Jelenleg 347 vendég és egy tag online

Prémium harckocsik

4 éve 1 hónapja #131266 Írta: Juventino1974
Megválaszolva: Juventino1974

gabriosoccer beküldte:

Kovacs beküldte:

gabriosoccer beküldte: Üdv tankosok!

Szeretnék venni prémtankot.Amik felkeltették érdeklődésemet:AMX CDC,Panther8.8,STA-2.
Van WZ-111-em de egy közepes tank is kéne mellé.
Amiért szeretném venni őket:
A cdc-vel legénységfejlesztés,kreditfarm.
A panther 88-cal szintén
Az STa-2 vel is ezek lennének a feltételeim bár ott azért van egy Chi-Nu Kai.Mivel a Teszt szerver újratelepítés után se megy.....Tanácsot szeretnék kérni.
Magyarul gyors legyen (40km/h-tól felfele) nem fontos a védelem (max a tornyon),jó ágyú+jó lövegsüllyedés.
Minden segítséget köszönök. :) (nincs kedvem kidobni 8500 forintot az ablakon)

Ezek alapján CDC-t vegyél.
KV-2 kedveli ezt.

Szia!

Köszi a választ.Én is erre gondoltam.
De még alszok rá egyet :)

A Cdc most az egyik legjobban kereső prém tank,Az Sta-t szerintem felejtsd el...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 1 hónapja #131274 Írta: GregoryEgo
Megválaszolva: GregoryEgo
sebzés = kredit

Cdc eléggé jó snipernek tűnik, és gyorsan tud váltani pozíciót. Nagy a sebzés potenciálja.

Panther 88 mennyire hasonlít a panther 2-esre? Mert ha eléggé, akkor biza az is jó tank lehet. Ha nem lenne m10/párducom, biztosan megvenném az e50m legénységének.

Boldogok a sajtkészítők!

4 éve 1 hónapja #131278 Írta: Juventino1974
Megválaszolva: Juventino1974

GregoryEgo beküldte: sebzés = kredit

Cdc eléggé jó snipernek tűnik, és gyorsan tud váltani pozíciót. Nagy a sebzés potenciálja.

Panther 88 mennyire hasonlít a panther 2-esre? Mert ha eléggé, akkor biza az is jó tank lehet. Ha nem lenne m10/párducom, biztosan megvenném az e50m legénységének.

Nekem a prém Panther jobb volt mint a sima.De halgass meg másokat is.

4 éve 1 hónapja #131280 Írta: Kovacs
Megválaszolva: Kovacs

Juventino1974 beküldte:

Nekem a prém Panther jobb volt mint a sima.De halgass meg másokat is.

Nekem csak a prém van meg de nagyon jó. 0,32m pontosság, ami még annál is jobbnak érződik.

4 éve 1 hónapja #131287 Írta: siposbalint0
Megválaszolva: siposbalint0
Nekem fcm 50t van az kb ugyanaz mint a cdc csak több páncéllal és limittel de lassabb. Szerintem nagyon jó kis tank a cdc és az fcm is szellőzés és menetstabilizátorral elit alakulattal obj 140 feelingje van, menetből is pontosan lő. Szerintem jó vásár

Don't wanna be an American idiot
Don't want a nation under the new media
And can you hear the sound of hysteria?
The subliminal mind fuck America

4 éve 1 hónapja #131296 Írta: Claymaker52
Megválaszolva: Claymaker52
Csak a FCM egy pöppet drágább :) Én is azt ajánlanám egyébként, de ha a felsoroltakon gondolkozol akkor az igényeid alapján egyértelműen a CDC lesz a te tankod

4 éve 1 hónapja #131297 Írta: imi321
Megválaszolva: imi321

Super beküldte: Megéri megvenni a T-34-3-t? Gondolkozom rajta, de a fránya D-25t mindig visszaránt, és elbizonytalanodom. Tudom ott a T-54 Prot, de nem tier limites, ezért nem tetszik.

