Jelenleg

14
látogatónk van

Prémium harckocsik

7 éve 2 hónapja #227186 Írta: Firemanhun
Megválaszolva: Firemanhun
Sziasztok! 112 a shopban 3 csomagban!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hónapja #227192 Írta: danironaldo
Megválaszolva: danironaldo
112-nek megmarad a prém mm? vagy már elvették?:o

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hónapja #227193 Írta: Nortonor
Megválaszolva: Nortonor

112-nek megmarad a prém mm? vagy már elvették?:o


Preff MM-et nem szoktak csak úgy elvenni. Pláne nem egy 175 mm átütésű 8-as heavynél. :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hónapja #227195 Írta: Snoke
Megválaszolva: Snoke
Elemzés alapján egy pusztulat tank a 112.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hónapja #227197 Írta: EnuresisNocturna
Megválaszolva: EnuresisNocturna

Elemzés alapján egy pusztulat tank a 112.


A HD előtti időkből való az elemzés. Akkor még a su100y-al is ammo-t lehetett robbantani neki szemből. A rengeteg gyújtásról nem is beszélve. Most azért van rajta anyag, bár az ergya ágyú karakterisztika meg a bottal járó lövedék kicsit ront a helyzeten de hát valamit valamiért :pacifier:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hónapja #227202 Írta: Balista1
Megválaszolva: Balista1
A 112-nek nem a páncélzat volt a fő hibája, hanem a semmit át nem ütő ágyú. Hiába T limites, hiába kapott páncél buffot nem sok mindenre jó. IS 3 1vs1- ben megeszi és az ugye az ellenfélnél is gyakran feltűnő tank.
Én senkinek nem javasolom, hogy akár egy fillért is adjon érte.
Azt reméltem, majd elcserélhetem valamire, de az előzetes lista alapján még erre sincs mód.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hónapja #227203 Írta: Artyom1986
Megválaszolva: Artyom1986

A 112-nek nem a páncélzat volt a fő hibája, hanem a semmit át nem ütő ágyú. Hiába T limites, hiába kapott páncél buffot nem sok mindenre jó. IS 3 1vs1- ben megeszi és az ugye az ellenfélnél is gyakran feltűnő tank.
Én senkinek nem javasolom, hogy akár egy fillért is adjon érte.
Azt reméltem, majd elcserélhetem valamire, de az előzetes lista alapján még erre sincs mód.


Teljesen igazad van az ágyú, a heat lőszer teljesen megbízhatatlan :unsure: De a kedvencem az volt mikor meccsenként kétszer égtem :sick:
Most viszont elgondoztam,hogy visszaveszem már csak kíváncsiságból is,viszont ha az "arany" lőszer APCR lenne,gondolkodás nélkül megvenném,de így nem tudom :dry:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hónapja - 7 éve 2 hónapja #227207 Írta: Balista1
Megválaszolva: Balista1
Szerintem Artyom még ne vedd vissza. Gondolom a WG csapat nézeget mindenféle statisztikákat a tankok kedveltségéről, népszerűségéről. Ha valamivel nagyon nem játszanak a hívek, akkor megnézik mi lehet az oka és esetleg kap egy kis buffot.
A 112 nél ez a páncél erősítés semmit nem ért. / Nem azt buffolták amit kellett volna. / Erre hamar rájöttek a playerek és ugyanúgy nem játszanak vele, mint korábban. Hátha valamikor kap egy kis ágyú erősítést. Akkor egész jó lehetne, mert elég, már-már medesen fürge. Lehet ez soká, vagy sose történik meg, de én kivárnék.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: colmancer

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hónapja - 7 éve 2 hónapja #227215 Írta: CrawlingChaos
Megválaszolva: CrawlingChaos
Még kb negyven csatát toltam vele, ebből úgy 20 a buff óta. A buff óta hozom vele szintem (1600+, előtte sárga körök mentek vele). A trükk, hogy nem kell sajnálni tölteni a HEAT-et. A HEAT simán viszi az IS-3 csukaorrot, ha az ember céloz, és mindig a "felé néző háromszöget" lövi meg, ha meg szemben van, akkor LFP. Amire vigyázni kell, hogy ha az oldalát látod, akkor is célozni kell, és vagy a lánctalpak között kell kell ellőnöd a test oldalát, vagy a torony oldalát, vagy a torony vékony felső lemezét megpróbálni overmatchelni. Ami még mumus, a szuperpöri, mert ha mozgatják a tankot előtted, akkor nem nagyon lehet magabiztosan ellőni a kupolát (lapos vagy, és alulról nézel fel az SP toronyra), se a géppuskafészket. Az SP-ket meg kell próbálni leláncolni és mellé kerülni. Ezek a leggyakoribb mumus ellenfelek.
A célzás nagyon fontos, HEAT-tel pláne, hogy mindenképpen elkerülje az ember a üregelt páncélzatot és a külső modulokat. Az effektív páncél itt azért fontos, mert mivel valóban működik a páncél, van időd célozni. Persze 3 ellenfél elé így se kell kitenni magad, mert akkor mindig lesz valaki, akinek beadja, de ésszel lehet, ahogy az angol mondja "abuse"-olni a páncélt.
Ezzel együtt én sem javaslom megvételre, ha csak nem a kínai nehéz ág húzáshoz kell vele valami. Kétszeres pattintós küldetéseket skill nélkül lehet vele csinálni, 3x-osakat ésszel. Igazán ütőképes valóban az ágyu miatt nem lesz, mert egy 2k feletti sebzéshez is koncentrálni kell, és nagyon nem hálálja meg, ha valaki lespórolja a célzást. Ha pedig nincs sebzés, akkor nyilván keresni se keresel vele elvárt módon.
Ha nincs kínai legénységed hozzá, akkor bármelyik új hullámos nehéz tankkal jobban jársz, hiába azok nem kapnak preferált mm-et.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Nortonor, Balista1, colmancer, Sics, Snoke

