az ágyú mindhárom tank esetében a rendes játékbeli tank top ágyúja, nerfek nélkül.
Visszatérve az első gondolatra, nekem ezek jó prémium tankok, jobbak mint a most elérhetőek. Én az élvezet miatt játszom a játékkal, ezek a tankok ezt nyújtják nekem. Neked persze, ez nem biztos, hogy bejön. Emberek vagyunk, különbözőek.

Az, hogy kinek mi tetszik és mi fun, mi jön be, az valóban egyéntől függ.
De az, hogy mi jó tank és mi nem, azért ott már vannak objektív dolgok is, amiket figyelembe lehet venni.

A IS-2-vel az a bajom, hogy nehéz tanknak gyenge, mert rossz a páncélzata. Közepes tanknak mondják sokan - Te is - de ahhoz még gyengébb, mert lassú, rossz látótávolsága van, rossz az álcája és baromi pontatlan. Szóval milyen közepes tanknak megfelelő szerepkörre alkalmas? És ha találnál is neki erőltetve egyet, akkor arra a feladatra nincs jobb valódi közepes tank adott tierben?

A cromwell az sokak szerint a legjobb tier6-os tank. De ha mindenki jobban megvizsgálja, akkor igazából csak sokaknak élvezetes vele a játék, de nem eredményes és sajnos az objektív megítélést elhomályosítja a személyes érzelmi megítélés. Kétségtelenül gyors tank, jó gun dep, relatív jó RoF. Szóval minden adott egy jó közepes tankhoz. De valójában az ágyúja közepes vagy még az se, gyenge. Olyan pontatlan, hogy 5 méterről mellé lő. Lehet körbetáncol akármit, de a táncolásba még nem robbant fel egy tank sem. Sebzésben meg nem túl erős.

4 éve 5 hónapja #131828 Írta: Hunyadi_Loveszdandar

Jackal_hun beküldte:

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Olyan ez mint az informatika: mindent tudjon és ingyen legyen:D

Nem kell mindent tudnia és ingyen sem kell - ha már prémium.

De mondjuk a löveg szórása legyen olyan, mint a P88-nak.
A mozgékonysága, mint az FCM50t-nek.
Az átütése azért ne a 175mm standard ruszki átütés legyen.
Legyen némi páncélzata, hogy tudjon pattintani hébe-hóba.
És természetesen tierlimit.

Egy Type59 hozza ezeket. B)

4 éve 5 hónapja #131829 Írta: Dodge94HUN
Megválaszolva: Dodge94HUN
Azt hittem hogy KV-5 :(

4 éve 5 hónapja #131830 Írta: Hunyadi_Loveszdandar

Dodge94HUN beküldte: Azt hittem hogy KV-5 :(

Az hol mozgékony?! :silly:

4 éve 5 hónapja #131831 Írta: PeZo84
Megválaszolva: PeZo84
Sziasztok,

Beírom ide is :)

Olvastam valahol, hogy a Tigris I megjelenik a japán nehéz ágon, mint 6-os tank. Ez mikortól várható? Prém tank lesz?
Megvehető, vagy megnyerhető formációban?

Mit tudtok ti erről?

Köszi!

KERES
© 2019 WOTINFO. Minden jog fenntartva.