Így hogy a Vk 45.02 B visszakerül T9-be, mi lesz a beharangozott 7-es Vk B-vel?

Én kipróbáltam tesztszerón, azóta is csurgatom rá a nyálam. Kicsit lassú egy medhez képest, lassan tölt, lassan céloz, kis pennel, nagy alfával, jó toronyfronttal, átlagos testpáncéllal, szarfos gundeppel, menet közben szar szórással. Ezen negatívumok ellenére nekem nagyon tetszett, csak emiatt jártam fel. Most úgyis megy, menj fel, és próbáld ki.
Ja, a goldot szituációtól függően igényli, de igyekeztem minél kevesebbet lőni, hogy a lehető legjobban átérezzem.

,,Akinek nincs Pool medálja és 150 IQ-ja, az annyit is ér!" AraHun&mydocumentes
,,A legtöbb, amit a barátomért tehetek, az az, hogy felfogom előle a Jagdpanzer E 100 lövését" saját bölcsesség

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

4 éve 1 hónapja #131303 Írta: Jackal_hun
Megválaszolva: Jackal_hun

imi321 beküldte:

Super beküldte: Megéri megvenni a T-34-3-t? Gondolkozom rajta, de a fránya D-25t mindig visszaránt, és elbizonytalanodom. Tudom ott a T-54 Prot, de nem tier limites, ezért nem tetszik.

Én kipróbáltam tesztszerón, azóta is csurgatom rá a nyálam. Kicsit lassú egy medhez képest, lassan tölt, lassan céloz, kis pennel, nagy alfával, jó toronyfronttal, átlagos testpáncéllal, szarfos gundeppel, menet közben szar szórással. Ezen negatívumok ellenére nekem nagyon tetszett, csak emiatt jártam fel. Most úgyis megy, menj fel, és próbáld ki.
Ja, a goldot szituációtól függően igényli, de igyekeztem minél kevesebbet lőni, hogy a lehető legjobban átérezzem.

Na de mi benne a jó?:D

Tudod mi az a Dunning-Krueger effektus? Ja tudom hogy nem, csak úgy kérdeztem: en.wikipedia.or...effect

4 éve 1 hónapja #131317 Írta: siposbalint0
Megválaszolva: siposbalint0

Jackal_hun beküldte:

imi321 beküldte:

Na de mi benne a jó?:D

Tudod ocó pici kinai...

Don't wanna be an American idiot
Don't want a nation under the new media
And can you hear the sound of hysteria?
The subliminal mind fuck America

4 éve 1 hónapja #131318 Írta: vonkurz
Megválaszolva: vonkurz

gabriosoccer beküldte: Üdv tankosok!

Szeretnék venni prémtankot.Amik felkeltették érdeklődésemet:AMX CDC,Panther8.8,STA-2.
A cdc-vel legénységfejlesztés,kreditfarm.
A panther 88-cal szintén
Magyarul gyors legyen (40km/h-tól felfele) nem fontos a védelem (max a tornyon),jó ágyú+jó lövegsüllyedés.
Minden segítséget köszönök. :) (nincs kedvem kidobni 8500 forintot az ablakon)

soxor van ra akcio viszonylag, ha varsz 1-2 honapot siman lehet 15%-l meg olcsobb a tortenet, karacsonykor tutira :)

sta nincsen, van viszont stb1, es xar. tenyleg, nincs jo japan tank, csak azok hiszik jonak, akinek nincs mas :)
stb1 -n francia agyu van, innentol kezdve el kell felejteni a kapasloveseket, ki kell menni, es korrektul megvarni mig beszukul, nagyon nagyon hosszunak fogod erezni...
cdc ugyanez. pantheren nemet agyu van :)

szerintem jobb a 8.8 mint a panther 2, m10-hez nem hasonlithato semmilyen szempontbol...