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hónapja - 7 éve 2 hónapja #227250 Írta: Balista1
Megválaszolva: Balista1
Persze értem én és igazad is van. IS 6, 112 vel én is csak golddal megyek ki, ha kimegyek.
Csak így a prem tank egyik erénye, a farmolási képesség veszik el. Röstellem bevallani, de IS 6 al már volt goldos mínuszos köröm, mert annyi volt a lepattanó az új tankokról / Patriot, Liberté / meg a nagyobbakról.
Úgy látszik a "Cégnél" ez valami alapvetés, hogy a prem tankoknak nem lehet normális átütése, vagy sebzése. Mondjuk ez alól kivétel a T34, de annak meg más baja van.
/ FCM, CDC-m nincs, azokkal nem tudom mi a helyzet? /
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tekagi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hónapja #227252 Írta: Arnyek4523
Megválaszolva: Arnyek4523
A felsoroltak közül melyik a legjobb KREDITGYŰJTÉS céljából? vagy ha tudtok jobbat aminek könnyített MM-je akkor mondjátok. FCM 50t , IS-6 , T26E4 Superpershing T-34-3

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hónapja - 7 éve 2 hónapja #227253 Írta: Tomat
Megválaszolva: Tomat

/ FCM, CDC-m nincs, azokkal nem tudom mi a helyzet? /


CDC alapvetően nem goldigényes (nyilván az izmosabb páncélzatra rá lehet tölteni egy kis aranyat, ha azon múlik a csata). Az FV4202(P)-vel nagyon ritkán lövök aranyat. A T44100-al gyakrabban előfordul. A Skoda T40 szereti :D, az Str akármi szintén nem goldigényes. A Sentinel (azóta is bánom minden nap, hogy megvettem) arany nélkül teljesen használhatatlan. A Pz T25 és a Turán teljesen jól elboldogul alaplőszerrel a saját (!) tierje környékén. E25-nél nem árt a páncélozottabb dolgokra, a Skorpióba (8as) meg gyakorlatilag nem kell arany (ha mellészáll a lövedék, akkor mellészáll :) ). Szerintem nincs más prémium tankom :).
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Balista1, Tekagi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hónapja #227255 Írta: Balista1
Megválaszolva: Balista1

A felsoroltak közül melyik a legjobb KREDITGYŰJTÉS céljából? vagy ha tudtok jobbat aminek könnyített MM-je akkor mondjátok. FCM 50t , IS-6 , T26E4 Superpershing T-34-3


Én a franciák valamelyikét javasolnám, mert olyanom nincs, és a többinél csak jobbak lehetnek. IS 6 ot kitárgyaltuk. SP ugyan med, de őrjítően lassú, gyakran eldől a csata mire a kívánt helyre ér . Jó MM és sok sebzés esetén jól keres, de ehhez nemárt ha TOP Tier. Buf ide, buf oda az átütés így sem pazar, a sebzés alacsony.
A T34-3 nak borzalmas pontatlan az ágyúja. Mint egy dióverő. Nem tudom hány skilles legénység kell bele, de néhány száz méterről biztosnak vélt találatok képesek mellé menni.
Lehetne akár közelharcos, csak hát medesen papír. Naponta leszorzózom, de inkább csak kötelességből. Nem szeretem.
Persze mindez alaplőszerrel értendő.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hónapja - 7 éve 2 hónapja #227256 Írta: Tekagi
Megválaszolva: Tekagi

Persze értem én és igazad is van. IS 6, 112 vel én is csak golddal megyek ki, ha kimegyek.
Csak így a prem tank egyik erénye, a farmolási képesség veszik el. Röstellem bevallani, de IS 6 al már volt goldos mínuszos köröm, mert annyi volt a lepattanó az új tankokról / Patriot, Liberté / meg a nagyobbakról.
Úgy látszik a "Cégnél" ez valami alapvetés, hogy a prem tankoknak nem lehet normális átütése, vagy sebzése. Mondjuk ez alól kivétel a T34, de annak meg más baja van.
/ FCM, CDC-m nincs, azokkal nem tudom mi a helyzet? /


Nagyon jól leirtad, miért tartok Prém jármű vételtől. Csak olvasgatom melyikről mit irtok, s abszolút nem érzem hogy hiányozna Prémium tank, Excelsior van de az nem egy kedvcsináló hozzájuk :lol: Egyedül az miatt jó h free exp-t arrol veszem le, na de nemsokára szovjet dömperem is fapados elit lesz, az meg pénzt is szerzi rendesen (mármint én fogalmaim szerint rendesen). E25 amire költennék, foglalkoztam ötlettel, de majd ha legalább kicsit is tudok játszanni beszerzem B) Addig meg kedvenceim elitezem, s megteszik :) Szerk: Azért Matilda BP-t megveszem majd.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hónapja - 7 éve 2 hónapja #227260 Írta: Balista1
Megválaszolva: Balista1
Ha az ember haladni akar jól jönnek a premek. De most az a helyzet, hogy az újak lenyomják a régiek többségét.
Nem klasszikus prem a Skorpion, de biztos lesz még kapható és ajánlom megfontolásra. "Aranybánya" és még játékélményt is nyújt főleg azoknak akik szeretik az Rhm Borsigot és nagyobb testvéreit.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.