P 8.8 13 LE/t, de nagyjabol a t62-s talajellenallasaval
fcm 20 LE/t dupla akkora talajellenallassal, innentol kezdve tok egyforma sebessege van mindkettonek, ez minket annyibol erdekel, hogy a panther nagyon nagyon mobil tank, messze legjobb agyuval minden nyolcas kozul szerintem, barmit belo gold nelkul. tenyleg :)
ha mar ott van a harcban, akkor sokkal jobb a cdc-nel.

amiben a cdc tud sokkal tobbet, hogy o le tud lepni a terkep masik pontjara, ha feszult lesz a helyzet...
cdc sokkal gyorsabb, nem is feltetlenul a loereje miatt, hanem a vegsebessege miatt...

szerintem a gyenge/kozepes jatekosok sokkal tobbre mennek pantherral, mert az agyuja gold nelkul is atlo mindent, es ok ugysem reagaljak le rugalmasan a minimapot.
az unikumok, aki meg tudja loni stb1-l a 3000-t, azok biztosan jobban orulnek a cdc-nek.
es vannak a jo jatekosok, akiknek hasonlo eredmenyeik vannak mindkettovel,

összefoglalasul, cdc hamarabb odaer,de az agyuja eleg francias :)

4 éve 1 hónapja #131321 Írta: Ergil
Megválaszolva: Ergil
CDC vs Panther:
tank-compare.co...58I241

Nekem csak a CDC van meg és nem vagyok Unicum sem.
Tapasztalataim: Nagyon mozgékony és kell is mert ha nem tudsz távolságot tartani akkor dombharcolnod kell különben minden átlövi.
Beszűkített pályákon ha nem mozogsz sokat szenvedni fogsz. Tégas tereket szereti.
Ágyúja bár franciás gyorsan szűkül és lehet vele snapshotolni (gun depression is segíti)
Szerethető tank.

Wings of Turul [WOT]
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: nemo510

4 éve 1 hónapja #131323 Írta: bulbasaur55
Megválaszolva: bulbasaur55
Nekem van panther 88, jó az ágyú és kb ennyi :D

Nagy, lassú mint a tetű, fordulni kész szenvedés vele, gundep sincs nagyon, páncél sincs.

Teszt szerveren kipróbáltam mielőtt anno megvettem, azt hittem hogy nem olyan rossz, ma már csak akkor játszom vele ha nagyon kell a credit, mert azt azért jól hoz.

4 éve 1 hónapja #131326 Írta: vonkurz
Megválaszolva: vonkurz
tank-compare.co...58I241

t62 vs panther 8.8

jo, azert nem mondom hogy villamgyors, lehet kicsit felreertheto voltam :)
inkabb ugy mondanam, hogy a mereteihez meg az elozetesen megnezett 13 LE/t-hoz kepest nagyon gyors...

de olyant kiprobaltunk egyebkent, hogy Lakevillen, FCM meg panther 8.8 egymas mellett indulva be a varosba, aztan vissza a mocsaron...

varosban nehany m-rel megelozte az fcm, visszafele a mocsaron meg utolerte, lenyegeben szep hosszu koron varos/mocsar terepen fej fej mellett haladt es ert be a celba mindketto...

4 éve 1 hónapja - 4 éve 1 hónapja #131328 Írta: Ergil
Megválaszolva: Ergil

vonkurz beküldte: de olyant kiprobaltunk egyebkent, hogy Lakevillen, FCM meg panther 8.8 egymas mellett indulva be a varosba, aztan vissza a mocsaron...

Ha az FCM-mel hasonlítjuk, akkor az FCM magasabb ár, magasabb creditszorzó, több bevétel a többi értéktől eltekintve :D
Ja és tier limit!

Wings of Turul [WOT]

4 éve 1 hónapja #131339 Írta: GregoryEgo
Megválaszolva: GregoryEgo

vonkurz beküldte: szerintem jobb a 8.8 mint a panther 2, m10-hez nem hasonlithato semmilyen szempontbol...

Semmilyen szempontból nem hasonlítottam össze a 2-es párducot az m10-essel.

Boldogok a sajtkészítők!

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.